Spininga kāti

Precīzāk ATEMI GLADIATOR
1.aprīlis 2011, 20:36 | links
 
ko jūs sakāt par ATEMI kātiem?
1.aprīlis 2011, 20:36 | links
 
paldies par komentāriem! Kad nāks tuvāk tas maijs. tad gan jau ne reizi vien šī tēma atkal uzpeldēs.
šajā nedēļas nogalē vēl jāaizbrauc uz Peipusu lai sezonai ir punkts uz "i".
Ne asakas!
1.aprīlis 2011, 18:37 | links
 
tikai līdakas drīkst ķert
1.aprīlis 2011, 18:00 | links
 
kā ir ar to liegumu tagad .,spiningot vispār nedrīkst līdz pirmajam maijam.,vai tikai līdakas ķert nedrīkst..? :)
1.aprīlis 2011, 17:56 | links
 
viss ir atkariigs no uudenstilpne-ja nav pie zaaleem meklee dziljumaa, ja nav dziljumaa meklee pie zaaleem un seklumaa.
aizmirsti par vobleriem, jo saakumaa tur sapisties var ar vinjiem vairaak nekaa zivis nokjert. straadaa ar gumijaam un rotinjiem.
1.aprīlis 2011, 16:23 | links
 
apmeeram taa kaa andriskkk saka arii ir :)
jaatraapa iistajaa dienaa, tad njem uz visu ko met. bet taas var buut tikai paaris stundas :P
taa kaa sameeraa liels arii ir tieshi veiksmes faktors :))) jaabrauc biezhi un jaameklee, taa arii ir visa maaksla.
1.aprīlis 2011, 16:20 | links
 
andriskkk
Tev gan viss vareni viegli izklausās :)
1.aprīlis 2011, 16:13 | links
 
marti
tā jau laikam ir..

Esmu dzirdējis, ka pavasarī zaļās ņem principā visu, kas kust, jo ir traki izsalkušas. Taču, man tam gluži negribētos ticēt :) Stc. vai pavasarī(laikam jau jārunā par maiju, jo cik saprotu, tad beidzas liegums) tās zivteles jau ir pie krasta pienākušas, lai pa seklumiem tās medītu, vai tomēr vēl koncentrēties uz dziļāku ūdeni ?
1.aprīlis 2011, 16:12 | links
 
MMB
uz taviem jautaajumiem, lai atbildeetu vajadzees daudz laika :)
dazhaados dziljumos, dazhaadaas uudenstilpnees, dazhaados gadalaikos tas viss atshkjiras.
taada viena universaala piegaajiena praktiski nav. ja nu vieniigi tas pats ko tu jau dari - pietin, iepauzee utt.
pats galvenais - vilkt taa, lai tas maaneklis izskatiitos taads traumeets, viegli "panjemams".
jo ja vienkaarshi tin, tad vinjsh izskataas dziiveliigs un pleesonjas retaak teeree taadiem savu energjiju.
1.aprīlis 2011, 16:04 | links
 
Jā, kādreiz nebija problēma, ja spiningo, tad spiningo. Tagad visādas jerkošanas, tvičošanas un vēl visādi brīnumi :))) Lai gan ar Džerk-veidīgu modeli jau pasen darbojos, to uzskatīju par spiningošanu un man ar to pietika.

Kā gatavojamies? pāris dienas pirms sezonas sākuma apkopju motoru, iepērku pāris vizuļus un ar to arī beidzās visa gatavošanās :)
1.aprīlis 2011, 15:30 | links
 
dzhi
Jāatzīst, ka patiešam pašam nav lielas skaidrības. Tāpēc interesējos, lai laicīgi varētu noskatīt kaut ko jaunu no inventāra(ja būtu nepieciešamība) + pagooglēt kādu specifisku tehniku teorijā(lai pēctam mēģinātu slīpēt praksē)

Runājot par atdevi ko esmu ieguvis iepriekš lietotās tehnikas:
- gumijiņu mētāšana uz krastu: 3 līdakas (2 zem-mēra), tātad 1
- ar voblerīti: iepriekšminētā viena, kuru uzskatu par veiksmi.

Līdz ar to, lai tas veiksmes koificients vairāk mītos ar iemaņām un zināšanām, vēlos noskaidrot kā tieši pareizāk ir vadīt gumijiņas( kurās vietās trāpīt labāk, cik agresīvi raustīt-ietīt, vai krāsa un izmērs spēlē lielu lomu utml.) Vai krasta līnijas "ķemmēšana" vispār dod atdevi pavasara spiningošanā?

Par tiem pašiem vobleriem , vai pietiek tos iemest un tad vienkārši tīt auklu(regulējot ātrumu un paužu garumu pēc izjūtām) vai vēl citi faktori ko obligāti būtu jāņem vērā/jāizpilda, kādi tie būtu?
1.aprīlis 2011, 15:13 | links
 
MMB
man liekas tu pats nesaproti ko gribi :D
,ja zivis kjeraas tad sliipee tikai tehniku un taktiku ar taam pashaam gumijaam, kas ir price per perfomance ljoti labs pasaakums
, ja gribi dziljaakus uudenjus apsekot ne tikai krasta joslu izmanto jig galvas un taas pashas gumijas. netaa par JIG ir daudz info, tikai lietot piito aklu gan vajag un tievu ne resnaaku par 15lb
Za ribalku ;)
1.aprīlis 2011, 15:00 | links
 
marti
jā, jautājums samērā plašs, taču mēģināšu to precizēt cik nu spēju(ar tehnikas nosaukumiem man ir problēmas tāpēc cerams ka sapratīsimies)
Nevelcēju(vismaz neesmu to vēl mēģinājis) - atrkrīt
Nedžerkoju - draugs teica, ka man šai tehnikai nav piemērota spole - atkrīt.

Pārsvarā varu minet 2 tehnikas kuras piekopu savā pirmajā sezonā:
- mētāju gumijas zivtiņas no laivas uz krasta līniju un tad vadīju mānekli caur zāļu un koku labirintiem;
- lietoju vidēja lieluma voblerus(kāts man ļauj 8-30g), dziļumā no ~2 - 5m (te jāsaka ka man rudenī pavaicās un vienkārši uz neliela voblerīša ~4m dziļumā paņēma ~4,5kg līdaciņa). Taču, tā ir veiksme, jo principā neko īpašu nedarīju vienmērīgi(samērā lēni) pietinu auklu ieturot nelielas pauzītes.

Tāpēc, tad jautājums varētu precizēties, varbūt, tā: ko un kā labāk ņemt vērā lietojot manis augstāk minētās 'tehnikas' un iespējams man ir vērts pievērsties kādam citam veidam? kādus mānekļus labāk izmantot.

Ja tas ir būtiski, tad uz doto brīdi ir cietā stila kāts (ja nemaldos ~2.1m) un pītā aukla.
1.aprīlis 2011, 14:48 | links
 
manupraat jautaajums pa plashu panjemts. spiningoshana no laivas baigi iedalaas visaadaas tehnikaas. dzhigoshana, tvichings, dzherkoshana, velceeshana. iespeejams, ka pat kaut ko nepiesaucu :P
1.aprīlis 2011, 14:29 | links
 
Izlasīju visu šo ~50lpp saraksti sākot no 8maija 2008 gada.
Nu vai zināt, Jūs esat kārtīgi copmaņi (visās tā izpratnes: zināšanu bagāžas, kā arī zvejas un runas mākslā :) )

Runājot par spiningošanu, pats esmu šīs mākslas iesācējs, tikko aiz muguras pirmo sezonu piedzīvoju, un kā saka āķis lūpā. Ņemos pārsvarā no laivas ezerā un koncentrējos uz līdaku vilkšanu. Vēlējos noskaidrot kā puiši ar vairāku gadu 'krampi' gatavojas sezonai(kas zin varbūt kāds nemaz nav metis mierus ziemas iespaidā) un kam pievērst uzmanību pavasara spiningošanā? Ir mānekļu specifikas, vadīšanas mākslas vai kas cits būtisks? Kā jau minēju - Līdaku mānīšanai pārsvarā ezeros un no laivas.
1.aprīlis 2011, 14:13 | links
 
jaa eboutaa vaidzeetu buut, aerocast tiku patureejis rokaas, likaas jau labs, bet tomeer paneemu speedmasteru. cena abiem uz atlaidi bij vienaada.
6.marts 2011, 12:38 | links
 
Aerocasts,man šķiet bija eboutā,uz aci likās dikti labs.
3.marts 2011, 23:03 | links
 
Sveiks visiem ! Varbūt kāds zina kur Rīgā var apskatīt jauno shimano catana super sensitive ?
Un vēl, varbūt kāds ir lietojis shimano aerocast ,gribētu uzzināt kādas atsauksmes pat to brīnumu.
3.marts 2011, 10:51 | links
 
jautājums...Kas tas ir? Ko ar to ēd?
Shakespeare Alpha 1.98 Medium (nr apsp66-2m)
tika atrasts bēniņos vizuāli lab kārtībā
28.februāris 2011, 00:55 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager