Spininga kāti

Lisa, ja reiz tu te bārsti pārgudrības, esu pārliecināts, ka manas makšķeres ručku jau esi pabeidzis.
:)))
19.novembris 2010, 12:08 | links
 
Ne jau riņķos aukla sabremzējas ,bet atsitoties pret blanku /Slapja kāta efekts/ Ir formulas riņķu uzstādīšanai uz blankas.Mušai džigam u.tt
19.novembris 2010, 12:01 | links
 
..praksi,viedokļus.
19.novembris 2010, 12:01 | links
 
kapteini, bet tad jau sanāk, ka spiningam pietiktos ar vienu lielu riņki spicē:)
19.novembris 2010, 12:00 | links
 
..sorry LISA...atsauce domāta zivjugārnim..:))
19.novembris 2010, 11:57 | links
 
..LISA..pirmo reizi par šito variantu es izlasīju Toma Kirkmana grāmatā "Rod-Building Guide"...tur viņš apgalvo,ka koncepts nācis no Fuji. Varbūt es maldos,varbūt viņi ir vairāki....jebkurā gadījumā interesanti palasīties jūsu viedokļus....
19.novembris 2010, 11:55 | links
 
mmartins- bet padomājot loģiski.Tu akmeni tālāk aizmestu metot viņu bez nekādiem šķēršļiem,vai ja tu stāvot tunelī ,mestu viņu tā, lai viņš atsistos pret sienām(akmens viens un tas pats un mestu tu ar vienādu spēku) . Domāju,ka aizmestu tālāk ,ja nebūtu saskares ar jebkuru priekšmetu.
19.novembris 2010, 11:52 | links
 
NGC nevajag obligāti uztvert kā "daudz". Manuprāt, galvenā fīča ir tā, ka ir divas riņķu grupas - konuss un ranings, atšķirībā no oldskūla, kur viss bija viens vienīgs konuss. Un šīs fīčas galvenā fīča :) ir spices dramatiska atvieglošana. Nekas nespēj padarīt kātu tizlāku un smagāku, kā smaga spice! Ar to vien pietiek lai uzspļautu dažiem nolaupītiem attāluma metriem, ja tādi vispār ir...
19.novembris 2010, 11:46 | links
 
Pirmie "progresīvo riņķu izkārtojumu" jeb jauno koncepciju izfunktierēja Daiwas speciālisti. Tās ir muļķības, ka lielāks riņķu skaits samazina tālmetienu!
19.novembris 2010, 11:23 | links
 
"bet vai tad šī straujā pāreja starp riņķu diametriem nesabremzē auklu?"

Nē! Pie nosacījuma, ka viss ir izdarīts pareizi, protams. ;)

Concepta radītāji pat apgalvo pretējo - jo ātrāk tiek savaldīta auklas turbulence un tā iedzīta raningā (mazajos riņķos), jo labāk iemetienam.

mmartina novērojumos ir daudz taisnības!

kapteini, ja tev negribās maksāt japoškām daudz $ par daudz riņķiem, liec tos mazāk! Tas lietas būtību nemaina. Ja kaut kas netur, tad vaino blanku ražotāju, nevis riņķu skaitu! ;)))
19.novembris 2010, 11:03 | links
 
..ok..sapratu..:))
19.novembris 2010, 10:30 | links
 
Kaut kad atpakaļ te viens džeks rakstīja, ka pērk Meps bleķus un taisa no tiem savējos.
:)))
19.novembris 2010, 10:19 | links
 
Hmm....laikam jāpastudē bišķiņ vairāk par šo jautājumu. Man pat radās doma noziedot vienu savu kātu un noravēt viņam trīs pirmspēdējos riņķus, tad pietīt ko līdzīgu Fuji variantam un paprovēt. Bet varbūt nav jēgas tā rīkoties?...baidos,ka riņķus varu izvietot nepareizi un tad jau šis tests atkal sanāks nekam nederīgs.
19.novembris 2010, 10:15 | links
 
Nekādu baigo eksperta viedokli nepaudīšu, bet par to riņķu daudzumu uz kāta ir strīdīgs jautājums.
Mačmakšķerēm taču arī ir daudz maza diam. riņķu uz augstākas kājas.
Viens padzīvojis copmanis-gudrinieks, kurš pats sevi nosauca par profiņu (jo makšķerējot jau 40 gadus ) man mēģināja iestāstīt, ka duraki esot tie, kas pērk mačkātus, jo katrs tas riņķītis tak radot pretestību iemetienā. Viņš pat savām teleskopenēm esot nokniebis papildriņķīšus, kas ir uz spices :DDD
Lieki piebilst, ka pats viņš mačkātu rokās nav turējis.
Pieļauju, ka daudzie riņķi veido tādu kā trubu pa auklas lidošanas trajektoriju, kas neļauj auklai iziet ārpus šīs trajektorijas, un attiecīgi samazinās berze pret riņķiem. Iemetienā aukla starp spoli un lielo riņķi veido spirāli, kas ir lielāka par spoles diametru. Lielākā berze ir uz apakšējo riņķi. Ja riņķu ir maz, tad varētu būt, ka tā auklas "spirāle" pilnībā neiztaisnojas līdz pat spices riņķim, kas neveicina iemetiena attālumu.
Tas par bezinercenēm, un tikai mans spriedelējums ...
19.novembris 2010, 09:57 | links
 
AndrisABC- par new concept-iemetiena ziņa ,es domāju ,tradicionālā koncepcija ir labāka par šito jauno brīnumu.jo uz blankas ir mazāk riņķu.Tātad arī mažk pretestības un berzes,jo katrs priekšmets pret kuru pieskarās aukla rada berzi,tātad arī tuvāks metiens.Tā kā new konceptā ir vairāk riņķu(arī lauziens no lielajiem riņķ. pārejā uz mušu riņķ.). kā old vai tradicional konceptā,tad arī metiens nedaudz tuvāks.Bet labums,manā uztverē,ir tas,ka blankas augšdaļā ir izvietoti vairāk mazie mušu riņķīši ,kuri vienmērīgāk sadala slodzi uz pašu blanku.Es domāju,ka tas ir atkal kārtējais japošku PR mēģinājums no pasaules copmaņiem nokāst lielāku piķi,jo riņķu ta ir vairāk.Un viņi jau nav lēti.Tas tā,starp citu.
19.novembris 2010, 07:45 | links
 
Peec kaata ar new concept rinjkiem tev kaatu ar parastajiem vairs rokaas njemt negribeesies.. :)

Fuji jaunaakais veikums - http://www.youtube.com/watch?v=g39t1ZIamCg
19.novembris 2010, 03:16 | links
 
..andrisABC.Nu šitās visas štelles es ar kaut kur salasījos.Viss ko sacīji sākumā ir ok...saprotu,bet vai tad šī straujā pāreja starp riņķu diametriem nesabremzē auklu?
18.novembris 2010, 23:51 | links
 
willow, new concept ir diezgan sens pasākoms. Šajā variantā spices augšdaļā tiek stiprināti mazāka izmēra riņķi, kā rezultātā samazinās parazītiskās vibrācijas, mazinas spices svars un inerce. Iemetiena brīdī blanka ir jānoslogo vairāk ar mānekļa svaru, iztaisnojoties mazāk spēka jāatdod gredzenu pārvietošanai, vairāk māneklim. Tai pat laikā aukla caur riņķiem vairs neiet pa taisnu līniju, bet gan ar lauzienu. Apmēram tā, kaut kā.
18.novembris 2010, 21:25 | links
 
Baigi jau kruta izklausās. Un ja būtu tajā konceptā arī vēl Fuji riņķi,tad varētu vispā biksēs cissāt. a koncepts gana laiku jau eksistē,bet tagad tikai līdz visādiem Salmo,Jaxon un citiem spiningu ražotnes monstriem nonācis.
18.novembris 2010, 18:20 | links
 
Nu jau kādu laiku vairākās copes bodēs ir pieejami sinninga kāti ar viņuprāt "jauno" auklas caurlaides riņķu izkārtojumu uz kāta.Vai kādam ir nācies copēt ar šādu riņķu izkārtojumu?Vai ir jūtamas reālas atšķirības starp parasto riņķu izkārtojumu? Šis "jaunums" ir Fuji koncepts un paredz,ka kātam pedējie 4-5 riņķi ir vienā diametrā ar spices riņķi.Varbūt es kļūdos un šitāds variants pie mums jau ir sen sastopams. Internetā pieejamā informācija izskatijās daudzsološa...,bet neobjektīva, tādēļ būtu jauki,ja kāds uzrakstītu savu pieredzi vai domas par šo tēmu.Paldies!
18.novembris 2010, 17:20 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager