Spininga kāti

Un re!:))

Willy, 13.marts 2023, 11:06


Kāpēc vecās plaisas virs jaunā savienojuma tikai salīmēja (foto kāta labajā pusē redzams) bet nenotina ar karbonsķiedru? Varēja aptīt ar plānu šķiedu (80-100g/m2) vismaz 6-8cm posmā, noslīpētu, nopulētu un būtu praktiski nepamanāma.
14.marts 2023, 20:17 | links
 
dim [13.03.23]: Un re!:))

Willy, 13.marts 2023, 11:06

Oho! Iespaidīgs remonts. Bet kā ar kāta īpašībām - cik jūtami ir mainījušās?
Jā!šaubijos, vai tādu pieņems!laboja Salmo Imantā.kas tieši nezinu,bet rezultāts izskatās ļoti ok..pārdevējs teica tajā vietā nelūzīs!:)kāts par 1,5cm īsāks...cena arī pat lētāk kā sākumā bij runāts!:)...nedomāju,ka kāta īpašības baigi mainīsies!pārsvarā velcei izmantoju.tests 3,5-17,7gr...otrs identisks man ir zaļš, kurš jau 4 metrus iecēlis laivā!:)Salmo rullē,bik žēl,ka nevar ar meistaru runāt personīgi!
13.marts 2023, 15:10 | links
 
Apsveicu! Kas remontēja? Sīmanis?
13.marts 2023, 14:40 | links
 
Un re!:))

Willy, 13.marts 2023, 11:06


Oho! Iespaidīgs remonts. Bet kā ar kāta īpašībām - cik jūtami ir mainījušās?
13.marts 2023, 14:40 | links
 

Un re!:))
13.marts 2023, 11:06 | links
 

Saulauzu kātu!:((
13.marts 2023, 11:05 | links
 
Vai kāds ir lietojis MC Crostage CRX-T762L? Kādas atsauksmes?
3.marts 2023, 16:16 | links
 
Davis-Di [24.02.23]: Sliktas spoles ar pīto nedraudzējas noteikti!
Auklas resnums atkarīgs no vietas kur strādā un kādā režīmā, kad copēju Daugavā uz asari/ mazo žani no laivas - pa lielam PE0.8 (var PE0.6 bet aprausies vairāk), kad no krasta ar mērķi vairāk žani un negribās tik daudz aprauties, tad jau 1.0 vai pat 1.2.
Kad MT-9 sastādīju rudenī kompāniju rīta asarīšiem Spuņupē, tad PE0.4 .

Katrā ziņā, ja nav mērķis izskrāpēt zirgazobu, kad tas galīgi neņem, tad droši var nelīst zem PE0.6, ja grib pēc fen-šuj, tad gan var līst zem PE0.4
:D

PS. neesmu ne asaru spec, ne MJ spec , bet ar MJ 2,5" gumiju esmu 11kg līdaku pievarējis.
Daugavā no krasta jau divas sezonas dragāju ar 0.6# pīto. Pirms tam izmantoju 0.8#. 0.6# ir vairāk priekšrocību kā trūkumu, var izmantot vieglākas džiggalvas, mazāka vēja/ straumes iedarbība uz auklu un pats galvenais - iemetiena attālums! Ar 0.8#, vai 1,0# var rudenī uz DS, kad jāmet lieli mānekļi un ar diegiem nevar pastrādāt.
27.februāris 2023, 00:17 | links
 
Īsti nezinu. Jo šaurāka blanka kātam, jo mazāki riņķi.
Bet nu pats vērtē cik daudz par mīnusiem copēsi un vai tas ir vērā ņemams aspekts!
Ir jau fanāti kas spiningo arī pie -20 un pēc katra metiena kausē riņķus un kausē vaļā āķus, jo uz tiem izveidojas ledus kārta, ka zivi piecirst nevar :D

Davis-Di, 26.februāris 2023, 15:27


Noteikti lielos riņķus ar iespēju copēt vairāk mīnusos iemainu pret mānekļa labāku sajušanu. Vēlreiz paldies !
26.februāris 2023, 15:39 | links
 
Īsti nezinu. Jo šaurāka blanka kātam, jo mazāki riņķi.
Bet nu pats vērtē cik daudz par mīnusiem copēsi un vai tas ir vērā ņemams aspekts!
Ir jau fanāti kas spiningo arī pie -20 un pēc katra metiena kausē riņķus un kausē vaļā āķus, jo uz tiem izveidojas ledus kārta, ka zivi piecirst nevar :D
26.februāris 2023, 15:27 | links
 
Labdien, vēlos iegādāties kātu lašu copei. Mānekļi ar kuriem vēlos strādāt 9-11cm, 10-12gr vobleri un vieglie šūpi 13gr-18gr. Šobrīd acis krīt uz jauno DAIWA WILDERNESS SPIN SEA TROUT 2.85M 7-25G. Vai kādam ir bijusi saskarsme ar Wilderness sēriju ? Gribās beidzot sajust 10-12gr voblerus, ar iepriekšējo kātu biju vīlies ! Varbūt kāds var ieteikt kādu kātu līdz 200 eiro priekš šādiem mānekļiem ?

DukeMP, 26.februāris 2023, 14:52

Uzmet aci savage salmonid sērijai, viegli un jūtīgi!
Lieliem mīnusiem gan nederēs vai arī būs grūti, jo mazi riņķi!

Davis-Di, 26.februāris 2023, 15:00


Super paldies, Vai vispār šai mānekļu kategorijai ir kāds smalks rīks ar lieliem gredzeniem ?
26.februāris 2023, 15:10 | links
 
https://www.lureshop.eu/catalogsearch/result/?q=salmonoid

Pašam priekš mazākām upēm un spožajiem ir Savage Gear Salmonoid 2.79cm/153g/7-23g

Trijnieks un ar lielākiem riņķiem ir Daiwa Fream 305cm 5-35, pietiekoši jūtīgs, bet metiens un jūtība vieglākiem vobleriem atpaliek no Salmonoida.
26.februāris 2023, 15:09 | links
 
Labdien, vēlos iegādāties kātu lašu copei. Mānekļi ar kuriem vēlos strādāt 9-11cm, 10-12gr vobleri un vieglie šūpi 13gr-18gr. Šobrīd acis krīt uz jauno DAIWA WILDERNESS SPIN SEA TROUT 2.85M 7-25G. Vai kādam ir bijusi saskarsme ar Wilderness sēriju ? Gribās beidzot sajust 10-12gr voblerus, ar iepriekšējo kātu biju vīlies ! Varbūt kāds var ieteikt kādu kātu līdz 200 eiro priekš šādiem mānekļiem ?

DukeMP, 26.februāris 2023, 14:52


Uzmet aci savage salmonid sērijai, viegli un jūtīgi!
Lieliem mīnusiem gan nederēs vai arī būs grūti, jo mazi riņķi!
26.februāris 2023, 15:00 | links
 
Labdien, vēlos iegādāties kātu lašu copei. Mānekļi ar kuriem vēlos strādāt 9-11cm, 10-12gr vobleri un vieglie šūpi 13gr-18gr. Šobrīd acis krīt uz jauno DAIWA WILDERNESS SPIN SEA TROUT 2.85M 7-25G. Vai kādam ir bijusi saskarsme ar Wilderness sēriju ? Gribās beidzot sajust 10-12gr voblerus, ar iepriekšējo kātu biju vīlies ! Varbūt kāds var ieteikt kādu kātu līdz 200 eiro priekš šādiem mānekļiem ?
26.februāris 2023, 14:52 | links
 
Man uz divām spolēm ir PE# 0,5 un nesūdzos nemaz.
Izmērs, protams, rets, bet labāks par PE#0,4

https://fishingshop.lv/products/lv/181/796/sort/3/filter/0_0_0_0/YGK-PE-EGI-METAL-WX4-150m-#0.5/-0.117-mm-3.80-kg-krasa-multicolor.html
25.februāris 2023, 16:51 | links
 
Sliktas spoles ar pīto nedraudzējas noteikti!
Auklas resnums atkarīgs no vietas kur strādā un kādā režīmā, kad copēju Daugavā uz asari/ mazo žani no laivas - pa lielam PE0.8 (var PE0.6 bet aprausies vairāk), kad no krasta ar mērķi vairāk žani un negribās tik daudz aprauties, tad jau 1.0 vai pat 1.2.
Kad MT-9 sastādīju rudenī kompāniju rīta asarīšiem Spuņupē, tad PE0.4 .

Katrā ziņā, ja nav mērķis izskrāpēt zirgazobu, kad tas galīgi neņem, tad droši var nelīst zem PE0.6, ja grib pēc fen-šuj, tad gan var līst zem PE0.4
:D

PS. neesmu ne asaru spec, ne MJ spec , bet ar MJ 2,5" gumiju esmu 11kg līdaku pievarējis.
24.februāris 2023, 18:49 | links
 
Un par to, ka smalkai auklai ir jābūt komplektā ar +/- labu spoli es pilnībā piekrītu. Lietojot piemēram Varivas #0.8 vai #0.6 PE ar Salmo/LJ spoli, man džigojot nepārtraukti bija cilpas, bārdas utt. Nomainīju spoles uz Daiwa Ninja un viss kārtībā, cilpas un bārdas pazuda.
Bet tas tikai mans subjektīvais viedoklis, izejot no manas personīgās pieredzes.
24.februāris 2023, 18:15 | links
 
Skaidrs, tad mans plāns ir pareizs, pāriešu uz #0.4 PE un #0.6 PE
24.februāris 2023, 18:11 | links
 
Nedaudz ar MJ esmu padarbojies. Lai izjustu visus copes labumus, šad tad eksperimentēju. Pēdējos gados PE 0.4 ir visunivrsālākais variants daudziem dzīves gadījumiem, īpaši, ja MJ ir viens kāts. Esmu lietojis arī PE 0.3. Viss kārtībā, nav tas striķis tik švaks, joprojām var pretendēt uz universālumu, īpaši, ja patīk smalkākas lietas, mazāki svari. Tagad testa režīmā ir aukla PE 0.25 (ir 2 ražotāju - Intech (aukla japāņu, ja tic uzrakstam) un Seaguar. Atkal var teikt, ka šnorīte neplīst uz katru piecirtienu, strādā viss ļoti labi, var darboties ar vēl smalkākām lietām. Un bijis uz testu arī PE 0.2. Te jau teikšu, ka manām vajadzībām MJ bija jau nedaudz par švaku. Gan nodilumizturība, gan izturība kā tāda. Bet lieot to var, personīgī es to izmantoju jau "murmulēšanai jeb mormodročam" paralēli mono auklai. Smalkām auklām gan būtu jābūt sajūgtām ar labu spoli. Ja tā ir, tad kaut kādām citām problēmam nevajadzētu būt, ja ir labi atregulēta bremze, cīnīties var arī ar trofeju (ja nav citi ierobežojoši blakusfaktori - aizaugums, krūmi, u.c.). Ja no copes negaida superizjūtas, tad uz smalkumu MJ obligāti tiekties nevajag, bet, kuri vēlas izjust papildus fīlingu, tad komplekā ar labu kātu ir garatētas emocijas, kuras gribas izjust vēl un vēl. Ne asakas! ;)
24.februāris 2023, 17:22 | links
 
KristapsS [23.02.23]: Pat parastai monofīlajai auklai,dažādiem ražotājiem,norādīts vienāds diametrs,bet,pat ar acīm un uz tausti jūtama atšķirība.
Ja nav mērinstrumenta, tad starp pirkstiem arī kūsas liksies viena tievāka, otra resnāka
24.februāris 2023, 11:54 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager