Laivas un to motori

Vīri izstāstat ar ko labāk aiztaisīt caurumu stiklašķiedras laivai, kurai ir dubulā siena?
audenieks, 2.aprīlis 2014, 11:13

Ja laiva ir būvēta ar epoksīda sveķiem, tad ar epoksīda vai poliestera sveķiem, ja būvēta ar poliestera sveķiem, tad ar poliestera sveķiem. Ar epoksīda sveķiem šajā gadījumā nerekomendē.
2.aprīlis 2014, 15:06 | links
 
audeniek
Savu stiklaskiedras laivu vienmeer esmu liimeejis ar epoksiida svekiem un stiklaudumu......
2.aprīlis 2014, 12:55 | links
 
Vīri izstāstat ar ko labāk aiztaisīt caurumu stiklašķiedras laivai, kurai ir dubulā siena?
caurums apm 10x3 cm un no ārpuses.
2.aprīlis 2014, 11:13 | links
 
Sveiki viiri!
Skatos laivu un motoru teema iet uz prieksu, tapeec arii izdomaaju pajautaat:
Ar ko var nomazgaat laivai kraasas plekus?(iepriekseejie saimnieki bijusi nesaudziigi) Skiidinaataaju, vaitspirtu, benziinu tad paari ar feiri jeb ziepuudeni var?
......Lasiiju seit asas diskusijas par sodu....
Vai tiesaam ir gruuti aiziet registreet laivu ja ir visi papiiri un nav nekaadu probleemu? CSDD pusstunda un gatavs, un nav jau tur kosmiski cipari...
Salasiijos juus un pats pierakstiijos uz CSDD kugu eksaamenu.....skolaa nav jamacaas var pasmaaciibu celjaa...
Liidzi jaanem personas apliecinoss dokuments, eksaamens 12Euro, aplieciiba 22Euro...+kaadi kuram sodi-man 30 euro:)
Veiksi jauna sezonaa!
2.aprīlis 2014, 10:12 | links
 
Laikam jau, ka jaieperk bus Storm ST-240, liekas ka labaka pa Navigatoru jo biezaks materials un man negribas balto krasu jo nosmerejas vieglak.

Storm ari liekas labaka kaa taa vispaar ar kaut ar nav nacies braukt ne ar Stormu ne ar Naviku, tikai ar Ufimkaam! :)

Ja vien nepuutu tas ufimkas, njemtu velvienu! =\
1.aprīlis 2014, 16:47 | links
 
Gumijas laivas izturību nosaka tās svars ar... - jo smagāka, jo biezāks un izturīgāks materiāls. Bush un Navigators pie vienādiem gabarītiem atšķirsies svarā pat ļoti. Man besī lēto laivu airu stiprināšanas sistēmas...pa to vien gribas rokas aplauzt konstruktoram.
1.aprīlis 2014, 15:04 | links
 
Navigātoram nav ne vainas, es viņam karinu virsū 4hp marineru un nekādu problēmu pat jūrā. Tik ieplānota ir neliela pārbūve, neliels rāmītis uz kura būs divi datorkrēsli pārbīdāmi priekš ērtākas sēdēšanas
1.aprīlis 2014, 12:08 | links
 
Ir bush 360 un Navigators. Tā kā bušu ar airiem normāli neiekustināt, tad nelielas ūdenstilpnes šturmēju ar savu ķīniešu brīnumu, kad uznāk bzdinkš un gribās izairēties, tad ielienu arī Liepājniekā. Ja par pārduršanu - vienlīdz viegli uz zariem pārdursi kā Navigatoru, tā citas PVC laivas, tāpēc ļoti jāskatās krasti, kur lien ārā, nevis banzai stilā jāmetās sauszemē. Ērtākai sēdēšanai paņemu dēli pāri bortiem un aidā ezerā. Pa šiem gadiem gan airu turētāji sāk ģērbties ārā, bet nedaudz līmes un problēma atrisināta. Airi gan tam ķīnietim nekam nederīgi.

Otro komplektu gan ar laiku būs jānomaina pret 2.5Zs un nelielu bušinieci.
1.aprīlis 2014, 11:36 | links
 
Ko Jūs te ņematies, ar visādiem navigatoriem!
Nopērciet BUSH un varēsi tik braukt makšķerēt nevis šeit entos komentārus rakstīt.
Stormam arī nav ne vainas, bet nu nav vēl tikuši līdz labam līmenim.
1.aprīlis 2014, 11:15 | links
 
aizmirsu piebilst, tie spilveni ir jaaizmet aaraa un jaanoliek seedeeshanai divi deelji shkjeersaam.
1.aprīlis 2014, 11:11 | links
 
Nezinu kāpēc, bet storma vietā labāk ņemtu Navigatoru, no paša pieredzes...
Navigatoram viena puse gandrīz nolaida gaisu, mazliet piepumpēju, bet daudz ko nelīdzēja...
labi, ka piepūšama grīda.. tā laimīgi mājās tiku, pārpeldējis ~30 m dziļumu...

Pagājušogad iesviedu bočkā 60 l gāzes balonu, domāju nebūs vietas pūslim, bet ir vieta priekš navigatora + dažiem pričendāļiem...

ilmarsvs, 31.marts 2014, 17:34
Kaut ko nesajauci? Ar Navigatoru gandrīz pa burbuli, bet tik un tā iesaki Navigatoru :)

ronny, 31.marts 2014, 22:45

es piemeeram neesmu leetu briinumu piekriteejs, bet par Navigaatoru nevaru neko sliktu pateikt. Pa mazaam upiiteem, kjerot liidakas uz dziivo, vairaaku gadu garumaa ir nobraukti diegan daudz km bez jebkaadaam probleemaam. Ar elektromotoru gan- nezinu kaa ar airiem taa tupele iet.
1.aprīlis 2014, 11:06 | links
 
uz copi atbraucot, ezera krastā vienu bortu pārbakstīju uz kautkā asa....
plāksteri uz ātro uzliku un aidā..., šajā gadījumā nebija kvalitatīvi tas izdarīts
runa par to, ka piepūšas atsevišķi abi borti un atsevišķi t.s. grīda, t.b. jo vairāk piepūšamo sekciju, jo labāk..
1.aprīlis 2014, 08:50 | links
 
Nezinu kāpēc, bet storma vietā labāk ņemtu Navigatoru, no paša pieredzes...
Navigatoram viena puse gandrīz nolaida gaisu, mazliet piepumpēju, bet daudz ko nelīdzēja...
labi, ka piepūšama grīda.. tā laimīgi mājās tiku, pārpeldējis ~30 m dziļumu...

Pagājušogad iesviedu bočkā 60 l gāzes balonu, domāju nebūs vietas pūslim, bet ir vieta priekš navigatora + dažiem pričendāļiem...

ilmarsvs, 31.marts 2014, 17:34

Kaut ko nesajauci? Ar Navigatoru gandrīz pa burbuli, bet tik un tā iesaki Navigatoru :)
31.marts 2014, 22:45 | links
 
Man piekto ziemu jau stāv neapkurināmā noliktavā,kur apgrozās arī žurķi un peles - no problems
31.marts 2014, 22:09 | links
 
Jautājums- vai Dulkan laivu var glabāt piepūstu laukā uz koka "steķiem" pārklātu ar tentu. Vai gadījumā tur neieperināsies žurcinieku famīlija- ar to domāju,ka žurkveidīgie sagrauzīs???
31.marts 2014, 21:54 | links
 
Es vēlējos pajautāt ar kādu krāsu būtu ieteicams krāsot aluminija laivu (kazanka). Šobrīd nedaudz tā tiek atjaunota un prasītos nedaudz piekrāsot.

edijsk, 30.marts 2014, 22:24


Nemaz nav slikti nopūst ar gruntskrāsu. Sanāk pelēka. 2007 gadā nopūtām laivu Progress4, turas vēljoprojām
31.marts 2014, 21:08 | links
 
Es vēlējos pajautāt ar kādu krāsu būtu ieteicams krāsot aluminija laivu (kazanka). Šobrīd nedaudz tā tiek atjaunota un prasītos nedaudz piekrāsot.

edijsk, 30.marts 2014, 22:24

Lūdzu - šeit
Es personīgi lietotu šo.

Sencis, 31.marts 2014, 15:11



Es ari pūtu ar šito pašu spīdīgo, jāsaka, ka baigi labi turās
31.marts 2014, 20:15 | links
 
Man navigatoram ir tā:pumpē vienu pusi,bet pūšas abi borti,ja viens caurs,tad abi mīksti,ko lai dara!!! Es meklēju nopietnāku laivu,būs dulkan 345.
31.marts 2014, 20:00 | links
 
Nezinu kāpēc, bet storma vietā labāk ņemtu Navigatoru, no paša pieredzes...
Navigatoram viena puse gandrīz nolaida gaisu, mazliet piepumpēju, bet daudz ko nelīdzēja...
labi, ka piepūšama grīda.. tā laimīgi mājās tiku, pārpeldējis ~30 m dziļumu...

Pagājušogad iesviedu bočkā 60 l gāzes balonu, domāju nebūs vietas pūslim, bet ir vieta priekš navigatora + dažiem pričendāļiem...
31.marts 2014, 17:34 | links
 
Pirmajām divām laivām nav nekādas vainas, tikai sēdēšana uz tiem piepūšamajiem spilveniem man ir ļoti neērti. Storm laivai itkā ir biezāks materiāls un sēdēšana ērtāka. Un par to laivas turēšanu dzīvoklī - tad viņu jācenšas turēt ļoti tīru, citādi smako viņa nesmuki, it īpaš kamēr slapja, uz copi jāņem līdzi kāda lielāka lupata lai var to laivu kārtīgi noslaucīt.
snitraM, 31.marts 2014, 16:42

Par to slaicishanu zinu, vienmer laiva ieklaju vienu brezenta lupatu kur kajas likt, ja nu ko nokjeru, tiriibas apstaklos jo nepatik ka laiva pilna ar dubljeim utt... Ari protams ka apslauku laivu un ja sauliite tad pazaaveeju piepusta veida kamer nesu mantas uz auto. Par smaku domaju ka tik traki nebus, vairaak tik taa doma par to cik kompakti sanaak.

Paldies par atsauksmem. Laikam jau ak storm vien janjem, ja jau reiz ko njemu jaunu, tad ar labu janjem! :)

Fluxss, 31.marts 2014, 17:13


Ir arī kas tamlīdzīgs - http://shop.salmo.lv/products/32234
tas ja gribās ko kompaktu, nav nekādas problēmas vienam staipīt, tas tāds ātrais variants ja gribās pa-fikso un uz nelieliem ūdeņiem.
31.marts 2014, 17:27 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager