Laivas un to motori

jābrauc uz ārzemēm un jāķer !
1.maijs 2013, 12:45 | links
 
Kāds nezina, kur var pa lētu naudu iegādāties divtaktu benzīna dzinēju līdz 5zs? Pie mums sludinājumos cenas nereāli saskrūvētas, kaut gan redzams, ka ārvalstīs tos pavecos motorus pa kapeikām met pakaļ...
1.maijs 2013, 09:38 | links
 
Paldies, man arī tiks dažas, ja pareizi saprotu ?
29.aprīlis 2013, 08:16 | links
 
Bumsi, cirtīsi tās šaibas? Ja jā, butu reāli līdz otrdienai (ieskaitot) kādu pārīti uz Bruņiniekiem aizfīrēt?

martins_, 28.aprīlis 2013, 21:48

Ok šodien izcirtīšu un Ievedīšu Bruņinieku 43
29.aprīlis 2013, 07:48 | links
 
Katram motoram ir rakstiits ieteicamais akumulatora tilpums un laivas kopeejais svars , ko kurai motorits ir domaats.
29.aprīlis 2013, 07:47 | links
 
Laivas svars+ akumulators 30/40kg+ pats el.motors+ savs svars + pasazieris+ mantas = pilna masa, kas jaastumj laivas motoram.
Katram motoram ir rakstiits cik ir pielaujama masa kopeejam svaram.
Pats sogad pirku- paneemu el.mot. kurs var pavilkt 1150kg , tas ir 16lbs, pilna laivas masa 350kg man teoreetiski.
Jo jaudiigaaks motors, jo lielaaku aki vajadzees, bet tas jau arii ir svars.
29.aprīlis 2013, 07:43 | links
 
Viss atkarīgs kādu kuģi grasies stumt ar to motorīti. Vienam trīsmetrīga plastmasniece citam četrmetrīgs gumijnieks!
Domāju, ka šeit nevienam nav kristāla bumbas, lai izzīlētu tavas laivas parametrus... ;)
29.aprīlis 2013, 00:50 | links
 
Nevarētu kāds dalīties pieredzē,par elektromotoriem.Esmu nolēmis iegādāties,bet nevaru saprast,kādu ņemt.Cik jaudīgs ir vajadzīgs,lai normāli pa ezeru varētu pabraukt?
29.aprīlis 2013, 00:33 | links
 
ja tie Bruņinieki nav pārāk tālu un tomēr tiks viņas cirstas- es ar piesakos uz kādiem pāris pārīšiem.
28.aprīlis 2013, 22:12 | links
 
Bumsi, cirtīsi tās šaibas? Ja jā, butu reāli līdz otrdienai (ieskaitot) kādu pārīti uz Bruņiniekiem aizfīrēt?
28.aprīlis 2013, 21:48 | links
 
5-nieks.
28.aprīlis 2013, 21:38 | links
 
Kurš no Mercuriem tas ir ? skruves karterim visiem ir vienādas vismaz no 2,5-6 zs
28.aprīlis 2013, 21:30 | links
 
skaidrs, ka vari - nešaubos ! :) bet laika maz 1.ajā jau gribējās pabraukāties. izmēru grūti precīzi pateikt - jāmeklē tad manuālī. paraugam ir vecā saspaidītā, pus izdrupusī. Gan jau ka standarts mazajiem dzinējiem. Ja nu vari līdz pirmajam sauju pie Ginta aizgādāt - neatteiktos. bet ja tādas var atrast veicī - neapgrūtināšu tevi lieki :)
28.aprīlis 2013, 21:21 | links
 
sveiki eksperti,

šodien veiksmīgi merkūram nomainīju eaļļas, degvielas filtru un sveci, bet problēma ar tām mazajām kājas eļļas kartera skrūves blīvītēm - sadilušas no vecuma..ebajā ir (bet jāgaida) , diez parastā auto detaļu veicī varētu viņas atrast pēc izmēriem ? Materiāls - tāds paciets , kā jau blīvēm, nav gumijotas. paldies.

osscar, 28.aprīlis 2013, 21:16

Cik vajag :DD sauju varu izcirst :))
28.aprīlis 2013, 21:18 | links
 
sveiki eksperti,

šodien veiksmīgi merkūram nomainīju eaļļas, degvielas filtru un sveci, bet problēma ar tām mazajām kājas eļļas kartera skrūves blīvītēm - sadilušas no vecuma..ebajā ir (bet jāgaida) , diez parastā auto detaļu veicī varētu viņas atrast pēc izmēriem ? Materiāls - tāds paciets , kā jau blīvēm, nav gumijotas. paldies.
28.aprīlis 2013, 21:16 | links
 
ronny,
kutis
Paldies jums par padalīšanos pieredzē.Vienkārši gribēju zināt kā citiem gājis un kā to darijuši.
Tātad.....ronny man atsūtija instrukciju LV valodā -Paldies tev!
Un tad iekopēšu te kā rakstīts grāmatiņā.
Dzinēja piestrādes procedūra:
1. Pirmajā darbības stundā darbiniet dzinēju ar dažādiem droseles iestatījumiem līdz 2000 apgr./min vai
aptuveni pusei droseles.
2. Pirmo lietošanas stundu darbiniet dzinēju ar dažādiem jaudas uzstādījumiem līdz 3000 apgriezieniem
minūtē vai aptuveni ar pusi jaudas.
3. Turpmākās astoņas darbības stundas vairieties no pastāvīgas darbināšanas ar pilnu droseli ilgāk par
piecām minūtēm no vietas.
27.aprīlis 2013, 13:47 | links
 
krisk
paldies pa info!
26.aprīlis 2013, 11:48 | links
 
Man jau trešo sezonu ir Navigators laba laiva pa to cenu pa ziemu glabāju uzpūstu nesen pamanīju ka grīdai atnāca viens savienojuma vieta vaļā neliels burbulis bet tas it ne maz netraucē!Tagad štukoju cieto grīdu ielikt iekšā tik nezin no kā no finiera jeb koka koks itkā būtu vieglāks nekā finieris!Un radas jautājums kā viņa jāliek iekšā kad grīda ir uzpūsta jeb grīdu nav jāpūš un tik liec iekšā cieto grīdu?
Vai kāds ir licis navigatoram cieto grīdu???Un var padalīties pieredzē?

antonsb, 24.aprīlis 2013, 11:34


Pašam ar ir Navigator, un jau labu laiku esmu ielicis finieri kā piepūšamās grīdas aizvietotāju. Grīdu nevajag pūst. Kā materiālu esmu izmantojis gan mitrumnieku gan parasto. Pietiek ar parasto 5-8mm. Esmu sadalījis divās daļās, lai foršāk autiņā ielikt. Ieliekot šo grīdu vietas kļūst vairāk un stabilitāte stāvit kājās krietni vien uzlabojas.
26.aprīlis 2013, 11:29 | links
 
Mercury pirmā maiņa pēc 12h, otrā sezonas beigās, tālāk reizi gadā. Garantija ir spēkā tikai ja apkopi veic pie dīlera servisā. Iebraukšana kā jau >kutis< iepriekš rakstīja , pirmās 12 stundas vajag pabraukt dažādos režīmos , ar mucu nav vajadzības ņemties, ja nu vienīgi dīda nepacietība ātrāk redzēt kā strādā.
26.aprīlis 2013, 10:53 | links
 
dzhi
jauna motora iebraukšanu nosaka ražotājs jo viņš dod garantiju-serviss ir ieintresēts lai tu biežāk viņus apciemo...:)
26.aprīlis 2013, 09:47 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager