Zivju pagatavošanas receptes

Jonānistu pulciņš:) Līnim ir daudz labākas receptes kā voblas pagatavošana.
1.jūlijs 2010, 23:41 | links
 
Griezēj atvaino ar pāršāvu pār strīpu! Vienkārši jau tas humors kā izrādīt vienam otru!Protams zuti kotletēs ar vīķi būtu super!:) Amen:)
1.jūlijs 2010, 23:42 | links
 
;)
1.jūlijs 2010, 23:44 | links
 
Piekrītu, ka līnis ir labs arī citos veidos. Man reizēm gribās atļauties šādu tādu vijobstva.. un vobla no līņa garšo labāk, kā no pārējām zivīm :))
Par gaumi nestrīdas, par gaumi kaujās! :D
2.jūlijs 2010, 00:16 | links
 
Nu nezinu, savā laikā, kad līņus spaiņiem varēju dabūt, biju mēginājis arī kaltēt, nu man negaršoja ....Pie tam tas kaltēšanas laiks divtik cik piemēram breksim...
2.jūlijs 2010, 00:25 | links
 
Nu labi, ja par receptēm jūnija / jūlija mēnesī, tad ...
Pēc noķeršanas ņemam virsmēra zandartu. Turpat pie H2O viņu atbrīvojam no zvīņām un varbūt arī usreiz nofilējam.
No galvas isgriežam žaunas un kopā ar vidusasaku (zupas vārīšanai kaut kad) un noglabājam to saldētavā. Šitā foršā fiša ir pelnījusi, ka Tu viņu apēdīsi visu. Zupa arī ir forša!
Iegūtos filejas gabaliņus pavisam viegli apsālam, apvārtam miltos, un iemērcam sakultā olā. Man šķiet, ka šai garšīgajai zivei papildu garšvielas ...
Gabaliņus liekam iepriekš uskarsētā pannā ar olive eļļu. Katru pusi apcepam līdz dzeltenīgi brūnc. Pārcept nevajadzētu!
Pasniedzam kopā ar atdzesētu Itālijas / Spānijas baltvīnu. Vīna temperis tāc, lai liktos auxc (ārā taču karsc šajos mēnešos), bet lai pamīšus ēdot zanderu nebūtu us zobiem temperatūras starpības sajūtas (atkarīx arī no zandera filejas tempera pasniekšanas laikā).
Un jā, pac svarīgākais - vīnu jāsaskandina ar foršu (visforšāko) beibi, kas sēž Tev pretī ...
... un Viņas smaic ir ...
Bon Appetite!
2.jūlijs 2010, 00:43 | links
 
P.s. Tik neaismirsti, skatoties acīs (smukās acīs :)))), isstāstīt, cik garšīga zivs ir zandarc, ka tieši Tu to māki gan noķert (un tas nebūt naf viegli :DDDD), gan isfilēt bes asakām (Viņa jutīsies drošāk, un ne tikai ar maltīti), kā arī isstāstīt kādu "basņu" par lietoto vīnu. Tam pat naf jābūt īpaši dārgam un ..., bet "basņa" to padarīs par ...
Lai isdodas! ;)
2.jūlijs 2010, 00:54 | links
 
Griezeej, sadomājos, kā tu to varētu izpildīt un apņirdzos - mana vienīkā, šis ir ļoti rec vīns no Caperne Saufignon fīnogām Penedes apgapalā. Man nepija viekli to dabūt un ceru, ta tu to nofērtēsi... Kaut kā tā.
:DDD
2.jūlijs 2010, 07:36 | links
 
Ui, kāc salkans primitīvisms no Tavas puses :)
2.jūlijs 2010, 08:38 | links
 
Bweee, ku salkani primitīfa recepte Tef, Griezeej. Kantrīs apfēmos lasot :DDD
Sacūkot sandartu ar miltiem un olu un, neskapēc, sept olīfeļļā :DDD Tā jau no mīļās far dapūt ar čību pa pieri, nevis cerēto sekasu pēc vakariņām :DD Un nekādas pasņas par vinčiku nepalīdzēs :DD
Sandartam piestāf netauc apcepc burkānišš, sīpolišš, piparišš, knipucīc sāls un tad pasautēšana saldajā krējumā, nedauc reducējot tā apjomu procesā!
kau kā tā ;))) un tad gan farpūt kauko isspiedīsi no memmes :DDD
2.jūlijs 2010, 13:09 | links
 
Kilka kamēr tu vazājies pa pasauli un galveno - copi esi nomainījis pret darbu - te veči zandartus kā mailes skalda !!:)) Nav vairs laika ņemties ar burkānīšiem,piparrīšiem krējumiņiem.Sagriež gabalos ,miltiņš,oliņš,uz pannas - ēd katru dienu.Džeki te jau sapņo kā kādu raudu vai asaru noķert.BET ķeras tikai zandarti :))))))) Tā kā ej savā UK uz bodi -nopērc saldētu zivi un cep .Mēs tikmēr te svaigus zanderus zlopējam pa vienkāršo jau iekšā :)))))
2.jūlijs 2010, 14:04 | links
 
Brāliti - "pie jūras dzīve mana" un svaigu zivju netrūkst :P
Griezeeja galvenais vadmotīfs jau bija labi sagatavoties "kumeliņa peldināšanai", bet pēc "zlopēšanas pa vienkāršo iekšā" tik tāda gunāriņa staipīšana vien paliek :DDDD
P.S. Kaut kur jau te nesen par jonānistiem runa panesās :DDD
2.jūlijs 2010, 17:10 | links
 
Kilka, Tu tur UK esi rupš palicis. Galīgi stila isjūtu pazaudējis. Bet lūpu us Tevi neuzmetu. Saprotu. Dzimtene tālu ...
2.jūlijs 2010, 17:18 | links
 
Nefantasē, rupš? Kur? :DD
Stila isjūta :DDD
Žēl, bet, nu naf man tāda stila - miltos un olā sifi viļāt :DDD
2.jūlijs 2010, 19:34 | links
 
Kilka, npiefērs usmanīpu. Semniex paliek semniex.
:DDD
2.jūlijs 2010, 19:39 | links
 
Mam slupst, tēvs slupst, es viens pac neslupst:DDD
Nu tie texti al vien slupstihāhi paliek...:DDD
2.jūlijs 2010, 19:42 | links
 
Man ir Brenguļu gaišais. Ko jūs lokat?
:)))
2.jūlijs 2010, 19:44 | links
 
Vēss piebaldzēns:)))
2.jūlijs 2010, 19:47 | links
 
Šodien sanāca tā, ka gadījās pilnīgi neparedzēts loms - 1,4 kg zutis.

Tā kā vienu gabalu kūpināt īsti negribās (nav pašam savas kūpinātavas un baigi negribās štukot kur to nokūpināt).

Varbūt kāds var ieteikt citu recepti. Pagājušo reizi kad cepu zuti vienkārši uz pannas (kā parasti zivis cep) viņam bij tāda dīvaina piegarša. Varbūt kāds ar zin kā no tās atbrīvoties.
12.jūlijs 2010, 23:37 | links
 
Bums, kā veic to sālsūdens saspricēšanu zivī?
Es sapratu, ka tā jādara kā vēdera pieliešana ar sālsūdeni nevis taču kā pote dibenā/gaļā? :-)).
21.jūlijs 2010, 16:13 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager