Zivju pagatavošanas receptes

skatos, ka daudzi runa ka labak pagatavot ruduli, atlaushos atkartoti ielikt savu rudulu recepti :)

(viena no labaakajaam recepteem ka pagatavot rudulus, var likt praktiski visas zivis). ta nu luuk- apcepam zivis miltos un olaa. Panemam siipolus sagriezam shkeeliitees, panemam katlinu, ielejam uudeni un ieberam siipolus, pievienojam saali, cukuru, lauru lapas, piparus. vaaram visu liidz siipoli paliek miiksti. pagaidam, lai nedaudz atdziest un ieliekam iekshaa saceptaas zivis. Pievienojam etiki un zelantiinu! Gatavs! var arii nelikt etiki, zelantiinu, piarus, lauru lapas, tas kaa kuram labaak garsho :) labu apetiiti :)
5.marts 2009, 18:42 | links
 
kads var ieteikt labu recepti kaa pagatavot zivi zacenei :)
12.marts 2009, 10:48 | links
 
Es salakas gatavoju šādi: iztīrītus apvārtu tikai miltos, kas sajaukti ar sāli un maltajiem pipariem. Izceptās zivis lieku kārtām ar diezgan lielu daudzumu ripiņās saēvelētiem sīpoliem,kurus pirms tam īpaši sagatavoju,lai tie nesačakarētu visu garšu-pārleju ar verdošu ūdeni un pēc apmēram minūtes nokāšu to žampu.Tā es tieku vaļā no nepatīkamās garšas,ko dod pārāk liels sīpolu daudzums. Ieberu vēl nedaudz melnos nemaltos piparus un kādu lauru lapiņu,tkai navajag pārcensties. Zivju un sīpolu kārtojumu pārleju ar karstu iepriekš sagatavotu etiķa marinādi,kuru gatavoju līdzīgi kā gurķu marinēšanai,bet iemaisu tajā vēl arī tomātu mērci. Tad lieku vāku virsū un pats dodos prom lai zivtiņas pamazām ievelkas.
Šādi pagatavotas salakas(esu taisījis arī citas zivis, brekšukus ieskaitot) pēc sieviešu dienas aiznesu uz darbiņu.Pazuda kā rīta rasa.
13.marts 2009, 17:08 | links
 
Kads zin ka labak var pagatavot lasi iznemot jela veidaa un kuminasanu
27.marts 2009, 12:47 | links
 
Viens no veidiem ; lasi miltos un uz pannas, bet tikai cūku taukos !
27.marts 2009, 12:56 | links
 
Nu paņem izvāri zupiņu,tikai neaizmirsti 100 gr. šņabīti un daudz zaļumus !
27.marts 2009, 14:47 | links
 
Roli paldies izdariju ka tu teici loti garsiigi sanaaca jauztais veel kadreiz buus un so recepti ieteiktu visiem izmeginaat loti atri un viegli
27.marts 2009, 19:37 | links
 
Ņem pa labu ....
27.marts 2009, 19:49 | links
 
Visas zivis ,kas ir Daugava,gatavoju uz vietas,jo braucu ar naksnosanam.Vairak jau esmu saspiedies ar samu kersanu,ir daudz labu vietu(tas neatklasu,ja nu vienigi kads brauks kompanija):))tatad taa zivis iztiru un uz ugunskura salieku zaljas alksnja lapas ,panjemu no majam lidz kirsa zarinju.uzlieku zivis apsalitas un ar garsvielam uz lapam virsu uzlieku ari zaljas lapas un uz lenas uguns vinjas man kupinas.20min un iznak tikpat labas ka ista kupinatava brunas un ar labu garsu..tad vel ielej 100gramus snabiti,kamer gruntenes gaida ,kad saks zvanit un ar kupinatu zivtinju...mmmmmpasaka.
2.aprīlis 2009, 18:15 | links
 
Izklausās labi! Vajadzēs pamēg'ināt
2.aprīlis 2009, 19:32 | links
 
Tikai šņabja vietā kādu aliņu labāk.. ;)
2.aprīlis 2009, 19:32 | links
 
iesācējs^^,pareizi iesākt ar aliņu.
2.aprīlis 2009, 19:47 | links
 
nu alinju var no rita,bet ja nakti sedi ,tad jau snabitis ir vajadzigs lai silts butu,ne jau uzreiz pus spaini:))
2.aprīlis 2009, 20:09 | links
 
Šnabis jau nav ūdens, to var daudz izdzert!!!!
2.aprīlis 2009, 21:33 | links
 
Kāds nezin kā sagatavot zivi karstai kūpināšanai?
26.aprīlis 2009, 21:50 | links
 
Tā ir gaumes lieta , no svara kādu zivi gribi kupināt ...
26.aprīlis 2009, 21:54 | links
 
pašreiz manā krājumā ir breksis, asari un rauda :D
Nākamajā nedēļas nogalē uz šiem arī vajadzētu iemēģināt :)
26.aprīlis 2009, 21:56 | links
 
Ja tādi trekni brekši tad griežu uz pusi , zvīņas arī tīru nost, asarim zvīņas nemaz netīru nost , zivi nemazgā , bet ja vajag ar dvieli noslauka pēc tīrīšanas... Sāli pēc kūpināšanas uzber un patur kāda slēgtā traukā,lai ievelkās, var vienkārši avīzēm pārklāt .... Garšvielas, šāli, cukuru, dilles, ķiploku utt., liek pēc patikas ...
Var zivi garšvielu maisījumā vēsā vietā paturēt, lai ievelkās un tad kūpināt ...
26.aprīlis 2009, 22:01 | links
 
Paldies par padomu.
26.aprīlis 2009, 22:05 | links
 
Roli
Es brekšus līdz kilogramam netīru un neķidāju Asarus 200gr lidz 400gr tāpat kūpinu netīrītus un neķidātus.Lielos brekšus 1,5 un uz aukšu griežu pa muguru, iekšpusi noberu ar sāli baltus 30 -35 min tad sāli nomazgāju ar aukstu ūdeni.Zandarus ja ir slaids vēders arī neķidāju vienīgais es visas aukšminētās zivīs ar lielo šprici sašpricēju sālsūdeni Zivs pēc kūpināšnas ir suliga un feina it sevišķi zandarts un asaris jo šis zivis kūpinot paliek sausas.Zušus pirms kūpināšnas nesālu-tikai pēc un arī tad lietoju sālsūdeni
26.aprīlis 2009, 22:12 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager