Zivju pagatavošanas receptes

Jā , jo dažādakas zivis zupā, jo labāk , ja Aigar Tu būtu pilngadīgs ieteiktu šnabi arī beigās pieliet klāt ...
8.jūlijs 2009, 20:36 | links
 
šnabim nav tikai rituāla raksturs ,bet gan noteikts ķīmisks process ,Arī zupas dzēšanai ar izdegušu pagali ir sava būtiska ķim reakcija .Nu kurš zina kādas ir šis reakcijas ????
8.jūlijs 2009, 20:38 | links
 
Ja Aigar gribās ļoti tās līdaku zivtiņas cept, notīri, sagriezi gabalos un paturi uz nakti pienā, tad varēsi cept, ja no sākuma pirms cepšanas miltos un tad olā izvārta , tad zivs ir sulīgāka....
8.jūlijs 2009, 20:48 | links
 
Līņus un zušus pirms ķidāšanas noberžu ar sausu smilti vai smalku granti.Paliek tīri no gļotām,ka gurkst rokās.Varbūt kādam noder.
8.jūlijs 2009, 21:11 | links
 
paļdes vobler.a to es visu laiku ar sāli cīnijos :)))
8.jūlijs 2009, 21:20 | links
 
vienu notīri ar smilti vai granti otru uz mirkli ieliec karstā ūdeni redzēs kurš gļotu atdalīšanas veids tev labāk patiks ??? Manā gadījumā vajadzīgs karsts ūdens un ass nazis.Ja ir jānotīra padsmit zušu tad tā grants čakare ātri apniks
8.jūlijs 2009, 22:11 | links
 
Es padsmit zušus esmu tikai pa teļuku redzējis. Filma laikam saucās '"Kroņa numurs". ;)
8.jūlijs 2009, 22:28 | links
 
paldies par atsaucību sen tāda nbija redzēta uz maniem jautājumiem :))))
8.jūlijs 2009, 23:24 | links
 
Nu veči uzrakstiet kādu garšīgu recepti, kā uzcept vimbu un lielu breksi!?
9.jūlijs 2009, 13:38 | links
 
1)ņem iztīra vimbu, ar nazi šaha galdiņā iegriež sānos,apber arpipariem utt., iespērē krējumu un majonēzi , dilles, lokus pa virsu ..
2) viss tas pats , tikai necepj veselu bet sagriež gabalos , izvārta miltos un pirms izcepšanās pieliek majonēzi ar krējumu un pasautē...
3) ne tikai miltos, bet arī ola vel izvārta, zivs ir sulīgāka ...
9.jūlijs 2009, 13:44 | links
 
Tos sānus vimbai sagriež ne jau smukuma pēc, bet gan sagriez mazās asakas , jagriež šķērsām zivij , kā šaha galdiņš ....
9.jūlijs 2009, 13:50 | links
 
Es grižu visas baltās zivis un līdakas, taču ne šahā, bet smalki strīpiņas uz muguras :)) Nevienas muguras asakas. Vimbas pavasarī bija ļoti labas vienkārši uz pannas izceptas :))
9.jūlijs 2009, 14:20 | links
 
Es griežu visas baltās zivis un līdakas, taču ne šahā, bet smalki strīpiņas uz muguras :)) Nevienas muguras asakas. Vimbas pavasarī bija ļoti labas vienkārši uz pannas izceptas :))
9.jūlijs 2009, 14:20 | links
 
Nu būs jāprovē,paldies veči!
9.jūlijs 2009, 17:15 | links
 
Sveicināti, kurš ieteiktu ideālāko karpu kūpināšanas recepti, sākot no marinādes un beidzot ar kūpināšanas ilgumu, kādu koku lietot, un cik ilgi kūpināt visu no A-Z. Paldies
14.jūlijs 2009, 16:33 | links
 
Ideālu nezinu,bet pats daru tā;Pārgriež zivi pa muguru gareniski,galvu ar.Tad izņem iekšas un ar salveti,vai marli izslauka.Sataisu maisījumu-sāls 3daļas,cukurs1,pipari un tamlīdzīgi ar to apkaisu zivju atvērtos vēderus.Saspiežu ķiplokus veselu bļodiņu,var savādāk smalcināt un ar tiem ierīvē kārtīgi,ķiploki paliek uz gaļas.Ierīvējas ari tas sāls maisījums.Kūpinātavā uz sietiem virsū,kurinu ar zaļu alkšņu malku,lapas ar pa vidu lai dūmo.Laiks katrai kūpinātavai būs savādāks.Jā,kad saliek uz sieta,tad no sākuma netaisu ciet -lai pavējo min 10-15.Nekad neesmu marinējis šķidrumos un kūpinājis.Ir kūpinātas reizē iepriekšējā dienā apstrādātas ar garšvielām un tiko-atšķirība maza.Labākais zivju lielums~0.8-1.5kg,lielās jau ilgāk vajag.Mazākās jau pirmās zacenei,kamēr pārējās gatavojas.Ideāli jau ja lielumi ir vienādi,bet ir jau katrai kūpinātavai vietas kur fiksāk tomēr gatavojas.Vilkme,siltums un tt.Vēl ar vīnu un tam līdzīgu var apslakstīt pirms beigām.
14.jūlijs 2009, 22:35 | links
 
Kā taisa līdaku kotletes?
16.augusts 2009, 19:27 | links
 
gapp.precīzi nepateikšu,bet esu redzējis ka ~šādi;samalta zivs masa 50%,speķis 20%,mērcēta baltmaize 20%,pārejie 10% garšvielas+sīpoli,ķiploki.esot vēlams visu masu kopā sajaukt un vēlreiz caur gaļasmašinu izlaist.
16.augusts 2009, 19:34 | links
 
ok, paldies, kaut ko līdzīgu atradu vēl internetā.
16.augusts 2009, 19:49 | links
 
Es taisu taa:1kg liidakas fileja, 100g spekjis, 2 eedamkarotes saldaa kreejuma, 1-2 olas, meerceeta balmaize, padaudz dilju(buntiite), 2-3apcepti siipoli, garshvielas: saals, pipari, karijs(dzeltenais) visu 2x cauri galjas mashiinai. Un cep vesels. Vari pielikt apceptus ceturtd. skjeeliitees sagrietus shampinjonus (taa parasti izdaros ja liidaku pildiitu taisu), bet kotletees ar labi garsho:)
16.augusts 2009, 19:52 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager