Zivju pagatavošanas receptes

bums [20.11.19]: Nēģis ir jācep Pec tam griež gabaliņos liek bundžas Es lieku 300 gramīgajās bleķenēs Sāls nedaudz piparus drusku Lauru lapu nelieku Režīms tāds pats kā jebkurai zivij Vienīgaisleju pāris ēdam karotes buljona kuru iegūstu novārot galvas un astītes ,kuras paliek pāri no nēģu gabalošanas tas arī būtu viss Konervēts nēģis glabājas ilgi pagājušo nedēl attaisīju 2 gadīgu bundžu -super
Sveiks
Kāda T un cik minūtes pie darba T??
20.novembris 2019, 21:29 | links
 
Leudzu ;)
20.novembris 2019, 20:44 | links
 
Paļdīs
20.novembris 2019, 20:41 | links
 
Laļļdīs, bums!
20.novembris 2019, 20:40 | links
 
Nēģis ir jācep Pec tam griež gabaliņos liek bundžas Es lieku 300 gramīgajās bleķenēs Sāls nedaudz piparus drusku Lauru lapu nelieku Režīms tāds pats kā jebkurai zivij Vienīgaisleju pāris ēdam karotes buljona kuru iegūstu novārot galvas un astītes ,kuras paliek pāri no nēģu gabalošanas tas arī būtu viss Konervēts nēģis glabājas ilgi pagājušo nedēl attaisīju 2 gadīgu bundžu -super
20.novembris 2019, 20:32 | links
 
20.novembris 2019, 20:06 | links
 
20.novembris 2019, 19:57 | links
 
Kāds var padalīties ar neģu pagatavošanas recepti, autoklavā?
20.novembris 2019, 19:29 | links
 
20.aprīlis 2019, 17:05 | links
 
skiperis [20.04.19]: PaldiesNotīru, nofilēju sānus, ar pasmagu asu virtuves nazi 45 grādu leņķī sakapāju muguras un astes mīksto daļu vienā virzienā un tādā pašā veidā - pretējā virzienā. Iznāk 90 grādos sakapāts mīkstums un nav neviena mazā asaciņa jūtama. Lai garšo!
Paldies!
20.aprīlis 2019, 13:59 | links
 
Notīru, nofilēju sānus, ar pasmagu asu virtuves nazi 45 grādu leņķī sakapāju muguras un astes mīksto daļu vienā virzienā un tādā pašā veidā - pretējā virzienā. Iznāk 90 grādos sakapāts mīkstums un nav neviena mazā asaciņa jūtama. Lai garšo!
20.aprīlis 2019, 13:49 | links
 
kutis [20.04.19]: Sveiki gardēži. Kāds var padalīties ar info par labu vimbas recepti? Doma ir sacept gabaliņos un tad marinādē, bet nav nojausmas par tālāko procesu un garšvielu attiecībām???

Jancux, 20.aprīlis 2019, 12:29

Nemēdzu to saražģīt, veselu notīrītu viegli ieberžu ar sāli un lieku cepamtraukā, pārleju ar skābu krējumu, par virsu ripās apcepti sīpoli un mazliet samaltu piparu maisījumu, vāku virsū un cepeškrāsnī iekšā.
Manējiem un man garšo. :)
Nu es ar tā parasti daru tik ar saldo krējumu, bet nu gribas pamēģināt ko citu:) bet paldies!
20.aprīlis 2019, 13:15 | links
 
Sveiki gardēži. Kāds var padalīties ar info par labu vimbas recepti? Doma ir sacept gabaliņos un tad marinādē, bet nav nojausmas par tālāko procesu un garšvielu attiecībām???

Jancux, 20.aprīlis 2019, 12:29


Nemēdzu to saražģīt, veselu notīrītu viegli ieberžu ar sāli un lieku cepamtraukā, pārleju ar skābu krējumu, par virsu ripās apcepti sīpoli un mazliet samaltu piparu maisījumu, vāku virsū un cepeškrāsnī iekšā.
Manējiem un man garšo. :)
20.aprīlis 2019, 12:58 | links
 
Sveiki gardēži. Kāds var padalīties ar info par labu vimbas recepti? Doma ir sacept gabaliņos un tad marinādē, bet nav nojausmas par tālāko procesu un garšvielu attiecībām???
20.aprīlis 2019, 12:29 | links
 
Jauki! Sieviņas un mīļākās tik pārlaimīgas!
25.marts 2019, 18:57 | links
 
PROTEĪNS!!!
25.marts 2019, 18:55 | links
 
Nezinu kā ar ķīšu ikriem, bet vimbu- sablenderējam līdz viendabīgai masai. Pieliekam sāli, nedaudz cukuru un , ja grib, kādu garšvielu. Cepam kā pankūkas. Lieliskas pankūkas. Nu galu galā ikri jau tās pats kas vistas ola.
25.marts 2019, 15:55 | links
 
Ķīši! Precīzāk sakot - ķīsenes. Uz maišeli tik pāris tēvaiņi. Tie ikri ir tik sīki, ka caur metāla sietiņu izberžās sveiki un apaļi.
Ar krēmsieru - mans brokastu favorīts. :)

abrakadabra, 25.marts 2019, 12:50

Apbrīnoju tavu pacietību, ņemties ar tām ķīsenēm. Ja man gadās pa 1 - 2 ķīšiem, es tos atpakaļ ūdenī nelaižu...:) Tad jau nemaz tik viegli pie tās mantas nevar tikt, jo visi no viniem izvairās kā māk.....
25.marts 2019, 15:06 | links
 
Ķīši! Precīzāk sakot - ķīsenes. Uz maišeli tik pāris tēvaiņi. Tie ikri ir tik sīki, ka caur metāla sietiņu izberžās sveiki un apaļi.
Ar krēmsieru - mans brokastu favorīts. :)
25.marts 2019, 12:50 | links
 
Hooked ir pilnīga taisnībam ja jebkura zupa ar krējumu attiecībā 50 : 50 ir ēdama. Mana uztverē tā vairs nav zupa. Ekspermentējiet, un tad kad jūs izvarīsiet zupu un ēdīsiet bez krējuma, tā tiešām būs zivju zupa. Es pieradināju sevi ēst zupas bez krējuma un sapratu, ka tad tu esi sasniedzis visaugstāko pilotāžu zupu vārīšanā, jo patiesi izbaudi galvenā produkta gastronomisko garšu. Nevāriet lielos zupas katlus, bet sāciet ar pareizo izmēru. Dabūt buljonu no liesajām zivīm nav vienkārši, kādreiz nemaz nav virs buljona tauku pilītes. Pamēģiniet pielikt klāt kā garšas uzlabotāju pie pamatzivs, kaut vai saldēta laša, foreles atgriezumus, ja nav tad sliktākajā gadījumā piepilini eļļu bez garšas. Pamatgaršviela ir dille, nedaudz koriandrs graudiņi, melnie pipariņi graudiņi un ar lielu apdomību lauru lapu. Ja par daudz, tad tā nokaus jebkuru garšas niansi. Vēl pētersīļa lapiņu, seleriju ar lielu mēru, var iztikt bez. Sīpoliņu vajag kopā ar burkāniņu tomēr pavisam nedaudz apcept eļļā kurai nav garšas. Nekādus maisījumus, vegetas un tt. Smaržīgo piparu vai citronpiparus nelieku, jo tie nokauj jebkuru garšas niansi. Zivs gaļu pieēdu klāt, iekšā katlā nemetu, gaumes lieta.

Pravietis, 24.marts 2019, 23:00

Abrakadabra,

Kādas zivs ikrus taisīji. No kuras zivs iznāk visgaršīgakie, un kapēc tu berzi caur sietu. Tā taču tiek sabojāta ikru struktūra.
25.marts 2019, 11:45 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager