Zivju pagatavošanas receptes

Es padsmit zušus esmu tikai pa teļuku redzējis. Filma laikam saucās '"Kroņa numurs". ;)
8.jūlijs 2009, 22:28 | links
 
vienu notīri ar smilti vai granti otru uz mirkli ieliec karstā ūdeni redzēs kurš gļotu atdalīšanas veids tev labāk patiks ??? Manā gadījumā vajadzīgs karsts ūdens un ass nazis.Ja ir jānotīra padsmit zušu tad tā grants čakare ātri apniks
8.jūlijs 2009, 22:11 | links
 
paļdes vobler.a to es visu laiku ar sāli cīnijos :)))
8.jūlijs 2009, 21:20 | links
 
Līņus un zušus pirms ķidāšanas noberžu ar sausu smilti vai smalku granti.Paliek tīri no gļotām,ka gurkst rokās.Varbūt kādam noder.
8.jūlijs 2009, 21:11 | links
 
Ja Aigar gribās ļoti tās līdaku zivtiņas cept, notīri, sagriezi gabalos un paturi uz nakti pienā, tad varēsi cept, ja no sākuma pirms cepšanas miltos un tad olā izvārta , tad zivs ir sulīgāka....
8.jūlijs 2009, 20:48 | links
 
šnabim nav tikai rituāla raksturs ,bet gan noteikts ķīmisks process ,Arī zupas dzēšanai ar izdegušu pagali ir sava būtiska ķim reakcija .Nu kurš zina kādas ir šis reakcijas ????
8.jūlijs 2009, 20:38 | links
 
Jā , jo dažādakas zivis zupā, jo labāk , ja Aigar Tu būtu pilngadīgs ieteiktu šnabi arī beigās pieliet klāt ...
8.jūlijs 2009, 20:36 | links
 
Pilnīga taisnība Rolis jo vairāk zivju jo labāka zupa.Der pat 2 vai 3 x vārīt zivis,mana recepte uz spanni zivju spannis ūdens garšīga būs gana .:)))))
8.jūlijs 2009, 20:34 | links
 
nu nav tādu vienotu recepšu .Laba recepte ir fantāzijas auglis un ķīmijas pamatzināšanas >piemēram citrons gaļu sausina turpretīm Laima sula tai atvar poras un gaļa uzņem ātrāk visu garšvielu buķeti.Paliek sulīga un pikanta.Labākā zivju zupa/uha/ sanāk nelietojot dārzeņus.Lai iegūtu specifisku buķeti ir vajadzīgas 3-4 zivju sugas.parasti lietoju .līdaka asaris breksis.Vai breksis līnis līdaka.Ja pieliek zuti zupim ir pavisam cits smeķis.Un ja nu var sadabūt ķisi tad tā zupa ar jebkuru citu zivi/ pat mazāk smeķīgu/ ir varena.
8.jūlijs 2009, 20:31 | links
 
Vispār cilvēka vārdus raksta ar lielo burtu ! Un divreiz nevajag atkārtot, līdz vecuma marasmam man vēl tālu...
Līdakai notīra zvīņas, izņem iekšas un žaunas ... zivi sagriež gabalos un vāra ar visu galvu uz lēnas uguns , kādas 40min.-1 h , tad pieliek sāli, laurlapas, burkānus,piparus, smaržīgos piparus...pēc 10 min. kartupeļus , lokus, dilles , petersīļus ... pēc 15. min.būs gatava ... ja velēšanās var pieliet klāt pienu un piecas min.
pavārīt ...
Zivju zupā vajag vairāk zivju, mazāk ūdeni ....
8.jūlijs 2009, 20:28 | links
 
:D nu rolanda kungs vai jūs būtu tik laipns un lūdzu uzraxtītu recepti kā pagatavot zivju zupu no līdakas? :DDD
8.jūlijs 2009, 20:20 | links
 
:D nu rolanda kungs vai jūs būtu tik laipns un lūdzu uzraxtītu recepti kā pagatavot zivju zupu no līdakas? :DDD
8.jūlijs 2009, 20:20 | links
 
Ko nozīmē raksti ? Man jau to recepti nevajag....
8.jūlijs 2009, 20:18 | links
 
raksti! :)))
8.jūlijs 2009, 20:16 | links
 
Es tak Tev aizrakstīju vēstulē !
Starp citu zivju zupai no līdakas tīri feina sanāk ...
Ja, vajag varu uzrakstīt recepti !
8.jūlijs 2009, 20:13 | links
 
Līdakas pārsvarā tikai filēju bez ādas un ribām/negribas tīrīt zvīņas nost/kaut ,gan kilogramčiki cepti uz grīla follijā ar ādiņu ir gan labi.Uz grilla līdakas filejām lieku virsū ļoti plānā šķēlē sagrieztu speķi.Majonēze u.t.t pats par sevi.Folliju un uz urrāā
8.jūlijs 2009, 20:13 | links
 
tiešām latvijas līdaka ir tik negaršīga ka neviens neko nevar ieteikt?
8.jūlijs 2009, 20:10 | links
 
Usmas līni gatavoju šādi
Līni 08-1,5 kg izķidāju pārgriežot muguru pirms tam noplaucēju gļotu .Tad taisu rumpim šķersām griezumus 1-1.5 cm dziļus Garšvielas sāls pipari,laima sula.Griezumos iepildu majonēzi .pēc tam ņemu servelāti sagriežu plānās pusripās un lieku ar taisno pusi griezuma vietās .Izskatās ,kā riktigs brontozaurs.Sīplloki-dilles un heijā .cepeškrāsnī iekšā.Cepšanas laikā pa laikam aplaist ar buljonu kurš izdalās cepšanas rezultātā.Zacene sanāk nāvīgi pikanta.:)))
8.jūlijs 2009, 20:07 | links
 
visi te runā par visādām ne standarta zivīm bet kā ar līdaku?

iesakat kko labu līdakai kā pagatavot mājas apstākļos piemēram sautēt vai cept!

PALDIES!
8.jūlijs 2009, 19:02 | links
 
jā un vēl.pirmās 30-40 minūtes obligāti lieku vāku virsū.pēc tam tās 10-15 min bez vāka.
7.jūlijs 2009, 12:59 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager