Asari

Mosh nebija vai negribeeja,bet tagad naak pavasaris jaaeed viniem ir un taa ir pamat bariiba :)
15.marts 2011, 21:53 | links
 
Reiz,urbjot āliņģi,uz ledus izbira pāris auslejas,tā ap 3-4cm.Nopriecājos ,ka nu tik būs asari,bet liekot uz mormiškas un šūpinot nesagaidīju ne copi.Vai nu šie nebija tuvumā,vai negribēja ēst.(((
15.marts 2011, 21:14 | links
 
AndisN!

Doma bija vai kaads to ir dariijis,jo esmu to dariijis tikai 1 reizi un tas pats bij nezin kad!!
15.marts 2011, 21:05 | links
 
cure
Tu uzdevi jautājumu-Jūsu domas,ja tagad mēģinātu asari uz mailes,būtu rezultāts?????
Tad pats smuki atbildēji-Vnk esmu taadus briinumus dariijis gadus padsmit atpakalj,dabuuju mailes ap shitaadu laiku un kjeeru uz urraa,vechi seedeja un tirinaaja mormiskas un nekaa!

tapeec ir interese vai kadam ir shada pieredze bijusi vai vnk neviens tik taalu nav aizdomajies :)
Pēc tam saki,ka tēma aizgājusi par ko citu.??
15.marts 2011, 20:37 | links
 
Jā Tev ir mailes , liec tik virsū , asari un zandarti būs noteikti , jā gadīsies kāda līdaka , to taču vat atlaist .
15.marts 2011, 20:37 | links
 
Njaaa,jautaju par vienu,bet teema aiziet par kko citu,beediigi!!!
15.marts 2011, 20:09 | links
 
Ar ziemas copeni ideāli zandarti uz maili ņem vasarā no laivas.Noteikti tagad ar sāk ēst!Jā,āķim jābūt atbilstošam .
15.marts 2011, 19:55 | links
 
Vasara vajag parasto āķi un ir ok,jāver āķis caur abam lūpam :)
15.marts 2011, 19:07 | links
 
nu vajag paprooveet gan,es vasaraa taa meginaaju uz ziemas copeni no laivas,bet man kaut kaa asars sita to maili regulaari no mormenes nost...
15.marts 2011, 19:03 | links
 
Vnk esmu taadus briinumus dariijis gadus padsmit atpakalj,dabuuju mailes ap shitaadu laiku un kjeeru uz urraa,vechi seedeja un tirinaaja mormiskas un nekaa!

tapeec ir interese vai kadam ir shada pieredze bijusi vai vnk neviens tik taalu nav aizdomajies :)

vnk,maza mormiska un maile virsu! rit brauksu meegjinaat!
15.marts 2011, 19:00 | links
 
kāds rīt no dobeles nebrauc asarus tvarstīt?

Ja ir kāda vieta, varbūt vari paķert arī mani ;)
15.marts 2011, 18:53 | links
 
ahaa:)..mans domaat,ka shvaki kas buus,driizaak zemmeerus sakjersi vairaak:)...kaa tu taisies kjert uz maili ziemaa asarus?
15.marts 2011, 18:47 | links
 
atradu sodien viena vaļējā grāvītī tadas no 2-5 cm
15.marts 2011, 18:44 | links
 
atradu sodien viena vaļējā grāvītī tadas no 2-5 cm
15.marts 2011, 18:44 | links
 
ja jau nebutu maile,tad jau nejautatu tadus jautajumus :)
15.marts 2011, 18:41 | links
 
cure,kur tu tagad dabuusi maili?
15.marts 2011, 18:32 | links
 
Jūsu domas,ja tagad mēģinātu asari uz mailes,būtu rezultāts?????
15.marts 2011, 18:21 | links
 
nus,humaanisti,asari jau peec idejas ir janosit taapat kaa lidaku,nevis jagaida,kameer shis nomirst mokoshaa naavee noslaapstot....ko,man tagad njemt amuriiti liidz,un dauziit katru ashuku uz ledus kaa idiotam;)es jau ar,kad atnesu maajaas,ja shie dziivi,nu uzshauju paareizz ar ko smagaaku,lai shim kaut apdullinaas praats,jo nosist aari..ziniet,tad vinjam visa galva jaizskjaida,tas gan izskatiitos humaani...
15.marts 2011, 15:13 | links
 
Nav ko piebilst. Viņam vajadzētu kreklu tāpat kā asaim novilkt. tad zinātu kā tas ir. Cilvēki, kas nekad nepar ko neaizdomājas... pretīgi:( Es dīrāju asarus... bet beigtus. Visiem, pat beigtiem uzšauju pa galvu kontrolsitienu - profilaksei.
15.marts 2011, 15:05 | links
 
Pilnīgi piekrītu Duglasam , es pats tā dīrāju asarus , bet dīrāt dzīvus , to var tikai trakais izdomāt , tādu vajadzētu trako namā uz visu atlikušo mūžu iebāzt .
15.marts 2011, 14:15 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager