Kūpinātavas

kilka čau! :)
var protams pamācīties kā prece jāreklamē (dažā varot pat 18 (!) zivis nokūpināt), bet ar "galvanized steel" toč būs manis 15:41 minētās problēmas...a 3-4mm kastē ij mazbērni varēs kaut ko pakūpināt, ja būs ko protams :)
22.marts 2011, 16:45 | links
 
Ar "galvanized steel" tas gala produkts varētu sanākt nedaudz salkans :) Cinks jau nu nebūtu tā labākā piedeva ēdienam.
Par to tūrisma kūpinātavu ar vāku man radās jautājums, varbūt kādam ir pieredze, - viņa uz uguns nedeformējas un pēc tam to vāku vispār var attaisīt? Mani ir ~ 3mm biezas ņeržas mangalis, kurš kurinot deformējas diezgan stipri....
23.marts 2011, 10:37 | links
 
Ir pārdošanā nelielas kūpinātavas no nerūsējošā tērauda. Pārgājienam ir ok. Kādu bildi vēlāk iemetīšu, ja būs interese. Cena 25Ls bez Pvn. Liekamas uz ugunskura, mangāļa utt.
23.marts 2011, 11:19 | links
 
ided kur var apskatīt?
Es pats arī mājās sameistaroju, bet uz grilla liekot samērā lielas problēmas bija vienmērīgu temperatūru kūpinātavā uzturēt. Cepta zivs jau bija pēc 20 minūtēm, bet īstā kūpinājuma smeķa diemžēl nebija...

Otrajā reizē jau bija labāk, bet nočakarējos tāpat baisi :D
23.marts 2011, 11:26 | links
 
Ikšķilē. Paķeršu arī uz izstādi līdzi kas būs 1-3 ķīpsalā.
23.marts 2011, 11:37 | links
 
es arī esmu ikšķilē :)
23.marts 2011, 11:42 | links
 
Brauc Šurpām. Tel. 26513010
23.marts 2011, 12:00 | links
 
ided, es dzīvoju un copēju pamatā ikšķilē, bet strādāju Rīgā. Pie pirmās izdevības uzzvanīšu un ieradīšos aplūkot.
23.marts 2011, 12:03 | links
 
Mhh, interesanti, austrumos arī šis un tas piedāvājumā.

http://www.vst.spb.ru/neva4.html

meklēju citas lietas, un netīšām šo atradu, varbūt kādam idejai noderēs:)
riktīgs dāču variants..
24.marts 2011, 15:01 | links
 
Super , es arī tādu gribu , braucot uz copes divdiennieku , vai tāpat ar ģimeni pie dabas atpūsties , iemet bagāžniekā un svētki var sākties , vienīgais neatradu cik viņa maksā un vai var pasūtīt uz LV .
24.marts 2011, 15:26 | links
 
Kautkas līdzīgs ko varu piedāvāt. Šis izskatās lielāks nekā manis piedāvātais. Līdz foto tā arī vēl netiku!
Manam izpildījums interesantāks. Restes štancētas no viengabalaina bleķa un vel locīta.
24.marts 2011, 22:10 | links
 
ne kad neesmu izpratis un sapratis, to apkārt dedzināšanu! Taču garša rodās no meistara rokas un mitras pagales. Sūds ar visām benzopirēna normām, bet kūpinājuma smeķim jāiet caur dūmu! Ne, tā

Par pārvietojamām kūpinātavām-
eleganta kūpinātava sanāk no nerūsējošo dūmvadu veidgabaliem, vācieši zušus tādos kūpina
26.marts 2011, 00:33 | links
 
Eleganta kūpinātava sanāk no malkas plīts cepeškrāsns.Ieliec resti,skaidas uz grīdas un uz uguni virsū!
26.marts 2011, 08:11 | links
 
muusu pusee zhaaveetavu bedree taisa,pa virsu sietu un vaaku,zem zivtinjas dilliites lakstus vai kjimenju lakstus,zivis pirms tam iemarinee ar kjiplocinju.Tie kas eedushi saka ka neko labaaku nav naacies eest
26.marts 2011, 08:56 | links
 
Vai kādam nav kādi kūpinātavu, žāvētavu rasējumi?
27.marts 2011, 16:43 | links
 
aakkis, kur tās skaidas un to resti liek, izstāsti smalkāk, kautko vajadzētu uz vasaru uzmeistarot!?
27.marts 2011, 17:28 | links
 
Ko mocaties iejiet šo postu sākumā tur ir viss gan receptes gan rasējumi :DDDDDDD
27.marts 2011, 19:20 | links
 
igorski;es taču rakstīju,ka skaidas uz cepeškrāsns dibena saber,resti augstāk.Vai uz kājiņām ,vai cita paliktņa.
27.marts 2011, 20:32 | links
 
kārtojot saimniecības telpas uzgāju 200 l mucu, no kā meistarot kūpinātavu. bet iekšā ir bijis glabāts cements. Vai izdedzinot to cementu var dabūt ārā? Domāju ievelt mucu ugunskurā lai izkarst.

Muca laba, vismaz 2 reizes biezāka, kā tagad ko taisa.
27.marts 2011, 21:42 | links
 
Ērgli- cementu var dabūt nost mehaniski. Protams, zirgu- roku darbs gan. Ja tajā mucā nav bijis nekas cits, es nededzinātu.
:)))
27.marts 2011, 21:56 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager