Kūpinātavas

sagittario lai izbēgtu no drba domāju dedzināt :D

kāpēc Tev šķiet, ka nevajag dedzināt?
27.marts 2011, 21:59 | links
 
Nevienam metālam lieka dedzināšana veselību neuzlabo.
27.marts 2011, 22:03 | links
 
nu ja tāpatās dedzinās, kūpinot, ta viena lieka reize par skādi nenāks, ne? nu lab kārtīgi izklaudzināšu un ta domās, atkarībā no atlikuma.
27.marts 2011, 22:06 | links
 
Ja kas, betons nevarētu arī īpaši skādēt, jo zinu, ka kūpina arī aku grodos, bet uz patiesību nepretendēju! :)))
27.marts 2011, 22:11 | links
 
Gluži manas domas. Izdauzi cik var un viss.
27.marts 2011, 22:13 | links
 
ērgli man ar kūpinātava no tādas mucas. Dedzini droši-metāls baigi biezs . Tas ir pat labi - es sākumā kurināju visu dienu ,tad izdauzīju un ar metāla birsti vēl lieko noberzēju - darbojas jau trešo gadu . Man sanāca baigi labā kūpinātava. Pirms 3 dienām vēl pēc Bumša receptes vistiņas nokūpināju - super.
27.marts 2011, 22:14 | links
 
Brālīti- kuššš!!!
Mēs nerunājam par aviāciju, bet par metāla mucu!!!
:)))
27.marts 2011, 22:17 | links
 
Metālamucu ja nomet no kilometra augstuma lejā visi salīdīs alās - kaukoņa mežonīgā - liekas ka desmit parastās bumbas nāk lejā :)) Esam ar čomiem tādu joku taisījuši :)) Tā kā līdzība ir :))
27.marts 2011, 22:25 | links
 
Brālīti- bet ugunskurā tač' Tu vienkārši mucu dezinājis neesi, ne?
:)))
P.s. Kā forstmažors jūtas?
27.marts 2011, 22:32 | links
 
skaidra bilde paldies kungi! zivis liekat no augšās iekšā, vai taisāt lūku tajā mucā?

man domāt, ka vajag lūku, jo tad vieglāk arī iztirīt, bet vai tad neienāk par daudz gaisa kupinātavā un neaizdegas tās dūmpagales?
27.marts 2011, 22:33 | links
 
Ērgli- šito jautājumu Tev vislabāk varētu Bums apgaismot. Ja pareizi atceros, kādu laiku atpakaļ viņš pat bildes bija salicis.
27.marts 2011, 22:40 | links
 
Vēl reizi,sliņķiem buma kūpinātava
ap 23lpp.
27.marts 2011, 23:08 | links
 
No iekšpuses protams izkurina mucu. Ērgli - liekno augšas iekšā . Apakšā ar fleksi izzāģēju muti kurināšanai ,vāku krāsns mutei no tādas pašas mucas -saglabājās izliekums un labi pieguļ ,tad apm 40 cm no augšas izurbu caurumus -izlaidu vītņu stieņus 2 gb ,ar skrūvēm tos nostiprināju,attālumu gan izmēri lai uz viņiem var uzlikt iesmus (izmantoju žāvēšanai šašlika iesmus ar noasinātiem galiem -zivīm ) , ja karpas ,vistas vai gaļu tad lieku režģi (to nopirku - grilēšanas režģis cenu paradīzē 7 ls - galus (tur nāk kā rokturi ,uzlocīju uz augšu un viegi aiz tiemizņemt žāvējumus) , vāku uztaisīju no koka , kūpinu ar ābeli - garša fantastic :))
To visu uztaisīju 1 dienas laikā .
27.marts 2011, 23:20 | links
 
aha paldies, palasījos un salasījos. Atcerējos par NG raidījumus tur sīki uzfilmēta tā muca. jāsāk tik urbt :))

ar kļavu var kūpināt, pagājušā gadā vienu nogāzu pagalmā :) šogad viena bumbiere
27.marts 2011, 23:25 | links
 
Labāk jau turies pie ābeles!
:)))
27.marts 2011, 23:29 | links
 
tagad tik man tā kūpinātava ir jāizsapņo, lai redzu no visām pusēm, un tad jau lieta var sākties :)

ir vērts kūpinātavu siltināt ?
27.marts 2011, 23:33 | links
 
Aukstā laikā noteikti muca jāsiltina!
27.marts 2011, 23:35 | links
 
Bumbieris neder,parkļavu nezinu bet šķiet ka ar nevar. āele,alksnis ir ok..... vari pamēģināt egli vai priedi .....būs apm kā zivju zupu ar žaunām : ))))))
28.marts 2011, 00:41 | links
 
kadiķi
28.marts 2011, 00:45 | links
 
Vakar nokūpināju gaļiņu, bez siltināšanas būtu kārtīgi nopi...s :):)
Tā, ka silti iesaku uzreiz viņu nosiltināt un uztaisīt šīberi.
Ķļava varetu derēt, ja reiz sulas ir saldas, bet varbūt kļūdos.:)
28.marts 2011, 07:13 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager