Kūpinātavas

vistu var 15min iscept uz pannas:)))
2.jūnijs 2011, 21:52 | links
 
V.S.O.P., 4 stundas 100°C!? Jūs tās vistas mumificējāt?
2.jūnijs 2011, 23:30 | links
 
wiking- var darīt kā visi un un var darīt pa savam, līdzīgi, dažādi. Tas, ka kāds dara pa savam nenozīmē, ka dara nepareizi.

4hx100C kombinācijā no vistām iztek 5x mazāk nekā pa 1h uz 150C. Žel, ka nenobildēju, ādiņas veselas, visa sula/marināde iekšā, bet apsolos nākamo porciju atrādīt. Tik sulīgas vistas sen nebija tikušas :) Rekomendēju pamēģināt. Ja grādīzers ir labs un nemelo.
3.jūnijs 2011, 07:34 | links
 
sievasmāte lepni paziņoja ka iemarinēts rukša krūtiņa ;D

Cik ilgi kādos grādos dūmot? lietoju mucu.
3.jūnijs 2011, 08:12 | links
 
Neskatieties uz grādiem kūpiniet kamēr gatavs un viss Zivis vispirms apžāvējiet ar pusatvērtu vāku Gaļu uzreiz var taisītciet -vistas tā pat /tas par mucu /
3.jūnijs 2011, 08:16 | links
 
Man ir metāla kūpinātava.Kūpinu uz "čuju" - sanāk gandrīz vienmēr.Pareizā temperatūra,manuprāt,ir tāda ka nevar noturēt roku uz kūpinātavas bleķa.Un vēl ja T pa daudz tad dzird bišku čūkstēšanu,tad bišku piebremzē ar kurināšanu vai pavelk pāris pagales ārā.Zivis gatavas 1 stundas laikā,gaļa (speķis) 8 stundas apm.
3.jūnijs 2011, 08:36 | links
 
jūsneko nasaprotat kūpina no sākuma iskurinā tad izlaiž tvaikuno kupinātavastad tikai jāliek! nekasnav jāvēdina kurinot zivi jātdalano ūdens palēnām jo labāka garša lābāk lēnām kūpinot. sāls pastiprinā ūdensizdali tāpēc sanāk negaršigi tā kā sausā labāk turāet pirmstam un tad tik kūpina.
3.jūnijs 2011, 09:42 | links
 
otīlij,ja gribi būt visām pudelēm par korķi,tad vismaz iemācies normāli rakstīt.
3.jūnijs 2011, 09:47 | links
 
Sveiki! Man jautājums vai ir iespējams mucā nokūpināt cauraudzīti? Ja to ir vērts darīt , tad pametiet padomu, lai nesanāk iebraukt auzās ar pirmo reizi.
7.jūnijs 2011, 09:50 | links
 
kad taisa šprotes tad breksēniem ir jānotīra zvīņas vai nav?
7.jūnijs 2011, 19:48 | links
 
Breksēnus šprotēs var likt ne tikai ar zvīņām.

Tiko nokūpināju vēja zušus...ietinu plēvē, gaidu ēdājus:)
7.jūnijs 2011, 20:16 | links
 
guncca, kur tu aatraak biji, es tikko 2 alus iztriecu.
7.jūnijs 2011, 20:20 | links
 
Bet vai var tā šprotes vārīt katlā, vai obligāti vajag spiedienā autoklāvā?
7.jūnijs 2011, 20:30 | links
 
Es neriskēju Šprotes taisu skorovarkā tikai vācu -modificētā Ar manometru un termometru Vēl neviena bundža nav pievīlusi
varu iedot šprotes recepti .........
7.jūnijs 2011, 21:22 | links
 
nobody var gan un sanāk gardi. Pirmajā reizē bija fantastiš, otrā reizē vai nu grādi par daudz vai par ilgu, bet sanāca pa pusei cepta :( ķur kļūda nezinu, pēc termometra bija grādi pat mazāk. sāls bija par maz moš tāpēc...
7.jūnijs 2011, 21:32 | links
 
eerglis >>> vrbūt varipadalīties ar marinādes recepti?
8.jūnijs 2011, 09:40 | links
 
sāls pipari un ķiploki :D pastāv diennakti un liec kūpinātavā :D
8.jūnijs 2011, 10:16 | links
 
Sveiki, profiņi---- kurš var padalīties ar info, par kūpinātām vistiņām... gribas lai vistai ādiņa sanāk mīksta un šulīga ( man pati vista sanāk baigi forša bet āda cieta ) paldies.....
8.jūnijs 2011, 10:17 | links
 
bums lūūdzu iedod man to recepti šprotēm.
ezerā kā reiz šprotu izmēra plaudīši ķerās, wnk negribu čakarēties un wiņus cept. vienīgā problēma ka es vārīšu katlā ar ūdeni un likšu burkās
paldies
9.jūnijs 2011, 21:47 | links
 
Es daru tā -jebkuru zivi apkūpinu -viegli praktiski dūmos apžāvēju vispirms pilnībā iztīrot un atzvīņojot It sevišķi jāievēro lai būtu labi izmazgātas asinis Tās taisa rūgtumu Pēc tam griežu gabaliņos liku dzelzs bundžiņās /jo man ir visas pariktes bundžu aizvākošanai /Sāli smaržigo piparu visu pēc garšas -kripatiņu lauru lapas ēdamkaroti eļļas un nedaudz ūdens lai zivs būtu mīksta un sulīga.Tad vākoju ciet un spiedkatlā iekšā Viss
9.jūnijs 2011, 23:43 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager