Kūpinātavas

Bums
Par kupinasanas guru gramatu ari pateiktos ja vari padaliities

Iveta.antonova@inbox.lv

Ivisivis, 1.janvāris 2015, 22:43

Nolādē pats
http://failiem.lv/u/wieonwm
1.janvāris 2015, 23:19 | links
 
Nemāku ielikt bildes parādītu savējo.
3.janvāris 2015, 17:08 | links
 
Var apskatīt albūmā.
3.janvāris 2015, 18:19 | links
 


3.janvāris 2015, 21:32 | links
 
ielikšu no savas puses kaut ko bildēs šajā jautājumā, nekas gan tur jauns nav, bet varbūt kādam kādu ideju uzsit.
4.janvāris 2015, 16:53 | links
 
Mužu dzīvo mūžu mācies.
10.janvāris 2015, 20:36 | links
 
Vairis
Kurtuvi nav labāk pret trubu taisīt? Šovasar savu pārbūvēšu.
10.janvāris 2015, 20:58 | links
 
Itkā jau kāda starpība,ka tikvelk.
10.janvāris 2015, 21:22 | links
 
Itkā jau kāda starpība,ka tikvelk.

dimkins, 10.janvāris 2015, 21:22
10.janvāris 2015, 21:26 | links
 
Ieliku jaunus albūmus
10.janvāris 2015, 21:27 | links
 
Sveicināti,

Palasījos šo sadaļu, informācija daudz un vērtīga, bet neatradu, ja tomēr šāda informācija bija, ceru, ka piedosiet, kā notiek pats kūpināšanas process iekš kurtuves.
Pats šajā jomā esmu zaļš, "nokūpinātas stundas" ir labi, ja 10. Kūpinātava ir ar kurtuvi no kuras uz kasti iet truba, idejiski kā zemāk bildēs redzamā. Tātad kāds būtu kurināšanas scenārijs. Kādu stundu kurinu ar sauso, lai izsilst kūpinātava, lieku kūpināmo, tad šeit ir galvenais jautājums, par kuru maza saprašana. Ko dara ar zaļo alksni, tālāk kurina tikai ar zaļo uzraugot temperatūru, kurina ar miksu, gan zaļa gan sausa, kurina ar sauso un dziļāk kurtuvē ievieto zaļo, lai dūmo, varbūt ir vēl kāds variants?
Paldies.
6.februāris 2015, 13:08 | links
 
Sveicināti,

Palasījos šo sadaļu, informācija daudz un vērtīga, bet neatradu, ja tomēr šāda informācija bija, ceru, ka piedosiet, kā notiek pats kūpināšanas process iekš kurtuves.
Pats šajā jomā esmu zaļš, "nokūpinātas stundas" ir labi, ja 10. Kūpinātava ir ar kurtuvi no kuras uz kasti iet truba, idejiski kā zemāk bildēs redzamā. Tātad kāds būtu kurināšanas scenārijs. Kādu stundu kurinu ar sauso, lai izsilst kūpinātava, lieku kūpināmo, tad šeit ir galvenais jautājums, par kuru maza saprašana. Ko dara ar zaļo alksni, tālāk kurina tikai ar zaļo uzraugot temperatūru, kurina ar miksu, gan zaļa gan sausa, kurina ar sauso un dziļāk kurtuvē ievieto zaļo, lai dūmo, varbūt ir vēl kāds variants?
Paldies.

Azverins, 6.februāris 2015, 13:08


Te laikam pareizas atbildes pat nevar būt, galvenais lai temperatūra turas vajadzīgajos rāmjos un kādu gala rezultātu gribam. Pēc kārtīgas kurtuves izsildīšanas var kūpināt tikai ar zaļu alksni - bet ziemā vai vēsā laikā nākas diezgan daudz kurtuvē samest un no tās čūkstēšanas (svaigi cirsts alksnis) gaļa mitra paliek - nu tāda sautēta, man nepatīk tāpēc kurinu tikai ar sausu alksni bez mizas. Vēl piemetu klāt kārklu rimbuļus - bet tie deg ātri un karst stipri. Vasarā atkal pēc kurtuves izsildīšanas uz oglēm uzlieku divus alkšņa apaļkokus - nu tādus palielus - tie ilgi un lēnu deg, ik pa laikam tos parušinot.
6.februāris 2015, 13:40 | links
 
Vienkārši jātur temperatūra, ja paliek daudz mitrs tad miksēt zaļu ar sausu, bet turēt vaļā lai karstums ar visu ūdeni skrien ārā, un galvenais, ka vajag sākumā paturēt vaļā lai produkts nožāvē lieko ūdeni, pēc tam piever ciet. Respektīvi sākumā uzdod karstumu ar sauso un pakāpeniski ver ciet, mazinot temperatūru.
Katra žāvētava ir individuāla, tāpēc nav vienotas receptes par laikiem un kurināmā materiāliem un pašu procesu..
Es līdz šim neesmu pamanījis, ka produkts būtu palicis mitrs dēļ zaļas malkas. Ir gadījies pārcepināt, ja par daudz aiztaisa ciet.
Jā, un baigi forši ir ar zaļu ābeli pakurināt un pašās beigās kadiķa zariņu uzmest uz pēdējām oglēm, Tas vismaz mans viedoklis par gaļas kūpināšanu.
6.februāris 2015, 18:37 | links
 
te viens video ar visu recepti, nav par trubas žāvētavu, bet šis tas varbūt der.
6.februāris 2015, 20:49 | links
 
te viens video ar visu recepti, nav par trubas žāvētavu, bet šis tas varbūt der.

Domaataajs, 6.februāris 2015, 20:49

UPPPs!
https://www.youtube.com/watch?v=QYvYBU4rHF0
6.februāris 2015, 20:49 | links
 
Es miksēju vairāk zaļo beigās ķirsi,kadiķi vai kádu ábeli.
8.februāris 2015, 17:44 | links
 
Es miksēju vairāk zaļo beigās ķirsi,kadiķi vai kádu ábeli.

dimkins, 8.februāris 2015, 17:44


Varētu būt labi, kadiķi kādu zariņu, bet tas kā pašam pie sirds. Žāvētavu vēlams atdzesēt kopā ar visu žāvējamo un tad ņemt ārā ja vien nav paredzēts lietot siltu.
8.februāris 2015, 18:31 | links
 
Gribu uztaisīt kūpinatavu no 200l mucas,bet viņā kādreiz bija motoreļļa,kā lai viņu dabon tīru lai viņa man derētu?
17.marts 2015, 16:39 | links
 
iekšpusē iekur ugunskuru un riktīgi izdedzini mucu
17.marts 2015, 16:43 | links
 
paldies
17.marts 2015, 16:46 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager