Kūpinātavas

Varbut skursteni(ja tads ir)pacel kadu1 m augstak
11.augusts 2011, 19:55 | links
 
Nu jā, man ar bij funktieris par temperatūru, pat biju gatavs raut nost siltinājumu.
Man ir toč 1/3 no mucas kurtuve, bet apakšā arī salikti māla ķieģeļu lauskas, moš šis tā ekonomē, ka nedabū regulāru flammi :)))
Paņemšu bik mazāk, bet toties varu ar pāris sausām pagalēm visu nokūpināt....bet laikam kā parasti, visu vajag ar mēru...pa daudz būšu nosiltinājis:))))
Paldies par ieteikumu!!!!
11.augusts 2011, 16:52 | links
 
Kurtuve par dziļu Mēģini ielādēt malku līdz ar augšu Lai liesmas ir pie pašas kurtuves augšas Mana doma ka temperatūra ir par zemu ,lai pagales sāktu gruzdēt.Kurtuvei jābūt 1/3 no 200 l mucas izmēra -var būt nedaudz zemāka
11.augusts 2011, 15:12 | links
 
Bums,

Vēlreiz atļaušos pajautāt, kāds iemesls varētu būt, ka dūmpagales nedod dūmus, mucas dibens it kā tīrs, mēģināju izvietot tieši virs liesmas...nepiga:)
11.augusts 2011, 12:43 | links
 
Bumi.Paldies.ManaE-pasta adrese www.viestursbisofs@inbox.lv gaidu gramatinu
11.augusts 2011, 10:13 | links
 
Grāmatu varu aizsūtīt tikai uz privāto pastu -šeit nevar pievienot Djavu failu
Gaļu kūpinu 3 stundas bez tauku savācēja 4 stundas ar tauku savācēju Gaļas gabali ir no 1.0 lidz 2 kg lieli .Kad gaļa nokūpināta un no mucas izņemta vāku atstāju vaļā Dūmpagales no gaisa pieplūdes aizdegās un visi tauki un sodrēji izdeg-muca ir tīra Tas jādara obligāti ja tiek kūpinātas zivis un gaļa /lai smržas nepārietu no viena produkta uz otru/
Brekšus lidz 2 kg griežu caur vēderu /pateizāk iztīru ķodas/Tad leju iekšā vēderā marinādi un lieku uz W sieta ar mugurām uz leju .

11.augusts 2011, 08:25 | links
 
Bumim.Labdien.Varbut pakomentesi manu jautajumu.Agstu verteju Tavas domas.Gaidu ari Tavu gramatinu, kuru soliji atsutit.Visu gisu!Vieca.
10.augusts 2011, 22:58 | links
 
Kūpinu +/- kilogramīgus brekšus, mugurā grieztus +80°C, 1 stundu. Atdzisusi zivs protams garšo savādāk, bet jēla jau nu gan nav.
Viena piezīme, nedrīkst kūpinātai zivij tikt virsū ūdens (lietus, rasa...) - caureja garantēta! :)
10.augusts 2011, 22:56 | links
 
kamer bija siltas viss ok,bet otra diena it kamazliet jelas.Kur vaina? Vai par mza temper. vai vajag ilgak kupinat?temperaturu tureju ap80. Kupinaju 1stundu.varbut kads pakonsultes.
10.augusts 2011, 22:35 | links
 
Piekritīšu Wikingam -kaut ar vecām riepām :DD Ja nav malkas var ar pet pudelēm :DD Ka tikai būtu pāris dūmpagales Gaļu gan jākūpina ne mazāk kā 3 stundas /runa ir par cūkas karbonādi / Ticat man iznāk garšīgi :DD
10.augusts 2011, 22:34 | links
 

Lai labi kūp!
10.augusts 2011, 20:28 | links
 
http://www.copeslietas.lv/site/bildes/bilde-34577.htm
pievienoju bildi
10.augusts 2011, 20:18 | links
 
janis.a, te ir drusku cits darbības princips.
Buma Mucu©, un ari newman seifu:), var kurināt kaut vai ar vecām riepām! :)
10.augusts 2011, 17:37 | links
 
Newman ,ka izdevas ievietot bildi? Meginu visadi,bet neka.
10.augusts 2011, 16:45 | links
 
newman. Es savulaik biju uzbūvējis ko līdzīgu. Tikai kurtuvi es netaisīju zem skapja, bet zem skapja bija bedre, kura tālāk tika pagarināta ar 2 māla kanalizācijas caurulēm ar nelielu slīpumu uz leju (lai dūmi labāk ietu uz kūpinātavu). Galā izveidoju kurtuvi. Iznāca kūpinātava ar apmēram 3-4m garu kanālu. Kastes jumtā piemetināju nelielu skurstenīti ar jumtiņu un regulējamu dūmu plūsmu. Kūpināju cāļus un arī zivis. Iznāca forši. Man šķiet, ja kurtuve ir uzreiz apakšā, iznāk pārāk liels karstums, bet ar kanālu un skursteni var visu pieregulēt, kā vajag.
10.augusts 2011, 15:56 | links
 
Uzbuveju kupinatavu.Divas reizes zaveju karpas-ap800 gr.Sanaca loti labas.Kupinaju ar bumbieri+alksni.Ja izdosies ,pievienosu zavetavas foto. Varbut kadam ir interese padalities domam
10.augusts 2011, 15:35 | links
 
kaut kā nesanāk ielikt bildi

5.augusts 2011, 11:23 | links
 
Skatos, ka šeit kādu laiku neviens nav neko teicis. Tad nu vēlētos padalīties pieredzē ar savu kupinātavu, kuru taisīju pēc Buma mucas principa. bet kūpinātava ir taisīta nevis no mucas, bet no seifa(padomju laiku seifs ar plānajām sienām). Pagaidām seifs tiek likts uz ķieģeļiem, bet tiks apakšā uzmetināta kurtuvīte, lai viss stabili un smuki kopā stāv. Pirmās zivis jau tika nokūpinātas-brekši. Sanāca labi. Bija gan gatavas, gandūmus varēja just. Iekšā tika likts alksnis(tas bija saglabājies no jau esošās kūpinātavas). Seifa kūpinātava tikai taisīta, lai varētu nokūpināt nelielu zivju daudzumu neizmantojot daudz malkas.
5.augusts 2011, 11:16 | links
 
mājās 2 gabalas tieši bija... :D bet darbā ja drausmīgi vajag var meiģināt vēl sadabūt
27.jūlijs 2011, 22:12 | links
 
Kur tu mucu rāvi ?
27.jūlijs 2011, 21:17 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager