Kūpinātavas

Did you know that you can get a driving license online?

CONTACT THEM VIA
WhatsApp........+44 7404 518117

How I bought my driving license online from (www.buydocsonline247.com)

Did you know that you can get a driving license online?, You can buy the license B, C, D, and so on.

This is a story that i will like to share

CONTACT THEM VIA
WhatsApp........+44 7404 518117

I saw a post on the internet on how to buy a registered driving license. The contact besides was(info@buydocsonline247.com) and website www.buydocsonline247.com I was desperate, and I needed a driving license for this new job opportunity that made things better for me.
I immediately decided to contact them to see if it's really a true of driving license. One never knows.
Once I contacted these guys,
They responded immediately, saying that the price is £1200 and they need two photos, a scan of signature and some personal information as stated below.

Name:

Surname:

Date and place of birth:

Category:

photo :

Your signature

Your address:

Delivery address:

WhatsApp........+44 7404 518117

They explained the procedure of obtaining the driving license within 5 days, and it was quite a serious and interesting deal.

What should I do if I am in urgent need of this driving license.
I decided to take the risk. No risk, No reward.
I needed this document urgently for my job, and the earlier would be the better.
I provided the necessary information, then
I paid £600 as upfront.
After I paid the money, I was stressed up. Very unstable. I wanted the process to end faster. It was like hell.
4 days later, I was contacted by Sodsai, saying that my driving license was ready for use.
Wow!! that was like adrenaline secretion was finally ended.
The next day i received a call from DHL to confirm that there was a package for me and I was immediately issued a tracking number.

To tell the truth I did not believe so much in this story of buying driving licenses online.
I just decided to give a try.
I received the package, and inside was a book. I opened the book, and I saw my driving license .
It was real! and the driving license was how I wanted. With the information I requested. Ready for use!!!
Because I Went online to check my points and I realised that I had enough points to drive for the next 10 years and renew my driving license if expired.
It seemed impossible, but the license for real resulted in my name.
I sent 700 pounds to the guy instead of 600 , because i was so happy!!
Now I got a descent job with the help of Sodsai, and benefiting from it.
What i understood is that you need to have self confidence in other to succeed in life. I trusted myself and trusted my actions, I hope my experience inspires many readers.

CONTACT THEM VIA
www.buydocsonline247.com
WhatsApp........+44 7404 518117
23.decembris 2020, 13:10 | links
 
Mainu Tavus alkšņus pret krāsotiem pustrupējušiem dēļiem u.c. izjauktu šķūnīšu detaļām. Samovivoz:)

Jurik, 23.decembris 2020, 12:04


Pašam tāda "dobra" pietiek. +2 riepas un sadeg rūkdams...

Man ceļojuma kūpinātavai-kastei, ko liek uz grila arī vajag skaidas, es ar cirvi satešu.

Stacionārajai Mucai - alkšņu pagales. Mucā tomēr garšīgāk sanāk :)
23.decembris 2020, 13:00 | links
 
Jurik !Ar cirvīti ir ātrāk ! Ņem noklāj uz grīdas kaut ko,skaldītai pagalei iecērt kantē slīpi vairākas reizes līdz puspagalei,tad nolaiž ar cirvi gar malu,sanāk smuka šķelda,biezāka par ēveļskaidu...10 minūtes un "bundžai"pietiek
23.decembris 2020, 12:50 | links
 
Kengur,par cik esam čomi varēji man ar vienu visteli atsūtīt.Varu pat samaksāt
23.decembris 2020, 12:44 | links
 
daddy_j [23.12.20]: nu nez, skaidām jābūt īpašām...ķēdes zāģa skaidas nederēs, jo ir ar eļlu...kas normālu koku nav, ka skaidas jāņem? atbrauc pie manis, alkšņus iedošu cik vajag (samovivoz) :)

Mainu Tavus alkšņus pret krāsotiem pustrupējušiem dēļiem u.c. izjauktu šķūnīšu detaļām. Samovivoz:)
Man kūpināmā bundža tāda ko uz grila liek. Ja iebāzīšu Tavu alkšņa pagali, rūme atliks kā reizi vienai vidējai statistiskai reņģei.
Ķēdes zāģi skaidu ieguvei nelietoju, sipšos pus stundu ar rokas ēveli.

Tās pirktās skaidas kā reizi ir alkšņu.
23.decembris 2020, 12:04 | links
 
Skaidas bez eļļas grūti atrast. Vienīgi, ja kāds malku zāģē ar ripzāģi.
23.decembris 2020, 11:34 | links
 
nu nez, skaidām jābūt īpašām...ķēdes zāģa skaidas nederēs, jo ir ar eļlu...kas normālu koku nav, ka skaidas jāņem? atbrauc pie manis, alkšņus iedošu cik vajag (samovivoz) :)
23.decembris 2020, 11:07 | links
 
Skaidrs. Ctrl+S, Alt+F4, Alt+F4, Shut Down. Meklēt savu konservbundžu, ābeles pagali un ēveli.
- biju kaut kad ieraudzījis toļi Depo toļi vēl kaut kur skaidas uz akciju (mustang vai kas tāds). Iepirku dažus maisus aiz skopuma un konstatēju dramatisko atšķirību. Rakstīts, ka kūpināšanai, bet nekam vairāk kā aveņu pakaišiem tās neder. Vai arī nemāku. Vai arī Venēra bija Marsā un man horoskops ne tas.

Jurik, 23.decembris 2020, 10:45
Skaidu sastāvs bija norādīts?

Domaataajs, 23.decembris 2020, 10:47


Jā. Divi piecdesmit :D
23.decembris 2020, 10:58 | links
 
Skaidrs. Ctrl+S, Alt+F4, Alt+F4, Shut Down. Meklēt savu konservbundžu, ābeles pagali un ēveli.
- biju kaut kad ieraudzījis toļi Depo toļi vēl kaut kur skaidas uz akciju (mustang vai kas tāds). Iepirku dažus maisus aiz skopuma un konstatēju dramatisko atšķirību. Rakstīts, ka kūpināšanai, bet nekam vairāk kā aveņu pakaišiem tās neder. Vai arī nemāku. Vai arī Venēra bija Marsā un man horoskops ne tas.

Jurik, 23.decembris 2020, 10:45

Skaidu sastāvs bija norādīts?
23.decembris 2020, 10:47 | links
 
...aizgāju uz virtuvi pārbaudīt, vai man nav kovids - ostīju kūpināto speķīti. Ir divas ziņas - kovida man nav, un speķīša arī vairs nav...

daddy_j, 23.decembris 2020, 08:42

Kovids apēda speķīti un aizgāja :)
23.decembris 2020, 10:46 | links
 
Skaidrs. Ctrl+S, Alt+F4, Alt+F4, Shut Down. Meklēt savu konservbundžu, ābeles pagali un ēveli.
- biju kaut kad ieraudzījis toļi Depo toļi vēl kaut kur skaidas uz akciju (mustang vai kas tāds). Iepirku dažus maisus aiz skopuma un konstatēju dramatisko atšķirību. Rakstīts, ka kūpināšanai, bet nekam vairāk kā aveņu pakaišiem tās neder. Vai arī nemāku. Vai arī Venēra bija Marsā un man horoskops ne tas.
23.decembris 2020, 10:45 | links
 

Bet man....
23.decembris 2020, 10:37 | links
 
Jurik [23.12.20]: ...aizgāju uz virtuvi pārbaudīt, vai man nav kovids - ostīju kūpināto speķīti. Ir divas ziņas - kovida man nav, un speķīša arī vairs nav...

daddy_j, 23.decembris 2020, 08:42

Atvainojos par iepriekšējo komentāru Willguram. Padomāju, ka viņš kārdina, bet izrādās vienkārši nodrošinājies ar kovid testiem. Krietns pilsonis.

Wilgurs!;Dlabs!..Tieši tā!es arī veicu testus!mani draugi un paziņas ēd vistiņas un slavē!Tātad visi veseli!;)
23.decembris 2020, 10:13 | links
 
...aizgāju uz virtuvi pārbaudīt, vai man nav kovids - ostīju kūpināto speķīti. Ir divas ziņas - kovida man nav, un speķīša arī vairs nav...

daddy_j, 23.decembris 2020, 08:42


Atvainojos par iepriekšējo komentāru Willguram. Padomāju, ka viņš kārdina, bet izrādās vienkārši nodrošinājies ar kovid testiem. Krietns pilsonis.
23.decembris 2020, 09:46 | links
 
...aizgāju uz virtuvi pārbaudīt, vai man nav kovids - ostīju kūpināto speķīti. Ir divas ziņas - kovida man nav, un speķīša arī vairs nav...
23.decembris 2020, 08:42 | links
 
Sauss alksnis ar zaļu bumbieri no Kurzemes!Labs,balts dūms un ļoti garšīgs kūpiņš, ņemot vērā apmākušos laiku,temp ap+1 un diezgan“piebāztu“ kūpinātavu Abas...
Visiem smukus kūpiņus!:))

Willy, 23.decembris 2020, 07:43


Dvēseles Tev nav! Sadists!
23.decembris 2020, 07:48 | links
 

Sauss alksnis ar zaļu bumbieri no Kurzemes!Labs,balts dūms un ļoti garšīgs kūpiņš, ņemot vērā apmākušos laiku,temp ap+1 un diezgan“piebāztu“ kūpinātavu Abas...
Visiem smukus kūpiņus!:))
23.decembris 2020, 07:43 | links
 
Triviāls jautājums, jo var, bet vai ...
Koka žāvētavā var žāvēt zivi un arī vistu pārmijus? Garša un izskats utml. nemainās?

Davis-Di, 2.decembris 2020, 01:13


Nu siļķi ar šokolādi arī var ēst, tak nesen viens mūziķis teica ka viņam po kādas garšas un smaržas jaukt! Gaumes lieta, kā sacīt jāsaka!
2.decembris 2020, 02:31 | links
 
Triviāls jautājums, jo var, bet vai ...
Koka žāvētavā var žāvēt zivi un arī vistu pārmijus? Garša un izskats utml. nemainās?
2.decembris 2020, 01:13 | links
 
Kurtuve, 3m, žāvētava no koka, nekas nedeg - ja termometrs iekšā un regulē temperatūru.
Visi šie abas nav žāvētavas, bet modificēts grils.
Tie kas runās pretī, nav ēduši normāli žāvētu gaļu.

Un starp citu tu to tavarnij vid, vari dabūt ar pareizu ķīmisku trauciņu stūrītī un arī nebūs dažādas vielas ko EU un RU aizliedz, tā tas notiek tam, ko tu pērc veikalā, nevis regulējot temperatūru un malku ko piemet!
2.decembris 2020, 00:19 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager