Kūpinātavas

Pārdod paštaisītu kūpinātavu, no biezsienu caurules.
Var kurināt kūpinātavas apakšā, būs karstā kūpināšana, var kurināt krāsniņu, būs aukstā kūpināšana .
14.februāris 2023, 15:33 | links
 
Esmu savas pirmas kupinatavas meklejumos, ka saka budzeta variantu, neplanoju lielas porcijas kupinat, paris breksuki, asari varbut kada vistas pakala, nekas vairak.

Ko jus varetu ieteikt? Skatos uz ko gabaritos loti nelielu, velams ne uz mangala/grila liekamo.

edvinsdainis, 9.jūnijs 2022, 13:31

Man ABAS 100 litru kūpinātava, lietoju jau otro gadu. Kūpinu vai nu zivis vai vistu spārnus. Aparāts neliels, ērtībai pieriktēju ritentiņus. Man šis patīk, pāris stundas un kūpiņš gatavs. Kūpinot zivis, vanniņā beru smiltis, vistai leju ūdeni.
18.jūnijs 2022, 20:13 | links
 
Brex [18.06.22]: [quote=675703]Varbūt kāds var padalīties kā pareizi būtu kūpināt asarus? Ir doma šovasar pamēģināt, bet lielas skaidrības nav.

Mundo- tikai nekādā gadījumā asari nevar pārkūpināt- garšos kā milti.

Vēl- par tām melnajām un skābajām Abas kūpinātavās, tagad, ja nekūpinu vecajā kūpinātavā, bet Abas- turu nedaudz vaļā durtiņas, lai tas dūms vairāk nāk ārā un tur nekuļas pa iekšu. Sanāk labāk. Mēģināju bez mizas- rezultāts neko labāks. Malka sauss alksnis, 2-3-4 gadi nostāvējis šķūnī. Willy, kādas Tavas domas??
Man asaru nav!bet ganjau ka labi!;)žani esmu kūpinājis.arī ar sausu malku!
Ar zivīm vēl tas,ka liet,vai neliet škidrumu tauku vanniņā!??
18.jūnijs 2022, 15:15 | links
 
[quote=675703]Varbūt kāds var padalīties kā pareizi būtu kūpināt asarus? Ir doma šovasar pamēģināt, bet lielas skaidrības nav.

Mundo- tikai nekādā gadījumā asari nevar pārkūpināt- garšos kā milti.

Vēl- par tām melnajām un skābajām Abas kūpinātavās, tagad, ja nekūpinu vecajā kūpinātavā, bet Abas- turu nedaudz vaļā durtiņas, lai tas dūms vairāk nāk ārā un tur nekuļas pa iekšu. Sanāk labāk. Mēģināju bez mizas- rezultāts neko labāks. Malka sauss alksnis, 2-3-4 gadi nostāvējis šķūnī. Willy, kādas Tavas domas??
18.jūnijs 2022, 12:37 | links
 
Diena laba copmaniem un kupinatajiem.

Esmu savas pirmas kupinatavas meklejumos, ka saka budzeta variantu, neplanoju lielas porcijas kupinat, paris breksuki, asari varbut kada vistas pakala, nekas vairak.

Ko jus varetu ieteikt? Skatos uz ko gabaritos loti nelielu, velams ne uz mangala/grila liekamo.
9.jūnijs 2022, 13:31 | links
 
Tieši tā,ātrai ēšanai.Es izķidāju,grieziens aiz galvas spurām,uzmanīgi izņemu iekšas,atstāju pārējos labumus-ikrus,pieņus,taukus. Vēderā pāris ķiploka šķēlītes ar sāli,sāli virsū asariem un kastē iekšā...
9.jūnijs 2022, 08:39 | links
 
Ir redzēti un ēsti arī tādi asari, kuri ir kūpināti bez tīrīšanas un ķidāšanas. Sūdzēties nebija par ko. Ātrai apēšanai der, un ja ir svaigi uz kūpināšanas brīdi.
9.jūnijs 2022, 00:26 | links
 
Varbūt kāds var padalīties kā pareizi būtu kūpināt asarus? Ir doma šovasar pamēģināt, bet lielas skaidrības nav. Vairāk interesē tieši pats zivju sagatavošanas process - vai labāk ir iekšas un žaunas tīrīt arā jeb likt pa taisno kāds nācis no upes? Vēl jautajums vai kūpināt var tikai svaigas zivis jeb arī var sasaldēt (pakrāt apjomu pa vairākām copes reizēm), tad atsaldēt un kūpināt?
Un garšvielas likt pirms pašas kūpināšanas vai pāris h, lai savelkas? Paldies jau iepriekš!

Mundo, 8.jūnijs 2022, 23:18

Iekšas, žaunas ārā. Saldētas zivis kūpināt var, bet nebūs kā svaiga. Garšvielas vēlam likt vismaz 3 stundas pirms kūpina.
8.jūnijs 2022, 23:57 | links
 
Varbūt kāds var padalīties kā pareizi būtu kūpināt asarus? Ir doma šovasar pamēģināt, bet lielas skaidrības nav. Vairāk interesē tieši pats zivju sagatavošanas process - vai labāk ir iekšas un žaunas tīrīt arā jeb likt pa taisno kāds nācis no upes? Vēl jautajums vai kūpināt var tikai svaigas zivis jeb arī var sasaldēt (pakrāt apjomu pa vairākām copes reizēm), tad atsaldēt un kūpināt?
Un garšvielas likt pirms pašas kūpināšanas vai pāris h, lai savelkas? Paldies jau iepriekš!
8.jūnijs 2022, 23:18 | links
 
11.maijs 2022, 00:08 | links
 
Kūpinot tikai ar sausu malku vairāk sanāk cepta, nevis kūpināta zivs, zaļā ir jāliek. Es lieku pusi uz pusi sauso/svaigi nozāģēto, bet daudz kas ir atkarīgs no kūpinātavas īpatnībām(trubas diametrs, garums, kā izbūvēta trubas ieeja kūpinātavā, utt) Kad izkurināsi pāris tonnas kalorijas, tad gan jau piešausies :D
11.maijs 2022, 00:07 | links
 
Vai ir atšķirība, ja kūpina ar slapju alksni vai sausu alksni?

gunarsb, 10.maijs 2022, 14:55



Labāk miksēt. Jo nebūs labi gan vienā gan otrā variantā. Ja tikai slapja malka, tad būs grūti temperatūru dabūt, bet ar sausu otrādi. Nekādas jēluma un slapjuma pazīmes, kā pravietis raksta, neesmu novērojis. Tas, kā kūpināsi. Ja slapjāka malka, vnk kūpināsi zemākā temperatūrā un ilgāk. Un būs tev garda zivs. Un vēl.. manām garšu kārpiņām tieši patīk, kad kūpināta zivs ir sulīga, nevis sausa izkaltēta. Bet katram savs.
10.maijs 2022, 17:09 | links
 
Alksnim maz kaloriju. Ja kūpina ar slapju alksni, tad process būs garāks, zivs sanāk tāda kā vārīta, sutinata un jēla. No lielām zivīm grūti dabūt prom lieko šķidrumu. Es lieku parasti sausu koku malku. Mitro malku piemetu dūmiem un krāsai. Pamatā man ir ābele, ķirsis, tad alksnis, jasmīns, ceriņš un īpašiem gadījumiem arī mazliet kadiķis.

Praviets, 10.maijs 2022, 16:00


Tu tak reiz rakstīji, ka tev speciāli kūpināšanai ir cik tur to gadu noturēts sauss alksnis! Beidzās? Tagad jākūpina ar ceriņiem un tūjām, kamēr rajonā arī tās nebeigsies? :))
10.maijs 2022, 17:02 | links
 
Willy [54m]: Praviets [7m]: Alksnim maz kaloriju. Ja kūpina ar slapju alksni, tad process būs garāks, zivs sanāk tāda kā vārīta, sutinata un jēla. No lielām zivīm grūti dabūt prom lieko šķidrumu. Es lieku parasti sausu koku malku. Mitro malku piemetu dūmiem un krāsai. Pamatā man ir ābele, ķirsis, tad alksnis, jasmīns, ceriņš un īpašiem gadījumiem arī mazliet kadiķis.Smiltsērkšķi neesi mēģinājis?man ir liels koks sazāģēts..Kad nav bijis kadiķis, esmu licis arī mazliet tūjas..... Ar smilšu ērkšķi gan neesmu ņēmies..... :).

Praviets, 10.maijs 2022, 16:09


Tūjas? :))
Tev tā zivs pēc kapiem tad negaršo, gadījumā?:)
10.maijs 2022, 17:00 | links
 
Willy [10.05.22]: Praviets [7m]: Alksnim maz kaloriju. Ja kūpina ar slapju alksni, tad process būs garāks, zivs sanāk tāda kā vārīta, sutinata un jēla. No lielām zivīm grūti dabūt prom lieko šķidrumu. Es lieku parasti sausu koku malku. Mitro malku piemetu dūmiem un krāsai. Pamatā man ir ābele, ķirsis, tad alksnis, jasmīns, ceriņš un īpašiem gadījumiem arī mazliet kadiķis.Smiltsērkšķi neesi mēģinājis?man ir liels koks sazāģēts..
Kad nav bijis kadiķis, esmu licis arī mazliet tūjas..... Ar smilšu ērkšķi gan neesmu ņēmies..... :).
10.maijs 2022, 16:09 | links
 
Praviets [10.05.22]: Alksnim maz kaloriju. Ja kūpina ar slapju alksni, tad process būs garāks, zivs sanāk tāda kā vārīta, sutinata un jēla. No lielām zivīm grūti dabūt prom lieko šķidrumu. Es lieku parasti sausu koku malku. Mitro malku piemetu dūmiem un krāsai. Pamatā man ir ābele, ķirsis, tad alksnis, jasmīns, ceriņš un īpašiem gadījumiem arī mazliet kadiķis.
Smiltsērkšķi neesi mēģinājis?man ir liels koks sazāģēts..
10.maijs 2022, 16:05 | links
 
Alksnim maz kaloriju. Ja kūpina ar slapju alksni, tad process būs garāks, zivs sanāk tāda kā vārīta, sutinata un jēla. No lielām zivīm grūti dabūt prom lieko šķidrumu. Es lieku parasti sausu koku malku. Mitro malku piemetu dūmiem un krāsai. Pamatā man ir ābele, ķirsis, tad alksnis, jasmīns, ceriņš un īpašiem gadījumiem arī mazliet kadiķis.
10.maijs 2022, 16:00 | links
 
Vai ir atšķirība, ja kūpina ar slapju alksni vai sausu alksni?

gunarsb, 10.maijs 2022, 14:55

Karstumā un dūmainībā.
10.maijs 2022, 15:12 | links
 
Vai ir atšķirība, ja kūpina ar slapju alksni vai sausu alksni?
10.maijs 2022, 14:55 | links
 
Ieliku kūpiņa bildi savā profilā, tā kūpināta vecajā mucā. Kūpiņu no Abas vispāŗ bail likt, zili melna bildē un tāda arī skāba garša, kaut temperatūras režīms ievērots. Šeit bildi neatļauj ielikt.
5.novembris 2021, 12:02 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager