Kūpinātavas

Bildītē ir solīdi, es arī liktu garāku trubu, varbūt pat ieraktu zemē, lai nemaisās pa kājām. Bet tās koka būdas ir rūpīgi jāpieskata , citādi var pārvesties pelnos ļoti ātri.
Ķieģeļi, tas ir forši, bet nu ar to uzsildīšanu tā lēni iet, un ne visi to uzskata par labu esam.
20.oktobris 2021, 10:18 | links
 
cento [19.10.21]: Es neticētu nevienam no šiem ieteikumiem, nenopietni.
Jo...?
Un kāds būtu tavs ieteikums? No kā labāk būvēt kūpinātavu?
20.oktobris 2021, 00:08 | links
 
Es neticētu nevienam no šiem ieteikumiem, nenopietni.
19.oktobris 2021, 23:58 | links
 
Es ar domāju par apmēram šādu, Papēti jūtūbi, citur un gan jau atradīsi optimālo. Pēc manā domām ir jāpadomā kā regulēt vilkmi, lai līdz ar to var regulēt temperatūru, trubu es liktu garāku kā sanāk bildē

19.oktobris 2021, 14:54 | links
 
Sveiki kolēģi un eksperti,
par cik atkal sākas mājsēde nolemts beidzot nojaukt veco lielo gaļas kūpinātavu (no bleķa) un uztaisīt jaunu civilu, vecā nju galīgi izpuvusi i tik lielu ar nevajag.
Jautājums aktuālais , doma bija celt no ķieģeļiem 3 sienas, durvis un jumtu no koka, vai visu no koka?
Pie tam cik saprotu der tikai lapukoks?
p.s kurtuvi un trubu ierakto zemē nemainīsu truba kādi 3 metri gara ap 40 cm diametrā..

hecs7, 19.oktobris 2021, 14:27


Es uzmūrēju no ķieģeļiem un ir super, visās nozīmēs. Vienu gadu pat izglāba, kad aizdegās. Durvis un jumts izdega, bet karkas palika. Nomainīju durvis un jumtu, un kūpinu tālāk.
No skujinieka jāuzmanās, lai sveķi skādi nenodara. Sevišķi jumtam neieteiktu likt.
19.oktobris 2021, 14:40 | links
 
Sveiki kolēģi un eksperti,
par cik atkal sākas mājsēde nolemts beidzot nojaukt veco lielo gaļas kūpinātavu (no bleķa) un uztaisīt jaunu civilu, vecā nju galīgi izpuvusi i tik lielu ar nevajag.
Jautājums aktuālais , doma bija celt no ķieģeļiem 3 sienas, durvis un jumtu no koka, vai visu no koka?
Pie tam cik saprotu der tikai lapukoks?
p.s kurtuvi un trubu ierakto zemē nemainīsu truba kādi 3 metri gara ap 40 cm diametrā..
19.oktobris 2021, 14:27 | links
 
Upe1979 [27.06.21]: Ir lieka kūpinātava. Ja interesē zvani 26491505. Cena 90eur.
Par to kasti 90eur vari aizmirst :D
28.jūnijs 2021, 21:06 | links
 
Ir lieka kūpinātava. Ja interesē zvani 26491505. Cena 90eur.
27.jūnijs 2021, 09:49 | links
 
Tautieši, priecīgus Jāņus,un kur nopirkt normālu žāvētavu.Veco koka kā nepareizs vējš nevar uzkurināt,gandrīz paliku bez kūpiņa. Par saprātīgu naudu un no normāli bieza bleķa?

TIMBERS, 24.jūnijs 2021, 15:57


metinajumi.lv
Atrodas Burtnieku novadā, piegādā arī līdz Rīgai.
25.jūnijs 2021, 22:17 | links
 
TIMBERS [24.06.21]: Tautieši, priecīgus Jāņus,un kur nopirkt normālu žāvētavu.Veco koka kā nepareizs vējš nevar uzkurināt,gandrīz paliku bez kūpiņa. Par saprātīgu naudu un no normāli bieza bleķa?
Abai labas kūpinātavas. Nav lētas, bet darbojas perfekti.
24.jūnijs 2021, 21:39 | links
 
Pravietis [24.06.21]: Tautieši, priecīgus Jāņus,un kur nopirkt normālu žāvētavu.Veco koka kā nepareizs vējš nevar uzkurināt,gandrīz paliku bez kūpiņa. Par saprātīgu naudu un no normāli bieza bleķa?

TIMBERS, 24.jūnijs 2021, 15:57
Tev kurtuve ir apakšā un nav atsevišķi, un pat, ja tas tā nav, visu var mēģināt labot. Es pagarinātu dūmvadu virs kūpināšanas kameras par 1 - 1,5 m un ieliektu šīberi ar ko regulētu papildus vilkmi, ja zems aimosfēras spiediens un nav vēja. Nedaudz cietīs izskats, bet rezultāts no praktiskā viedokļa varētu būt pozitīvs.
Pravieti,
Jautajums bija par to, kur var nopirkt labu kūpinatavu. Lasīt māki?
Par " aimosfēras" spiedienu jautājuma nebija!
24.jūnijs 2021, 21:38 | links
 
Tautieši, priecīgus Jāņus,un kur nopirkt normālu žāvētavu.Veco koka kā nepareizs vējš nevar uzkurināt,gandrīz paliku bez kūpiņa. Par saprātīgu naudu un no normāli bieza bleķa?

TIMBERS, 24.jūnijs 2021, 15:57

Tev kurtuve ir apakšā un nav atsevišķi, un pat, ja tas tā nav, visu var mēģināt labot. Es pagarinātu dūmvadu virs kūpināšanas kameras par 1 - 1,5 m un ieliektu šīberi ar ko regulētu papildus vilkmi, ja zems aimosfēras spiediens un nav vēja. Nedaudz cietīs izskats, bet rezultāts no praktiskā viedokļa varētu būt pozitīvs.
24.jūnijs 2021, 17:21 | links
 
Tautieši, priecīgus Jāņus,un kur nopirkt normālu žāvētavu.Veco koka kā nepareizs vējš nevar uzkurināt,gandrīz paliku bez kūpiņa. Par saprātīgu naudu un no normāli bieza bleķa?
24.jūnijs 2021, 15:57 | links
 
Paldies par atbildēm!
12.jūnijs 2021, 12:02 | links
 
litrabols [11.06.21]: Sveiki! Iegādājos kūpinātavu karstā tipa skapis jautājums sekojošs, izmazgāju izkarsēju un doma bj uzkūpināt kādu zivi, bet vai vēlāk nepaliks zivs smaka piemēram kūpinot vistas vai speķi. Paldies
Es savā kūpinātavā kūpinu gan zivis, gan vistas, gan gaļu. Ne kādas liekas smakas nav novērotas. Galvenais tauku pannu izmazgāt pēc katras kūpināšanas reizes, neatkarīgi no tā, kas tika kūpināts.
11.jūnijs 2021, 20:48 | links
 
litrabols [11.06.21]: Sveiki! Iegādājos kūpinātavu karstā tipa skapis jautājums sekojošs, izmazgāju izkarsēju un doma bj uzkūpināt kādu zivi, bet vai vēlāk nepaliks zivs smaka piemēram kūpinot vistas vai speķi. Paldies
Ar čomu kūpinājam vistas,kūpinātavā, kurā kūpina tikai zivis!viss bij ok!:)
11.jūnijs 2021, 19:41 | links
 
Sveiki! Iegādājos kūpinātavu karstā tipa skapis jautājums sekojošs, izmazgāju izkarsēju un doma bj uzkūpināt kādu zivi, bet vai vēlāk nepaliks zivs smaka piemēram kūpinot vistas vai speķi. Paldies
11.jūnijs 2021, 19:29 | links
 
Headhunter [09.06.21]: Protams. Cinkotas zivis taču ir veselīgas!
Laikam ne tā sapratu!skurstenim domāju!:)
10.jūnijs 2021, 00:22 | links
 
Protams. Cinkotas zivis taču ir veselīgas!
9.jūnijs 2021, 22:36 | links
 
Jancux [09.06.21]: Sveiki!
Gribēju zināt vai kupinatavam var izmantot cinkoto trubu,protams, iepriekš to kārtīgi izdedzinot!??? Vai labāk meklēt citi variantu!?(stāv 2m truba bez pielietojuma).
Var likt,neksda vaina!man tada jau 5gadus!;)
9.jūnijs 2021, 22:06 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager