Sami

svens76 [6.sep]: Willy [17:52]: Davis-Di [31m]: Tu savus uzskatus vienriez iebāz pateikt kur!?...es noķēru vienu mēra zivi un aizbraucu mājās!

Willy, 6.septembris 2023, 17:19

Tad nečīksti, ka pat upē vienās un tai pašās vietās copējot resurss krītas!Nekas tur nekrītas!vienīgi ja kāds c&r spečuku mākslas darbs uzpeld!!...manējā šodienas arī būtu ar vēderu gaisā!...un neko es nečīkstu!jā , daudzi vèl amatieri tanì jomà...
Dāvis visus izdresēs!:)....tikai kad kāds jāuzslavē kā Pinky kurš palaida 120cm!klusums!:)laikam jau vienk.skaudìgs tips!
6.septembris 2023, 19:17 | links
 
Davis-Di [6.sep]: Ja restorāni vairs neiepērk tas ir viens un protams labi.
Bet tie zivju žāvētāji, kas par tirgiem un gadatirgiem braukā gan jau ilgi vēl savu rūpalu piekops, jo kontrole ir zema!
ferma ar vairs nereklamējas...
6.septembris 2023, 19:13 | links
 
Ja restorāni vairs neiepērk tas ir viens un protams labi.
Bet tie zivju žāvētāji, kas par tirgiem un gadatirgiem braukā gan jau ilgi vēl savu rūpalu piekops, jo kontrole ir zema!
6.septembris 2023, 19:00 | links
 
Martins....B [6.sep]: Rajonā baumo, ka līdz 100kg sama gaļas, jebkurā brīdī varot dabūt, visiem uzpircējiem saldētavas pilnas, neesot, kas uzpērk vairs.. Nu re, lieta atrisināta :D
baumo, ka tos bomārus drīz iekaustīs...bet gan jau tikai baumas:)
6.septembris 2023, 18:54 | links
 
Martins....B [6.sep]: Rajonā baumo, ka līdz 100kg sama gaļas, jebkurā brīdī varot dabūt, visiem uzpircējiem saldētavas pilnas, neesot, kas uzpērk vairs.. Nu re, lieta atrisināta :D
jà, uz to jau iet:)))
6.septembris 2023, 18:40 | links
 
Rajonā baumo, ka līdz 100kg sama gaļas, jebkurā brīdī varot dabūt, visiem uzpircējiem saldētavas pilnas, neesot, kas uzpērk vairs.. Nu re, lieta atrisināta :D
6.septembris 2023, 18:37 | links
 
Davis-Di [37m]: Tu savus uzskatus vienriez iebāz pateikt kur!?...es noķēru vienu mēra zivi un aizbraucu mājās!

Willy, 6.septembris 2023, 17:19

Tad nečīksti, ka pat upē vienās un tai pašās vietās copējot resurss krītas!Nekas tur nekrītas!vienīgi ja kāds c&r spečuku mākslas darbs uzpeld!!...manējā šodienas arī būtu ar vēderu gaisā!...un neko es nečīkstu!

Willy, 6.septembris 2023, 17:52


Cik daudz tādas esi redzējis regulāri copējot, papildus iespējams ar mānekli mutē un nav nemaz C&R neveiksmīgs mēģinājums, cik atceros tad teici, ka mutē neieskatījies! Pat nerunājot, ka tādas mammas arī var dabīgā nāvē aiziet!
Jebkurā gadījumā no pannas neviena nav aizpeldējusi, bet piekopjot C&R lielākā daļa izdzīvo!
6.septembris 2023, 18:23 | links
 
Willy [6.sep]: Davis-Di [31m]: Tu savus uzskatus vienriez iebāz pateikt kur!?...es noķēru vienu mēra zivi un aizbraucu mājās!

Willy, 6.septembris 2023, 17:19

Tad nečīksti, ka pat upē vienās un tai pašās vietās copējot resurss krītas!Nekas tur nekrītas!vienīgi ja kāds c&r spečuku mākslas darbs uzpeld!!...manējā šodienas arī būtu ar vēderu gaisā!...un neko es nečīkstu!
jā , daudzi vèl amatieri tanì jomà...
6.septembris 2023, 18:14 | links
 
Davis-Di [6.sep]: Tu savus uzskatus vienriez iebāz pateikt kur!?...es noķēru vienu mēra zivi un aizbraucu mājās!

Willy, 6.septembris 2023, 17:19

Tad nečīksti, ka pat upē vienās un tai pašās vietās copējot resurss krītas!
OMG večuk tev skauž ka viņš velk "Tavas" līdakas un čurkstina uz pannas?

Ko viņš tur var izķert ar to savu pūsli un gumijas ļurlaku, atdziesti. :)

Viņam garšo ēst, tev negaršo, nu lai tā paliek!
6.septembris 2023, 18:05 | links
 
Davis-Di [6.sep]: Tu savus uzskatus vienriez iebāz pateikt kur!?...es noķēru vienu mēra zivi un aizbraucu mājās!

Willy, 6.septembris 2023, 17:19

Tad nečīksti, ka pat upē vienās un tai pašās vietās copējot resurss krītas!

Nekas tur nekrītas!vienīgi ja kāds c&r spečuku mākslas darbs uzpeld!!...manējā šodienas arī būtu ar vēderu gaisā!...un neko es nečīkstu!
6.septembris 2023, 17:52 | links
 
Davis-Di [6.sep]: Tu savus uzskatus vienriez iebāz pateikt kur!?...es noķēru vienu mēra zivi un aizbraucu mājās!

Willy, 6.septembris 2023, 17:19

Tad nečīksti, ka pat upē vienās un tai pašās vietās copējot resurss krītas!
kādreiz aktīvi harpunēju. kā vienu līdaku novāc, tā pēc pāris dienām vietā cita. 100% pierādās tas
6.septembris 2023, 17:46 | links
 
Tu savus uzskatus vienriez iebāz pateikt kur!?...es noķēru vienu mēra zivi un aizbraucu mājās!

Willy, 6.septembris 2023, 17:19


Tad nečīksti, ka pat upē vienās un tai pašās vietās copējot resurss krītas!
6.septembris 2023, 17:42 | links
 
Davis-Di [6.sep]: Un tos kuri grib zivi apēst,jeb kā Dāvis saka zivju bendes vispār nelaist pie ūdens!:)

Willy, 6.septembris 2023, 13:41

Nekad neesmu nopēlis tos, kas paņem vakariņām saprāta robežās, pats ar daru dažreiz tā, bet trofejas laižu vaļā un uzskatu, ka trofejas jāsaudzē!
Pats absolūti lielāko vairumu noķerto zivju atlaižu!

Willy, bet Tu šodien nokāvi 1,01m vai ne?

Tu savus uzskatus vienriez iebāz pateikt kur!?...es noķēru vienu mēra zivi un aizbraucu mājās!
6.septembris 2023, 17:19 | links
 
Chera [6.sep]: Labrīt kungi! Cerams netikšu nomētāts ar akmeņiem par savu jautājumu, bet... sakiet lūdzu kurš būtu tas gada mēnesis, kad vairs nav jēga censties samus ķert no krasta ? Runa ir tieši par daugavu.

Pieredze jāsaka man ir skaudra tā kā "āķis lūpā" ar šo hobiju parādījās vien nesen un nu gribas pakāpties soli augstāk par brekšu ķerstīšanu, bet vai nav jau nedaudz par vēlu šajā gadā ?

Paldies!
Septembris ir diezgan rezultatīvs uz samu, pirms ziemas guļas tas tagad intensīvi uzēdīs
6.septembris 2023, 15:52 | links
 
Un tos kuri grib zivi apēst,jeb kā Dāvis saka zivju bendes vispār nelaist pie ūdens!:)

Willy, 6.septembris 2023, 13:41


Nekad neesmu nopēlis tos, kas paņem vakariņām saprāta robežās, pats ar daru dažreiz tā, bet trofejas laižu vaļā un uzskatu, ka trofejas jāsaudzē!
Pats absolūti lielāko vairumu noķerto zivju atlaižu!

Willy, bet Tu šodien nokāvi 1,01m vai ne?
6.septembris 2023, 15:04 | links
 
Headhunter [6.sep]: Un tos kuri grib zivi apēst,jeb kā Dāvis saka zivju bendes vispār nelaist pie ūdens!:)

Willy, 6.septembris 2023, 13:41


Da nē, ne par to stāsts. Zivis ir jāēd! Stāsts ir par to, ka sāk jau veidoties dabas draugu slānis, kuri bez tomagoči nemaz nejēdz zivi noķert.
Lūdzu neuztvert manus spriedelējumus pārāk personīgi, ir sportisti un arī parasti džeki, kas domā kā zivis, un ķer gan ar, gan bez aprīkojuma - cepuri nost! As namāku ne ar, ne bez :).[/quote]tur piekrītu, " jauniņie", kuri tv setu nopirkuši kā pirmo eholoti, bez tās grūti iet. bet kopumā jau pārsvarā vairums copējušo no bērna kājas
6.septembris 2023, 14:28 | links
 
Un tos kuri grib zivi apēst,jeb kā Dāvis saka zivju bendes vispār nelaist pie ūdens!:)

Willy, 6.septembris 2023, 13:41[/quote]

Da nē, ne par to stāsts. Zivis ir jāēd! Stāsts ir par to, ka sāk jau veidoties dabas draugu slānis, kuri bez tomagoči nemaz nejēdz zivi noķert.
Lūdzu neuztvert manus spriedelējumus pārāk personīgi, ir sportisti un arī parasti džeki, kas domā kā zivis, un ķer gan ar, gan bez aprīkojuma - cepuri nost! As namāku ne ar, ne bez :).
6.septembris 2023, 14:22 | links
 
Willy [6.sep]: Headhunter [12:24]: Sacensībās vajadzētu nodalīt - 1. tehnoloģiju sacensības ar ātrumlaivu sacensībām + tomagoči e-makškernieki un otrā sadaļā makšķernieks vulgaris, kurš brauc ar max 10zs motorīti un ķer uz ņuhu, poņu un čuju.Un tos kuri grib zivi apēst,jeb kā Dāvis saka zivju bendes vispār nelaist pie ūdens!:)
zivs ir garšīga, visi to ēdam. bet kad par daudz, tad piegriežas, kko citu gribas
6.septembris 2023, 13:51 | links
 
Headhunter [6.sep]: Sacensībās vajadzētu nodalīt - 1. tehnoloģiju sacensības ar ātrumlaivu sacensībām + tomagoči e-makškernieki un otrā sadaļā makšķernieks vulgaris, kurš brauc ar max 10zs motorīti un ķer uz ņuhu, poņu un čuju.

Un tos kuri grib zivi apēst,jeb kā Dāvis saka zivju bendes vispār nelaist pie ūdens!:)
6.septembris 2023, 13:41 | links
 
Davis-Di [6.sep]: kurā klasē tad likt 5metrīgu laivu ar teiksim 100zs un bez live tehnoloģijām? nu jāsamierinās ka šie sporta veidi visi paliek tehniski un no tās tehnikas ko un kā arī ir jārubī

svens76, 6.septembris 2023, 12:56

5,25m ar 100hp iet +/- tik pat ātri kā 4,3m ar 60hp, tik cik degvielas patēriņš atšķirīgs.
jap, tāpēc dalīt tajā sportā klasēs būs grūti, vienmēr kādam būs lielāks motors, ātrāk būs točkā utt. bet tās tehnoloģijas jau pašas zivi nenoķers:)
6.septembris 2023, 13:21 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager