Sami

kurā klasē tad likt 5metrīgu laivu ar teiksim 100zs un bez live tehnoloģijām? nu jāsamierinās ka šie sporta veidi visi paliek tehniski un no tās tehnikas ko un kā arī ir jārubī

svens76, 6.septembris 2023, 12:56


5,25m ar 100hp iet +/- tik pat ātri kā 4,3m ar 60hp, tik cik degvielas patēriņš atšķirīgs.
6.septembris 2023, 13:10 | links
 
Headhunter [6.sep]: Sacensībās vajadzētu nodalīt - 1. tehnoloģiju sacensības ar ātrumlaivu sacensībām + tomagoči e-makškernieki un otrā sadaļā makšķernieks vulgaris, kurš brauc ar max 10zs motorīti un ķer uz ņuhu, poņu un čuju.
kurā klasē tad likt 5metrīgu laivu ar teiksim 100zs un bez live tehnoloģijām? nu jāsamierinās ka šie sporta veidi visi paliek tehniski un no tās tehnikas ko un kā arī ir jārubī
6.septembris 2023, 12:56 | links
 
Sacensībās vajadzētu nodalīt - 1. tehnoloģiju sacensības ar ātrumlaivu sacensībām + tomagoči e-makškernieki un otrā sadaļā makšķernieks vulgaris, kurš brauc ar max 10zs motorīti un ķer uz ņuhu, poņu un čuju.

Headhunter, 6.septembris 2023, 12:24


Ir tak pa pilnam visādu vietējā rakstura sacensību, kurās var piedalīties arī ar demokrātisku aprīkojumu.
6.septembris 2023, 12:43 | links
 
Sacensības vajadzētu (pa manam ) vispār aizliegt !
Ja dikti gribas, var mērķī mest, talumā,, bet nevis ar dzīvu rotaļas taisīt !
Aiztaupiet lūdzu stāstus par treju sekunžu atmiņu, sāpju nejūtību, utt !!
Zivs to nezin un cinās par savu dzīvību, kā var !!
6.septembris 2023, 12:30 | links
 
Sacensībās vajadzētu nodalīt - 1. tehnoloģiju sacensības ar ātrumlaivu sacensībām + tomagoči e-makškernieki un otrā sadaļā makšķernieks vulgaris, kurš brauc ar max 10zs motorīti un ķer uz ņuhu, poņu un čuju.
6.septembris 2023, 12:24 | links
 
Martins....B [6.sep]: daddy_j [32m]: Nu kvokojot samu vienīgā izmaiņa ir, ka tu patiešām redzi, kas notiek pie mānekļa un ko sami dara nelielā attālumā. Tad jau vispirms ir jāapnīk klasiskai kvokošanai, lai nepatiktu ar live.

Martins....B, 6.septembris 2023, 11:04

Ar redzēšanu vien ir par maz, ir jāiedabū ēsma šim mutē... VAI (kas visdrīzāk notiek) jānolaiž kārtīga cemmeru sistēma un vienkārši jāaizķeksē tas sams...Bet ar live jau tu redzi ir ņēmejs vai nē, ar parasto visu laiku gaidītu, tagad var ātri saprast.. Protams, ja neņem, tad nekā, bet nu laika ietaupīšana baigākā, plus ja nejēdz kvokot (mans gadījums) nav baigi svarīgi, jo tu redzi kā viņš reaģē pie klapēšanas. Katrā ziņa pirms live ķerot ar kvoku likās tāds lohatrons, tagad cita štelle. Nu tas tādiem kā man, kurš nejēdz to lietu.
gaļenieki labi šo cemmerēšanai izmanto
6.septembris 2023, 11:58 | links
 
daddy_j [6.sep]: Nu kvokojot samu vienīgā izmaiņa ir, ka tu patiešām redzi, kas notiek pie mānekļa un ko sami dara nelielā attālumā. Tad jau vispirms ir jāapnīk klasiskai kvokošanai, lai nepatiktu ar live.

Martins....B, 6.septembris 2023, 11:04

Ar redzēšanu vien ir par maz, ir jāiedabū ēsma šim mutē... VAI (kas visdrīzāk notiek) jānolaiž kārtīga cemmeru sistēma un vienkārši jāaizķeksē tas sams...
Bet ar live jau tu redzi ir ņēmejs vai nē, ar parasto visu laiku gaidītu, tagad var ātri saprast.. Protams, ja neņem, tad nekā, bet nu laika ietaupīšana baigākā, plus ja nejēdz kvokot (mans gadījums) nav baigi svarīgi, jo tu redzi kā viņš reaģē pie klapēšanas. Katrā ziņa pirms live ķerot ar kvoku likās tāds lohatrons, tagad cita štelle. Nu tas tādiem kā man, kurš nejēdz to lietu.
6.septembris 2023, 11:52 | links
 
basks [6.sep]: Esmu pārliecināts, ka pavisam drīz ķert ar super televizoru palīdzību pavisam drīzā nākotnē skaitīsies tik pat nepopulāri un makškernieka necienīgiu, kā tagad ķert zivis gaļas dēļ. Diemžēl tam vajadzīgs laiks .. un labo piemēru piesaukšana tādā forumā kā šis. Jau tagad te pavīd doma, ka ar dzīvās ehalotēm palīdzību ķertās zivis ir ārpus noteikumiem un normālo makškernieku necienīga rīcība.
eai ķēris vai tikai runā?viss viegli, ja skatās no malas, tas gan:)))
6.septembris 2023, 11:41 | links
 
Nu kvokojot samu vienīgā izmaiņa ir, ka tu patiešām redzi, kas notiek pie mānekļa un ko sami dara nelielā attālumā. Tad jau vispirms ir jāapnīk klasiskai kvokošanai, lai nepatiktu ar live.

Martins....B, 6.septembris 2023, 11:04


Ar redzēšanu vien ir par maz, ir jāiedabū ēsma šim mutē... VAI (kas visdrīzāk notiek) jānolaiž kārtīga cemmeru sistēma un vienkārši jāaizķeksē tas sams...
6.septembris 2023, 11:25 | links
 
Esmu pārliecināts, ka pavisam drīz ķert ar super televizoru palīdzību pavisam drīzā nākotnē skaitīsies tik pat nepopulāri un makškernieka necienīgiu, kā tagad ķert zivis gaļas dēļ. Diemžēl tam vajadzīgs laiks .. un labo piemēru piesaukšana tādā forumā kā šis. Jau tagad te pavīd doma, ka ar dzīvās ehalotēm palīdzību ķertās zivis ir ārpus noteikumiem un normālo makškernieku necienīga rīcība.

basks, 6.septembris 2023, 10:53


Tehnoloģijai nav ne vainas, bet jau tagad ir sacensības kur ierobežo vai aizliedz live sonorus, jo to neuzskata par sportisku vai arī jo tas tomēr atšķiras no klasiskās ķeršanas, un nav tik vizuāli pievilcīgs skatītājiem un kopumā makšķerēšanas industrijai nav tik izdevīgi.
Kā tas attīstīsies, redzēsim, bet es domāju neaizliegs un tam būs sava vieta makšķerēšanā!

Negausība un zivju tirdzniecība izskaudīsies attīstoties sabiedrībai.
6.septembris 2023, 11:20 | links
 
basks [6.sep]: Esmu pārliecināts, ka pavisam drīz ķert ar super televizoru palīdzību pavisam drīzā nākotnē skaitīsies tik pat nepopulāri un makškernieka necienīgiu, kā tagad ķert zivis gaļas dēļ. Diemžēl tam vajadzīgs laiks .. un labo piemēru piesaukšana tādā forumā kā šis. Jau tagad te pavīd doma, ka ar dzīvās ehalotēm palīdzību ķertās zivis ir ārpus noteikumiem un normālo makškernieku necienīga rīcība.
Nu kvokojot samu vienīgā izmaiņa ir, ka tu patiešām redzi, kas notiek pie mānekļa un ko sami dara nelielā attālumā. Tad jau vispirms ir jāapnīk klasiskai kvokošanai, lai nepatiktu ar live.
6.septembris 2023, 11:04 | links
 
Esmu pārliecināts, ka pavisam drīz ķert ar super televizoru palīdzību pavisam drīzā nākotnē skaitīsies tik pat nepopulāri un makškernieka necienīgiu, kā tagad ķert zivis gaļas dēļ. Diemžēl tam vajadzīgs laiks .. un labo piemēru piesaukšana tādā forumā kā šis. Jau tagad te pavīd doma, ka ar dzīvās ehalotēm palīdzību ķertās zivis ir ārpus noteikumiem un normālo makškernieku necienīga rīcība.
6.septembris 2023, 10:53 | links
 
Pašlaik Pļaviņās, Ogrē, piem. +21, visam jānotiek !
6.septembris 2023, 10:46 | links
 
Sams ir aktīvs līdz ūdens temperattūra nokrīt līdz 12 grādiem. Tad gan jāmet miers !
6.septembris 2023, 10:38 | links
 
Labrīt kungi! Cerams netikšu nomētāts ar akmeņiem par savu jautājumu, bet... sakiet lūdzu kurš būtu tas gada mēnesis, kad vairs nav jēga censties samus ķert no krasta ? Runa ir tieši par daugavu.

Pieredze jāsaka man ir skaudra tā kā "āķis lūpā" ar šo hobiju parādījās vien nesen un nu gribas pakāpties soli augstāk par brekšu ķerstīšanu, bet vai nav jau nedaudz par vēlu šajā gadā ?

Paldies!

Chera, 6.septembris 2023, 07:32


Paskaties šo kanālu, tur arī ir par sezonālām īpašībām.
https://www.youtube.com/@VitaliDalke

Pa lielam ķert jau var diezgan ilgi, kamēr ūdens nav atdzisis galīgi, ūdens temperatūrai vari sekot meteo.lv
6.septembris 2023, 10:18 | links
 
Labrīt kungi! Cerams netikšu nomētāts ar akmeņiem par savu jautājumu, bet... sakiet lūdzu kurš būtu tas gada mēnesis, kad vairs nav jēga censties samus ķert no krasta ? Runa ir tieši par daugavu.

Pieredze jāsaka man ir skaudra tā kā "āķis lūpā" ar šo hobiju parādījās vien nesen un nu gribas pakāpties soli augstāk par brekšu ķerstīšanu, bet vai nav jau nedaudz par vēlu šajā gadā ?

Paldies!
6.septembris 2023, 07:32 | links
 
Martins....B [5.sep]: Headhunter [16:38]: Martin.B, kāpēc uzskati, ka Tavs viedoklis ir vienīgais pareizais? Vajag mierīgāk reaģēt uz citiem viedokļiem, katram ir sava kripata taisnības.Nav, gaidu, kad no Salaspils HES līdz Jēkabpilij braukās džeki un dos pa rīkli.. :D
Pagajušajā sezonā takš bij tāds pats stāsts par brigādēm, kuras zandartus Lielupē klapēja ārā, stāsti bija līdzīgi, bet vai gala rezultāts ar sadotajām rīklēm un rokudzelžiem beidzās, es nezinu. Varbūt kāds zin ?
Līdzīgi kā ar cīgiņām centrāltirgū, ko nu nekādi nav iespējams apturēt ir ar MN un inspektoriem..
Vairāk uzjautrinos kā iespringstu..
tak līdz jēkabpilij nebraukās. vietējie paši tiks ar to drazu galā. infas šiem gana
5.septembris 2023, 22:22 | links
 
Headhunter [5.sep]: Martin.B, kāpēc uzskati, ka Tavs viedoklis ir vienīgais pareizais? Vajag mierīgāk reaģēt uz citiem viedokļiem, katram ir sava kripata taisnības.
Nav, gaidu, kad no Salaspils HES līdz Jēkabpilij braukās džeki un dos pa rīkli.. :D
Pagajušajā sezonā takš bij tāds pats stāsts par brigādēm, kuras zandartus Lielupē klapēja ārā, stāsti bija līdzīgi, bet vai gala rezultāts ar sadotajām rīklēm un rokudzelžiem beidzās, es nezinu. Varbūt kāds zin ?
Līdzīgi kā ar cīgiņām centrāltirgū, ko nu nekādi nav iespējams apturēt ir ar MN un inspektoriem..
Vairāk uzjautrinos kā iespringstu..
5.septembris 2023, 21:46 | links
 
svens76 [5.sep]: Zigs [15:43]: Nēsu rembo,bet tirgošanai skaldīt zivis vel neesu sācis. Spriežot pec ekipējuma tie skaldītāji nav no nabadzīgajiem lai teiktu,ka nav ko ēst....viens pagājušogad no viņiem paņēma kredītu, lai nopirktu laivu ar elektroniku. pārsvarā viņi bomāri ar urlas domāšanu
Investīciju vajag atgūt. Piznesmeņi :D
5.septembris 2023, 17:17 | links
 
Martin.B, kāpēc uzskati, ka Tavs viedoklis ir vienīgais pareizais? Vajag mierīgāk reaģēt uz citiem viedokļiem, katram ir sava kripata taisnības.
5.septembris 2023, 16:38 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager