Sami

Kā jau teicu,kamēr nepamainīs noteikumus,likumus,nekas nemainīsies. Viņi likumīgi noķer savus samus,un mierīgi vakarā aizved pārdot,vai atbrauc pakaĺ un viss kārtībā.
5.septembris 2023, 16:36 | links
 
raimondsL [5.sep]: Martins....B [14:17]: Vai tu nevienu likumu nekad neesi pārkāpis ?Tas nav arguments, tā ir bolderājas domāšana
Nu tad sāc saitēt rokas, dod tel. numuru, varēsi dod pa rīkli..
Un pie viena arī par visiem citiem likumpārkapumiem varētu TU visiem sadot pa rīki..
Mana Bolderājas domāšana ir, ka ar likumpārkāpejiem tiek galā likuma uzraugi..
TU ar savu eiropeisko domāšanu varēji jau pie Zemkopības Ministrijas bada streiku rīkot, ā nē, TU dosi pa rīkli, viss atrisināts..
5.septembris 2023, 16:32 | links
 
Zigs [5.sep]: Nēsu rembo,bet tirgošanai skaldīt zivis vel neesu sācis. Spriežot pec ekipējuma tie skaldītāji nav no nabadzīgajiem lai teiktu,ka nav ko ēst....
viens pagājušogad no viņiem paņēma kredītu, lai nopirktu laivu ar elektroniku. pārsvarā viņi bomāri ar urlas domāšanu
5.septembris 2023, 16:06 | links
 
Nēsu rembo,bet tirgošanai skaldīt zivis vel neesu sācis. Spriežot pec ekipējuma tie skaldītāji nav no nabadzīgajiem lai teiktu,ka nav ko ēst....
5.septembris 2023, 15:43 | links
 
Martins....B [5.sep]: Vai tu nevienu likumu nekad neesi pārkāpis ?
Tas nav arguments, tā ir bolderājas domāšana
5.septembris 2023, 15:23 | links
 
Zigs [5.sep]: Vispirms ir jāizliedz šitas bezpridels ar murdiem. Jēkabpils,Sēlpils,visa Pļaviņu ūdenskrātuve ir piebāzta ar murdiem. Vienai personai pa 4-5 gb. Tas ir pizdec kas notiek. Un vel nesaprotu kapec tieši sams ir izslēgts no termiņa no līdz kuram drīkst paturet lomā????? Kaut kāda sūda mežene ir,sams nav. Lielie sami ,tāpat kā līdakas ir potenciāls genofonds. Vispirms tiem tur augšā kas tos sūda makšķerēšanas noteikumus izdomā ir daudz kas jāmaina. A tiem tirgoņiem tā kārtīgi pa rīkli...
Vēl viens Rembo..
Vai tu nevienu likumu nekad neesi pārkāpis ?
5.septembris 2023, 14:17 | links
 
Vispirms ir jāizliedz šitas bezpridels ar murdiem. Jēkabpils,Sēlpils,visa Pļaviņu ūdenskrātuve ir piebāzta ar murdiem. Vienai personai pa 4-5 gb. Tas ir pizdec kas notiek. Un vel nesaprotu kapec tieši sams ir izslēgts no termiņa no līdz kuram drīkst paturet lomā????? Kaut kāda sūda mežene ir,sams nav. Lielie sami ,tāpat kā līdakas ir potenciāls genofonds. Vispirms tiem tur augšā kas tos sūda makšķerēšanas noteikumus izdomā ir daudz kas jāmaina. A tiem tirgoņiem tā kārtīgi pa rīkli...
5.septembris 2023, 13:45 | links
 
svens76 [5.sep]: Martins....B [8:09]: xoct [Vakar]: Mēģināšu salikt savas domas.
Viss ir skaudri, sāpīgi un pretīgi.
1. Zivju resurss nepieder makšķerniekam, lai viņš gūtu personīgu un finansiālu labumu. Lai makšķernieks spētu izbaudīt to, kas viņam pieder un tas neietu mazumā, ir radīti un regulāri pārskatāmi noteikumi, likumi.
2. Zivju resurss ir ierobežots, vietām un sugās ļoti jūtīgs. Ekosistēmai, faunai neprātīgi rīkojoties var tikt ne tikai nodarīts kaitējums, bet, kā mēs zinām var rasties neatgriezeniskas pārmaiņas, pat ļoti ilgā termiņā.
3. Konkrētie cūkpurņi, negauši, nelieši uzspļauj visiem un visam. Tādiem nav vietas makšķernieku sabiedrībā, kā arī tiem būtu šis jāsaka, jāliek saprast, vai jāizslēdz no tās.

Ja tikai 3 punktos, tad šeit secinājums īss - jau šobrīd likums visu paredz. Realizācija aizliegta, sods gan laikam kaut kādi 500 eur, bet jau tagad ir iestrādāts sods par makšķerēšanas liegumu uz gadu. Kā arī - konkrētie uzpircēji - te vispār var ieslēgt pilnu skaitītāju.
Bet... neviens NEKO īsti nedara, vieni velk un realizē, otri uzpērk un gūst 1000% peļņu.
Zivis iet bojā un nākamsezon viss jau izskatās, ka būs beidzies. Vismaz lielākie eksemplāri kļūs tik pat reti, kā sniega cilvēks.
Te NAV nekāda BET, vai kā viens zelta gabaliņš nesen izteicās - civilizācija var iet bojā, bet daba pati sakārtosies - tā ir pļūtīšana un tas zelta gabaliņš, kā nesen uzzināju, nemaz tāds zelta gabaliņš nav.Par kuru zelta gabaliņu tu runā ?
Tu esi zelta gabaliņš ?
Makšķerniekam, taču galvenais ir process, ne gaļa.. Būs mazāk zivju, būs lielāka sajūsma, ja izdosies ko noķert :D
Vienmēr un visās situācijās bagātajam būs privilēģijas, nu tāda ir tā dzīve..
Paprasi ferrari čomam un viņa kolēģim, viss ir labi, nav ko smilkstēt kā kucei...ir tāds teiciens: "labāk raudāt ferrari nekā tramvajā":)))
Bet neesmu dzirdējis, ka labāk smilkstēt čoma ferrari kā RS tramvajā.. :D
5.septembris 2023, 13:36 | links
 
Zigs [5.sep]: Tādi nav vienīgie kas izsit lielos samus. Murdos ielien vel vairāk. Zinu, pa 2 pa 3 vienā reizē 50+ Un tiem tirgoņiem neko nevar izdarīt?
tagad pie tā piestrādājam
5.septembris 2023, 13:04 | links
 
Tādi nav vienīgie kas izsit lielos samus. Murdos ielien vel vairāk. Zinu, pa 2 pa 3 vienā reizē 50+ Un tiem tirgoņiem neko nevar izdarīt?
5.septembris 2023, 12:38 | links
 
Zigs [5.sep]: Ja nemaldos tad runa iet par džeku kas tikko bija ielicis internetā bildes ar 3 lieliem samiem?
ne tikai par viņu, tur vesela brigāde slaktē
5.septembris 2023, 12:26 | links
 
Ja nemaldos tad runa iet par džeku kas tikko bija ielicis internetā bildes ar 3 lieliem samiem?
5.septembris 2023, 11:59 | links
 
Tagad man ir skaidrs, kāpēc es uz gadiem 10 biju pametis šeit kaut ko rakstīt vai diskutēt. Same shit different day.
Klaja necieņa, argumentētas diskusijas absolūts iztrūkums lielākajā daļā komentētāju.
Ja komentē, tad tikai vulgāri rejot, kā arī neiedziļinoties.
Lai jums labas sniega cilvēku - samu medības. Un neviltots prieks noķertot.
5.septembris 2023, 11:15 | links
 
Martins....B [5.sep]: xoct [Vakar]: Mēģināšu salikt savas domas.
Viss ir skaudri, sāpīgi un pretīgi.
1. Zivju resurss nepieder makšķerniekam, lai viņš gūtu personīgu un finansiālu labumu. Lai makšķernieks spētu izbaudīt to, kas viņam pieder un tas neietu mazumā, ir radīti un regulāri pārskatāmi noteikumi, likumi.
2. Zivju resurss ir ierobežots, vietām un sugās ļoti jūtīgs. Ekosistēmai, faunai neprātīgi rīkojoties var tikt ne tikai nodarīts kaitējums, bet, kā mēs zinām var rasties neatgriezeniskas pārmaiņas, pat ļoti ilgā termiņā.
3. Konkrētie cūkpurņi, negauši, nelieši uzspļauj visiem un visam. Tādiem nav vietas makšķernieku sabiedrībā, kā arī tiem būtu šis jāsaka, jāliek saprast, vai jāizslēdz no tās.

Ja tikai 3 punktos, tad šeit secinājums īss - jau šobrīd likums visu paredz. Realizācija aizliegta, sods gan laikam kaut kādi 500 eur, bet jau tagad ir iestrādāts sods par makšķerēšanas liegumu uz gadu. Kā arī - konkrētie uzpircēji - te vispār var ieslēgt pilnu skaitītāju.
Bet... neviens NEKO īsti nedara, vieni velk un realizē, otri uzpērk un gūst 1000% peļņu.
Zivis iet bojā un nākamsezon viss jau izskatās, ka būs beidzies. Vismaz lielākie eksemplāri kļūs tik pat reti, kā sniega cilvēks.
Te NAV nekāda BET, vai kā viens zelta gabaliņš nesen izteicās - civilizācija var iet bojā, bet daba pati sakārtosies - tā ir pļūtīšana un tas zelta gabaliņš, kā nesen uzzināju, nemaz tāds zelta gabaliņš nav.Par kuru zelta gabaliņu tu runā ?
Tu esi zelta gabaliņš ?
Makšķerniekam, taču galvenais ir process, ne gaļa.. Būs mazāk zivju, būs lielāka sajūsma, ja izdosies ko noķert :D
Vienmēr un visās situācijās bagātajam būs privilēģijas, nu tāda ir tā dzīve..
Paprasi ferrari čomam un viņa kolēģim, viss ir labi, nav ko smilkstēt kā kucei...
ir tāds teiciens: "labāk raudāt ferrari nekā tramvajā":)))
5.septembris 2023, 09:14 | links
 
xoct [4.sep]: Mēģināšu salikt savas domas.
Viss ir skaudri, sāpīgi un pretīgi.
1. Zivju resurss nepieder makšķerniekam, lai viņš gūtu personīgu un finansiālu labumu. Lai makšķernieks spētu izbaudīt to, kas viņam pieder un tas neietu mazumā, ir radīti un regulāri pārskatāmi noteikumi, likumi.
2. Zivju resurss ir ierobežots, vietām un sugās ļoti jūtīgs. Ekosistēmai, faunai neprātīgi rīkojoties var tikt ne tikai nodarīts kaitējums, bet, kā mēs zinām var rasties neatgriezeniskas pārmaiņas, pat ļoti ilgā termiņā.
3. Konkrētie cūkpurņi, negauši, nelieši uzspļauj visiem un visam. Tādiem nav vietas makšķernieku sabiedrībā, kā arī tiem būtu šis jāsaka, jāliek saprast, vai jāizslēdz no tās.

Ja tikai 3 punktos, tad šeit secinājums īss - jau šobrīd likums visu paredz. Realizācija aizliegta, sods gan laikam kaut kādi 500 eur, bet jau tagad ir iestrādāts sods par makšķerēšanas liegumu uz gadu. Kā arī - konkrētie uzpircēji - te vispār var ieslēgt pilnu skaitītāju.
Bet... neviens NEKO īsti nedara, vieni velk un realizē, otri uzpērk un gūst 1000% peļņu.
Zivis iet bojā un nākamsezon viss jau izskatās, ka būs beidzies. Vismaz lielākie eksemplāri kļūs tik pat reti, kā sniega cilvēks.
Te NAV nekāda BET, vai kā viens zelta gabaliņš nesen izteicās - civilizācija var iet bojā, bet daba pati sakārtosies - tā ir pļūtīšana un tas zelta gabaliņš, kā nesen uzzināju, nemaz tāds zelta gabaliņš nav.
Par kuru zelta gabaliņu tu runā ?
Tu esi zelta gabaliņš ?
Makšķerniekam, taču galvenais ir process, ne gaļa.. Būs mazāk zivju, būs lielāka sajūsma, ja izdosies ko noķert :D
Vienmēr un visās situācijās bagātajam būs privilēģijas, nu tāda ir tā dzīve..
Paprasi ferrari čomam un viņa kolēģim, viss ir labi, nav ko smilkstēt kā kucei...
5.septembris 2023, 08:09 | links
 
Butibu tirgot ieksejos udenos kertas zivis tas nemaina.

Ķert un tirgot ir viens un tas pats nav svarīgi kā. Burta kalps esi ja?

L200, 4.septembris 2023, 22:26


Piedod bet man nav pieklājīgu vārdu kā tevi raksturot, vari spēlēt veco labo "brīnumu lauku":
_ _ _ _ _ _

Ja nesanāk, vismaz savu izdomu par sevi pilnveidosi!
Bet viennozīmīgi esi parādījis ar saviem komentāriem laika gaitā, kāds tu Latvijas pilsonis esi, žēl ka tādi vietējie aborigēni nav izmācījušies, bet māk tomēr kādas tehnoloģijas lietot un pie mums nav akmens lauztuvju darba nometnes, varbūt akmeņu laušana loģiku iebīdītu!
5.septembris 2023, 01:32 | links
 
jegersz [4.sep]: jegersz [2.sep]: Es nedomaju ka viņš ir vainigs. Nu būsim godīgi. Beigta zivs pūst no galvas. Vins ir suda vatenis, es ka ists latvietis viennozimi aizstavesu latvijas un musu dzimtenes interes. Bet no otras puses es vinam nevaru parmest ka vins tirgo. Un es vinam nedrikstu parmest to ka vins ir okupants.

Mes dzivojam demokratiska, tiesiska valsti un ta tam ir jabut.

Lsi uzdarbojas riepu dureji un upes saimnieki. Vini parmacis tiesi tapat ka @svens parmacija sakuma. :)

L200, 2.septembris 2023, 02:39


1. Nav un nevar viņš būt okupants - labākajā gadījumā okupantu pēctecis, jo ne jau viņš ievācas nošauto, represēto vai izsūtīto mājā vai iebrauca, lai strādātu rūpnīcā vai kolhozā un piešķīra viņam daudzstāvenē dzīvokli okupācijas vara!
2. Tu diezgan bieži sūdzies par situāciju valstī, bet atbalsti pretlikumīgas darbības, un Latvijas resursu iznīcināšanu, jeb nesaimniecisku rīcību. Tev neliekas, ka tu appis pats sevi?

Daļai sabiedrības točna ir problēma ar pūšanu no galvas vai pūšanu galvā, tam es piekrītu!Es neatbalstu pretlikumīgas darbības. Tas ie tavs kārtējais izdomājums. Ja būtu atļauts tirgot zivis, tad tak tavuprāt arī visa būtu ok?

Ko lai saka, dzelžaina loģika.

L200, 4.septembris 2023, 19:50

Klau beidz, vismaz pārlasi savus tekstus, pats rakstīji te copy/paste no tava komentāra: "es vinam nevaru parmest ka vins tirgo"!
Butibu tirgot ieksejos udenos kertas zivis tas nemaina.

Ķert un tirgot ir viens un tas pats nav svarīgi kā. Burta kalps esi ja?
4.septembris 2023, 22:26 | links
 
Mēģināšu salikt savas domas.
Viss ir skaudri, sāpīgi un pretīgi.
1. Zivju resurss nepieder makšķerniekam, lai viņš gūtu personīgu un finansiālu labumu. Lai makšķernieks spētu izbaudīt to, kas viņam pieder un tas neietu mazumā, ir radīti un regulāri pārskatāmi noteikumi, likumi.
2. Zivju resurss ir ierobežots, vietām un sugās ļoti jūtīgs. Ekosistēmai, faunai neprātīgi rīkojoties var tikt ne tikai nodarīts kaitējums, bet, kā mēs zinām var rasties neatgriezeniskas pārmaiņas, pat ļoti ilgā termiņā.
3. Konkrētie cūkpurņi, negauši, nelieši uzspļauj visiem un visam. Tādiem nav vietas makšķernieku sabiedrībā, kā arī tiem būtu šis jāsaka, jāliek saprast, vai jāizslēdz no tās.

Ja tikai 3 punktos, tad šeit secinājums īss - jau šobrīd likums visu paredz. Realizācija aizliegta, sods gan laikam kaut kādi 500 eur, bet jau tagad ir iestrādāts sods par makšķerēšanas liegumu uz gadu. Kā arī - konkrētie uzpircēji - te vispār var ieslēgt pilnu skaitītāju.
Bet... neviens NEKO īsti nedara, vieni velk un realizē, otri uzpērk un gūst 1000% peļņu.
Zivis iet bojā un nākamsezon viss jau izskatās, ka būs beidzies. Vismaz lielākie eksemplāri kļūs tik pat reti, kā sniega cilvēks.
Te NAV nekāda BET, vai kā viens zelta gabaliņš nesen izteicās - civilizācija var iet bojā, bet daba pati sakārtosies - tā ir pļūtīšana un tas zelta gabaliņš, kā nesen uzzināju, nemaz tāds zelta gabaliņš nav.
4.septembris 2023, 20:06 | links
 
jegersz [2.sep]: Es nedomaju ka viņš ir vainigs. Nu būsim godīgi. Beigta zivs pūst no galvas. Vins ir suda vatenis, es ka ists latvietis viennozimi aizstavesu latvijas un musu dzimtenes interes. Bet no otras puses es vinam nevaru parmest ka vins tirgo. Un es vinam nedrikstu parmest to ka vins ir okupants.

Mes dzivojam demokratiska, tiesiska valsti un ta tam ir jabut.

Lsi uzdarbojas riepu dureji un upes saimnieki. Vini parmacis tiesi tapat ka @svens parmacija sakuma. :)

L200, 2.septembris 2023, 02:39


1. Nav un nevar viņš būt okupants - labākajā gadījumā okupantu pēctecis, jo ne jau viņš ievācas nošauto, represēto vai izsūtīto mājā vai iebrauca, lai strādātu rūpnīcā vai kolhozā un piešķīra viņam daudzstāvenē dzīvokli okupācijas vara!
2. Tu diezgan bieži sūdzies par situāciju valstī, bet atbalsti pretlikumīgas darbības, un Latvijas resursu iznīcināšanu, jeb nesaimniecisku rīcību. Tev neliekas, ka tu appis pats sevi?

Daļai sabiedrības točna ir problēma ar pūšanu no galvas vai pūšanu galvā, tam es piekrītu!Es neatbalstu pretlikumīgas darbības. Tas ie tavs kārtējais izdomājums. Ja būtu atļauts tirgot zivis, tad tak tavuprāt arī visa būtu ok?

Ko lai saka, dzelžaina loģika.

L200, 4.septembris 2023, 19:50


Klau beidz, vismaz pārlasi savus tekstus, pats rakstīji te copy/paste no tava komentāra: "es vinam nevaru parmest ka vins tirgo"!
4.septembris 2023, 19:56 | links
 
jegersz [2.sep]: Es nedomaju ka viņš ir vainigs. Nu būsim godīgi. Beigta zivs pūst no galvas. Vins ir suda vatenis, es ka ists latvietis viennozimi aizstavesu latvijas un musu dzimtenes interes. Bet no otras puses es vinam nevaru parmest ka vins tirgo. Un es vinam nedrikstu parmest to ka vins ir okupants.

Mes dzivojam demokratiska, tiesiska valsti un ta tam ir jabut.

Lsi uzdarbojas riepu dureji un upes saimnieki. Vini parmacis tiesi tapat ka @svens parmacija sakuma. :)

L200, 2.septembris 2023, 02:39


1. Nav un nevar viņš būt okupants - labākajā gadījumā okupantu pēctecis, jo ne jau viņš ievācas nošauto, represēto vai izsūtīto mājā vai iebrauca, lai strādātu rūpnīcā vai kolhozā un piešķīra viņam daudzstāvenē dzīvokli okupācijas vara!
2. Tu diezgan bieži sūdzies par situāciju valstī, bet atbalsti pretlikumīgas darbības, un Latvijas resursu iznīcināšanu, jeb nesaimniecisku rīcību. Tev neliekas, ka tu appis pats sevi?

Daļai sabiedrības točna ir problēma ar pūšanu no galvas vai pūšanu galvā, tam es piekrītu!
Es neatbalstu pretlikumīgas darbības. Tas ie tavs kārtējais izdomājums. Ja būtu atļauts tirgot zivis, tad tak tavuprāt arī visa būtu ok?

Ko lai saka, dzelžaina loģika.
4.septembris 2023, 19:50 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager