Sami

svens76 [30.aug]: https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid02RHFqXTmLzc2K8co6saFCAQ4LUZbhptsU7FWwg6zfWdYZ4Cq5uFJURb1XCSuo9VMHl&;id=100029105634518&sfnsn=mo
100% uz tirgošanu....
30.augusts 2023, 10:14 | links
 
 
Nu, ja viss ir sakārots ar PVD inspektoru, tad no malas ņemt papildus zivis nav problēmas.
Nu par tīkliniekiem, ir likuši un liks, a kapēc nevar dot uz izsoli tās licenzes ? Tad tie, kuri būs pa normālu kāpostu iegādājušies, iespējams ziņos par kreisajiem. Būtu jāizbeidz, kā līdz šim, ka murdu licenzi pa kapeikām pērk, lai it kā būtu legālā nozveja.
30.augusts 2023, 06:58 | links
 
es domāju tie restūži arī samīzušies,zin ka nu viņiem pastiprināta interese. ferma ar vairs nereklamējas. nu var viņiem sūdi par to sanākt

svens76, 29.augusts 2023, 23:08


Restūžus vieglāk piežmiegt, bet tie kas žāvē un tirgojas pa mēnešu tirgiem vai gadatirgiem, kur 99% nav kases aparātu - ielaist un skaidrā izņemt nesagādā problēmu.
Piemērs Nagļi busu iztirgo ~ 3h , mazpazīstamiem aiziet kādas 5-6h!
Zinu jo pats drusku tai tēmā esmu iekāpis, bet ne ar zivīm!
Novērojums, ka žāvētas zivis un žāvētas gaļas lauku teritorijās iet uz urā!
29.augusts 2023, 23:33 | links
 
Kādu laiku atpakaļ pārbaudēs tika konstatēts, ka vairumam kūpināto zivju tirgotājiem bija problēmas pierādīt zivs izcelsmi! Tā kā kreiso zivju tajā biznesā ir daudz!

Engures ezera līnis 4€ kg…sākot ar maiju ezerā bija tāda aktivitāte, ka inspektori spēja tik braukt un raut tos tīklus laukā, noķert nevar, vietējie nodot negrib, jo zina, kas to dara, bet gaidīt inspektoriem krūmos arī nav laika!

Tāpat nesen izvilka liegumā gandrīz 500m garu ieliktu tīklu! Labi, ka makšķernieks pamanīja! Apēst to nevar, tad skaidrs ka bija doma uz tirgošanu kādam uzpircējam!

JK7, 29.augusts 2023, 23:15


Man brālēns Mērsragā dzīvo, tad stāsts ko esmu dzirdējis, ka +/- vietējie zina, kad inspektors no mājas izbrauc un arī vai laiva ir piekabināta.
Tur vietējā whatsapp grupā pat reportē kur pašvaldības policija pārvietojas.

Tad par ko mēs varam runāt, kur kontrole ir nekāda!
29.augusts 2023, 23:25 | links
 
Davis-Di [29.aug]: Kamēr būs, kas iepērk tikmēr nekādas aktivitātes ļoti neietekmēs.
Ja paskatās kā gadatirgos tirgojas žāvētas zivis, tai skaitā arī sami, tad skaidrs, ka liela daļa nāk no nelegālās nozvejas un tik daļa ir legāla!
Un jā gadatirgos kontrole nav nekāda.
Kādu laiku atpakaļ pārbaudēs tika konstatēts, ka vairumam kūpināto zivju tirgotājiem bija problēmas pierādīt zivs izcelsmi! Tā kā kreiso zivju tajā biznesā ir daudz!

Engures ezera līnis 4€ kg…sākot ar maiju ezerā bija tāda aktivitāte, ka inspektori spēja tik braukt un raut tos tīklus laukā, noķert nevar, vietējie nodot negrib, jo zina, kas to dara, bet gaidīt inspektoriem krūmos arī nav laika!

Tāpat nesen izvilka liegumā gandrīz 500m garu ieliktu tīklu! Labi, ka makšķernieks pamanīja! Apēst to nevar, tad skaidrs ka bija doma uz tirgošanu kādam uzpircējam!
29.augusts 2023, 23:15 | links
 
Davis-Di [29.aug]: ...
Prasìt jau var 8€/kg?tikai jāatrod kurš pirks!seviški jau Jpilī!:))
3e.max vairum cena!

Willy, 29.augusts 2023, 22:40

Tie paši Liepkalnu kafejnīca iespējams paņēma gan jau, tur tāds sams pāris dienās kafeijnīcā aizietu, 15€ porcija, porcijā 200gr...
es domāju tie restūži arī samīzušies,zin ka nu viņiem pastiprināta interese. ferma ar vairs nereklamējas. nu var viņiem sūdi par to sanākt
29.augusts 2023, 23:08 | links
 
...
Prasìt jau var 8€/kg?tikai jāatrod kurš pirks!seviški jau Jpilī!:))
3e.max vairum cena!

Willy, 29.augusts 2023, 22:40


Tie paši Liepkalnu kafejnīca iespējams paņēma gan jau, tur tāds sams pāris dienās kafeijnīcā aizietu, 15€ porcija, porcijā 200gr...
29.augusts 2023, 23:05 | links
 
Davis-Di [29.aug]: Virs pļaviņu Hesa liek murdus kuru atvērums ir kādi 5m ja ne visi 6m diametrā! Tur ieiet gan lielie sami, gan viss cits.
Ja savairojas raudas tas nozīmē plēsoņu apjoms ir krities.
Es sen jau esmu teicis, ka Latvenergo kompensācija ir jānovirza zivju pavairošanai virs HESiem nevis, zem Rīgas HES faktiski uzturot pāris zvejnieku kooperatīvus.
Neklausa tevi neviens!:))...
Prasìt jau var 8€/kg?tikai jāatrod kurš pirks!seviški jau Jpilī!:))
3e.max vairum cena!
29.augusts 2023, 22:40 | links
 
Kamēr būs, kas iepērk tikmēr nekādas aktivitātes ļoti neietekmēs.
Ja paskatās kā gadatirgos tirgojas žāvētas zivis, tai skaitā arī sami, tad skaidrs, ka liela daļa nāk no nelegālās nozvejas un tik daļa ir legāla!
Un jā gadatirgos kontrole nav nekāda.
29.augusts 2023, 22:39 | links
 
Tagad bezdarbniekiem ir tas 5k atbalsts uzņēmējdarbībai, biznesa plāns jau ir :D
29.augusts 2023, 22:30 | links
 
Davis-Di [29.aug]: visu var "atsist" ja uz to iet:)

svens76, 29.augusts 2023, 22:13

https://www.ss.lv/msg/lv/agriculture/fish-industry/fish-fry/aplog.html

65kg * 8€/kg =520€

Ja māk ķert samus un ķer ar panoptix, un ja katru dienu brauc cik mēnesī var tādus noķert, gan jau vismaz 10x ja ne vairāk!
nu re, te arì bezrūpīgs piečuks mēnesī:)
29.augusts 2023, 22:26 | links
 
visu var "atsist" ja uz to iet:)

svens76, 29.augusts 2023, 22:13


https://www.ss.lv/msg/lv/agriculture/fish-industry/fish-fry/aplog.html

65kg * 8€/kg =520€

Ja māk ķert samus un ķer ar panoptix, un ja katru dienu brauc cik mēnesī var tādus noķert, gan jau vismaz 10x ja ne vairāk!
29.augusts 2023, 22:23 | links
 
Virs pļaviņu Hesa liek murdus kuru atvērums ir kādi 5m ja ne visi 6m diametrā! Tur ieiet gan lielie sami, gan viss cits.
Ja savairojas raudas tas nozīmē plēsoņu apjoms ir krities.
Es sen jau esmu teicis, ka Latvenergo kompensācija ir jānovirza zivju pavairošanai virs HESiem nevis, zem Rīgas HES faktiski uzturot pāris zvejnieku kooperatīvus.
29.augusts 2023, 22:17 | links
 
Willy [29.aug]: svens76 [20m]: Willy [9m]: svens76 [5m]: Willy [10m]: svens76 [17m]: Willy [13m]: svens76 [13m]: Willy [1m]: svens76 [7m]: Willy [32m]: Ziema gara!:))nu šim arī uz astes sēž, to zinuUn!??gribēšu redzēt ko viņam kāds izdraīs!:)...bet negausìgs gan džeks!:)katrs pelna kā māk:)))Nestādos priekšā kā sakopt laivu un mašīnu pēc tāda pasākuma!kā sadalīt to visu utt...man liekas bik par traku!:)...katram savs!par 5eur/kg daudzi to darītu:)))Es par velti neņemtu tādu gaļu no 80 kg.lopa!:)ir restūži kuri pieņem, bet vairs pēdējā laikā nereklamējasTas skaidrs!....ta jau labāk aunu nopirkt!;)))bet nu lai katrs pelna kā mākKāda tur peļņa!?:) cik maksā laiva,cik pano utt..pats zini!Diez vai to kāds ir spējīgs atsist un gūt peļņu!??
visu var "atsist" ja uz to iet:)
29.augusts 2023, 22:13 | links
 
svens76 [29.aug]: Willy [9m]: svens76 [5m]: Willy [10m]: svens76 [17m]: Willy [13m]: svens76 [13m]: Willy [1m]: svens76 [7m]: Willy [32m]: Ziema gara!:))nu šim arī uz astes sēž, to zinuUn!??gribēšu redzēt ko viņam kāds izdraīs!:)...bet negausìgs gan džeks!:)katrs pelna kā māk:)))Nestādos priekšā kā sakopt laivu un mašīnu pēc tāda pasākuma!kā sadalīt to visu utt...man liekas bik par traku!:)...katram savs!par 5eur/kg daudzi to darītu:)))Es par velti neņemtu tādu gaļu no 80 kg.lopa!:)ir restūži kuri pieņem, bet vairs pēdējā laikā nereklamējasTas skaidrs!....ta jau labāk aunu nopirkt!;)))bet nu lai katrs pelna kā māk
Kāda tur peļņa!?:) cik maksā laiva,cik pano utt..pats zini!Diez vai to kāds ir spējīgs atsist un gūt peļņu!??
29.augusts 2023, 22:09 | links
 
Willy [29.aug]: svens76 [28m]: Willy [1m]: svens76 [7m]: Willy [32m]: Ziema gara!:))nu šim arī uz astes sēž, to zinuUn!??gribēšu redzēt ko viņam kāds izdraīs!:)...bet negausìgs gan džeks!:)katrs pelna kā māk:)))Nestādos priekšā kā sakopt laivu un mašīnu pēc tāda pasākuma!kā sadalīt to visu utt...man liekas bik par traku!:)...katram savs!
Cik dzirdēts, 1 zvans un piebrauc pie upes blakus un savāc, nekāda čakara.

Tik daudz to kreiso variantu, vai šis pats sliktākais, nu nezinu. Piemēram, tīklus virs Pļaviņu Hes nedrīkst, atbrauc Bior un secina, ka raudas baigi daudz, Breksi nodzinušas no gliemežiem. Plēsējiem arī rauda pa žiglu, ēd breksi. Kāpēc tās raudas nevar ļaut tīkliniekiem ķert ?
Vai to pašu Latvenergo naudu izlieto lašiem, būtu atjaunojuši resursus starp Hesiem. Copes veikali bez PVN mauc, auto servisi tāpat. Makšķernieki to izmanto. Mednieki savu produkciju tirgo. Baigi daudz to pelēko zonu. Tas pats ar līdakām, ir kuri ņem mājās, padala tālāk. Šie ķer samus, padala tālāk, pateicībā saņem dolārus. Nav labi, a to nav labi visur apkārt.. Cik ilgi čakarējas par tām 3 līdakām. Pieņem, ka viens un ne vairāk, arī ierobežos, kur problēma ? Gan jau vissirlabi džeki sakārtos..
A varbūt vēl vajag Bior 5 gadu monitoringu, cik daudz posta zivju resursiem tie lielie sami nodara ? Varbūt labi, ka viņus patīra ? Patika Goldmaņa joks, kamēr no sugas viens tēviņš un mātīte vēl upē ir, tikmēr viss kārtībā. Kotāns gan sūdzējās, ka kaimiņmačos 50 mēra līdakas noķera un netika 10niekā..
29.augusts 2023, 22:02 | links
 
Willy [29.aug]: svens76 [5m]: Willy [10m]: svens76 [17m]: Willy [13m]: svens76 [13m]: Willy [1m]: svens76 [7m]: Willy [32m]: Ziema gara!:))nu šim arī uz astes sēž, to zinuUn!??gribēšu redzēt ko viņam kāds izdraīs!:)...bet negausìgs gan džeks!:)katrs pelna kā māk:)))Nestādos priekšā kā sakopt laivu un mašīnu pēc tāda pasākuma!kā sadalīt to visu utt...man liekas bik par traku!:)...katram savs!par 5eur/kg daudzi to darītu:)))Es par velti neņemtu tādu gaļu no 80 kg.lopa!:)ir restūži kuri pieņem, bet vairs pēdējā laikā nereklamējasTas skaidrs!....ta jau labāk aunu nopirkt!;)))
bet nu lai katrs pelna kā māk
29.augusts 2023, 21:53 | links
 
svens76 [29.aug]: Willy [10m]: svens76 [17m]: Willy [13m]: svens76 [13m]: Willy [1m]: svens76 [7m]: Willy [32m]: Ziema gara!:))nu šim arī uz astes sēž, to zinuUn!??gribēšu redzēt ko viņam kāds izdraīs!:)...bet negausìgs gan džeks!:)katrs pelna kā māk:)))Nestādos priekšā kā sakopt laivu un mašīnu pēc tāda pasākuma!kā sadalīt to visu utt...man liekas bik par traku!:)...katram savs!par 5eur/kg daudzi to darītu:)))Es par velti neņemtu tādu gaļu no 80 kg.lopa!:)ir restūži kuri pieņem, bet vairs pēdējā laikā nereklamējas
Tas skaidrs!....ta jau labāk aunu nopirkt!;)))
29.augusts 2023, 21:52 | links
 
Willy [29.aug]: svens76 [17m]: Willy [13m]: svens76 [13m]: Willy [1m]: svens76 [7m]: Willy [32m]: Ziema gara!:))nu šim arī uz astes sēž, to zinuUn!??gribēšu redzēt ko viņam kāds izdraīs!:)...bet negausìgs gan džeks!:)katrs pelna kā māk:)))Nestādos priekšā kā sakopt laivu un mašīnu pēc tāda pasākuma!kā sadalīt to visu utt...man liekas bik par traku!:)...katram savs!par 5eur/kg daudzi to darītu:)))Es par velti neņemtu tādu gaļu no 80 kg.lopa!:)
ir restūži kuri pieņem, bet vairs pēdējā laikā nereklamējas
29.augusts 2023, 21:48 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager