Varkaļu kanāls

viss par Varkaļu kanāls
Tas nav piesieties pie viena makskernieka, bet seit ir vesels bars, no kura pat apsaimniekotaaji baidaas, ja kaads gribeetu, tad tur nebuutu neviena cemereetaaja !
23.aprīlis 2013, 11:34 | links
 
Nu tas jau ir normāli cik jau dienas šet tiek runāts pa bezpriģelu varkalī un inspekcija neko protams nezin!Kā jau vienmer visu visi zin bet tie uzzin pēdējie!
23.aprīlis 2013, 11:06 | links
 
Marelis, 23.aprīlis 2013, 10:32



Nožēlojami..
23.aprīlis 2013, 10:52 | links
 
Jā biju ZF sēdē kur sprieda tiesu par mazuļu laišanu. Pats personīgi no viņiem saņēmu figu-jo atskaite par noķertajām zivīm 2012. nebija nosūtīta ierakstītā vēstulē un šie prosti pasaka ka nav saņēmuši. ZF pārskaitīti vairāki tūkstoši Ls no Lobes ezera. Kur paliek nauda? Valsts budžets ir kā maiss-caurs- kur var pagrābt izredzētie. ZF prasījām zivju mazuļus un sniega moci lai ziemā sargātu ezeru, bet nu nekā. ZF strādā vienreiz gadā-vienu dienu-nu nedod dievs ja jūsu papīros trūks kāda komata-gaidīsiet atkal gadu. Atradīs atkal kaut ko citu.
23.aprīlis 2013, 10:45 | links
 
23.aprīlis 2013, 10:32 | links
 
aizejat uz ZF sēdi, kad tiek dalīta nauda mazuļu ielaišanai, tās nav mazas summas un mazuļus TIEŠĀM ielaiž, loģiski, ka neviens tos miljonus maiļu neskaita, 10 nosver un izrēķina vidējo unt as ir tikai loģiski, jo mazuļus audzē zivkopji, nevis grāmatveži

ja atmet Urmasa anarhismu (starp citu iemetiet acis fishing.lv, izrādās Urmas nemaz nav tāds duriks kā izliekas, pat copēt māk...) un skatās uz lietām pozitīvi, tad nav jau tik traki, jā brakaru ir daudz, ļoti daudz, bet normālu copmaņu ir vairāk

var būt neesmu pieredzējis tos super zivīgos laikus, bet... manā skatījumā zivju mazāk nepaliek, mainās sugu pārsvars, ir zivīgie ražas gadi un neražas gadi, bet kopumā skats nav tik skumjš, tās gan ir tikai manas domas :):)

ja savu līdaku copēsiet dienas vidū, kad saule ir zenītā, tad .... vis biežāk tiešām varēsiet bļaut, ka zivju nav, bet tie, kas māk ķer zivis ļoti daudz, tie šeti neraksta un nelielās
daudzus no šeit bļaujošajiem esmu redzējis pie ūdeņiem, ..... kā teica reklāmā, labāk būtu makšķerējuši, vismaz mācījušies to darīt, jo lielaq daļa ir tikai tādi puskoka lēcēji, ne copēt māk, ne ko sakarīgu pateikt

e-pakalpojumi.lv ir ļooooti ērta lieta, pat agri no rīta, mainoties copes plāniem, vari nopirkt licenzi, vari to izdarīt savlaicīgi, lai nav jābrauc nakts melnumā un jāmeklē mistiska vieta, kur tirgo licenzes, iesaku, es piemēram šogad tur nopirku Salacas licenzes visam gadam, pat tam posmam, kurš tika uzskatīts par vietējo copmaņu posmu, kur gadiem nevarēja dabūt atļaujas

LM pati pa sevi ir laba lieta, ja viss notiek kā jānotiek, ja nenotiek, tad rakstiet petīciju, vāciet parakstus, lai šo jautājumu būtu spiesti sakārtot

Par Varkaļa tēmu trešdienas MN būs inspektoru sižets, būs komentāri gan no VAA, gan no VVD,
23.aprīlis 2013, 09:30 | links
 
Micuks,
KristsKG jau principaa pareizi pateica par to zivju atrazjoshanu un ielaishanu. Bet papildinot varu piebilst - nevajag skalji bljaustiities par lietaam kuraas Tev nav zinaashanu. Paaris gadus atpakalj jau shis jautaajums tika cilaats, citaa forumaa arii. Toreiz tika piedaavaats gan piedaliities skaitiishanaa, gan ielaishanaa. Diemzjeel, uz skaitiishanu nebija neviena, uz ielaishanu(Daugavaa), ieradaas paaris cilveeku, un lai cik diivaini tas nebuutu, tie nebija makshkjernieki...
23.aprīlis 2013, 09:04 | links
 
Nazis
Es nesaku,ka nav brakaru.Ja atrod tīklus,tātad inspektori strādā.Tīkli Alūksnes ezerā ir aizliegti.Līdz ar to zivju krājumi ir jūtami palielinājušies gan skaita,gan ari izmēru ziņā.Par bardaku krastos - neesmu to novērojis.Protams ka kautkur pa kādai tukšai "ampulai" mētājās,bet ar to pašu Varkali nevajadzētu salīdzināt.

KristsKG
Nodokļus maksāju jo strādāju valsts iestādē.No tavas puses bij nekorekti iegūtos līdzekļus par MK pielīdzināt pensijām uc soc pabalstu sistēmām.
23.aprīlis 2013, 08:54 | links
 
Mana kluuda, ka es te par sho teemu ierakstiiju. Vairaak taa nedariishu :)), tikai iisi atbildeeshu uz:
1) volvo- es zinu, ka par licenshu tirgoshanu vai tas buuutu Kings Liepaajas esera licencei vai kaads cits, patur procentu - un tas var svaarstiities atkariibaa no vienoshanaas. Par MK preciizi nepateikshu, bet ljoti ticu, ka par izplatiishanu gan Maxima, gan veikali u.c. sanjem izplatiishanas procentu. Ja taa nauv tad sorry, bet par licenceem taa gan ir. liidz ar to neredzu ne grama atshkjiriibas, ja arii par licencu tirgoshanu netaa tiek sanjemta izplatiishanas maksa.
2) staar- zinu abas vietnes, par pirmo - tur nav visu licenceeto vietu licencu iegaades iespeejas, bet virziens uz pakalpojuma piedaavaashanu ir. cita lieta kaa un vai tas tiek papildinaats ar citiem produktiem. Par Mk - te nu gan nav taisniiba - tas ir visai truli, ka MK var nopirkt tikai 3 un 12 meeneshiem, turklaat kalendaarajiem. Iisi sakot - Igaunijas modeli vajadzeetu.
3) micuk- zivju atjaunoshana tieshaam ir interesanta teema un daudzi gribeetu cereet, ka tie cipari ir reaali. Te ir vienkaarsh risinaajums - tie, kas laizh zivis par valsts un ES finanseejumu publicee publiski pieejamaa vietnee zivju ielaishanas sarakstu ar datumiem, vietaam un zivju sugaam un visiem interesentiem ir iespeejam apskatiit. Skaidrs, ka neviens uz vietas nesaskaitiis katru ielaizto mazuli, bet tad atkristu klaji negodiigi gadiijumi. Var uzlikt kaa nosaciijumu obligaati pieaicinaat VVD, Bioru, makskernieku organizaacijas un ti, kas velas pievienojas. Vismaz kaads risinaajums. Micuk, esi gatavs braukt un skatiit?
4) urmaas- es varu protesteet pret daudz, ko, bet MK pirkshu vienmeer ar ceriibu, ka kaut dalja aiziet tiem meerkjiem- aizsardziiba, pavairoshana u.t.t. Turklaat dalja aiziet Tavu vecaaku vai vecvecaaku pensijaam, beerniem par skolu, daljeeju aarsteeshanu u.t.t. Shii pieeja- nemaksaashu nodoklus, karti nepirkshu, jo nauda neaizirt tur, kur es gribu ir visai bzjeedziiga, jo beigaas var sanaakt zhop....
Par licencu pirkshanu un LM vietu apmekleeshanu gan taa ir tiir privaata lieta- negribi nebrauc, es arii braucu uz dazhaam, bet tapeec, ka man tur patiik. Uz varkali nebraukshu nevis deelj LM, bet blj..... hu... Un citiem teeliem, un mani nervi netur skatiities uz cmereetaajiem. Es braukaaju gan uz Kanieri, gan Lielauci un man nav zheel samaksaat tos 0.50 lvl par licenci, jo tur ir normaala kaartiiba, tiiriiba, labieriiciibas u.t.t. Es sanjemu par to pakalpojumu un nedomaaju filozofeet vai tam bija jaamaksaa 40 santiimus vai tas man pienaakas par zilaam aciim. Gribu braucu, negribu nebraucu.
Ir labi piemeeri ar LM un slikti. Buutu labi konstruktiivi uzskaitiit gan labaas, gan sliktaas lietas, ierosinaat zivju fondu sasaukt LM apsaimniekotaajus uz diskusiju un sarunu. Es neesmu tajaa jomaa saistiits un mana darboshanaas nav saistiita ar copes jomu, bet pieljauju, ka gan jau viss nav tik suudiigi.lv.

P.S. kungi - droshi varat neatbildeet, jo varaak nerakstiishu:)). Lai visim jauka diena!!!!
23.aprīlis 2013, 08:00 | links
 
Urmas- un saki ka Alūksnes ezerā nav brakaru, saki ka nav piedir...u krastu, un zivis copējot lēkā kā delfīni!
2012 gadā 16 ziņojumi no Alūksne ezera par tīkliem, tas ir maz???
Žēl ne tikai tas ka normālu copi sačakarē kautkādi debīli purni kuri dēl zivs var savu māti pārdot, bet žēl ka ir tādi LM organizētāji kuriem rūp tikai nauda. Ja darbība notiek ar tādu mērķi tad nekas labs tur nebūs!
23.aprīlis 2013, 07:42 | links
 
Pelna tie, kuri ir gudrākie , un karogs tiem rokās, VAA šodien reāli dara!?
23.aprīlis 2013, 00:46 | links
 
Pēc sazvērestības teorijas - kam ir izdevigi, ka compmaņu vide ir nesakārtota un nepārredzama ? Acīmredzami tiem, kas uz tā rēķina pelna un tie, kuru tiesības copmaņi ierobežo.
Kas pelna ? Tie, kuri uz tā rēkina var iegūt Eiropas naudu vai saglabāt esošo biznesu.
Kas pretendē uz ES fondu līdzekļiem ?
Kā bizness ir apdraudēts ?
Atbildes ir samērā acīmredzamas.
23.aprīlis 2013, 00:34 | links
 
"Manā skatijumā MK kalpo tikai tam", skatījumu nosaka LV ar LV likumu un no tā izrietošajiem normatīvajiem aktiem- MK!? Nevajag copmaņu lokā viest tiesību Nihilismu pret MN...!?
23.aprīlis 2013, 00:12 | links
 
Urmaas
"Tāpat ari jau kuro gadu nepērku MK"...., "ziemassvētku vecītis"..., tad jau neadekvāta attieksme!? Ja nebūtu "Vecītis"...? Nihilisms....!?

vitenahemots, 22.aprīlis 2013, 23:51


Manā skatijumā MK kalpo tikai tam,lai būtu ko uzrādīt inspektoriem.Kur paliek iegūtie līdzekļi par MK neņemos spriest.Visādā gadijumā ne tur un ne tādā apmērā tur kur tiem būtu jānonāk.
22.aprīlis 2013, 23:55 | links
 
Urmaas
"Tāpat ari jau kuro gadu nepērku MK"...., "ziemassvētku vecītis"..., tad jau neadekvāta attieksme!? Ja nebūtu "Vecītis"...? Nihilisms....!?
22.aprīlis 2013, 23:51 | links
 
Urmass, bet esi pareekjinaajis cik maksaatu taads pakalpojums un taa izveidei, un cik par to vareetu sanjemt??? Un, ja tas buutu taa, tad taa ir maksa par pakalpojumu-iespeeju nopirkt licenci netaa nevis dziities uz benziinbanku, kursh taapat iekasee naudu par tirgoshanu. Arii veikali iekasee naudu par MK tirgoshanu. Kapeec neprotestee???? Kur ir atshkjiriiba??? Dziiva nauda tiek izmesta ar taam drukaatajaam MK...

kristsKG, 22.aprīlis 2013, 23:13


Kas tieši ir jāizveido? Risinājums jau sen ir pieejams - www.epakalpojumi.lv un http://makskeresanaskarte.lv/ - ņem un lieto! Ritenis nav jāizdomā 100 reizes, lai saprastu ka 2 riepas ir optimālais skaits.
22.aprīlis 2013, 23:43 | links
 
Kā reiz pats teici-dzīvojam LV. :)
22.aprīlis 2013, 23:36 | links
 
Zini, nenāk. Man žēl ka valsts iestādēs strādā cilvēki ar 3 klašu izglītītbu un nespēj pat normāli atskaiti aizpildīt.
22.aprīlis 2013, 23:34 | links
 
urmaas, attiecībā uz nepietiekamu zivju atjaunošanu, te nu Tu peregnul. Paskaties ko rāda atskaitēs cik daudz miljoni zivju tiek laists iekšā. Ja varētu ticēt tiem cipariem, tad te būtu jābūt zivju paradīzei :D

micuks, 22.aprīlis 2013, 23:30


Tev pašam smiekli nenāk? :DDD
22.aprīlis 2013, 23:32 | links
 
urmaas, attiecībā uz nepietiekamu zivju atjaunošanu, te nu Tu peregnul. Paskaties ko rāda atskaitēs cik daudz miljoni zivju tiek laists iekšā. Ja varētu ticēt tiem cipariem, tad te būtu jābūt zivju paradīzei :D

micuks, 22.aprīlis 2013, 23:30


Bet vai tad nav...? D.D.D...
22.aprīlis 2013, 23:32 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager