Varkaļu kanāls

viss par Varkaļu kanāls
Kas tur ko cepties par to varkali, mūžigais kolhozs. netīrība, šosejas troksnis -galīgi garām kā makšķerēšanas vieta.
11.oktobris 2012, 21:52 | links
 
 
Cik sapratu ,lasot par licenc'eto Varkali ,tad izn'ak ,ka abos kan'alos ,kas savienojas ar ezeru , cop'et dr'ikst.Tur bija ievietota ar'i karte ,kas liecin'aja ,ka J'urmalas robe'za beidzas viet'a - pirms Varkalis sadal'as abos kan'alos.Tur uz vietas esot nor'ades.Vai k'ads var man atbild'et?Ceru, ka skaidri izteicos. Paldies.
11.oktobris 2012, 19:05 | links
 
ja licences noņems, priekš fugu kanāls uzreiz atkal labu labais paliks, tā var secināt pēc uzrakstītā :))
9.oktobris 2012, 21:30 | links
 
Varkaļu kanāls nesen vēl bija laba vieta copei. Tagad,kad ieviesa maksas "toleti" tur tagad ir pilnīgā pakaļā...ei un saproti par ko un cik jāmaksā...Pilnīgs gemarois!!!
Ja kādam gribas smadzenes pamežģīt..lūdzu!
http://www.likumi.lv/doc.php?id=248459

Bet būtībā Varkalis Sūkā lielo...plakanās baltās un zander komander tur ir...pārējās zivis...čuššš...koroče giblā vieta. Agrāk es ar fīderi sēdēju tur brekšus ķēru,bija i vieta sava,i laiki kad baroju,kad ķēru...labi brekši...kā ieviesa maksu...kopš tā laika vispār vairs i degunu negriežu uz to pusi! Es domāju tikai to,ka lielāks labums tam visam ir tāds,ka cemmerētāji iszudīs tanī vietā,jo tā vieta priekš zemmerman bija kā peredaizs...bet nu...ar to budžetu kāds ira inspektoriem,saka ka tagad degviela esot mazāk atvēlēta nekā krīzes laikā...es turpinu rēkt un blisināties..kur tad tā visa nauda aiziet par licenzēm un makšķerēšanas kartēm...degvielai?! Nu jā,protams :D ....100% kādam vietējā tautudēla treknajās biksēs ar noaudzētu pakaļu...a man po*...lai tik rij cūkas,tāpat drīz atstieps nagus no treknuma! :) Dzīvē tā tiešām ir,viss atmaksājas...i ne dubultā!!!
9.oktobris 2012, 20:53 | links
 
Gribēju pajautāt par šo kanālu vai atļaujas arī vajag makšķerējot aiz tām Varkaļu slūžām līdz Lielupei? Un kur beidzas šī robeža, kur var makšķerēt bez atļaujām?
9.oktobris 2012, 20:25 | links
 
Vispār pie Varkaļu kanāla tagad ir uzstādītas informatīvās zīmes par licenzēto makšķerēšanu,un zonu sadalījumu.Robežas.
Ja nav,tad es vadoties pēc makšķerēšanas noteikumiem,ko arī makšērnieki dara:),tur varu makšķerēt,arī garajā kanālā,no ezera iztekas, līdz līkumam un no līkuma līdz Lielupei.
22.septembris 2012, 13:55 | links
 
Īsti nesaprotu,Varkalī drīkst copēt zonā,kur sākas Babītes pašvaldība(pēc shēmas),tas ir,kur Varkalis pagriežas par 90 grādiem uz ezeru.Pēc Babītes ezera tur ir stingrā lieguma zona.Bet cik ir iepriekš copēts,un kad inspektori,kartes pārbaudīja neviens neko neteica..
22.septembris 2012, 13:35 | links
 
..braucu šodien pāri Varkalim....nu, ja tas ir klusa vieta, ...-koro4 tas nav klusa vieta  !
14.augusts 2012, 19:41 | links
 
par to piebraukšanu ezera pusē tagad pēc tām licenzēm nezinu gan es tajā pusē ļoti reti makšķerēju.Bet man liekas ka gan jau var un par klusām vietām. Ar licenžu ievešanu kļuva daudz klusāk darba dinās tak toč gandrīz viens sēdēsi bet pedējās divas reizes ar zivīm tur kaut kā švaki bija tāpēc arī makšķernieku maz.Paši tač zinat kā strādā makšķernieku radio :D
14.augusts 2012, 16:31 | links
 
seregin, vai tur ir iespējams atrtast arī kādu klusu vietu?
14.augusts 2012, 12:00 | links
 
a piebraukt tur ar mashinu var tikpat tuvu kaa kadreiz? tas domats par ezera pusi.
14.augusts 2012, 11:17 | links
 
Tuvāk Lielupei zandarts , pāris metrus no krasta līnis pavasarī staigā, pāris mēnešus atpakaļ vēdzelīte maziņā trāpījās bet parsvarā brekši protams (gadās arī 3kg)
14.augusts 2012, 09:36 | links
 
Kādas zivis Varkalī visbiežāk esat noķēruši? Bez brekšiem tur vēl kaut kas ir?
13.augusts 2012, 23:37 | links
 
Nu es arī visu laiku no makšķerniekiem dzirdu : "vakar bija,vakar bija" )
12.augusts 2012, 16:00 | links
 
Inspektoru no trim reizēm redzējis tur ne ēsmu . Divreiz esmu palicis no vakara uz rītu , visi veči copēja , neviens kātus malā nelika .
12.augusts 2012, 15:50 | links
 
Kas vispār zin ja nopirkšu licenzi vai pa nakti inspekcija dzīs prom ? It kā stāsta ka pa nakti atļāva ķert galvenais lai kvītiņa būtu.
10.augusts 2012, 10:45 | links
 
L-upes pusē tuvāk pie tilta .
9.augusts 2012, 21:05 | links
 
Kur sēdēji uz stūra pie Lielupes jeb ezera pusē ?
9.augusts 2012, 12:30 | links
 
Vakar bija laba copīte , brekšuki ķērās labi .
Uz pludu ,tikai uz baltajiem ,kopa varētu būt pie 20 kg .
Lielākais 1,5 kg un 1,2 kg , kādi 8 bija pie kg robežas un lērums visādi kalibru pļerdaki .
Daži atdāvināti blakus esošajam vīram kuram neķērās ,pārējie dzīvo tālāk .
Šobrīd kolhozs nav novērojams , krasts ar mazliet tīrāks .Bet daži invalīdi joprojām nevar aiznest tos atkritumus uz konteineri.
8.augusts 2012, 21:51 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager