Varkaļu kanāls

viss par Varkaļu kanāls
Pravietis [03.08.20]: Sākušas nākt pat divnieces.
Pravieti,
Par kādām zivīm tu runā? Par kādām divniecēm? Līdakas? Mežavimbas?....
Varkaļos pa lielam visi pašlaik velk brekšus un trāpās arī divnieki!
3.augusts 2020, 22:00 | links
 
Pravietis [03.08.20]: šorīt no 6 līdz 10.30- praktiski nulle. Ar visu lietu vēlu aizminos, bija praktiski visas vietas aizņemtas- bija jāsēž, kur nu var ielīst. Sestdienas matadors ap 8 ieradās- paziņoja, ka zivju esot ka biezs un vajagot tik mācēt ķert- palika gaidot, kamēr kāda normālāka vieta atbrīvosies- reti kuram bija kāds breksēns un kādi jau sāka vākt mantas. Es sēdēju vēja pusē un man jau bija grūti gan pudiņu noganīt, gan fīderi, tā kā nācās arī atkāpties.

AndrisL, 29.jūlijs 2020, 11:53
Tev taisnība, zivju esot kā biezs. Sākušas nākt pat divnieces. Paziņa atgriezās ar desmit kilo lomu. Makšķernieku esot kā biezs, makšķerējot arī aiz pagrieziena un pat zīmes (agrāk ķieģeļa). Liegumiem spļaujot virsū. Inspektori nevar, vai nezin ko darīt, jo izskatās, ka neko nedara. Situācija acīmredzami izgājusi ārpus kontroles. Salacā nupat 15 kg. karūsas, zivju pilna māja, pats aizbrauktu paskatīties uz anarhiju....:),:).
Pravieti,
Tev noteiktā karantīna pēc ērces potes jau beigusies, ka vazājies apkārt?!
3.augusts 2020, 21:49 | links
 
šorīt no 6 līdz 10.30- praktiski nulle. Ar visu lietu vēlu aizminos, bija praktiski visas vietas aizņemtas- bija jāsēž, kur nu var ielīst. Sestdienas matadors ap 8 ieradās- paziņoja, ka zivju esot ka biezs un vajagot tik mācēt ķert- palika gaidot, kamēr kāda normālāka vieta atbrīvosies- reti kuram bija kāds breksēns un kādi jau sāka vākt mantas. Es sēdēju vēja pusē un man jau bija grūti gan pudiņu noganīt, gan fīderi, tā kā nācās arī atkāpties.

AndrisL, 29.jūlijs 2020, 11:53

Tev taisnība, zivju esot kā biezs. Sākušas nākt pat divnieces. Paziņa atgriezās ar desmit kilo lomu. Makšķernieku esot kā biezs, makšķerējot arī aiz pagrieziena un pat zīmes (agrāk ķieģeļa). Liegumiem spļaujot virsū. Inspektori nevar, vai nezin ko darīt, jo izskatās, ka neko nedara. Situācija acīmredzami izgājusi ārpus kontroles. Salacā nupat 15 kg. karūsas, zivju pilna māja, pats aizbrauktu paskatīties uz anarhiju....:),:).
3.augusts 2020, 21:22 | links
 
šorīt no 6 līdz 10.30- praktiski nulle. Ar visu lietu vēlu aizminos, bija praktiski visas vietas aizņemtas- bija jāsēž, kur nu var ielīst. Sestdienas matadors ap 8 ieradās- paziņoja, ka zivju esot ka biezs un vajagot tik mācēt ķert- palika gaidot, kamēr kāda normālāka vieta atbrīvosies- reti kuram bija kāds breksēns un kādi jau sāka vākt mantas. Es sēdēju vēja pusē un man jau bija grūti gan pudiņu noganīt, gan fīderi, tā kā nācās arī atkāpties.
29.jūlijs 2020, 11:53 | links
 
urmaas [26.07.20]: Tad tas bij vēl senāk kā domāju! Tad droši ka tajos laikos kad te daži pilnā augumā bez ūziņām zem galda staigāja! :)
Nu ķipa baigi palīdzēji. Tagad forumā jātaisa jauna sadaļa- ko Urmiks darīja starp 93šo un 95piekto. Cerams ilustrācijas nevajadzēs.
26.jūlijs 2020, 22:24 | links
 
Tad tas bij vēl senāk kā domāju! Tad droši ka tajos laikos kad te daži pilnā augumā bez ūziņām zem galda staigāja! :)
26.jūlijs 2020, 21:07 | links
 
urmaas [26.07.20]: Kādreiz senos laikos bij [IMG] bildes kods[IMG/]. Pēdējo reizi kad to izmantoju bij ļoti sen.
Tas ko vēroju, liecina, ka foruma kods nekur baigi tālāk par 95.tā gada (urmas tas bija gads, kad Tev bija otrais seks ar sievieti) ;) atklāto html ticis nav. Fiziskā cezūra mani var nobanot, bet būsim godīgi.
26.jūlijs 2020, 20:58 | links
 
Kādreiz senos laikos bij [IMG] bildes kods[IMG/]. Pēdējo reizi kad to izmantoju bij ļoti sen.
26.jūlijs 2020, 20:12 | links
 
Tad nemācēšu stāstīt! :)
26.jūlijs 2020, 20:09 | links
 
iespējams, man Firefox nedod to opciju par bildēm- ir saiti, tai skaitā internetbankas, kur no šitā brouzera netiek iekšā- man nekad foto ikoniņa nav parādījusies:)
26.jūlijs 2020, 20:07 | links
 
Jurik [26.07.20]: urmaas [14m]: Ja raksti no telefona tad elementāri. Blakus lauziņam kur raksti ir fotoaparāta simbols. Noklikšķini uz viņu. Tad izvēlies bildi no albūma un pievieno. Man parasti prasa pievienot tekstu. Ielieku tikai punktu. Tad nosūtīt.Urmas! Politikas sadaļā neeju, nekrologus nelasu, bet redzot Tavu ierakstu, sirds nomierinās un zinu, ka ar Tevi viss kārtībā ;)
Paldies Draugs. Viss ir OK. :)
26.jūlijs 2020, 19:47 | links
 
urmaas [26.07.20]: Ja raksti no telefona tad elementāri. Blakus lauziņam kur raksti ir fotoaparāta simbols. Noklikšķini uz viņu. Tad izvēlies bildi no albūma un pievieno. Man parasti prasa pievienot tekstu. Ielieku tikai punktu. Tad nosūtīt.
Urmas! Politikas sadaļā neeju, nekrologus nelasu, bet redzot Tavu ierakstu, sirds nomierinās un zinu, ka ar Tevi viss kārtībā ;)
26.jūlijs 2020, 19:41 | links
 

Laptopā tā pat kā telefonā.
26.jūlijs 2020, 19:39 | links
 
[quote=626232]Ja raksti no telefona tad elementāri. Blakus lauziņam kur raksti ir fotoaparāta simbols. Noklikšķini uz viņu. Tad izvēlies bildi no albūma un pievieno. Man parasti prasa pievienot tekstu. Ielieku tikai punktu. Tad nosūtīt.

es no datora- pat neredzēju opciju, kā to izdarīt
26.jūlijs 2020, 19:32 | links
 
Ja raksti no telefona tad elementāri. Blakus lauziņam kur raksti ir fotoaparāta simbols. Noklikšķini uz viņu. Tad izvēlies bildi no albūma un pievieno. Man parasti prasa pievienot tekstu. Ielieku tikai punktu. Tad nosūtīt.
26.jūlijs 2020, 19:31 | links
 
AndrisL [26.07.20]: to, kas iznāca ārā no cepeškrāsns, ieliku albumā :) te pa taisno neprotu pievienot

.
26.jūlijs 2020, 19:28 | links
 
to, kas iznāca ārā no cepeškrāsns, ieliku albumā :) te pa taisno neprotu pievienot
26.jūlijs 2020, 18:58 | links
 
AndrisL [26.07.20]: Tu raksta ar lielo, ja pazīst un ciena vai nepazīst un necenšas izrādīt nepatiku). Mana darvas karote. Ir katram roka jāpieliek, lai lielais darbs uz priekšu iet.



Zinu, sorr- parasti pat ar dāmu iepazīstoties rakstu ar lielo tik pirmajās vēstulēs:) Esmu no tiem, kas ja mani ārpus darba uzrunā ar "jūs" tad atcērtu- kas, mēs saeimā vai esam sēdējuši? Bet ja "onkul" - tad - Balvu vilks tev onkulis:):)
Nu jau jūtos kā Tu-brālību sadzēris, tapē sauc kaut pa naktspodiņu, tik nečurā iekšā ;) Viss ok un es Tavā fanklubā ;) Lūdzu turpini vairot foruma literāro vērtību - es šeit dēļ tādiem kā Tu ;)
26.jūlijs 2020, 18:52 | links
 
Tu raksta ar lielo, ja pazīst un ciena vai nepazīst un necenšas izrādīt nepatiku). Mana darvas karote. Ir katram roka jāpieliek, lai lielais darbs uz priekšu iet.



Zinu, sorr- parasti pat ar dāmu iepazīstoties rakstu ar lielo tik pirmajās vēstulēs:) Esmu no tiem, kas ja mani ārpus darba uzrunā ar "jūs" tad atcērtu- kas, mēs saeimā vai esam sēdējuši? Bet ja "onkul" - tad - Balvu vilks tev onkulis:):)
26.jūlijs 2020, 18:46 | links
 
AndrisL [26.07.20]: Andri! Tu berzi pret pulksteņa rādītāju, bet vajadzēja pa ;)


Nu es vispār berzu no viena gala uz otru nevis ar apļveida kustībām :):):):) bet nākamo paprovēšu pēc tava ieteikuma:):):)
Tu galvenais noliec galvu uz ziemeļiem, bet berz uz ziemeļ-rietumiem (neatceros kā raksta debespuses, bet Tu raksta ar lielo, ja pazīst un ciena vai nepazīst un necenšas izrādīt nepatiku). Mana darvas karote. Ir katram roka jāpieliek, lai lielais darbs uz priekšu iet.
26.jūlijs 2020, 18:29 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager