Varkaļu kanāls

viss par Varkaļu kanāls
Ceru ka ka e- licences ieviesīsies sākoties LM. un netikai Varkaļu kanālam bet arī rīgas unPļaviņu HESiem. Licencētajai ir jāsākās 3 jūnijā!
15.maijs 2012, 08:59 | links
 
jo ātrāk ieviesīs e licences jo labāk būs visiem.
Cik ir tādi kas nav braukuši uz copi vai copējuši bez papīra tāpēc, ka pēc lic. ir deviņi līkumi jābrauc vai vispār tajā brīdī nevar iegādāties? Man tā ir bijis.

Es galvu leiku ķīļā, ka pārdoto licenžu skaits palielinātos vismaz par 30%, proporcionāli arī pārkāpēju, kas bez licenzes dragā.

To jau mēs visi labi saprotam, ļoti ceru, ka arī atbildīgie saprot un lēnu gaitu tomēr iestūrēsim 21 gadsimtā :)))
14.maijs 2012, 22:10 | links
 
Ja pareizi esmu izpratis tad ja nu es sagribēšu uz rīta copi kanāla licencētajā galā man iepriekšējā darba dienā jādodas uz vienu no četriem uzņēmumiem kuri tirgos atļaujas un noteikti ne jau visu diennakti . Personīgi man tas nebūs iespējams , ja nebūs iespējams nopirkt atļauju on - line vai 24/7 kaut kur kanāla tuvuma .
Vai zeme ap licencēto vietu jau ir privatizēta ?
VIII .25 punkts kaut kā nepatīk , vēl maksāsim par stāvvietu ?
Par atlaidēm zemju īpašniekiem un ģimenes čļeniem ar tā jocīgi .
Maznodrošinātie var saņemt bezmaksas atļauju visam gadam ja ... , vienkārši izraisa tizlu smīnu .
Izskatās ka - 1.
14.maijs 2012, 21:48 | links
 
sandx__ Sapņo vien, ganjau mājās kautkas stāv paslēpts!
silpeiv- Ja nepaslinkosi paskatoties tad taspats briest arī Rīgas un Pļaviņu HESiem.
Ir iegādātas šāda veida kameras http://www.vivotek.com/products/model.php?network_camera=sd73x3&tab=spe
ir gana labas! :D praks jau sevi pierādijušas.
14.maijs 2012, 20:34 | links
 
Naz
Ja kameru neviens neskatīsies tai nebūs jēgas. Lai derētu ka papildus pierādījums jābūt ļoti labai kamerai. Miglas bilde nederēs. Mobīlkameru pašiem nāksies sargāt :D
14.maijs 2012, 20:13 | links
 
fish tas saucas-samaksa naudinu un dari ko gribi driz ganjau pa latiem 100 vares ari ar elektribu ujarit :D:D:D
14.maijs 2012, 18:55 | links
 
Kamera ar nakts un krēslas filmēšanas iespējām ?:)

Nazi kapēc tieši Varakļānu kanāls,ir tak daudz vietas kur vajag.. ?
14.maijs 2012, 17:59 | links
 
Kameras var darboties kad mēs ejam kontrolē, viens variants. Vēl var darboties mobīlākamera. sanāk ka visi ir brīdināti :D ! Kamera jau ir iegādāta maksā 1200 Ls. slēdzās pie datora un ļoti labi strādā. Tie kas raksta projektus pa kautkādiem 6 000 Ls tad tas liek pasmaidīt jo reāli ir tādi personāži, pēdējā VZF izskatija tādu piedāvajumu. Stabila tautas durīšana.
14.maijs 2012, 17:17 | links
 
Briesmīgi tas nav,kamēr neprasa katrā vietā maksāt.Tātad cope būs tikai izredzētajiem-tiem kuri var atļauties.Neredzu iemeslu,kāpēc būtu papildus kādam kkas jāmaksā.
Pavisam nesen,rudenī,viens tās puses matadors teica.CITĒJU-kamēr tas neskar persōnīgi mani,lai tik ievieš LM.Dotajā brīdī LM šamam klauvē jau pie sliekšņa.Tākā ari pārējiem ilgi tā "laime" nebūs jāgaida!
14.maijs 2012, 15:59 | links
 
taatad sanaak ka jau juulija vai augustaa maksaasim pa 1.50 ls ? it kaa tas tachju ir liidz 1.martam ) nu tas nav tik briesmiigi.
14.maijs 2012, 15:50 | links
 
Tas ir ja tiešām būs tās kameras!
14.maijs 2012, 15:48 | links
 
Ok es kanālā necopēju,bet kameras. :D

Pie Latvijas apstākļiem kur Jūs rausat naudu kamerām un serverim + noteikti viņš neko neierakstīs+ vel kas to apsargā. :D

Nebūtu vieglāk patstāvīgi dežurē 1-2 cilvēki un pārbauda..
14.maijs 2012, 15:47 | links
 
Gatavojieties.Nākamā būs Spuņupe.
14.maijs 2012, 15:42 | links
 
fish- iepazīsties ar nolikumu, viss notiek pēc mk noteikumiem, izmainās tikai makšķeres, attālumi no tām.
hecs7- Babītes pusē arī būs, nevar visu reizē palaist, šis projekts jau stiepjās no oktobra.
kkas- kameras būs, varbūt kokos būs ieceltas, varbūt no Lielupes pretējā krasta skatīsim! kas lai zin!!!
kraft- man šķiet ka tā mistiskā ir saistīta ar pavasara makšķerēšanu no laivas.
1.50ls par copi līdz 1martam; 3.00 par copi no krasta no 1 marta līdz 31 maijam; no laivas un krasta 3 Ls līdz 1martam; 5Ls par copi no laivas un krasta no 1marta līdz 31 maijam; 0,50ls par copi līdz 1 martam.
Kautkā tā, gandrīz pats sajuku! :DDD
14.maijs 2012, 15:33 | links
 
var man kāds paskaidrot, kāpēc kaut kur vispār būtu jāļauj makšķerēt nārsta laikā, kas ir pretrunā ar MN un loģiku??? tā kā tas pie tam notiek par lielāku samaksu, laikam jau atbilde skaidra...
14.maijs 2012, 14:17 | links
 
nu lai izdodas !!!tad jau manis vai tas uz labu galvenais lai copmani nemet makskeres krumos jo visur maksu prasis un nekeras pie rutinmakskerem
14.maijs 2012, 12:40 | links
 
Tiešām būs videonovērošana? Cenas diezgan demokrātiskas. Šiltes gan ātri tiks norautas, īpaši uz/pie slūžām.
14.maijs 2012, 11:58 | links
 
Nu šobrīd man vēl būtu jāpiemaksā lai es tur brauktu copēt. LAi gan vieta zivju ziņā vietas ekselentas un tuvu mājām. Ja būs kārtība, tad jau varbūt ir vērts. Vienīgi tagad par tādu ekstru, kā garām braucot, pāris reizes iemes spiningu uz pusstundiņu var aizmirst...

Tad es no tā nolikuma saprotu, ka licenze maksās 1.50ls; laikā no 1. marta līdz 31. maijam 3Ls. Un kautkāda mistiska pavasara perioda licenze kas maksā piecīti..?
Un tad vēl sanāk braukt uz babīti pēc paša papīra. E-pakalpojuma nebūs?
14.maijs 2012, 11:33 | links
 
Paskatījos nju normāli, vismaz daļu sakops(cerams), bet tālak kanāls kas jau nogriežas uz pa labi uz Babītes pusi sanāk ka nav licenzēts, tur jau gan ar vajadzēja, kas tur darās, murgs.
ā paskatījos, tur BAbītes pašvaldība sākas nju tad jau visu tur tusēs.
14.maijs 2012, 11:30 | links
 
Iepriekšējā LM beidzās ja nemaldos 2003 gadā. Nebija kas turpina.
Gan ar tiem s...a brāļiem tiksim galā neskatoties uz tautību.
Nolikums ir te:
http://www.jurmala.lv/page/1385
14.maijs 2012, 10:10 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager