Varkaļu kanāls

viss par Varkaļu kanāls
Andri! Tu berzi pret pulksteņa rādītāju, bet vajadzēja pa ;)


Nu es vispār berzu no viena gala uz otru nevis ar apļveida kustībām :):):):) bet nākamo paprovēšu pēc tava ieteikuma:):):)
26.jūlijs 2020, 18:20 | links
 
AndrisL [26.07.20]: Stāsts jau labs, tikai līnim zvīņas nav jātīra, tā ka pusstundu esi čakarējies beztolku.
Līni noberzē ar sali, lai noņemtu gļotas un tad cep ar visu ādu, kas ir pati garšīgākā tajā cepienā.

Es tā ar izdarīju- līni es berzu acis pārgriezis ar sāli, kamēr šamam krāsa mainījās:):):) Viss kopā bija tas stundas čakars- brekši jau ar bija jātīra- kaut kā neskaidri uzrakstījās:0
Andri! Tu berzi pret pulksteņa rādītāju, bet vajadzēja pa ;)
26.jūlijs 2020, 18:12 | links
 
Jozis2 [26.07.20]: Pateicu paldies par ekšenu, atstāju šamam barības puspaku, mušu kāpuru kārbu- šim jau gāja uz galu un minos mājās.
Mājās turpat stundu tīrīju, rīt būs līnis jāizcep vesels uz plāts cepeškrāsnī

AndrisL, 25.jūlijs 2020, 21:16

Stāsts jau labs, tikai līnim zvīņas nav jātīra, tā ka pusstundu esi čakarējies beztolku.
Līni noberzē ar sali, lai noņemtu gļotas un tad cep ar visu ādu, kas ir pati garšīgākā tajā cepienā.
Stasts jau labs, bet vienmēr atrodas darvas karote un lējējs. Kamer Andra rakstītais ražo entuziasmu atvērt forumu, tikmēr Jozis atgriež realitātē uz kurieni tas viss pēdējos gados ripo. Nesūdzos par sūro dzīvi, tik optimismā ceru, ka kādreiz atkal būs labi.
26.jūlijs 2020, 18:11 | links
 
Stāsts jau labs, tikai līnim zvīņas nav jātīra, tā ka pusstundu esi čakarējies beztolku.
Līni noberzē ar sali, lai noņemtu gļotas un tad cep ar visu ādu, kas ir pati garšīgākā tajā cepienā.

Es tā ar izdarīju- līni es berzu acis pārgriezis ar sāli, kamēr šamam krāsa mainījās:):):) Viss kopā bija tas stundas čakars- brekši jau ar bija jātīra- kaut kā neskaidri uzrakstījās:0
26.jūlijs 2020, 18:10 | links
 
Pateicu paldies par ekšenu, atstāju šamam barības puspaku, mušu kāpuru kārbu- šim jau gāja uz galu un minos mājās.
Mājās turpat stundu tīrīju, rīt būs līnis jāizcep vesels uz plāts cepeškrāsnī

AndrisL, 25.jūlijs 2020, 21:16


Stāsts jau labs, tikai līnim zvīņas nav jātīra, tā ka pusstundu esi čakarējies beztolku.
Līni noberzē ar sali, lai noņemtu gļotas un tad cep ar visu ādu, kas ir pati garšīgākā tajā cepienā.
26.jūlijs 2020, 17:11 | links
 
Stāsts labs !
26.jūlijs 2020, 03:03 | links
 
Pateicu paldies par ekšenu, atstāju šamam barības puspaku, mušu kāpuru kārbu- šim jau gāja uz galu un minos mājās.
Mājās turpat stundu tīrīju, rīt būs līnis jāizcep vesels uz plāts cepeškrāsnī
25.jūlijs 2020, 21:16 | links
 
Atdeva vienam no tiem četriem- tas ar fiksi ievācās manā vietā ar pludiņu, bet vecis ar smieklu norūca- nenoķersi nekā, es zinu
25.jūlijs 2020, 21:16 | links
 
vecis saka- liec tīkliņā - Es saku- līni nu ņem pats protams. Vecis- es tak teicu, ka neņemu. Nu neko – nācās likt. Pēc minūtes vēl breksis uz puskilo. Nu es tinos prom- kur tad likšu tās zivis, ja būs vēl, Kamēr paunojos, vecis izvilka vēl divus uz puskilo
25.jūlijs 2020, 21:15 | links
 
Cits vecis- kakoj nahuj liņ- tam glubina 7 metrov.....Un tad zivs uzpeld un ierij gaisu- mans operatīvi šamo iesmeļ tīkliņā- līnis, smuks līnis, tādā olīvzaļā krāsā ar lielām spurām un resns. Krastā veči šamo novērtēja uz “mazliet virs kilo” - ar vieglu nicīgumu- nahuj tāda trobele- zivs jau neko liela nav
25.jūlijs 2020, 21:15 | links
 
mans smejas un makarējas pa zālēm- piepeši zivs atbrīvojas un kā torpēda iet dziļumā- vecis krekstēdams velk atpakaļ. Veči kliedz- Eto ne lešķ- naverno ļiņ
25.jūlijs 2020, 21:15 | links
 
Cerību gandrīz nav- ļoti tieva aukliņa, sapinies zālēs- norausies uz 99%, bet jāmēģina. Krastā stāvošie kliedz- ti nogami toptai, pugai ego. Sačkom tikņi, travu rvī. Kak ti deržišs, toļka ļesku ņetrogai!!!!! Tas, kam uzķērās, kliedz- Kogda dva jebutsa, togda kuča sovetami mešajut!!:)
25.jūlijs 2020, 21:14 | links
 
Nu mans jau slapjš- fiksi nometu nost visu un ar sečoku ielienu zālēs- ūdens 2 m no krasta man līdz kaklam gandrīz
25.jūlijs 2020, 21:14 | links
 
Skatos, man pludiņš pa burbuļiem danco projām- piecērtu- oho, man ar uz puskilo breksītis- mans jau laimīgs- pats ar ko dabūjis. Līst vēl minūtes 5- man jau no stāvā krasta dubļi tek virsū, kad piepeši pārtrauc. Vecis izlec no mašīnas, pienāk pie makšķeres, piecērt- kāts lokā, nekas nenotiek- pēc minūtes breksis uz kilo pie krasta- es pat šo paņemt ar vienu roku nevaru. Āķi neatgūstam- tas tik dziļi, ka nav ko- noraujam un šams tik nosaka, lai tīrot uzmanoties. Nākmais metiens- pludiņš šam aizslīd sānus- piecērt- tur lejā piecērt pretī- kātu vecis fiksi no nolaiž līdz ūdenim- zivs kā ar turbīnu iet dziļumā. Vecis iebļaujas- tas nav breksis!!! Tad zivs pagriežas un ieskrien lēpēs pie krasta. Tikmēr blakus esošie četri copmaņi pieskrējuši- ar sečoku. Bet neviens nav gatavs līst ūdenī, arī vecis, kam uzķērās
25.jūlijs 2020, 21:13 | links
 
Nu tad pasēdēs vēl- vecim breksēns uz gramiem 300 iznāk, man raudiņa. Un tad sāk tā gāzt, ka momento viss burbuļo un balts vien griežas- mans momentā līdz ādai. Nu neko – silts jau, forši
25.jūlijs 2020, 21:13 | links
 
Pasaku paldies, ielieku tīkliņā. Sēžam tālāk- kluss un tukšs, nekas nerausta ne man, ne vecim- šams parūc, apiet man otrā pusē, maina auklas, mazus pludiņus, liek tādu mini āķīti, ka knapi var pirkstos noturēt- klusums. Tad sāk mākties, es jau bažīgi domāju, ka jāmauc prom, jo izskatās, ka gāzīs. Un te vecis piecērt- kāts lokā un pēc brīža breksis uz puskilo man piebrauc pie kājām- forši, noāķēju ar ekstraktoru. Skatos, man fīderi rausta- piecērtu- nu mans breksītis knapi uz 100 gramniem, bet ir
25.jūlijs 2020, 21:12 | links
 
šams saka- ņemsi? Es zivis jau sen nepaturu- atdodu vai atlaižu. Nu smuka rauda- tādu jau varēs vakarā pie alus uzcept
25.jūlijs 2020, 21:12 | links
 
Nu bet neķeras, būs jautrāk- okei, liecies iekšā. Nu vecis ar štekerkātu iekārtojas- pirmajā metienā rauda uz 300 gramiem- metrus divus no mana pludiņa
25.jūlijs 2020, 21:11 | links
 
kaut kur ap 8 piebrauc viens vecis ap 60 gadiem- izkāpj, paskatās un nāk klāt ar tekstu- skatos, paņemtas 4 licences, bet 5 makšķernieki- gadījumā neesat bez licences? Nu mans izvelk telefonu- ekur kods, nosaukt? Nē, nevajagot, ir jau labi. Paiet 5 min un vecis atklal klāt- drīkstot ar pludiņu blakus man pasēdēt? Te baigi laba vieta esot. Mans sāk nojaust, ka prasot par licenci vecis mani pārbaudījis na pročnosķ, kā saka- ja nebūtu, tad visticamāk izdzīvotu no vietas
25.jūlijs 2020, 21:11 | links
 
Ieliku pastāstiņu par šodienas piedzīvojumiem Varkaļu kanāla licencētajā zonā. Ja kāds atpazīst sevi, var pielabot :):):)
Šodien jautrā cope Varkaļu kanālā. No rīta kamēr konstatēju, ka nelīst un izčammājos, jau bija gaišs, kad ar velo sāku mīt uz kanāla pusi un tik ap kādiem 5.15 biju uz vietas- ar bailēm, ka tur nebūs nemaz kur piekļūt. Vietas bija un tā slikta zīme- matadori jūt, ka nebūs aršanas. Sataisu barību, iemetu fīderim iemetu pludiņu- tukšs un kluss, tik mežavimbas ar baigiem zvēlieniem sit sīkos turpat deguna galā. Nu neko -sēdēs, nav jau zivis galvenās- process svarīgs
25.jūlijs 2020, 21:10 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager