Viss par zušiem ....

Zušu keršana , sistēmas un ēsmas .
Tā kā daudziem foruma biedriem ir samērā liela interese par zušu ķeršanu , tad turpmāk iesaku rakstīt šeit par zušiem ...
23.jūnijs 2008, 21:13 | links
 
Jau daudzus gadus pats makšķerēju zušus, esmu izmantojis dažādas ēsmas , būtu labi, ja peiredzējuši zušu makšķernieki uzrakstītu , kādas ēsmas paši lieto zušu ķeršanā !
23.jūnijs 2008, 21:24 | links
 
Sāc lasīt naktstārpus.Un siet pavadiņas.
23.jūnijs 2008, 21:25 | links
 
ja sonmakt vartetu lasit naktstarpus mosk jaunas tradicijas sakas nevis papardes zieda meklesana bet naktstarpu meklesana:D
kas nu kuram tuvax:D:D:D
23.jūnijs 2008, 21:29 | links
 
Nu vai tad bez naktstārpa neviens neko citu nezina ? Tad jau daudz labāk cietie zemes tārpi vai tā saucamie zilgalvji ... Pie tam lielie zuši nemaz tās pavadas tā nepin !
23.jūnijs 2008, 21:32 | links
 
Jums jaunajiem jau sen vajadzēja atrast savu otro pusīti.Priecīgus līgo!
23.jūnijs 2008, 21:34 | links
 
es parasti zuti velku ar nakteni, bet ir izmantotas arii zivtiņas.....juuraa copeejot izmantoju juuras zivteles TUBAS uz taam vispaar ir laabi rezultaati,jo juuras zutim taas ir pamat bariiba!!!
ventaa zušus makšķereejot gruntenes nekad nemetu taalu ventaa, bet gan gar pašu krastu, jo tad zutis naak uz krastu mazos trenkaat....cik esmu meeģinaajis kaut ko dabuut dziļumaa ,nekas nav sanaacis!!!!!
puišeļa gados uz zušiem rakaam pīckarus jeb ..ŅURŅIKUS...neeģu kaapurus....bet tagad tas ir aizliegts!!!!!
23.jūnijs 2008, 21:48 | links
 
Jā , nu tā viss tas tā ir ...kā ar aknu gabaliņiem un garnelēm ?
23.jūnijs 2008, 21:56 | links
 
Tā zivtiņa pareizi laikam sauksies -Tūbe !
23.jūnijs 2008, 22:02 | links
 
garneles esmu proveejis juuraa bet ticis tik pie buteem....
par aknaam esmu tikai dzirdeejis , bet man liekaas ka taaa tik taada leģenda vien ir!!!!!
23.jūnijs 2008, 22:03 | links
 
nu liepaajniekiem visus vaardus patiik stiept garumaa.....tad jau juusu pusee taa vareetu buut!!!!
23.jūnijs 2008, 22:04 | links
 
Nē , tā viņa pareizi saucās makšķerēšanas grāmatās :D ....Uz garnelēm es esmu pats dabūjis zušus , par aknas gabaliņiem man viens čoms stāstīja , bet vienreiz tik esot makšķerējis un vienu izvilcis !
23.jūnijs 2008, 22:08 | links
 
nuuuuu jaaaaa....par tiem iekšeejiem orgaaniem esmu daudz pasakas dzirdeejis......bet labaak palieku pie paarbaudiitaam veertiibaaam!!!!!
23.jūnijs 2008, 22:13 | links
 
Par tām tūbēm , vienreiz viens man blakām sēdēja uz zušiem sametis gruntenes un tā arī neko neizvilka , es turpat blakus uz nakteņiem divus zutīšus dabūju un 8 breksīšus , tāpēc liela ticība man nav uz viņiem , bet jāpamēgina vienalga pašam ir ....
23.jūnijs 2008, 22:13 | links
 
nu redz es jau pašaa saakumaa teicu ka tas taarpiņš jau tas labaakais tomeer ir un paliek!!!!!
23.jūnijs 2008, 22:21 | links
 
vatad vins salsudeni atri neatstiepj "kajas"
23.jūnijs 2008, 22:22 | links
 
kaads saalsuudens!!!!!????? te baltijas juuraa jau vardes leekaa!!!
23.jūnijs 2008, 22:24 | links
 
no kura laika?
23.jūnijs 2008, 22:24 | links
 
Nja , toreiz vēl vēdzelīti ap 300 gr dabūju , tas bija ap Jāņiem .... Jā , tas naktenis jūrā , tāds mazkustīgs paliek , labi ir tie zilgalvji , tas visu nakti nolocās pa pirmo !
23.jūnijs 2008, 22:28 | links
 
kas ir tie tavi zilgalvji tie zemestarpi ar melnajam galvam
23.jūnijs 2008, 22:29 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager