Viss par zušiem ....

Zušu keršana , sistēmas un ēsmas .
Bums Nu zuši engures upē ņem jau? Nesi bijis?
13.oktobris 2009, 13:01 | links
 
Usmā tas ir izdarāms jo gan pavasari gan rudeni zuši koncentrējas vienā vietā- tas ir migrācijas ceļš Upe ,kur viņi iet no Usmas uz jūru ir nosprostota ar Hesu Tātad jāmeklē vienkārši viņu koncentrācijas vietas .Man viņas no seniem laikiem zināmas,:)) Vajadzīga tumš nakts labāk ja ir pirmsliets un ūdens līmenim jābūt zināmā robežā ,ja ir zemāk negaidi viņi neies
Man krievu laikos ir bijuši 32 zuši pa nakti.
8.oktobris 2009, 11:45 | links
 
neņem aubē,zušus neēsmu ķēris tapēc gribu uzzināt ,kas un kā....?
8.oktobris 2009, 01:01 | links
 
Nevienu garšīgāku zivi neesmu ēdis ,kā kūpinātu zuti,tas ir kaut kas.....Juglas ezerā arī viņu ir daudz,taču neticu ,ka tu BUMS ziemai vari saķert ar makšķeri,tik daudz????
8.oktobris 2009, 00:49 | links
 
pagaidām klusums vēl par gaišu un ūdens līmenis zems Vajag lietainu un tumšu nakti tad jau saskaldīsim.
7.oktobris 2009, 21:14 | links
 
Kurš ir bijis uz zušiem un kas pašlaik notiekas ar zušiem.
7.oktobris 2009, 21:09 | links
 
DROŠI..... zutis tagad ir ļoti aktīvs!!!! Man pat pilnmēness naktī paņēma, tākā droši dodies uz nakti!!!!!
14.augusts 2009, 15:16 | links
 
sveiki,,copmani,,man taads jautaajums kas notiek ar zushiem ,ir veerts iet meigjinaat,,,
14.augusts 2009, 12:03 | links
 
Zušus īstie speci piebaro un ne tikai ar sliekām.Uz voņu tie nāk,ar vecu gaļu,ar asinīm un tamlīdzīgi.Katram sava izduma.
2.augusts 2009, 21:48 | links
 
nu zuti piebarot.....nezinu gan, tas jau tomēr plēsējs.....bet par aromatizatoru der padomāt!!!
2.augusts 2009, 21:06 | links
 
jaaneks,
Vislabākais piebarojamais - kapātas sliekas, bet daudz. Var vēl nopirkt šķidro slieku aromatizētāju un tad jau vienalga ar ko piesūcina, kaut vai grūbas :))
2.augusts 2009, 20:58 | links
 
"Caijo !!! Kas notiek Kurzemes piekrastee ar Zuteeniem (JURAS) !!!!
2.augusts 2009, 16:39 | links
 
Usmā arī pašlaik klusums tika manīti vairāki sprāguši zuši Jāgaida septembris
27.jūlijs 2009, 20:39 | links
 
sveiki!
gribeeju pajautaat, ar ko labaak piebarot zusus upee, tiesaak lielupee!? ir kaada speciala bariba? vai pats var uztaisiit?
27.jūlijs 2009, 16:44 | links
 
varētu jau ar grunteni mēģināt, bet noķēru 4 - 5m no krasta 1,20-1,50 dziļumā, gruntenei tā kā par seklu.. biju iebridis tīrīt grunti ar grābekli, tiešām grunts kā nosēta ar veciem meldriem, bija arī daži veci koki-dēļu gali,blakus ir arī veci pāļi ūdenī,laikam jau tipiska zušu vieta? p.s. šodien atkal viens paņēma,bet kautkur laikam aptinās un norāvās:(
24.jūlijs 2009, 23:18 | links
 
Vakar ostā pasēdēju ar gruntenēm uz zuti līdz 01:00, jūras grunduļi un sīkie plaķi tikai ....Večuks kuram tuvu pie 80gadu teica ka kaut kāds draņķis 2gadus atpakaļ Ziemas ostā izplūdis, no tā brīža zuši pazuduši ....Gandrīz vai būs jātic, jo gadus atpakaļ ostā kaut kāda samazga peldēja, arī sprāguši zuši bija manīti !
21.jūlijs 2009, 11:14 | links
 
kurā pusē usmas ezerā ir labākās zušu vietas..
13.jūlijs 2009, 12:05 | links
 
Tagad jau atkal vēss palicis , ūdens pavisam vēss ...jāgaida siltāku laiku ...
6.jūlijs 2009, 16:53 | links
 
Sestdienas nakti ostā mēģināju zondēt, kas un kā. Pagaidām nekā
6.jūlijs 2009, 15:22 | links
 
Tas tomēr būs nedaudz pārspilēti ka zutis visu dienu sēž alā vai ieracies dūņās ...Ir viņi dabūti gan no rīta , gan pa dienu , gan pievakarē , protams arī pa nakti ...
Man vienreiz viens čoms ostā no 12:30 -13:00 4 gabalus izvilka vienā vietā un uz vienas makšķeres, jāsaka ka bija stripra vasaras svelme ...Kas viņam liek pa dienu ņemt grūti pateikt, cik ir dienā trāpījušies, tad parasti ir bijis ilgstošs karstums ....
6.jūlijs 2009, 12:17 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager