Viss par zušiem ....

Zušu keršana , sistēmas un ēsmas .
Par to vienkāji tev Roli pilnīga taisnība... Zušu bieds:)
3.jūnijs 2009, 08:30 | links
 
Tacis ir bet čābisks visi atdurās dzirnavās Aiziet jau var ,bet atnākt atpakaļ problēma
2.jūnijs 2009, 20:04 | links
 
bums;
Joprojām zušus uz Engures iztekas slūžām ar tiem sietiem ķer?
2.jūnijs 2009, 19:55 | links
 
Nē nu tagad var trāpīt uz zuti, tikai jazina , kur viņš barojās ... Ir tāds večuku teiciens :" zutis vislabāk ņem , kad tikko pamodies ( maijs) " , bet nu cik esmu izpratinājis puikas, tad tajās vietās arī no 10 copēm vienreiz noveicās !
Tāds humors, Liepājā viegli var pateikt , kad zutis ņem , ja "vienkājis " staigā ar gruntenēm pa pilsētu, tad zutis sācis nemt :)) Par šo cilvēku starp Liepājas zušiniekiem legendas klīst, Latvijas rekords uz zušiem viņam ir nieks :))
2.jūnijs 2009, 19:43 | links
 
pašlaik Usmā ūdens temp +16,4 Vēl drusciņ un pietiks līņu nārstam Tie nu laikam būs pēdejie ikri uz kuriem nāks zutis sīrot
2.jūnijs 2009, 19:39 | links
 
Nu ir tas knifs ar Engures upi ,ka pirmos ceļotājus aprīļa beigās var saķert pēc tam ir pauze Pēc tam sākas ezers tā nu lūk pie mums notiek.Starp citu ne jau es vienīgais šajos laikos ķeru .Puiši no Ugāles Engurtos šajos laikos ir vietas pat rezervējuši :))))
2.jūnijs 2009, 19:34 | links
 
Nu jūra ir jūra, bet ne Bārtas upē, ne ezerā zutis vēl mums nekožās ...Pēc pagājušā gada pieredzes, varu pateikt kad viņš sāks ņemt , tad forumā parādīsies no malu malām bildes ar zušiem ....Tapēc man likās dīvaini, kad aprīļa vidū jau sāci zušus vilkt Usmā, nu cepuri nost ....
2.jūnijs 2009, 19:05 | links
 
Ar Jūras copi neņemos tā ka nezinu kad un kur ņem labi pārzinu Usmu .Tāpēc arī ir tādas atšķirības piemēram zandarti Daugavā jau tukši Usmā pat nārsta laiku nevar pateikt.
2.jūnijs 2009, 18:59 | links
 
Bums....Tu domā ka tā kā ir Usmā , tā ir visur citur ? Zutis jūrā vēl nemaz nav pienācis pie krasta , pat kanālā nav ienācis... Ezerā arī neesmu manījis ka kāds sēž vispār uz zuti ( viens gan bija sēdējis, bet pat copi neredzēja) ! Es jau rakstīju ka pa lielākai daļai zutis sāk normāli ņemt sākot ar +/- Jāņiem ....Pie tam vienmēr pirms copes ir japārbauda kāda ūdens temperatūra, jo ezera, jūras straumes var visu izmainīt, tad arī var izspriest , kur labāk ņems ... 8,9 m jūra ūdens vēl ir ledaini auksts( butes vēl piekrastē), tādā dziļumā viņš tik augustā sāk aktīvi meklēt barību ....Katrā vietā ir sava situācija, bet ir viena likumsakarība, jo siltāks ūdenis, jo zutim aktīvāka vielmaiņa.
2.jūnijs 2009, 18:44 | links
 
Roli kā jau Tev rakstīju Usmā lielie jau ir no krasta prom 8 -9 metros Tagad tikai uz vīķi .Būs laba cope ja atradīšu mailīšu nārsta vietu tad tur salasās lērums ar visādiem kalibriem.Noķeru maili un turpat uz kants lieku uz grunti.Kad sākšu zandartēt uz dzīvo tad jau zuši arī nāk piezvejā
2.jūnijs 2009, 17:36 | links
 
Tātad vakar iemēgināju zušu sezonu šogad, līdz ar saulrietu biju uz moļa, makšķerēju seklumā , kur dziļums 2-3 m , līdz plkst. 1:30 tikai butes, kādi 3 kg, no zušiem ne vēsts ...Vēl par agru priekš aktīvas zušu copes . Plaķi un brekši ar vēl jūrā nav izgājuši, vēl pāris nedēļas jāpagaida .
2.jūnijs 2009, 15:26 | links
 
ar pirmo salnu zušu copei cvax
12.oktobris 2008, 22:40 | links
 
Sveiciens copmaņiem!!! Nu īsti jau par zušu copi nav ko atskaitīties... :(( Sastāstīja man par baigo copi Ludza ezerā, bet....brīnumi jau nenotiek.... Ir jau tomēr jāzina īstās vietas, tā,ka nedabūju neko. Prombraucot uzradās viens vīruks un izrādījās, ka copējam pavisam ne tajā ezera krastā... Nu tā lūk man negāja, bet paldies par padomiem !!!!
4.septembris 2008, 09:36 | links
 
Zušu spečuks es gan neesmu , bet atkarībā no laika apstākļim parasti uz septemra beigām jūrā cope sāk izbeigties , iekšējos ūdeņos tas notiek vēl ātrāk ..... Ir bijis , kad esmu jūrā oktobra vidū bijis un dabūjis zušus , bet tad arī oktobris bija neparasti silts !
4.septembris 2008, 06:32 | links
 
Zusu specuki!Vai oktobra beigas vel uz kadu zuti var ceret ezera?
4.septembris 2008, 03:52 | links
 
Uldis,ka tad ar tiem zusiem bija ?Vai izdevas ar ko nokert?Padomus prasiji,tagad atskaities luudzu!
4.septembris 2008, 03:46 | links
 
paldies!
7.augusts 2008, 18:55 | links
 
Kādu nedēļu atpakaļ esot labi nākuši ! Tagad nezinu , ūdens ar vēsāks palicis pēc N vēja !
6.augusts 2008, 18:42 | links
 
kas dzirdas pa juras zusiem??!!
6.augusts 2008, 18:15 | links
 
nu tas jau ir baigs monstriņš!!!! Pašam pa retam tādi ir gadījušies jūrā kad nodarbojos ar rūpniecisko zveju, bet tas jau nav tas kā ezerā vai upē!!!!!
Opītim jau prieki pilnas kabatas!!!!
28.jūlijs 2008, 21:18 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager