Kā kļūt par inspektoru?

jaabuut vismaz videejai izgliitiibai! pats taisos vasaraa kluut!

andzha14, 27.jūnijs 2008, 12:43

Nu vel vajag labi peldet un atri skriet,
18.jūnijs 2016, 22:37 | links
 
Vispar jau Dabas aizsardzibas parvaldes inspektoriem ar zvejas kontroli piekrastes udenos nav nekada sakara,var piekrist Malkim.VVD Ventspils parvaldes RESURSU KONTROLES VADITAJA PARADIJA SAVU NEKOMPETENCI.
17.jūnijs 2016, 09:21 | links
 
Ka klut par inspektoru !!!!!!
Nafig vajag..... ta vel var likt cietuma pasedet tihttp://www.delfi.lv/news/national/criminal/aizdomas-par-maluzvejniecibu-aiztur-vides-inspektoru-atbildigas-iestades-parkapumu-nesaskata.d?id=47558679em "vides inspektoriem '
14.jūnijs 2016, 15:20 | links
 
Jūs tiešām te esat tik naivi?? Kāpēc jūsuprāt būtu jābrīnās, ka inspektors ieliek tīklu? Mūsu valstī daudz cilvēku strādā, lai aisargātu likumus, lai viņus izdoti, lai iekasētu nodokļu naudas utt.. Bet vai viss notiek tik ticīgi un pareizi kā gribētos?
Personīgi man liekas, ka tā fīča par brīvprātīgajiem inspektoriem ir ideāla, lai būtu informēts par visiem reidiem, kas interesē un varētu brīvi darboties vai padot tālāk info.. Tomēr izskatās, ka dažiem vēl ir šis svētais naivums saglabāts, kas tic tam ko stāsta..

fish_a_man, 14.jūnijs 2016, 08:13

kāds naivums ( brīvprātīgajiem inspektoriem ) ir dzirdēts citam neļaus bet pat liks tīklus vai murdu
14.jūnijs 2016, 12:42 | links
 
Pagāšnedēļ presē un TV skandēja : Makšķernieks ar MURDU Daugavā noķēris samu 69 kg. Tas jēdziens makšķernieks ar murdu man vislabāk patika :) Kopumā sabiedrībā kas vispār zin ka zivis dzīvo ūdenī nav nekādas sajēgas par ūdeņiem,zivīm,makšķerēšanu un makšķerēšanas noteikumiem ,vai vismaz par makšķerēšanas ētiku.Varbūt vajadzētu kaut nedaudz arī lielākai sabiedrības daļai kaut kā nodot informāciju lai neiet uz bodi un neprasa murdus jo grib samu noķert :)
14.jūnijs 2016, 09:23 | links
 
VVD neinformē sabiedriskos par reidiem, sāksim ar to. Otrādāk gan mēdz notikt, būtu pareizi.

Tāpēc es domāju, ka arī šāda muldēšana ir slimas valsts un slima prāta pazīme. Sāc ar sevi un nerunā, ko nezini.
14.jūnijs 2016, 08:53 | links
 
Jūs tiešām te esat tik naivi?? Kāpēc jūsuprāt būtu jābrīnās, ka inspektors ieliek tīklu? Mūsu valstī daudz cilvēku strādā, lai aisargātu likumus, lai viņus izdoti, lai iekasētu nodokļu naudas utt.. Bet vai viss notiek tik ticīgi un pareizi kā gribētos?
Personīgi man liekas, ka tā fīča par brīvprātīgajiem inspektoriem ir ideāla, lai būtu informēts par visiem reidiem, kas interesē un varētu brīvi darboties vai padot tālāk info.. Tomēr izskatās, ka dažiem vēl ir šis svētais naivums saglabāts, kas tic tam ko stāsta..
14.jūnijs 2016, 08:13 | links
 
Tikko lasīju Gotharda Ādolfa Cauča grāmatu ''Viena latvieša stāsts", Kārļa Ulmaņa līdzgaitnieka atmiņas par Latvijas dzimšanu.
Līdz Ulmaņa nākšanai pie varas - viss tieši tāpat kā tagad Latvijā, bezjēgā runu, nemitīga naudas līdzekļu šķērdēšana un attīstība - nulle.

Tātad kaut kam tomēr ir jāmainās, jo pašlaik jau velk uz valsts defoltu, naudas vairs nepietiek nekam.
Vēl neredzu ne politisko spēku, ne arī gribu augšās kaut ko mainīt.
Ja nu vienīgi Kaimiņš, lai cik arī dīvaini tas izskatītos, nākošajās vēlēšanās tomēr savāktu tās 51-60% vietas, un savāktu arī pilnīgi jaunus spēlētājus, varbūt, varbūt tas un tad kaut ko mainītu, bet tas viss vēl ar pātagu ūdenī ierakstīts. Tā ka pagaidām - korumpants nomaina korumpantu, vai shēmotājs shēmotāju un ar to viss tikai turpinās tajā pašā garā.

Bet ja par mani, tad man ir vienalga, savu mūžu nodzīvošu būs tā vai citādi, lai tikai nebūtu kara, kā viens otrs copmaņu ''politiķis'' te bazūnē. Šie zēniņi nav karu redzējuši - tāpēc tā var muti brūķēt.
13.jūnijs 2016, 22:45 | links
 
Ne vari, bet varu :D
13.jūnijs 2016, 09:42 | links
 
krumujancis, nu jau, nu jau.. aicinājums internetā ar varu gāzt pastāvošo vari ir, maigi sakot.. gaidi drošibniekus :D

Nekāda vara nav jāgāž, ir jāsakārto sistēma tiesiskā ceļā :)
13.jūnijs 2016, 09:41 | links
 
Cerams, ka kaut kas sistēmiski pēc šī mainīsies.. gribas sajusties naivam kaut mirkli :D
13.jūnijs 2016, 09:07 | citēt | nosūdzēt | links
-----------------------------------

Tādi naivuļi esam jau 25 gadus.... un turpinām būt.
Ja ar šo partiju sistēmu kāds neizrīkosies kā savulaik K.Ulmanis, ilgi bedrē sēdēsim.
13.jūnijs 2016, 09:26 | links
 
Nav tik traki...ir tādi, kas ievēro, ir tādi, kas neievēro...un ja tāds, kurš ir amatā pats neievēro- ir slikti, bet tā ir realitāte. Bet inspektors jau arī ir cilvēks ar vājībām un kārdinājumu. Visi ir vienlīdzīgi, bet citi ir vienlīdzīgāki. Mēs čīkstam, ka viss valstī viss ir slikti- negodīgi inspektori, deputāti zagļi utt. Bet valsts esam mēs paši!!! Un tikmēr, kamēr mēs paši nemainīsimies, tikmēr nemainīsies arī valsts un uz to nav ,ko cerēt. Ja manu vecāku paaudze teica- lai kaut kas mainītos jānomainās viņu paaudzei, jo vēl padomju domāšana, bet redzot, kas notiek ar manu(esmu zem 30) un vēl jaunāku paaudzi, es droši varu teikt, ka pēc manis vēl jānomainās kādam pārītim paaudžu ,lai kaut kas mainītos!
13.jūnijs 2016, 09:23 | links
 
klops_G Šito argumentāciju gan līdz galam nesaprotu.. Tevis piedāvātajā variantā sanāk anarhija - visi dara visu aizliegto, jo ir taču tikai cilvēki.

Runājot par konkrēto gadījumu, kā vispār var pieļaut, ka inspektors reizē ir arī zvejnieks tajos pašos ūdeņos (ja sižetā bija taisnība)? Tas jau pašā saknē ir nepareizi un tur jau ne tikai pats inspektora kungs vainīgs, bet sistēma kā tāda..
Cerams, ka kaut kas sistēmiski pēc šī mainīsies.. gribas sajusties naivam kaut mirkli :D
13.jūnijs 2016, 09:07 | links
 
..... ja jau inspektori nodarbojas ar nelegālo zveju, tad tiešām mums valstī kaut kas ar to domāšanu nav kārtībā.. Žēl, ka tādi strādā par inspektoriem un žēl, ka sistēma to pieļauj.
sigi, 12.jūnijs 2016, 20:06


Žēl jau žēl...tikai cope salīdzinot ar svarīgākām lietām ir pilnīgi nekas...kas notiek VID'ā utt. Ceļu policija- cik pats esmu redzējis viņus pārkāpjot noteikumus, bez ''siksnas'', ar telefonu pie auss utt. Protams žēl, ka tādi vispār ir sistēmā iekšā, bet tāda ir dzīvi- viņi arī ir tikai cilvēki. Mans uzskats ir tāds, ka nevar nosodīt citus par lietām, ko tu pats dari!
12.jūnijs 2016, 23:58 | links
 
 
Esmu daudzas reizes un vairākkārt prātojis, kas gan ir tas, kas tagadējā sistēmā liek strādāt par sabiedrisko inspektoru.
Un šodien lasot netu saņēmu atbildi. Tātad vari zvejot, arī nelegāli, un ..... nekas, pat tad, ja noķer policija. Brīnums, ka poličiem nelika atvainoties par aizturēšanu.
Tā lūk arī dzīvojam, visa sistēma ir sapuvusi līdz pamatiem. Un ko tad vēl gribēt - lai zivis ūdeņos ir?
12.jūnijs 2016, 22:28 | links
 
Nezinu.. man liekas, ka tik pat stingri, cik mēs sodām likumsargus (policistus) par kriminālām darbībām, tik pat stipri būtu jāsoda arī citus likumsargus (inspektorus).

Kam tad lai vēl sabiedrība tic, ja ne likumsargiem? Tas ir ceļš uz anarhiju..

Ok, beigšu te troļļot par šo.. bet nu, domāju, ka godīgie inspektori šobrīd jūtas ļoti stulbi par šo ākstu..
12.jūnijs 2016, 20:43 | links
 
Cik sapratu, tas inspektors ikdienā nemaz nenodarbojas ar kontroli uz ūdeņiem, bet kontrolē kaut ko citu, no redzētā var noprast ka nodarbojās ar maluzvejniecību. No paša pieredzes, krastā kruts džips un liek tīklus, tā kā nebūtu ko ēst, tā ir dzīves realitāte, saprotu vēl bezdarbnieks nav ko likt uz zoba un ķer ēšanai.
12.jūnijs 2016, 20:27 | links
 
Tikko noskatījos Nekā Personīga raidījumu. Protams, mēs, mirstīgie, visus apstāķļus nezinām, bet nu.. ja jau inspektori nodarbojas ar nelegālo zveju, tad tiešām mums valstī kaut kas ar to domāšanu nav kārtībā.. Žēl, ka tādi strādā par inspektoriem un žēl, ka sistēma to pieļauj.

Iespējams, ka tā nav patiesība, tad gan.. bet nu, neliekas tā kaut kā.

PS. Gribēju ierakstīt sadaļā inspektori, bet to administrācija nez kādēļ ir noslēgusi komentēšanai..
12.jūnijs 2016, 20:06 | links
 
Par atestāciju jārunā ar VVD Ja būtu daudz atestējamo tad noteikti būtu! Birkava kungs neatbild par atestāciju!
20.novembris 2011, 13:09 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager