Spoles

piemeram rarenium shimis ebayaa diez ko leetaks nesanaak kaa latvijaa.. tikai 10ls starpiiba.. ;)
14.septembris 2012, 00:37 | links
 
Nepateikšu par Stellām, bet Shimano Twin Power (Japāņu) salīdzinot ar manu otra spininga spoli Shimano SUPER GTM (Malaizija) ir jūtama atšķiriba gan spoles kalpošanas ilguma ziņā, gan visā pārejā. Piemeram Twins man kalpo jau 4 gadu, bet GTM pa 3 gadiem ir bijusi jau 2 reizes remontā.
14.septembris 2012, 08:30 | links
 
Margo, pievērs uzmanību, kuri makšķernieki saka, ka dārgu spoli nav jēgas pirkt: tie, kuriem tādas nekad nav bijušas.
Veči, baudu nevar aprakstīt, baudu vajag baudīt.
14.septembris 2012, 09:00 | links
 
AndrisABC

Ne vienmēr ir tā ka saki. Ar bezinerču spolēm man ir paveicies +/-, bet piemeram ar multiplikātoriem... Shimano CALCUTTA noklājās pēc 4 mēnešiem, AbuGarcia Ambassadeur pēc vienas sezonas. Tagad skatos uz Team Daiwa Luna.
14.septembris 2012, 09:18 | links
 
Ko nozīmē dārgu? Vajag kvalitatīvu! Dažkārt šie jēdzieni sakrīt,dažkārt neatbilst.... Lielumā jau dārgais ir arī kvalitatīvais, bet.....
... ne visi var atļauties tādus izdevumus hobijam, tad nu nākas meklēt un sabalansēt starp kvalitāti un cenu!
Par to arī stāsts!
Redz,oskaramb nieka 10Ls starpība.... cits par 10 Ls sapirks veselu lērumu sīkumu!
14.septembris 2012, 09:40 | links
 
Nav lietas, kuras nelūzt. Vairāk runāju par lietošanas ērtībām. Es piemēram tāpat nedotu priekšroku spolei, kaut pa vienu latu ar mūža garantiju, bet ja ar viņu nebūtu patīkami copēt. Katrs atrod savu kompromisu cenai, kvalitātei, katrs var atļauties to ko var atļauties. Katrai mantai ir savs pircējs. Džigam viennozīmīgi, jo vieglāki un ērtāki rīki, jo patīkamāk copēt.
14.septembris 2012, 09:43 | links
 
AndrisABC

Sapratu no Tava komenta ka esi uz Tu ar džigu. Iesaki ne pārāk dārgu spoli džiga katam 2,8m ar testu 4-20g. Pārsvarā doma džigot pa Daugavu un Lielupi.
14.septembris 2012, 09:49 | links
 
Neviens nav copējis ar visiem rīkiem, tāpēc pateikt, kas ir pats labākais nav iespējams. Pirmkārt, jau kāts pietiktu arī lidz 2.4 m, un tad jau priekš manis tas būtu par garu.(man liekas normāli 7 pēdas) Ja no krasta, tad cita runa. Sievietes rokai Rareriums 2500. Nav pati labākā spole, bet svars ir patīkams, gadiem trijiem pat pie diezgan intensīvas copes vajadzētu pietikt. Nezinu gan kā ies kopā ar 2,8 m kātu.
14.septembris 2012, 10:15 | links
 
Zogs, tu tak pats labi zini, ar daudziem izņēmumiem, kvalitāte un cena ir saistīti lielumi. Nu var meklēt un gaidīt, kad kaut kur kaut kas uzpeldēs lētāks, bet tā nevar būt sistēma visiem. Jo vairāk būs tādu gribētāju kā tu, jo tas lētais kļūs dārgāks. Un vēl tu noklusē vienu lietu, štatos pārsvarā bezinerces spoles nāk bez rezerves kasetes, Latvijā ar. Pats par sevi saprotams, ka tāda komplektācija būs lētāka.
14.septembris 2012, 10:30 | links
 
zogs>jāņem vērā ka ir tā kā saka AndrisABC.,ka spole nāk bez rezerves kasetes..,apskatijos velreiz ebayaa.,ka rareniums ar otru rezerves kaseti sanāk pat dārgāks nekā latvijā.. ebayaa 266$ :)Latvijā 130Ls ,cena gandrīz vienāda.,ja arī sanāk pāris latu lētāk ebayaa,es labāk noziedoju divus latus.,lai man viņa ir uzreiz,nevis jāgaida 2as līdz 8as nedēļas.. :)
14.septembris 2012, 10:51 | links
 
Kungi,netaisos nevienam neko pierādīt! Katram savas iespējas un vajadzības!
Andrim taisnība! Vairāk gribētāju= lielāka konkurence un augstāka cena :D starp citu jau tagad tas ir novērojams! Vēl pārgadus atpakaļ copes lietas iekš USA varēja nopirkt pilnīgi pa kapeikām ...
Iesaistoties te diskusijā, konstatēju,ka viens otrs to pašu desmitnieku vēl nav nopelnījis! Nevis apmānījis kādu un ieguvis peļņu, bet nopelnījis....
14.septembris 2012, 11:33 | links
 
man jau ar sezona būs riņķi okuma trio 30 (arī no ārzemēm sūtīju) , iespaidi ja salīdzinu ar savu veco japoškas shimano stardicu - spole ir ok par to naudu, protams, nedavelk nedaudz līdz dārgo shimano līmenim, bet ir pat ļoti ok - ērta un dizains labs. Otru kaseti pirku - eurolures i-veikalā pa 15 EUR ja nemaldos. domāju, ka džigam piemērota gana, ja jau špinim der.
14.septembris 2012, 11:40 | links
 
ja ir tik daudz brīva laika, lai visu laiku sēdētu un gaidītu kādu ļoti izdevīgu piedāvājumu, vai arī sēdētu izsolēs tad jau tas viss ir ok, bet nu tā starpība bieži vien nav ne maz tik liela, kā mēdz to pārspīlēt, tas kas LV latos ASV dolāros jau sen vairs nav lielākajai daļai preču :) Es labāk nopērku, un laiku ko izmantotu sēžot pie datora un gaidot kaut ko izmantoju aizbraucot uz copi :)
14.septembris 2012, 15:28 | links
 
Kads nelieto mikrodzigam stradic 1000 FML kadas atsauksmes? Doma ir iegadaties,tik neesmu parliecinats kuru labak Stradic vai Rarenium? Kads varbūt lieto un var pakomentet?
14.septembris 2012, 21:06 | links
 
man pašam ir rarenium.,ļoti viegla spole..,domaju ka micro jigam būs laba..
15.septembris 2012, 00:48 | links
 
ko sakat par tica??
16.septembris 2012, 19:45 | links
 
Sveiki vīri, man jautājums par abu c4 bremzes regulēšanu, uz spolītes nāk tada , kā zvaigzne ar plasmasiņiem, ko vini īsti dod?
jo praktiski neredzēju atšķirību kad vini ir uzlikti un kad nav.
17.septembris 2012, 13:43 | links
 
vlDream, salīdzinoši labas, un grūti nokaujamas spoles! Esmu lietojis Aries 3000, 3500, mūžīgas:)
17.septembris 2012, 15:27 | links
 
Tās ir centrbēdzes bremzes bukses Parasti nāk lidz rezerves /plastmasas maisiņā.
17.septembris 2012, 15:50 | links
 
Aiziet!!! Ir sākusies nebijusi akcija-loterija ar galveno balvu Shimano Stella FE!
Mēs dodam jums iespēju! Ķeriet to!
Sīkāku informāciju atradīsiet
šeit!
17.septembris 2012, 16:36 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager