Spoles

Ja jau svaru un vieglumu, tad noteikti jaunais Rareniums. Droši var ņemt bez taustīšanas, manta laba. Es jau izvēlētos 2500 izmēru. 1000nieks protams vieglāks... Sūtot no ES veikaliem nekādu muitu, atved uz māju.
27.jūnijs 2013, 14:41 | links
 
Tehniski cik liela atšķirība starp CI4 Rareniumu un CI4 Stradicu? Fīčas, kas zīmētas uz kastītes, abiem vienādas, par stradicu sliecos tikai dēļ pārnesuma.
27.jūnijs 2013, 14:42 | links
 
http://www.daily-fishing.ru/snasti/reels/shimano_stradic_ci4/
Tikai, ja nemaldos JAUNAIS Rareniums būs vieglāks un izturīgāks, vai tik viņam nebija vēl viens gultnis pielikts klāt, jebšu jaunajam Biomasteram bij tas +gultnis? Stradikam liekas, ka vēl vecais modelis tirgojas. Nu protams pārnesums. Lēnu spoli ātri pagriezt nav problēmas, bet ātru ļoti lēni, varētu nebūt vienkārši.
27.jūnijs 2013, 15:00 | links
 
Jancīgais, es tā īsti nevaru noprast-tu tos abus rokā esi turējis vai neesi? 1 vietā raksti ka esi, 2 ka neesi.
Un ja par to 1500-tad Shimano tādu izmēru vēl ražot neplāno|:))
Ja kas tad, sarkano Stradic varu iedot apčamdīt:)
27.jūnijs 2013, 15:03 | links
 
Biomaster ir tagad ar 7 gultņiem, tas bija trešais ko skatījos. 'Tā griešana nav tik traka lēni, vairāk izjutu tieši ka krācē ar 1000 fluidu bija krūti paspēt uztīt.
27.jūnijs 2013, 15:03 | links
 
Esmu turējis abus, bet nevaru izdomāt kurš ir labāks/pārāks, vai tikai pārnesums. Tāpēc jautāju vai kādam ir kāds praktisks viedoklis :) Rokās neesmu turējis tikai Rarenium CI4+.

Kā sarkanais stradics kalpo?
27.jūnijs 2013, 15:05 | links
 
 
nu gan neatlaidīgs un cimperlīgs :D Man spoles kritērijs bija alumīnija korpuss, nopirku un tagad mierīgi ravēju Daugavu :D
27.jūnijs 2013, 15:22 | links
 
veel jau ir sustain CI4+ .... iisteniibaa pagruuti ir orienteeties shimano piedaavaajumaa vien nemaz nerunaajot, ja jaasaliidzina modelji ar citiem razhotaajiem.

P.S.
pats kaadu laiku metu acis un shimano sephia prieksh kolekcijas. Speciaali tievaam auklaam paredzeeta spoliite kalmaaru kjershanai, bet domaaju buutu tas ko dakteris izrakstiija MJ un foreleem par saliidzinoshi demokraatisku cenu.
27.jūnijs 2013, 15:24 | links
 
Jancīgais, vienam māte, citam meita. Pašam vien jālasa un jāsaliek visi plusi un mīnusi. Viens sajūsmā par Okumām, citi par Daivām.
27.jūnijs 2013, 15:24 | links
 
Jā AndrisABC, prieks ka dzirdēju dažādus viedokļus un paldies visiem par atsaucību, esmu sapratis ka visas 3 ir labas spoles :)
No pēdējā linka, žēl ka Daiwas īsti nevar LV apskatīt.
Eerglis, cimperlīgs esmu tikai šajā novirzienā, jo dāvinu kātu ar spoli sev uz dzimeni... Savukārt jūrā man vienalga ar ko copēju :)
27.jūnijs 2013, 15:30 | links
 
viena lieta gan ir jaanjem veeraa- peerkot daiwas&shimano spoles zem 100 lvl (LV veikalos) price/performance buus visai zema.
27.jūnijs 2013, 15:33 | links
 
To kategoriju neapskatīju, šī gan laikam būs dārgākā spole pagaidām ko būšu pircis...
27.jūnijs 2013, 15:37 | links
 
Labi Labi Janciigais, zinām mēs Tevi :D
27.jūnijs 2013, 15:42 | links
 
Pie Tevis es arī kaut kad aizbraukšu :D
27.jūnijs 2013, 15:45 | links
 
kāda nedēļa jānogaida, lai brekši beidz pīpāt cigārus. :)
27.jūnijs 2013, 15:57 | links
 
23g... :)))) 2500 liekas jau baigi liels, ja būtu kas nopērkams 1500 izmērā, tas būtu ideāls. Tie grami visi ir tīri uz jūtību, ņem vērā ka visbiežāk tiek lidināti vien 2-3-4g.

Janciigais, 27.jūnijs 2013, 14:36


Točņo 23g (pareizāk sakot gan tikai 22g :D ) pārbaudīju shimano oficiālajā saitā. E-boat aprakstā ieviesusies očepjatka - 198g vietā šie ierakstījuši 189.
27.jūnijs 2013, 16:08 | links
 
Ja jau svaru un vieglumu, tad noteikti jaunais Rareniums. Droši var ņemt bez taustīšanas, manta laba. Es jau izvēlētos 2500 izmēru. 1000nieks protams vieglāks... Sūtot no ES veikaliem nekādu muitu, atved uz māju.

AndrisABC, 27.jūnijs 2013, 14:41


Andri, kurš īsti ir JAUNAIS? Kodu vari iedot a to man ?
27.jūnijs 2013, 16:14 | links
 
Rarenium pret Stradicu ir vēl viena liela priekšrocība - defaultā nāk līdzi otra kasete...
27.jūnijs 2013, 16:16 | links
 
Zaraza, tas it kā jā, vienmēr skatījos uz otru kaseti, bet laikam vienīgi tas man ir derējis, ja butēs to spoli vēl izmantoju.
Man šķiet, ka AndrisABC nedaudz sajauca ar jauno, Biomaster ir atjaunināts un par vienu gultni vairāk pret Rareinum/Stradic:

http://eboat.lv/lv/makskeresanai/spoles/shimano/bezinerces/shimano-biomaster-fb
27.jūnijs 2013, 16:23 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager