Spoles

janis.a, kāda aukla tev ir uz Okuma Octana 20? Man sākumā bija o.8 varivas, taču tā spole nevarēja to mazo diametru savaldīt.. dvisu laiku meta bārdu.. tagad esmu spoli uzlicis uz veca kāta ar monofilo auklu līdaku ķeršanai uz dzīvo (ko tik vienreiz esmu dzīvē darījis) :D Sākumā likās daudzsološa spole savā cenu kategorijā.. ar monofilo gan likās, ka strādā ok..
23.marts 2015, 12:31 | links
 
sigi. Spole Okuma Octana OT-25, aukla šķiet, ka Fireline Exceed no Berkley, biezums 0,15mm. Precīzi par auklu nevaru pateikt, jo vēl lietoju Power Pro, arī biezums 0,15mm.
23.marts 2015, 19:42 | links
 
Kādam ir pieredze ar spoli Ryobi Cynos?
2.aprīlis 2015, 22:00 | links
 
Jaunajā CL žurnālā lasīju par Favorite spolēm. Varbūt kāds zin, kur tās varēs aptaustīt un kādās cenās būs.
3.aprīlis 2015, 20:06 | links
 
Mazais69 - jig.lv
3.aprīlis 2015, 20:10 | links
 
Man laikam neiet ar tām spolém.. Pat jaunais Rereinium šodien uztaisīja bārdu ar Varivas 1#. Likās, ka ar šādu spoli kam tādam vairs nevajadzētu notikt. Jācer,ka sagadīšanās...
4.aprīlis 2015, 22:10 | links
 
Man laikam neiet ar tām spolém.. Pat jaunais Rereinium šodien uztaisīja bārdu ar Varivas 1#. Likās, ka ar šādu spoli kam tādam vairs nevajadzētu notikt. Jācer,ka sagadīšanās...

sigi, 4.aprīlis 2015, 22:10


Nez man regulāri ar vinu ir bārdas, (vai kāds feilers uztīšanā) bieži auklu uzklāj pusmēnesī uz kasetes. vislaik jāčeko pirms/pēc iemetiena. Ja tad taisa asu iemetienu, tad bārda :(
Tādā ziņā ar Mitchellu nav bijusi neviena bārda.

Varbūt man ar ir paveicies tikt pie brāķa, bet kolēģim diezgan līdzīgi... ar "gadās"
5.aprīlis 2015, 00:32 | links
 
Cik nu man šaizes( bārdas) ar rarenium spolēm ir bijušas, visas dēļ paviršas atieksmes- esmu ticis pie bārdiņām, dēļ sūdīga "bekinga", kā arī spoles kasetes augstuma dēļ. Piejot rūpīgāk šīm lietām ,ar bārdiņām vairs neņemos. Smalkāku par #0.3PE neesmu licis, viss ir štokos.
5.aprīlis 2015, 09:38 | links
 
No manas pieredzes - slikti ir pēc strādāšanas ar vieglu/vieglas pretestības manekli izmantot smagu/lielas pretestības mānekli. Ar vieglo/mazas pretestības mānekli tinums izveidojas mazak blīvs, smaigais/lielas pretestības māneklis slodzes pīķos griež auklu iekšā šādos tinumos. Tāpat var gadīties, ja stradajot ar vieglas pretestības mānekļiem sanāk "izcirst" zacepu.
Un kopuma - jo smalkāks "diedziņš", jo vieglāk viņu "iecirst" auklas tinumā. Ar resnākām pītenēm un lētām spolēm nekad nav bijušas šādas problēmas.
5.aprīlis 2015, 10:29 | links
 
Klons> Piekritīšu. Diedziņiem gan nav liela gramu amplitūda. Smalko auklu PE 0.3 parasti izmantoju līdz gramiem 5iem, pat mazāk.
5.aprīlis 2015, 10:41 | links
 
sigi, nezinu kapēc tā, jo pašam ir Japāņu tirgū pozicionētais Rarenium 2500S Ci4+ skat šeit - http://fishing.shimano.co.jp/
ar PE 0.4 Soare pīto auklu. Nav bijis neviens kāposts. Nav bijušas problēmas ar bremžu sistēmu u.t.t. Izmantoju šo spoli retāk nekā Luviasu. Kas par Varivasu Tev ir?
5.aprīlis 2015, 11:37 | links
 
Skutans> pamēģini pēc mikrogumijas uzlikt lielāko, pēc testa pieļaujamo rotiņu :)

kristsKG> Arī mani ar JDM spolēm kāposti nav piemeklējuši, jāprasa Bumam, kur atšķirība. Uz aci nekāda...
5.aprīlis 2015, 12:01 | links
 
KristsKG, man ir Tournaments 7' un aukla uz 3000 rereiniuma bijaVARIVAS AVANI Eging Green PE,120M 1#.
Protams, šim kātam aukla par lielu, taču 3h mētāju dažāda lieluma un smaguma mānekļus un bēdu nezināju. Sajūtas ar vnk izcilas, metiens labs, varēja arī asus metienus izdarīt. Karoč.. Met ka gribi, viss strādā lieliski. Tad pékšņi viens metiens un nenormāla bārda. Mājas pinot auklu vietām redzéju, ka tā ieplísusi, nezinu vai pinkeresanas rezultātā vai aukla brāķis. Eh, kā jau teicu, ceru, ka sagadíšanās..
5.aprīlis 2015, 13:11 | links
 
Sašutums! :) Pasūtīju 11 februārī Mitchell Mag Pro Extreme 500 spoli no vietējā internet-veikala! Vēl aiz vien klusums, tas pats darās arī citos i-veikalos! Visi gaida! Nez no kāda cauruma tās spoles tiek sūtītas uz LV! 2 mēneši tomēr!
6.aprīlis 2015, 21:18 | links
 
Sveiciens!
Noderētu spečuku padoms.
Ko varat ieteikt no budžeta bezinerces spolēm, kas normāli klāj auklu un netaisa bārdas?
Doma ir izmantot PE auklu ar testu līdz 6lb vieglajam džigam.
Budžets līdz 50€.
Saprotu, ka prasības ir izvirzītas augstas un brīnumi nenotiek.
Bet varbūt tomēr notiek : )
9.aprīlis 2015, 12:56 | links
 
Sašutums! :) Pasūtīju 11 februārī Mitchell Mag Pro Extreme 500 spoli no vietējā internet-veikala! Vēl aiz vien klusums, tas pats darās arī citos i-veikalos! Visi gaida! Nez no kāda cauruma tās spoles tiek sūtītas uz LV! 2 mēneši tomēr!

ReSt, 6.aprīlis 2015, 21:18

Tu samaksāji? Ja jā - nu tad krāj naudu pa jaunu! :)
9.aprīlis 2015, 13:43 | links
 
Bandito, nē, nemaksāju! Pasūtīju iekš fishbon, kamēr neesmu saņēmis rēķinu, nav jāmaksā! Jautāju arī iekš eboat un 689.lv! Šie ar gaida pievedumu!
9.aprīlis 2015, 14:36 | links
 
Bandito, nē, nemaksāju! Pasūtīju iekš fishbon, kamēr neesmu saņēmis rēķinu, nav jāmaksā! Jautāju arī iekš eboat un 689.lv! Šie ar gaida pievedumu!

ReSt, 9.aprīlis 2015, 14:36

Nju ar tiem neta veikaliem pie mums ar uzmanīgi, labāk maksāt saņemot preci, jo viens 689 jau pa grunti, šis 689.lv izskatās uz tās pašas takas...
9.aprīlis 2015, 14:45 | links
 
Ar fishbon nekad nav bijušas problēmas, vairāki kāti ir bijuši pirkti utt ar naudas pārskaitīšanu! Bet nu, 2 mēneši ir pa ilgu! :)

Bandito, nē, nemaksāju! Pasūtīju iekš fishbon, kamēr neesmu saņēmis rēķinu, nav jāmaksā! Jautāju arī iekš eboat un 689.lv! Šie ar gaida pievedumu!

ReSt, 9.aprīlis 2015, 14:36
Nju ar tiem neta veikaliem pie mums ar uzmanīgi, labāk maksāt saņemot preci, jo viens 689 jau pa grunti, šis 689.lv izskatās uz tās pašas takas...

hecs7, 9.aprīlis 2015, 14:45
9.aprīlis 2015, 14:53 | links
 
Zorge, ieej ebay.de un ieraksti Shimano Exage. Pa 58 EUR + kādi 7 eur pasta izdevumi.
Ja noķer atlaides, tad lielajā Elkorā arī Exage bija pa 57 eur.
Ciešamas zem 50 eur arī ir Mitchell Fluid (vieglam džigam).
No nebrendiem OK bija Mikado SkyDream. Ilgi kalpoja un divas papildus kasetes.
Lēta ķīniešu pītā aukla ir Ebay. 1000 metri pa 17-20 eur (1000 m braided fishing line - piedāvājums plašs). To gan tievāku pa 0,16 neiesaku. Lieku visām budžeta spolēm.
9.aprīlis 2015, 15:46 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager