Spoles

Exage mana gala maksa 70eur nez kapēc jig.lv un eboat.lv 95eur
13.jūlijs 2015, 19:39 | links
 
Exage paņēmu pa 75,esmu apmierināts.Priekš tāda cipara ar ņeržas gultņiem-super.
13.jūlijs 2015, 23:14 | links
 
Exage mana gala maksa 70eur nez kapēc jig.lv un eboat.lv 95eur

coperis14, 13.jūlijs 2015, 19:39


Elementāri, nomet PVN un iegūsi tādu ciparu, acīmredzot "Tavā galā" čekiņus nesit un viss rullē naļikā "pa melno". Mums stāv oficiālā distributora rekomendētās cenas, un kā interneta veikali, kur visas apmaksas notiek officiāli ar pārskaitījumu, nekādas spēles ar skaidro naudu un PVN spēlēt nevaram.
14.jūlijs 2015, 09:07 | links
 
Exage mana gala maksa 70eur nez kapēc jig.lv un eboat.lv 95eur

coperis14, 13.jūlijs 2015, 19:39

Tavā galā jaunais modelis vēl nav pienācis,kad pienāks tad cena būs tāda kā visur.
p.s.ja vari veco modeli nepērc,jo jaunais FD ir stipri labāks.
14.jūlijs 2015, 09:17 | links
 
Exage mana gala maksa 70eur nez kapēc jig.lv un eboat.lv 95eur

coperis14, 13.jūlijs 2015, 19:39
Tavā galā jaunais modelis vēl nav pienācis,kad pienāks tad cena būs tāda kā visur.
p.s.ja vari veco modeli nepērc,jo jaunais FD ir stipri labāks.

arsiks, 14.jūlijs 2015, 09:17



Jā, arī iespējams variants, ka tas ir "vecais" Exage FC nevis "jaunais" FD... Uz FD cenu Shimano pacēla diezgan nikni ~ 15%.
14.jūlijs 2015, 10:31 | links
 
Jig.lv nep tas ir fd modelis ;)
14.jūlijs 2015, 12:06 | links
 
Ja kādam interesē Elkora šobrīd ir atlaides 30% visam. Man 1000 FD EXAGE sanaca 67 naudiņas 95 vietā. Meloch no prejatno..:)
Bija arī daudzi un dažādi coti modeļi...
15.jūlijs 2015, 08:56 | links
 
Ko labāk ņemt - Shimano AERNOS XT 2500 vai Shimano SEDONA 2500 FD? Kāpēc?
20.jūlijs 2015, 19:38 | links
 
Nu kungi, šodien nācās ieskriet tuvākajā copes bodē. Pie reizes uzsāku nelielu dialogu par spolēm. Par manu exage fd dzirdēju skarbus vārdus un vispār par shimano spolēm kā tādām. Sakot, ka copmaņi uzķerās uz spēcīgo reklāmu no shimano puses. Nu nez, man, personīgi, spole strādā un nav nekādu defektu. Kā ir ar Jūsu spolēm. Vienkārši kungs no labas vai sliktas gribas iestāstīja, ka viņu piedāvaātās spoles pa 45 naudām ir daudz labākas. Ne asakas.
22.jūlijs 2015, 17:35 | links
 
kas tas par spolem,ko vinjsh piedava?
22.jūlijs 2015, 17:42 | links
 
[quote=412745]kas tas par spolem,ko vinjsh piedava?

sushnjaks, 22.jūlijs 2015, 17:42[/quote
viena bija, ja pareizi uzrakstīšu Ryobi un otras nosaukumu neatceros.
22.jūlijs 2015, 17:50 | links
 
nu ryobi nav no sliktakajam,bet pasmagas,nu un katram savs,par shimano nevaretu sliktus vardus teikt ar,ko teiks experti?:)
22.jūlijs 2015, 17:54 | links
 
nu ryobi nav no sliktakajam,bet pasmagas,nu un katram savs,par shimano nevaretu sliktus vardus teikt ar,ko teiks experti?:)

sushnjaks, 22.jūlijs 2015, 17:54

To pašu gribas dzirdēt. Vienkārši cilvēks bija nu ļoti noskaņots pret jebkuru shimano spoli. Izņemot twin power:D
22.jūlijs 2015, 17:57 | links
 
Nu kungi, šodien nācās ieskriet tuvākajā copes bodē. Pie reizes uzsāku nelielu dialogu par spolēm. Par manu exage fd dzirdēju skarbus vārdus un vispār par shimano spolēm kā tādām. Sakot, ka copmaņi uzķerās uz spēcīgo reklāmu no shimano puses. Nu nez, man, personīgi, spole strādā un nav nekādu defektu. Kā ir ar Jūsu spolēm. Vienkārši kungs no labas vai sliktas gribas iestāstīja, ka viņu piedāvaātās spoles pa 45 naudām ir daudz labākas. Ne asakas.

shaiba, 22.jūlijs 2015, 17:35


Sviests pilnīgs. Shimano Exage nav kosmiska spole, bet pēc cenas/kvalitātes attiecības tā ir pagaidām nepārspēta cenu kategorijā nedaudz zem 100EUR. Pirmā no Shimano spolēm, ko reāli var sākt prātīgi lietot ar smalkām auklām utt., tehnoloģiski tur sabāzts pietiekami daudz būtisku fīču. DAIWAI tieši šai nišā nav īsti ko likt pretī, FREAMS ir labāks, bet jau būs par 30+ eirikiem dārgāks. Ryobi ir normāli darba zirgi, bet tiešam šalīdzinoši ļoti smagi un smalku auklu es riskētu likt varbūt tikai uz Excia, kas pati par sevi nemaksā mazāk par Exage.
22.jūlijs 2015, 18:19 | links
 
Nu kungi, šodien nācās ieskriet tuvākajā copes bodē. Pie reizes uzsāku nelielu dialogu par spolēm. Par manu exage fd dzirdēju skarbus vārdus un vispār par shimano spolēm kā tādām. Sakot, ka copmaņi uzķerās uz spēcīgo reklāmu no shimano puses. Nu nez, man, personīgi, spole strādā un nav nekādu defektu. Kā ir ar Jūsu spolēm. Vienkārši kungs no labas vai sliktas gribas iestāstīja, ka viņu piedāvaātās spoles pa 45 naudām ir daudz labākas. Ne asakas.

shaiba, 22.jūlijs 2015, 17:35

Sviests pilnīgs. Shimano Exage nav kosmiska spole, bet pēc cenas/kvalitātes attiecības tā ir pagaidām nepārspēta cenu kategorijā nedaudz zem 100EUR. Pirmā no Shimano spolēm, ko reāli var sākt prātīgi lietot ar smalkām auklām utt., tehnoloģiski tur sabāzts pietiekami daudz būtisku fīču. DAIWAI tieši šai nišā nav īsti ko likt pretī, FREAMS ir labāks, bet jau būs par 30+ eirikiem dārgāks. Ryobi ir normāli darba zirgi, bet tiešam šalīdzinoši ļoti smagi un smalku auklu es riskētu likt varbūt tikai uz Excia, kas pati par sevi nemaksā mazāk par Exage.

JIG.LV, 22.jūlijs 2015, 18:19

Tur jau ir tā lieta, ka es paskaidroju, ka pirku pēc atvēlētā budžeta un citu hobija piekritēju ieteikumiem un secinājumiem. Kungs tomēr bija neatkāpīgs no sava viedokļa.
22.jūlijs 2015, 18:55 | links
 
Jig.lv - smalkās auklas tīri labi šancē uz Ryobi Slam.
22.jūlijs 2015, 19:02 | links
 
Tas kunks, kas no Šimaņiem atzīst tikai Twini, izstās sen nav dabūjis vai arī pa daudz met! :) Paskaties spices copmaņiem albumos uz spoļu emblēmām. He, he...
22.jūlijs 2015, 20:19 | links
 
Tas kunks, kas no Šimaņiem atzīst tikai Twini, izstās sen nav dabūjis vai arī pa daudz met! :) Paskaties spices copmaņiem albumos uz spoļu emblēmām. He, he...
22.jūlijs 2015, 20:19 | links
 
Īstenībā Exage priekš tā cipara ir ļoti laba spole. Mēs katrs tērējam savam vaļaspriekam tik cik varam atļauties un cik nopietni pret to izturamies! Ja cilvēkam cope ir atpūta, tad ieguldījums arī būs atbilstošs. Hobija līmenī izmaksas jau būs dārgākas, tā teikt: vidējais gals. Nu ja makšķerēšana ir dzīvesveids vai profesionāla (sports) attieksme, tad nu tur viss ir skaidrs.
Nav jāskatās uz spices copmaņiem. Visi nebrauc ar S klases meršiem, vai septītajiem bembjiem!
23.jūlijs 2015, 07:15 | links
 
Sveiki, esmu spiningotājs iesācējs, bet jau šobrīd saprotu ka manis pirmā pirktā spole nekam neder (Konger Carbo maxx, precīzu modeli no galvas nepateikšu, pirkta pa 23 eiro), gan tinot gan metot tā izdveš nepatīkamas skaņas, no kā noteikti cieš metiens. Gribētu dzirdēt kādus ieteikumus, ko varētu nopirkt vietā cenu kategorijā ap 50 eiro. Par Shimano spolēm esmu dzirdējis labas atsauksmes. Spole Shimano NEXAVE 2500 FD var nopirkt ap 45 eiro, ko par šādu variantu sakat?
Šobrīd lietoju KONGER TROKER SPIN 240/40 kātu un pīto auklu (0.16 ja nemaldos), vizuļu svars pārsvarā līdz 20gr., bet kāts atļauj lietot arī smagākus, kas noteikti kādreiz arī tiks darīts.
10.augusts 2015, 11:01 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager