Spoles

Un neliels, bet tomēr risks, ka ar Tevis apmaksāto spoli copēs kāds cits :)
19.augusts 2015, 15:39 | links
 
Personīgi man no ebay nav bijusi neviena ķibele nekad. Apkārtējiem cik zinu pašiem tikai savas nolaidības dēļ ir bijušas problēmas.
19.augusts 2015, 15:49 | links
 
Ryobi. Esmu lasījis slavasdziesmas par shamo kaa pie ukraiņiem tā pie krieviem un visbeidzot arī te. Jautājums par Arctix 1000. Cenas un gultņu skaits interneta veikalos un ne tikai svārstās līdz izmisumam. Kas tur īsti ir? Vai ķīnieši taisa pakaļdarinājumus ķīniešiem? Lāsa un Sargofish piemēram... Ir kādam skaidrība kur patiesību meklēt?
20.augusts 2015, 19:01 | links
 
PAr RYOBI, vismaz Zauber sērijai ir tipa "labāka kvalitāte", jeb oriģinālajā sērijas Nr, bet ķīnas otrajai škirai gan nav sērjias nr iegravēts uz spoles kājiņas, ar to arī it kā atšķirt varēja no lētās rūpnīcas darinājuma.
Protams nepretendēju uz 100% taisnību un patiesību
20.augusts 2015, 20:16 | links
 
PAr RYOBI, vismaz Zauber sērijai ir tipa "labāka kvalitāte", jeb oriģinālajā sērijas Nr, bet ķīnas otrajai škirai gan nav sērjias nr iegravēts uz spoles kājiņas, ar to arī it kā atšķirt varēja no lētās rūpnīcas darinājuma.
Protams nepretendēju uz 100% taisnību un patiesību

hecs7, 20.augusts 2015, 20:16


Nu skaidrs. A to jāskatās pirms vai pēc pirkšanas ? :)
20.augusts 2015, 22:01 | links
 
hecs7, 20.augusts 2015, 20:16

Nu skaidrs. A to jāskatās pirms vai pēc pirkšanas ? :)

Jurik, 20.augusts 2015, 22:01[/quote]
es pasūtot pārdevējam prasīju vei ir numurs sērijas, jeb ar kādu sērijas nr man sūtīs, lai bildi atsūta, viens tik atsūtīja, protams ne no tiem kam bija 'baigi lēti"
20.augusts 2015, 22:26 | links
 
Kungi! Sāku tuvoties nākamajam experimentam. Pa cik ne LineWinder Globe 800, ne Ryobi Tresior 1000 mani nespēja pārliecināt, ka pie visa vainīga mana nemākulība un līkrocība - pētu nākamo plauktu ar budžetspolēm. Šobrīd saraksts izveidojies šāds: Sh Exage1000FD, Sh Sedona500FD, Mitchell 310pro, Daiwa Crest 1500. Vai ir kāda pieredze ar šiem, kurā esat gatavi padalīties lai mazāk muļķības un kaitējuma savam makam nodaru.

Paldies!
3.septembris 2015, 09:51 | links
 
Jurik
Es daudz nedomājot ņemtu Exage
3.septembris 2015, 11:15 | links
 
Kungi! Sāku tuvoties nākamajam experimentam. Pa cik ne LineWinder Globe 800, ne Ryobi Tresior 1000 mani nespēja pārliecināt, ka pie visa vainīga mana nemākulība un līkrocība - pētu nākamo plauktu ar budžetspolēm. Šobrīd saraksts izveidojies šāds: Sh Exage1000FD, Sh Sedona500FD, Mitchell 310pro, Daiwa Crest 1500. Vai ir kāda pieredze ar šiem, kurā esat gatavi padalīties lai mazāk muļķības un kaitējuma savam makam nodaru.

Paldies!

Jurik, 3.septembris 2015, 09:51


Ja mikruhai tad šajā cenu kategorijā vai nu Shimano Exage 1000 vai Daiwa Legalis 2000HA.
Spoles tehniski ir līdzvērtīgas, Exage kā jau 1000 būs mazāks un vieglāks, kā arī lēnais pārnesums ļaus vieglāk kontrolēt mazākus/lēnākus soļus, specializēta mikruhas un UL spole. Legalis ir biški lielāks, 40g smagāks , taču izturīgāks (drag 4kg pret Exage 1000 2kg) un universālāk pielietojams, gan smagākām lietām var mēģināt, gan arī ātrais pārnesums dod vairāk iespēju, lēni tīt jebkurš pats māk un soļa garumu var regulēt ar spoles apgriezienu, savukārt, ja reāli vajag ātrāk patīt, strauji novācot auklu vtml., tad 6:1 ir priekšrocība.
3.septembris 2015, 11:26 | links
 
Paaldiies. Pie saraksta kaut kas jau noiisinaajaas, bet klaat pienaaca Tica Cetus
3.septembris 2015, 14:41 | links
 
Jurik
priekš mj labāk ko zināmu shimano vai daiwa! Manam virsū stāv daiwa legalis un viss ir kārtībā, ar exage būtu tieši tāpat!
3.septembris 2015, 15:20 | links
 
Kādam ir kaut kādas atsauksmes par Daiwa spolēm?
3.septembris 2015, 15:30 | links
 
Arvi! Cenas exage un legalis praktiski vienas. Vai pasham nerodas gribeeshana lai spole bik vieglaaka beutu? Ja caur jebāju - tur reāli ir 5jevreju starpiiba kas exage kas lexa kas legalis. Un tas man izvēli sarezhgjii. Jaameegjina taisiit eenudienu, jaameklee copmanji ar shaadaam spoleem un jaaluudz dot chamdiit. Veikala plauktaa tomeer viss liekas skaistaak kaa dabaa. Un laikam jaaprasa Bumsim uz ko mazaak reklamaaciju
3.septembris 2015, 15:39 | links
 
jurik
Mans mj kātiņš ir Team Salmo Tioga Rockfish, 2.13 (laikam) teikšu kā ir, man vieglāks nekas neprasās, varbūt vienkārši neesmu izlepis :) Katrā ziņā ar 0,3 (pēc japāņiem) aukliņu viņa tiek galā lieliski, nav ne bārdu, ne cilpu un viss strādā labi. Gribētos jau uzlikt Luvias, bet...es labāk izvēlos nopirkt 3 labas spoles, nekā vienu lielisku :) Twičam un dropšotam man stāv virsū exage, bet tam jau gadi 6 noteikti būs un prasās pēc nomaiņas. Vietā likšu vai nu to pašu exage, vai visticamākais biš klāt pielikšu un ņemšu Daiwa Freams
3.septembris 2015, 16:04 | links
 
Kādam ir kaut kādas atsauksmes par Daiwa spolēm?

lidaka08, 3.septembris 2015, 15:30

ir bet daudziem (tirgotājiem) nepatiks:D
Daiwas, kuras made in China nav ok. Nopirku pirms pāris gadiem Caldia un sūtīju atpakaļ pēc pirmās copes. Cena 200 eur. Sāka tarkšķēt, apmainīja, tik cik pačakarēties, bet arī tagad jūtu ka nešancē kā nākas.

Tās kuras made in Japan ir dārgas, ap 400 eur un uz augšu. Ir daiwa made in Japan spole kura kalpo nu jau 9 gadus, cena toreiz bija 230 LVL. Ja nav šie maģiskie vārdi made in Japan var droši pirkt ko lētāku, kaut vai to pašu mitchell mag pro extreme, liekas ka būs labāka.

Mans viedoklis tāds, spoles Japānas tirgum labākas kā tās kuras ražotas Ķīnā. Paskaties cenas ebay, tās kuras ražotas Japānā, pat lietotas maksā tik cik kaut kāds freams vai vvz kā sauc :)

Var padiskutēt par to ka daiwa pat made in china ir labāka kā cits "ekvivalents", bet es tam tomēr nepiekritīšu.
3.septembris 2015, 16:34 | links
 
Jurik
Ticai nav ne vainas. Divus gadus kā lietoju MJ ar 0.06 un 0.09 pīteni vēl nav nevienu bārdu uzmetusi. Modelis laikam Tica DynaSpin GH1000.
Maksā viņa vismaz par 1/3 lētāk kā Ekseidž un Tevis pieminētā Daiwa.
3.septembris 2015, 20:01 | links
 
Pērkot china daiwas un shimano ir jāmaksā par brenda nosaukumu, ja pērk made in japan, tad maksā par kvalitāti un copes izjūtām :)
3.septembris 2015, 20:09 | links
 
Pag. Atkal nepanāku. Ir Exage made in Japan un ir Exage made in china? Tā pat kā Ryobi jālasa kas uz roktura raxtīts? Piedodiet - bambuks esmu. Pirmām kārtām jau no uzņēmuma mārketinga viedokļa tas ir absurdi, ka viens modelis ar vienu prečuzīmi var būt dažādās kvalitātēs.. hmmmm..
3.septembris 2015, 20:39 | links
 
Kādam ir kaut kādas atsauksmes par Daiwa spolēm?

lidaka08, 3.septembris 2015, 15:30
ir bet daudziem (tirgotājiem) nepatiks:D
Daiwas, kuras made in China nav ok. Nopirku pirms pāris gadiem Caldia un sūtīju atpakaļ pēc pirmās copes. Cena 200 eur. Sāka tarkšķēt, apmainīja, tik cik pačakarēties, bet arī tagad jūtu ka nešancē kā nākas.

Tās kuras made in Japan ir dārgas, ap 400 eur un uz augšu. Ir daiwa made in Japan spole kura kalpo nu jau 9 gadus, cena toreiz bija 230 LVL. Ja nav šie maģiskie vārdi made in Japan var droši pirkt ko lētāku, kaut vai to pašu mitchell mag pro extreme, liekas ka būs labāka.

Mans viedoklis tāds, spoles Japānas tirgum labākas kā tās kuras ražotas Ķīnā. Paskaties cenas ebay, tās kuras ražotas Japānā, pat lietotas maksā tik cik kaut kāds freams vai vvz kā sauc :)

Var padiskutēt par to ka daiwa pat made in china ir labāka kā cits "ekvivalents", bet es tam tomēr nepiekritīšu.

dolo, 3.septembris 2015, 16:34


Tu mazliet jauc lietas... Izņemot dažus specifiskus modeļus Japānā savā tirgū pārdod un lieto tieši tādas pašas , vienā rupnīcā taisītas, Made in China (vai Vietnam, tur arī Daiwai ir rūpnīca) spoles. Vienkārši ir pašas par sevi augstā gala spoles, kuras ir tieši Made in Japan kādas pārdod gan Eiropas tirgū, gan Japānā , tām arī virsū ir rakstīts "Made in Japan", tas ir sākot no spolēm cenu kategorijā ~ 300+ EUR, Certate, Luvias, Exist, Morethan u.c. "biezā gala"... Visas lētā gala un vidējās budžeta klases spoles jau n-tos gadus nav Made in Japan. Caldia Japānā taisīja līdz 2013 vai 2014. gadam...
Es ļoti šaubos ka DAIWA vai kāds cits nopietns ražotājs taisītu speciāli "labo līniju Japānai" un "brāķa līniju Eiropai" vienam un tam pašam modelim, tam nav ne ekonomiskas ne kaut kādas biznesa jēgas.
Cita lieta ir tas, ka Krievijā jau sen masveidā ir manīti gan Daiwa, gan Shimano, gan pat Ryobi viltojumi... Tas cits stāsts...
3.septembris 2015, 20:58 | links
 
Jig! Paldies! Bilde skaidra. Shaubas un ticību sazvērestību teorijai saglabā vien tas, ka Vācijā veļaspulvers tomēr labāks :) Nu tas tā - nenopietnībaie
3.septembris 2015, 21:13 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager