Spoles

pienef [09.11.17]: kuru spoli labāk ņemt vieglajam džigam līdz 10. gr. ausaini. Daiwa revros vai shimano nasci?
Revrosu E 2000A
9.novembris 2017, 23:41 | links
 
kuru spoli labāk ņemt vieglajam džigam līdz 10. gr. ausaini. Daiwa revros vai shimano nasci?

pienef, 9.novembris 2017, 21:31


revros max 2 ja uzmanigi ta 3 sezonas izvilks, protams atkarīgs cik daudz copē....
10.novembris 2017, 09:48 | links
 
Sveiciens!

Kādam nav info, vai kaut kur Latvijā tirgojas "Daiwa Theory HA" URL no ebay: goo.gl/jN1j6S

Interesē tieši šis modelis, gribas paturēt rokās pirms pirkšanas
14.novembris 2017, 16:06 | links
 
martins_ [31.10.17]: Šādus brīnumus parasti ilgāku laiku nelieto :)
Lieto, un sekmīgi.
2 sezonas pa nedēļai testēti "cietā" un vietējā saldūdens vidē, un ir kā jauni. Noteikti kalpos ilgi un uzticīgi.
Pie mūsdienu tehnoloğijām progresīvākie "brīnumu" ražotāji attīstās un daži "brīnumi", patiešām spēj būt brīnumi, sasniedzot brendu virsvidējo plauktu kvalitāti, par salīdzinoši daudz pieņemamākām cenām. 1/3.-daļu vai pat pusi no brenda taču maksājam par skanīgo nosaukumu, bet ne jau vienmēr kvalitāte ir adekvāta cenai.
pienef, Robiss1, ja nevaram izlemt vai šaubamies, velKam uz PM konsultāciju! ;)
14.novembris 2017, 21:06 | links
 
Gribētos ieteikumu kādai lielajai 4000 spolei spiningošanai lielajām līdakām un lašiem, taimiņiem...
17.novembris 2017, 14:34 | links
 
Gribētos ieteikumu kādai lielajai 4000 spolei spiningošanai lielajām līdakām un lašiem, taimiņiem...

Fisherz, 17.novembris 2017, 14:34


Pats strādāju ar budžeta klases shimano ultegra 4000, bija līdz Zviedrijā. Vilktas daudz lielās līdakas, lielākā 10,8kg, bija daudz 8nieces, 7nieces. Spole pilnībā apmierina
17.novembris 2017, 14:44 | links
 
Nūuuuu, piemēram, Ryobi Zauber CF 4000
17.novembris 2017, 15:16 | links
 
Nuuu, izmēram nav liela nozīme. Es lietoju un citiem iesaku rau ko. Savulaik forumā salasījos par budžeta klases Tsurinoya Jaguar. Ar 2 alumīnija špuļām. Paņēmu, iepatikās un iemīlējos. Manta apmēram Daiva Exceler līmenī.
18.novembris 2017, 07:41 | links
 
Spoles no Ķīnas ir tīri zolīdas, nu es konkretak runāju par Multiplikatoriem. Ja jau multus ražo tiešām kvalitatīvus, tad nedomaju, ka bezinerces spoles ir daudz sūdīgākas.

P.S. Ķīniets jau sen izmanto šimano un daiwas izejmaterialus, tik tu nemaksa 200% no cenas par brendu.
18.novembris 2017, 21:47 | links
 
Spoles no Ķīnas ir tīri zolīdas, nu es konkretak runāju par Multiplikatoriem. Ja jau multus ražo tiešām kvalitatīvus, tad nedomaju, ka bezinerces spoles ir daudz sūdīgākas.

P.S. Ķīniets jau sen izmanto šimano un daiwas izejmaterialus, tik tu nemaksa 200% no cenas par brendu.

Fluxss, 18.novembris 2017, 21:47


LOL un tu tagad domā ka esi gudrāks par ķīniešiem un visiem pārējiem. Un ķīnieši liks tev iekšā kvalitatīvus gultņus uc materiālus.
Forši ka tev tāda pārliecība, man gan nav.
18.novembris 2017, 22:59 | links
 
Spoles no Ķīnas ir tīri zolīdas, nu es konkretak runāju par Multiplikatoriem. Ja jau multus ražo tiešām kvalitatīvus, tad nedomaju, ka bezinerces spoles ir daudz sūdīgākas.

P.S. Ķīniets jau sen izmanto šimano un daiwas izejmaterialus, tik tu nemaksa 200% no cenas par brendu.

Fluxss, 18.novembris 2017, 21:47

LOL un tu tagad domā ka esi gudrāks par ķīniešiem un visiem pārējiem. Un ķīnieši liks tev iekšā kvalitatīvus gultņus uc materiālus.
Forši ka tev tāda pārliecība, man gan nav.

Davis-Di, 18.novembris 2017, 22:59


Malacis, saprati visu kontekstu un ka esu pats gudrākais! Cepuri nost! Malacis!

P.S. Kā tu domā, no kurienes tie tavi gultņi priekš šimano un Daiwas nāk? Vacijas vai Bocas gultnji? Pašam smiekli nenāk?:D
19.novembris 2017, 21:22 | links
 
Spoles no Ķīnas ir tīri zolīdas, nu es konkretak runāju par Multiplikatoriem. Ja jau multus ražo tiešām kvalitatīvus, tad nedomaju, ka bezinerces spoles ir daudz sūdīgākas.

P.S. Ķīniets jau sen izmanto šimano un daiwas izejmaterialus, tik tu nemaksa 200% no cenas par brendu.

Fluxss, 18.novembris 2017, 21:47

LOL un tu tagad domā ka esi gudrāks par ķīniešiem un visiem pārējiem. Un ķīnieši liks tev iekšā kvalitatīvus gultņus uc materiālus.
Forši ka tev tāda pārliecība, man gan nav.

Davis-Di, 18.novembris 2017, 22:59

Malacis, saprati visu kontekstu un ka esu pats gudrākais! Cepuri nost! Malacis!

P.S. Kā tu domā, no kurienes tie tavi gultņi priekš šimano un Daiwas nāk? Vacijas vai Bocas gultnji? Pašam smiekli nenāk?:D

Fluxss, 19.novembris 2017, 21:22


Te nu gan būs atkarīgs no pašas spoles modeļa. piemēram CRBB gultņus ko izmanto Daiwa ražo Japānā. ;)
20.novembris 2017, 13:14 | links
 
Jautājums par spoli MJ, varbūt kādam ir atsauksmes, aukla 0.4#, padomā divi modeļi:

1) Shimano Aernos 1000 FA 14 gada modelis
2) Shimano Technium 1000 FD 14 gada modelis

Cenas starpība 20Euro.

Paldies.
20.novembris 2017, 13:20 | links
 

Reku ir "ķīnietis"
20.novembris 2017, 14:29 | links
 
Reku ir "ķīnietis"

Chalitis, 20.novembris 2017, 14:29

Tas tādiem skeptiķiem, kā Davis-Di un co! Ir visi navaroti, labi gultņi, mag sealed, utt. Ļoti laba spole!
20.novembris 2017, 14:32 | links
 
Sveiciens visiem) gribu iegādāties fīderm 3.90(120g) spoli, vai Daivu vai Shimano vai vēl kādu nezinu budžets lidz (100eur) .Varbūt kāds var kauto ieteikt sakarīgu ? Par jebkuru atbildi iepriekš pateicos)
21.novembris 2017, 13:08 | links
 
Sveiciens visiem) gribu iegādāties fīderm 3.90(120g) spoli, vai Daivu vai Shimano vai vēl kādu nezinu budžets lidz (100eur) .Varbūt kāds var kauto ieteikt sakarīgu ? Par jebkuru atbildi iepriekš pateicos)

Tasman, 21.novembris 2017, 13:08

fiksi atbrauc uz Salmp Piedrujas veikalu- Daiwa
Whisker Match Reel 2508
Whisker Match Reel 3012
gandrīz 85 eiro
21.novembris 2017, 13:19 | links
 
Spoles no Ķīnas ir tīri zolīdas, nu es konkretak runāju par Multiplikatoriem. Ja jau multus ražo tiešām kvalitatīvus, tad nedomaju, ka bezinerces spoles ir daudz sūdīgākas.

P.S. Ķīniets jau sen izmanto šimano un daiwas izejmaterialus, tik tu nemaksa 200% no cenas par brendu.

Fluxss, 18.novembris 2017, 21:47



Pasūtināju melnajā ali exp. piektdienā visādus draņķīšus ikdienā nepieciešamus, bet t.sk. arī divus China multiplikatorus- vienu no nosacīti dārgā gala (ap 80 eiro), otru lēto (ap 30 eiro). Arī cast kātus 3gab. no turienes. Redzēs kā būs ... ? Kāds teiks pa to naudu .... .
Pamēģināšu pastāstīšu.
21.novembris 2017, 13:22 | links
 
Reku ir "ķīnietis"

Chalitis, 20.novembris 2017, 14:29
Tas tādiem skeptiķiem, kā Davis-Di un co! Ir visi navaroti, labi gultņi, mag sealed, utt. Ļoti laba spole!

Chalitis, 20.novembris 2017, 14:32


Ražots Ķīnā nenozīmē ka ir sūds un mana skepse ir no reāliem piemēriem dzīvē! Liela nozīme ir kas ražo un kādā veidā un kā notiek kvalitātes kontrole - un te nav nozīmes spole, elektronika vai poliuretāna detaļas.
Ražotāji no US, JP uc. valstīm ievieš stingru kvalitātes kontroli un arī ražošanas līnijas ir modernākas ja tu salīdzini ar citiem Ķīnas pakaļdarinājumu ražotājiem, kuriem bieži pat nav kvalitātes kontroles kā tādas vispār, salaidumu vietas ir ar nobīdēm utt.. Papildus lai produktu pataisītu lētāku biezi tiek izmantoti citi materiāli vai pat samazinātas noteiktas detaļas vai to izmēri, kas beigās rezumējās lietošanas traģēdījā un dzīves cikla dramatisku samazinājumu!

Papildus ja tu iegādājies preci no Ķīnas esiet ļoti uzmanīgi uz preces aprakstu, jo viņi var pārdot arī flomasterus kuri nezīmē un beigās viņiem būs taisnība, jo neviens to neapsolija :)
21.novembris 2017, 15:03 | links
 
Sveiciens visiem) gribu iegādāties fīderm 3.90(120g) spoli, vai Daivu vai Shimano vai vēl kādu nezinu budžets lidz (100eur) .Varbūt kāds var kauto ieteikt sakarīgu ? Par jebkuru atbildi iepriekš pateicos)

Tasman, 21.novembris 2017, 13:08
fiksi atbrauc uz Salmp Piedrujas veikalu- Daiwa
Whisker Match Reel 2508
Whisker Match Reel 3012
gandrīz 85 eiro

usis, 21.novembris 2017, 13:19


Liels paldies par piedāvājumu ,bet gribētu redzēt vēl kādu variantu jo īpaši nesteidzos, es jau iegādājos divas Salmo spoles bet lieta tāda ka Salmo spoles neder Salmo fiderim, jo tās lauž spoles turētāja vietu uz Salmo fidera ,tapēc negribētos vēlreiz apdedzināties.
21.novembris 2017, 17:13 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager