Spoles

Bezinercenei un lielajiem svariem lielākais mīnus ir, ka var bez pirksta gala palikt, ja nelieto uzpirksteni vai cimdu.
Zinu kas dragā ar veco Mitchell džerku un BB gumijas un kaut kā tā spole turas, bet ir spoles,kas jūk ārā.
27.marts 2023, 21:39 | links
 
irganviens [27.03.23]: Karpinieki tak arī kiekus svarus mētā, bet lieto (lielas) bezinercenes. Ar ko tas mults ir labāks, ja neskaita stilu, protams :)
Vienu reizi pamēģināju ar karpu kātu 3.6m un shimano 10000 spoli mētāt mandulu un svina pikuci attiecīgi kāta testam. Pēc 8 metiena braucu mājās. Vars tādas muļķības neatkārtošu.
27.marts 2023, 21:39 | links
 
Davis-Di [27.03.23]: Jaunākas:
https://www.ngtlatvia.lv/veikals/params/category/235245/item/1604328/

Nieka 720 grami spolei :D

Man šādas vecā klasika vēl inventārā, slinkums vilkt ārā un nosvērt:
Vasarā uz upes satiku džeku,iesācēju zaļo copē!Pārvācies no ārzemēm uz LV.tas mauca ar tādu,pie kam mazos voblerus!...stundu bārdu piņķēja!saku griez nost,vakara cope mož ko dabūsi!nekas viņam nesanāca!
27.marts 2023, 21:34 | links
 
Jaunākas:
https://www.ngtlatvia.lv/veikals/params/category/235245/item/1604328/

Nieka 720 grami spolei :D

Man šādas vecā klasika vēl inventārā, slinkums vilkt ārā un nosvērt:
27.marts 2023, 21:25 | links
 
Karpinieki tak arī kiekus svarus mētā, bet lieto (lielas) bezinercenes. Ar ko tas mults ir labāks, ja neskaita stilu, protams :)

irganviens, 27.marts 2023, 21:06


Cik daudz metienus uztaisa karpinieks un cik spiningotājs. (atskaitot iebarošanu)
Esi turējis rokā Shimano LC 10000, stādies priekšā, kas tā par gaļasmašīnu?
Ar bezinerceni var mētāt BB un džerkus un ir kas copē tā izmantojot parasti 4000 izmēru, pa laikam nomainot spoli, bet agri vai vēlu vairums pāriet uz multu vienalga.

Es priekš BB personīgi dotu priekšroku ABU Revo Beast 40 vai Abu Revo Toro Beast 50 sērijai.
27.marts 2023, 21:18 | links
 
irganviens [27.03.23]: Karpinieki tak arī kiekus svarus mētā, bet lieto (lielas) bezinercenes. Ar ko tas mults ir labāks, ja neskaita stilu, protams :)
Pamētā bb ar 500+gr spoli!:)
27.marts 2023, 21:12 | links
 
Karpinieki tak arī kiekus svarus mētā, bet lieto (lielas) bezinercenes. Ar ko tas mults ir labāks, ja neskaita stilu, protams :)
27.marts 2023, 21:06 | links
 
bonis99 [27.03.23]: Willy [19m]: BAigars [57m]: Jurisvv [15:44]: Vēlos iegādāties pirmo multiplikatoru priekš BB, varbūt kāds var ieteikt optimālāko no budžeta klases?
Paldies!Arī šoziem biju līdzīgā situācijā. Tā kā mans uzskats - labāk paņemt labu lietotu, nekā jaunu lētuci, tad paņēmu divas lietotas Instinct X7 pa 160€ kopā.
Ļoti bieži tagad parādās visādas labas Daiwas un Abu multa spoles mazlietotas. Ķer ciet!Divas x7 160e!!!Interesanti kapēc tik lēti!?:))...liekas,ka zinu atbildi!
Man ir 2 Tatulas,katrai sezona!mana sezona!! Pie kam 200hd!..vienu Onkyo iztìrija otrai nekādas vainas!X7 pat tuvu nestāv Tatulai!svars 230gr!:)200 gan jau ir ok. Bet ja ņemtu otru spoli, tā būtu 300. Tiek mētātas gumijas virs 130g. Lielā kobira ir pat 220g. Spoles svars daži desmiti g šur vai tur ir mazsvarīgi.
Jā,smagajiem protams!...es ja ņemtu,tad laikam Abu!MT ieteica!:)
Tam cepuri nost!:))
27.marts 2023, 20:30 | links
 
Willy [27.03.23]: BAigars [57m]: Jurisvv [15:44]: Vēlos iegādāties pirmo multiplikatoru priekš BB, varbūt kāds var ieteikt optimālāko no budžeta klases?
Paldies!Arī šoziem biju līdzīgā situācijā. Tā kā mans uzskats - labāk paņemt labu lietotu, nekā jaunu lētuci, tad paņēmu divas lietotas Instinct X7 pa 160€ kopā.
Ļoti bieži tagad parādās visādas labas Daiwas un Abu multa spoles mazlietotas. Ķer ciet!Divas x7 160e!!!Interesanti kapēc tik lēti!?:))...liekas,ka zinu atbildi!
Man ir 2 Tatulas,katrai sezona!mana sezona!! Pie kam 200hd!..vienu Onkyo iztìrija otrai nekādas vainas!X7 pat tuvu nestāv Tatulai!svars 230gr!:)
200 gan jau ir ok. Bet ja ņemtu otru spoli, tā būtu 300. Tiek mētātas gumijas virs 130g. Lielā kobira ir pat 220g. Spoles svars daži desmiti g šur vai tur ir mazsvarīgi.
27.marts 2023, 20:26 | links
 
BFT Instinct, ar manu pieredzi, nav labākā izvēle...2 gb bija, viena vēl lietošanā, es skatītos kko no Abu, cik nu budžets ļauj
27.marts 2023, 20:21 | links
 
Jurisvv [27.03.23]: Vēlos iegādāties pirmo multiplikatoru priekš BB, varbūt kāds var ieteikt optimālāko no budžeta klases?
Paldies!
Youtube ieraksti Pro fishing team Latvia. Noskaties eposode 1.5
27.marts 2023, 20:18 | links
 
BAigars [27.03.23]: Jurisvv [15:44]: Vēlos iegādāties pirmo multiplikatoru priekš BB, varbūt kāds var ieteikt optimālāko no budžeta klases?
Paldies!Arī šoziem biju līdzīgā situācijā. Tā kā mans uzskats - labāk paņemt labu lietotu, nekā jaunu lētuci, tad paņēmu divas lietotas Instinct X7 pa 160€ kopā.
Ļoti bieži tagad parādās visādas labas Daiwas un Abu multa spoles mazlietotas. Ķer ciet!
Divas x7 160e!!!Interesanti kapēc tik lēti!?:))...liekas,ka zinu atbildi!
Man ir 2 Tatulas,katrai sezona!mana sezona!! Pie kam 200hd!..vienu Onkyo iztìrija otrai nekādas vainas!X7 pat tuvu nestāv Tatulai!svars 230gr!:)
27.marts 2023, 20:09 | links
 
bonis99 [27.03.23]: Jurisvv [15:44]: Vēlos iegādāties pirmo multiplikatoru priekš BB, varbūt kāds var ieteikt optimālāko no budžeta klases?
Paldies!Katrā ziņā ja negribi problēmas ar bārdām auklai un atšautiem mānekļiem, neņem lētos multus. Lielā gumija+stingers +atsvars ir ap 25€.
Tādus 4 mēneša laikā aizmetot tālēs zilajās ir 100€ pa kāju. 100 pieliec pie pamat budžeta un sanāks normāla spole. Pirmo gadu mētāju cardiff, nav tas labākais mācību rīks. Pagājušā gadā iegādājos daiwa tatula tws 300, baigi labā mantiņa! (Jābūt stulbam lai ar tādu kaut kas nesanāktu)
Zem 200€ laba vēl esot bft instinct x7.
Lēts mults nav tas pats kas lēta bezinercene "kaut kā jau" -tas tā nebūs.
Bet Mārtiņš Babris iztāstīs smalkāk.
Kamēr rakstīju, nepamanīju ka Aigars jau ierakstīja kko;)
27.marts 2023, 19:43 | links
 
Uz kāta 1-7 man stāv okuma jaw 20…budžeta spolīte, bet neko sliktu pagaidām nevaru pateikt!:)

Nākotnē varētu uzmest acis kādai 2000 LT…:)
27.marts 2023, 19:41 | links
 
Jurisvv [27.03.23]: Vēlos iegādāties pirmo multiplikatoru priekš BB, varbūt kāds var ieteikt optimālāko no budžeta klases?
Paldies!
Katrā ziņā ja negribi problēmas ar bārdām auklai un atšautiem mānekļiem, neņem lētos multus. Lielā gumija+stingers +atsvars ir ap 25€.
Tādus 4 mēneša laikā aizmetot tālēs zilajās ir 100€ pa kāju. 100 pieliec pie pamat budžeta un sanāks normāla spole. Pirmo gadu mētāju cardiff, nav tas labākais mācību rīks. Pagājušā gadā iegādājos daiwa tatula tws 300, baigi labā mantiņa! (Jābūt stulbam lai ar tādu kaut kas nesanāktu)
Zem 200€ laba vēl esot bft instinct x7.
Lēts mults nav tas pats kas lēta bezinercene "kaut kā jau" -tas tā nebūs.
Bet Mārtiņš Babris iztāstīs smalkāk.
27.marts 2023, 19:41 | links
 
Jurisvv [27.03.23]: Vēlos iegādāties pirmo multiplikatoru priekš BB, varbūt kāds var ieteikt optimālāko no budžeta klases?
Paldies!
Arī šoziem biju līdzīgā situācijā. Tā kā mans uzskats - labāk paņemt labu lietotu, nekā jaunu lētuci, tad paņēmu divas lietotas Instinct X7 pa 160€ kopā.
Ļoti bieži tagad parādās visādas labas Daiwas un Abu multa spoles mazlietotas. Ķer ciet!
27.marts 2023, 19:21 | links
 
RaimisD [25.03.23]: Mana izvēle ir kritusi uz šo spolīti. Daiwa BG 2500
Izvērtējot manas vajadzības šī šķiet optimāla

Par cik paņēmu citu kātu, meklēju arī vieglāku spoli 2000nieci.
No jūras Daiwa BG sērijas e-boat bija 2000niece , bet ar tizlo ručku( sorry, ir cilvēki ,kas lieto un kam patīk, man nē)

Ir tāda ručka Shimano Saharai C3000 uz pludu.
Velcei Daiwa Samurai 7i 3500
Tur jātin maz, pofig, bet spinim nešķiet erganomiski.

Nopirku 2000šo Fuego.

Es saprotu , ka šai spolei sālsūdens patīk gluži kā man Kirkoravs, bet mēģināšu, patīk man viņa.
27.marts 2023, 17:04 | links
 
Vēlos iegādāties pirmo multiplikatoru priekš BB, varbūt kāds var ieteikt optimālāko no budžeta klases?
Paldies!
27.marts 2023, 15:44 | links
 
Pēc daudziem mēģinājumiem lētajā galā nu jau diezgan pasen pērku tikai kvalitatīvu mantu. Iesāku kā visi ar lētajām spolēm 20 ls vērtībā, tad jau sekoja kas labāks - kaut kas no Salmo (tikai fīderim), spinim vairākas Okumas un tad Ryobi Slam. Bet visas bēdas pazuda kā nebijušas brīdī, kad pie Ingus Goltiņa par tiem laikiem paranormālu summu iegādājos Daiwa Caldia 2500 (vispār gribēju šīmani Rarenium, bet bija izbeidzies), ja pareizi atceros, tad samaksāju 240 eiras (veikala cena bija 260). Un tad beidzot sajutu, kas patiešām ir laba spole. Man visu šo gadu laikā Kaldijai nav uzmetusies neviena bārda vai ķiņķis, uzticami kalpo uz Avida vēl šobaltdien. Nav īpaši jāeļļo un jājauc ārā, reizēm attaisu vaļā uz izpūšu Gaujas smiltis. Megsīleds ir brīnišķa lieta. Tagad uz pamatspiņa (jamaga long cast tz) ir Luvias 2500, bet lašu kātiem Shimano Ultegra 3000. Pludiņāšanai uz dzīvo (6 m kāts) esmu uzlicis Ryobi Slam 2000, un spiningu frontē jūtos nodrošināts. Fīferiem Daiwa Ninja 6000 un otra tāda pati match feeder versijā, rezerves kātiem Salmo Diamond 6000, CF pilot 6000 un FC imperium 6000. Man pietiek, un īpaši neko jaunu pagaidām nepērku klāt.
27.marts 2023, 12:56 | links
 
Vai šogad plānojas jauns modelis Certatei?:)
27.marts 2023, 12:13 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager