Spoles

Respektēju buma viedokli.

Tikai ir meli, lieli meli, un statistika. Tā nu ir visiem zināma patiesība.

Patiesībā nav man mērķa kādu par kaut ko pārliecināt, uzdevu tikai jautājumu uz kuru - tā arī atbildi nesaņēmu. Tikai zākāšanos.

Par to kā strādā spoles ar aizmugures bremzi varat paskatīties bildē, kur lomu stumj ar tačku. Mani tas pārliecina iespaidīgāk nekā tukšas runas.

krumujancis, 14.jūnijs 2016, 15:25

Krūmujanci. Kāda nu tur zākāšanās? Neviens jau nav teicis, ka Tu esi nejēga, vai makšķerēt neproti. Izteica viedokli par spolēm. Ja Tevi tas apmierina, tad ir ok! Tā ir Tava darīšana ar ko makšķerēt! Lai es ietu kādu pārliecināt, ka tas vai tas ir labāks?! Priekš kam?! Man, 25 gadi atpakaļ arī bija tieši tādi pat uzskati un domas par spolēm ar aizmugures bremzi. Laiks iet, aug pieredze, domas mainās.
14.jūnijs 2016, 19:02 | links
 
Respektēju buma viedokli.

Tikai ir meli, lieli meli, un statistika. Tā nu ir visiem zināma patiesība.

Patiesībā nav man mērķa kādu par kaut ko pārliecināt, uzdevu tikai jautājumu uz kuru - tā arī atbildi nesaņēmu. Tikai zākāšanos.

Par to kā strādā spoles ar aizmugures bremzi varat paskatīties bildē, kur lomu stumj ar tačku. Mani tas pārliecina iespaidīgāk nekā tukšas runas.
14.jūnijs 2016, 15:25 | links
 
Varu tikai dot piemēru statistikai Lielajā televizoru kastē man ir pāri pa 100 spolēm donoriem no kurām vismaz 90% sastāda spoles ar pakaļējām bremzēm
Tas tā pārdomām par konstrukciju kvalitāti Pašam NAV neviena spole ar pakaļējo bremzi Izņēmums pāris baitruneri -no kuriem arī neesmu starā :)
14.jūnijs 2016, 08:14 | links
 
to Sulla!
Kā ir iespējams izvadīt lielu asari, kuram āķis ir tikai plānā lūpas plēvītē? Un bez bremzes atlaišanas procesā? Vai vari pastāstīt?

Ja tā paklausās, tad kāds vēl man te stāstīs, ka zivs atliec āķi un aizbēg, ko tad jūs tur dariet ar to zivi, ja kas tāds ir vispār iespējams?

krumujancis, 13.jūnijs 2016, 23:41

Mierīgi un "kā skābeni"! :) Bez labas spoles, jābūt piemērotam kātam, āķim, utt. Ar UL ir vilktas un dabūtas smukas līdakas, asari. Arī lielas foreles, šauros apstākļos! Nekur nav bijusi vajadzība, procesa laikā regulēt spoles bremzi! Tā ir noregulēta tā, ka nekad nav jāatlaiž vaļīgāk. Zivs, trako skrējienu var apstādināt ar plaukstu pie spoles kasetes (ar izjūtam). Tas gan šauros apstākļos vai lai zivs neieskrien zalēs. Spiningošanas metodē nav vajadzības pēc aizmugures bremzes!
14.jūnijs 2016, 06:31 | links
 
Es te runāju par lielu zivju vilkšanu, kad panikā tiek piegriezta bremze un plīst auklas, zaudē mānekļus, lūzt kāti vai āķi. Vai pretēji atgriež vaļā bremzi pa daudz un zivs brīvi ieskrien čakārņos(zālēs). Bet tu te par asarēnu plēvēm :) Nu labi ja tev tik bail zaudēt to asarēnu, griez vaļā bremzi, bet nudien nesaprotu kāpēc tev to grūti izdarīt tām spolēm kurām bremze priekšā :)
14.jūnijs 2016, 00:07 | links
 
to Sulla!
Kā ir iespējams izvadīt lielu asari, kuram āķis ir tikai plānā lūpas plēvītē? Un bez bremzes atlaišanas procesā? Vai vari pastāstīt?

Ja tā paklausās, tad kāds vēl man te stāstīs, ka zivs atliec āķi un aizbēg, ko tad jūs tur dariet ar to zivi, ja kas tāds ir vispār iespējams?
13.jūnijs 2016, 23:41 | links
 
Tas, ka lēta spole ir mēsls, varu piekrist. Bet par pārējo... katrs zaudē prātu pa savam.

Pats esmu strādājis, un to daru arī tagad, ar dažādām spolēm, slēgtās ieskaitot. Katrai no tām ir savas priekšrocības un arī trūkumi, un katrā copes veidā tas nu ir jāizvērtē, lai šie trūkumi traucē vismazāk.

Bet pie mums jau tā ir pieņemts - katrs mācās tikai no savām kļūdām, no citu, it kā skolotāju, kļūdām, kā vajadzētu, tomēr nemācās.
13.jūnijs 2016, 23:36 | links
 
Njā tā tik bija atklāsme no krūmu jānīša :D Interesanti kāpēc zivs izvadīšanas procesā nevar regulēt bremzi tām kurām priekšā ? Var un dara (lai gan nevajag), jo vai tad kādam ir 3 rokas: vienā tur kātu, ar otru paniski griež rokturi, ar trešo piegriež bremzi :D Vispār jau jutube parpildīta ar video kur lohi cīkstiņā stiprāk piegriež bremzi un rezultātā zaudē zivi. Tāpēc prātīgs copmanis bremzi noregulē pirms copes pielāgojot auklai, kātam. Bet izvadot lielu zivi BREMZI NEAIZTIEK.
13.jūnijs 2016, 23:35 | links
 
Cik gan jocīgi tie cilvēki var būt!
Paši pērk spoles ar priekšējo bremzi un tad mokās ar visādām šeibītēm un sazin tikai vēl ar ko.
Vai nevienam nav ienācis prātā pirkt RC tipa spolītes un visu to aizmirst?
Gan ērtība, ja aukla sapiņķerējas, ātri var noņemt spoli bez jebkādas skrūvēšanas atpiņķerēšanas vajadzībai, un vēlāk bremzes regulēšanas no jauna, gan ērta bremzes regulēšana, ja vajadzīgs, zivs izvadīšanas procesā.
Bet katrs jau saiet sviestā pa savam.

krumujancis, 13.jūnijs 2016, 23:15

Vari paskaidrot, kāpēc man vajag regulēt bremzi zivs izvadīšanas laikā???! 20 gadi kā nelietoju spoles ar aizmugurējo bremzi un nelietošu arī! Pirmkārt, spoles ir smagākas un bremze neregulējās tik precīzi, kā priekšējā! FC spoles ir daudz kompaktākas! Lēta spole ir mēslis, vai ar priekšejo vai aizmugures bremzi!!!
13.jūnijs 2016, 23:22 | links
 
Cik gan jocīgi tie cilvēki var būt!
Paši pērk spoles ar priekšējo bremzi un tad mokās ar visādām šeibītēm un sazin tikai vēl ar ko.
Vai nevienam nav ienācis prātā pirkt RC tipa spolītes un visu to aizmirst?
Gan ērtība, ja aukla sapiņķerējas, ātri var noņemt spoli bez jebkādas skrūvēšanas atpiņķerēšanas vajadzībai, un vēlāk bremzes regulēšanas no jauna, gan ērta bremzes regulēšana, ja vajadzīgs, zivs izvadīšanas procesā.
Bet katrs jau saiet sviestā pa savam.
13.jūnijs 2016, 23:15 | links
 
Pa nedēļu uz jiglv dzimšanas dienas atlaidēm nopirkām ar čomu pa daiwa ninjai. Varbūt arī mūsu viedoklis nav visai vērā ņemams, jo redz neesam copējuši ar augstā gala spolēm, bet ninja ir kolosāla un noteikti labākais ar ko mēs esam strādājuši.
12.jūnijs 2016, 23:15 | links
 
nu, ko , kur tad kruto spoļu fani- kur komentāri, ka brāķis no 1000000 :)

opusums, 11.jūnijs 2016, 18:15

Rarenium nekad nav bijusi kruta spole!!! Savā cenu kategorijā, konkurētspējīga gan. :)
11.jūnijs 2016, 19:33 | links
 
11.jūnijs 2016, 19:09 | links
 
Ja spole veido tā saucamo ,,Kamieļa muguru,,tā ar pītajām auklām tā ir NEIZMANTOJAMA Daļēji to var glābt ar speciāla profīla bekinga izmantošanu ,bet jāievēro to,ka auklu varēs iztīt tikai līdz bekinga savienojumam ar pamatauklu šādas spoles varat izmantot gruntenēm ar lielāka diametra monofīlu
11.jūnijs 2016, 19:05 | links
 
http://rybalca.com/katushki/ukladka-leski.html
Tiem kuri pārzin valodas raksts kurā viss ir izklāstīts kas ir ar konusiem ,kāpēc un kad tie vajadzīgi
11.jūnijs 2016, 18:56 | links
 
11.jūnijs 2016, 18:50 | links
 
11.jūnijs 2016, 18:47 | links
 
Kasešu klasifikācija
11.jūnijs 2016, 18:43 | links
 
Uzskatu, ja konuss jau ir iestrādāts kasetē tad arī viņam tur jābūt ,ja nav tad auklai jābūt cilindrā Viss....
11.jūnijs 2016, 18:39 | links
 
Variācijas par konusu lietderību ir daudz..
11.jūnijs 2016, 18:36 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager