Spoles


Pirms regules

Un pēc regules
27.marts 2016, 18:21 | links
 

Šajā gadījumā ar šaibām līdzēts nebūs,jo uz kasetes konusa nav Ir tā saucamā muca kuru novērš savādāk Nes tik uz Salmo lai novērš brāķi vai maina pret citu spoli /ja čeks ir saglabāts/
Ja atstāsi kā ir-tad pītenes /it sevišķi smalkās /mainīsi ik pēc katras copes
27.marts 2016, 18:08 | links
 
Nu normali ir taist locinju ar roku cieti tas ir to4na . Bet kas atiecas uz spoli ta ir salmo spole ,vinai tada uzklasana ir normala .Vajadzeja tad jau vismaz shimano nemt butu shaibes klat .Tadas spoles nav domatas isti pitajai auklai vairak monukam.

cilpa, 27.marts 2016, 16:54

Priekš kam viņu taisīt ar roku?
27.marts 2016, 17:51 | links
 
Ko ta salmo puikas, neko nejēdz - tikai iesmērē ? Man šķiet ka spole pa 10 eiro daudz skaistāk uztītu auklu... Negribas ticēt - lai arī Salmo spole - tik haotisku auklu jau nevajadzētu tīt... Pirms pirku spoli teicu, kam izmantošu - un likšu pīto auklu...
27.marts 2016, 16:57 | links
 
Nu normali ir taist locinju ar roku cieti tas ir to4na . Bet kas atiecas uz spoli ta ir salmo spole ,vinai tada uzklasana ir normala .Vajadzeja tad jau vismaz shimano nemt butu shaibes klat .Tadas spoles nav domatas isti pitajai auklai vairak monukam.
27.marts 2016, 16:54 | links
 
Sveicināti!

Esmu spoles pirkšanas meklējumos tikkot nopirktajam spiningam. It kā jau biju izdomājis, ka ņemšu Shimano Exage 2500FD, bet tad pamanīju, ka daži ļoti labi atsaucoties par Spro spolēm, precīzāk Hypalite un Red Arc. Salīdzinot, ka viņas esot nenokaujamas un par galvas tiesu labākas par tādas pašas cenas kategorijas Shimano (no vienas puses skaidrs - maksā tomēr par burtiem un uzrakstiem labu daļu). Vai kāds var pakomentēt un īsti pateikt, kura tad no šīm trim ir labākā. Vai aprakstīt plusus un mīnusus. Varbūt ir kādi citi ieteikumi spolei cenas robežās līdz ~120 eiro?
Paldies jau iepriekš :)

Tarakans, 20.marts 2016, 20:30


Ja jau esi nobriedis līdz 120EUR, nu piekrāj pie budžeta vēl ~10EUR (viens vidējs polšs tā maksā :D) un nopērc Daiwa Freams 2500A un iegūsi patiešām labu, kvalitatīvu un izturīgu spoli.
Ja vēlies tomēr zem simta, tad jau minētais Shimano Exage vai Daiwa Legalis - pa lielam viena klase, tikai Exage ir vieglāks, bet tomēr neizturīgāks ilgtermiņā (grafīta sakausējuma korpuss), Legalis smagāks bet metāla korpuss (tāpēc arī smagāks).
27.marts 2016, 16:53 | links
 
Ūdenī jau pamētāju, tieši lai iesēstos aukla...
Nezinu gan vai būs labi, nopērkot jaunu spoli, ja nekas nemainīsies došos atpakaļ uz veikalu, gribu lai viss ir tip top, jo aukla malās krīt nost, kam man to vajag... Vēl gribēju uzjautāt: atveru loku - aizmetu vobleri: Tam lokam nevajadzētu atlekt pašam atpakaļ, sākot tīt auklu ? Man ar roku jātaisa ciet, jo spole vienkārši nobloķējas... ?

ska, 27.marts 2016, 16:39

Tā kā vajadzētu atlekt atpakaļ.
27.marts 2016, 16:51 | links
 
Ūdenī jau pamētāju, tieši lai iesēstos aukla...
Nezinu gan vai būs labi, nopērkot jaunu spoli, ja nekas nemainīsies došos atpakaļ uz veikalu, gribu lai viss ir tip top, jo aukla malās krīt nost, kam man to vajag... Vēl gribēju uzjautāt: atveru loku - aizmetu vobleri: Tam lokam nevajadzētu atlekt pašam atpakaļ, sākot tīt auklu ? Man ar roku jātaisa ciet, jo spole vienkārši nobloķējas... ?
27.marts 2016, 16:39 | links
 
Nu slikti ka nav lidzi ,butu palicis velvienu domaju aukla uzklatos precizak .Nu tad neka cope ka ir,nekas traks nebuss .Samirks ar drusku labak saliksies .
27.marts 2016, 16:31 | links
 
Atskrūvēju ir - šaiba, kastē man tik viena kasete nāk līdzi, nekādas papildus šaibas nav...
27.marts 2016, 16:03 | links
 
Zem kasetes precizak.
27.marts 2016, 15:51 | links
 
Tev drosi ir saibites kas liekasmas zem spoles rezerves, pamegini pielikt klat un uztit no jauna.
27.marts 2016, 15:49 | links
 
27.marts 2016, 15:42 | links
 
 
Sveiki meistari ! Šī sezona man sāksies pašam ar savu spiningu un azartisku līdaku meklēšanu :)
Pirms tam spinigoju pavisam nedaudz, uzdāvināja kātu, un kas atlika bij jādodas uz veikalu pēc spoles un pārejiem brīnumiem... Iegādājos visu nepieciešamo, bet uztinot auklu uz spoles, man šķiet kaut kas nav takā vajag... Lai bilde runā: Tā auklai, nevajadzētu tīties virsū ? spole ir Salmo Elite x-twitch 8210FD, aukla ir Salmo Elite Braid 0.13
Paldies
27.marts 2016, 15:38 | links
 
Sveicināti!

Esmu spoles pirkšanas meklējumos tikkot nopirktajam spiningam. It kā jau biju izdomājis, ka ņemšu Shimano Exage 2500FD, bet tad pamanīju, ka daži ļoti labi atsaucoties par Spro spolēm, precīzāk Hypalite un Red Arc. Salīdzinot, ka viņas esot nenokaujamas un par galvas tiesu labākas par tādas pašas cenas kategorijas Shimano (no vienas puses skaidrs - maksā tomēr par burtiem un uzrakstiem labu daļu). Vai kāds var pakomentēt un īsti pateikt, kura tad no šīm trim ir labākā. Vai aprakstīt plusus un mīnusus. Varbūt ir kādi citi ieteikumi spolei cenas robežās līdz ~120 eiro?
Paldies jau iepriekš :)
20.marts 2016, 20:30 | links
 
Paldies
19.marts 2016, 14:07 | links
 
Salmo serviss Durbes ielaa 8(bijusaa daugavgrivas 31 a)darba dienaas no 8-17 iem.tel.67473117
19.marts 2016, 13:13 | links
 
Kurš ir tas Salmo veikals, kur spolītes apkopj un remontē? Vai arī kāda cita vieta?
19.marts 2016, 10:51 | links
 
Sveiciens zivju Pavēlniekiem:)!
Vēlos padziedāt slavas dziesmu ,jo manuprāt,krenķu pietiek visiem savējo:)...
Un,savajadzējās man spolīti feederam...Kā lai neizmanto Salmo veikalu brīnišķo iespēju 8.marta atlaidei daiļajam dzimumam?!Savu skaistāko pusīti pie rokas,un pēc pirkuma:)!
Kādu brīdi pastīvējos ar auklas uztīšanu-nelīdzēja ne šaibas,ne auklas maiņa-neklāja līdzeni auklu kasetē. Paraudāju uz pleca Normundam,Viņš apsolīja risināt problēmu.Tā nu vakar pabiju veikalā,pašam šefam nebija par gūtu noorganizēt spoles maiņu,pat morālai kompensācijai:)) tiku pie dārgākas spoles. Var jau būt,ka tā notiek visur,taču es jutos novērtēts kā klients:)!
Normundam paldies,a pārējiem,iespējams, noderīga infa:)...
18.marts 2016, 10:05 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager