Spoles

Viss kārtībā, iespēju netrūkst ;)
Protams, paldies par viedokļiem!
17.marts 2016, 22:45 | links
 
ali.Nu tad Tev paliek tikai viena iespēja,krist ceļos un bučot roku Bumsim.Varbūt ka viņam tāda spole ir izjauktā veidā un viņš var apskatīt.:):)
17.marts 2016, 21:19 | links
 
jā, arī es baigo starpību nejūtu, tomēr paredzēts gultnis ir... vismaz kreisajā pusē (arī defaultā spoles nāk ar rokturi kreisajā pusē :) ). Kaut kā uzticos shimano inženieriem un domāju, ka spoles ilgmūžībai par labu nāks tieši gultnis ne bukse.
Paldies par info, minētais izmērs derēs 4000 izmēram? Manuprāt šis izmērs derēs 2500 un 3000...
Bet būs vien jābrauc un jālaiko :D

ali, 16.marts 2016, 18:29

Vai derēs 4000 izmēram nezinu gan, man bija 3000, bet tur domājams ka jāskatās shēmā, ja numurs sakrīt tad vajadzētu izmēram arī sakrist.
17.marts 2016, 11:52 | links
 
Janka, problēmu nav.
Bet tā kā spole šobrīd tiek izmantota, proti tā nav izjaukta, un līdzīgas spoles šobrīd nav pieejamas, tad vēlējos uzzināt gatavus izmērus, lai, kamēr esmu pilsētā, varu paķert to gultni.
Jā ar bīdmēru :) Kaut vai mikrometru.
17.marts 2016, 07:29 | links
 
Man tādas bēdu ielejas nāk pa laidienam :))nomainiet SAVLAICĪGI

bums, 16.marts 2016, 22:06


Ieraksti lūdzu saprotamā mēlē ļaudīm- bukses dzīve m.g., gultnis m.g. vidējo ciparu. Ja pieņemam ,ka spole netiek vārtīta nepārtraukti pa smiltīm, ūdeņiem uc. spoles ilgmūžību "veicinošām" vietām.
16.marts 2016, 22:57 | links
 


Man tādas bēdu ielejas nāk pa laidienam :))nomainiet SAVLAICĪGI
16.marts 2016, 22:06 | links
 

Gultņa cena 2.30 eur /ne puskeramika/ Piebilde es ar gultņiem NETIRGOJU
16.marts 2016, 22:01 | links
 
Jānomaina obligāti un jo ātrāk jo labāk /lētāk /gala rezultātā
16.marts 2016, 21:58 | links
 
:)))) Lūk tā izskatās reduktora zobreta ass kad savlaicīgi bukse nav nomainīta uz gultni Un nevajag pļurkstēt par inženieru ģenialitāti- te ir vienkārša dziņa pēc lētuma Šajā gadījumā tika virpota ass un pielasīts nākamā izmēra gulnis
16.marts 2016, 21:56 | links
 
Nesaprotu kur problēma ,paņem bīdmēru ,izmēri buksi un zināsi kāda izmēra gultni vajag.:)Vai ar buksi aizbrauc uz Daugavgrīvas ielas Salmo un būs Tev laime.
16.marts 2016, 19:20 | links
 
jā, arī es baigo starpību nejūtu, tomēr paredzēts gultnis ir... vismaz kreisajā pusē (arī defaultā spoles nāk ar rokturi kreisajā pusē :) ). Kaut kā uzticos shimano inženieriem un domāju, ka spoles ilgmūžībai par labu nāks tieši gultnis ne bukse.
Paldies par info, minētais izmērs derēs 4000 izmēram? Manuprāt šis izmērs derēs 2500 un 3000...
Bet būs vien jābrauc un jālaiko :D
16.marts 2016, 18:29 | links
 
Tā, nezinu vai ir agrāk bijis kas par to rakstīts, un, ja godīgi man ir vienalga, tomēr jautājums tiem kam rokas aug no pareizās vietas kā arī tiem kas "rubī fišku".
Spole Shimano Nexave 4000FD, gribu nomainīt orģinālo buksīti, (vienā pusē parasti liek gultni, otrā buksi), pret gultni.
Ja kāds to iepriekš ir darījis, vai var padalīties ar gultņa izmēriem (iekšējo diametru, ārējo diametru un augstumu)?

P.S.-Cik zinu pēc uzbūves catana's, nexave un alivio ir daudzmaz vienādas, tāpēc derēs arī šo spoļu gultņu izmēri.

P.S.S- NEXAVE 4000FD spoles shēmā šī gultņa numurs ir 8553 (http://fish.shimano-eu.com/media/fishing/shimano/sefh/documents/exploded_views/14NEX4000FD_v1_m56577569830928648.pdf)

Paldies! :)

ali, 16.marts 2016, 11:48


Vismaz es nekādu šķirbu starp buksi un gultni pēc nomaiņas nejutu, runā ka bukse izdilstot un sāk ļurkāties, nezinu cik jānorullē līdz tādam izdilumam. Gultņa izmērs ja nešaubos bija 7x13x4(h), bet ieteiktu ņemt to spoli un ar to detaļu piebraukt kāda no gūltņu veikaliem, kur tie uz aci akurāti precīzi piemeklē. Un gultņus tur var atrast visai plašā cenu kategorijā.
16.marts 2016, 13:45 | links
 
Tā, nezinu vai ir agrāk bijis kas par to rakstīts, un, ja godīgi man ir vienalga, tomēr jautājums tiem kam rokas aug no pareizās vietas kā arī tiem kas "rubī fišku".
Spole Shimano Nexave 4000FD, gribu nomainīt orģinālo buksīti, (vienā pusē parasti liek gultni, otrā buksi), pret gultni.
Ja kāds to iepriekš ir darījis, vai var padalīties ar gultņa izmēriem (iekšējo diametru, ārējo diametru un augstumu)?

P.S.-Cik zinu pēc uzbūves catana's, nexave un alivio ir daudzmaz vienādas, tāpēc derēs arī šo spoļu gultņu izmēri.

P.S.S- NEXAVE 4000FD spoles shēmā šī gultņa numurs ir 8553 (http://fish.shimano-eu.com/media/fishing/shimano/sefh/documents/exploded_views/14NEX4000FD_v1_m56577569830928648.pdf)

Paldies! :)
16.marts 2016, 11:48 | links
 
Kosmos, Mag Pro ir laba....man jau kādu 3 sezonu uzlikta.....copēju intensīvi....nav ne vainas..
12.marts 2016, 18:47 | links
 
Kungi, ko jūs abi varat pļū*** un tīksmināties tā vietā, lai kaut ko ieteiktu padoma lūdzējam.
12.marts 2016, 16:57 | links
 
Copēju viens jo patīk klusums dabā un foreļcopē ciest nevaru kompāniju, kad lien pa priekšu un brīkšķinās, šļakstinās, un kronis visam ja sāk aktīvi komentēt kā es velku zivi :))) papļurkstēt ar cilvēkiem var pilsētā, dabā kā reiz meklēju vientulību. Un esmu iecienījis vieglas spoles, te pat izmēram nav tik liela nozīme, galvenais lai nav smagāka par ~200g.
12.marts 2016, 14:40 | links
 
Sulla. mož Tu mac ar trīstūkstošo un Tev ir kauns? Tāpēc copē viens?! :))) Runa ir par izmēru, nevis dardzību! Puisis ķera ar 1000Catana. Nobruka. Interesējās par kaut ko labāku. Uz pareizā ceļa ir. Pats nosauca vairākas spoles un nevar izvēlēties. Tāpēc konsultejās.
12.marts 2016, 14:23 | links
 
Nav bijuši ne zapi ne moskviči, ar zenit kluci gan nobliezu labu laiku, murgs ibio, cik filmas nesačakarēju! Bet paturpinot par spolēm es jau ar labprāt pacopētu ar stellu, nemaz tik traki dārga nav, tāda vidēja objektīva cenā. Tik nafig nav vajadzīga, varu iztikt arī ar 5-10x lētākām, viss tāpat griežas bez skaņas un aizķeres, ko gan vairāk vajag, iespaidu uz citiem ar man nav jāatstāj, jo 99% gadījumu esmu pie upes viens :)
12.marts 2016, 14:15 | links
 
Sulla! Redz, cilvēks uzjautāja par spoli foreļcopei. Ja tajā lietā nerubī, nav ko komentēt un ieteikt! Tā vietā, lai argumentētu savu ieteikumu sāk nesmuki uzvesties! Tā ir ar sekliem cilveciņiem.
Vecos laikus nav ko atcerēties. Tu taču tagad nebrauc ar zapīti vai moskviču? :)
12.marts 2016, 14:09 | links
 
Bišk jau var iesmaidīt par to spoļu fetišu :) Pirms 25 gadiem foreļoju ar daudz štruntīgākām un smagākām spolēm par shimano exage 3000, un neko, ķērās labāk nekā pašlaik. Forelcopē tie metiena attālumi ir tik mazi ka der praktiski jebkura. Galvenais lai lociņš aizveras viegli un zibenīgi bez aizķeres. Protams jo lētāka spole jo ātrāk nolietosies, foreļcopē tā slodze īpaši liela, metienu skaits pa dienu tūkstošos. Bet jo lētāka jo vieglāk no tās šķirties un ņemt jaunu.
p.s. visdrīzāk blasters nav foreļotājs, tā ka piedodami :)
12.marts 2016, 13:56 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager