Spoles

Būs jau labi!galvenais vienā laivā nelienat!:))
23.marts 2023, 07:33 | links
 
Davis-Di [23.03.23]: Šis viens cilvēks, ok. Rīt ienāks cits, izlasīs un izdomās ietaupīt atbilstoši tavam ieteikumam un nopirks divas fuego no Aļika makšķerēm.

Un?
Ja saka a tad jāsaka arī b!

Labi, es eju gulēt.
Nemāki tu atkāpties, pat zaudējis cīņu :) Tak, lai pērk kaut 10 spoles, tāpat būs būtisks ietaupījums :P Tu taču pats rēķināji PVN un muitas nodokli spolei, kuras vērtība 100 eiro, bet, kad tev pamatoti aizrāda, ka tas ir aplami, sāc locīties kā "čūskis" un teikt, ka biji domājis citu situāciju
:D Novēlu nākotnei, pirms komentāru rakstīšanas, maksimāli precīzi uzzināt informāciju, lai nesanāk tā, kā šoreiz - jātaisnojas un jāmeklē iespēja saglabāt "viszinoša cilvēka" statusu :)
23.marts 2023, 07:17 | links
 
MT9 [23.03.23]: Davis-Di [9m]: Jebkura gadījumā atbildi uz šo:
Ja pirksi 2x Fuego vienā pirkumā, kas būs?Es tak jau rakstīju, kāds sakars tagad novirzīt uzmanību uz vairāku spoļu pirkšanu vienlaicīgi? Mēs (vismaz es) cenšamies sniegt palīdzību cilvēkam, kurš vēlas iegādāties 1! lētu spoli. Ja tu tiešām vēlies "apčakarēt sistēmu" , kas tev liedz šīs spoles iegādāties atsevišķi? Nesūti kaudzi vienā pirkumā, neesi tak copes bode.
Šis viens cilvēks, ok. Rīt ienāks cits, izlasīs un izdomās ietaupīt atbilstoši tavam ieteikumam un nopirks divas fuego no Aļika makšķerēm.

Un?
Ja saka a tad jāsaka arī b!

Labi, es eju gulēt.
23.marts 2023, 02:30 | links
 
Davis-Di [23.03.23]: Jebkura gadījumā atbildi uz šo:
Ja pirksi 2x Fuego vienā pirkumā, kas būs?
Es tak jau rakstīju, kāds sakars tagad novirzīt uzmanību uz vairāku spoļu pirkšanu vienlaicīgi? Mēs (vismaz es) cenšamies sniegt palīdzību cilvēkam, kurš vēlas iegādāties 1! lētu spoli. Ja tu tiešām vēlies "apčakarēt sistēmu" , kas tev liedz šīs spoles iegādāties atsevišķi? Nesūti kaudzi vienā pirkumā, neesi tak copes bode.
23.marts 2023, 02:25 | links
 
Kā jau minēju, par Daiwa Fuego nebūs jāmaksā papildus ne PVN, ne muita. Pārējais jau lirika.

MT9, 23.marts 2023, 02:13


Lirika ne lirika, pēdējo rindkopu šā vai tā nesaprati!

Jebkura gadījumā atbildi uz šo:
Ja pirksi 2x Fuego vienā pirkumā, kas būs?
PVN iekļauts cenā - jā?
Summa ir virs 150 - jā?
Kas maksās muitu?
Kas maksās piegādes izmaksu PVN?
23.marts 2023, 02:18 | links
 
Davis-Di [23.03.23]: Vispār, ja pie Aļika PVN vairs nav vietā, jo Aļiks piemēro to.
Tad ar muitu, gan neesmu pārliecināts...
Kā jau minēju, par Daiwa Fuego nebūs jāmaksā papildus ne PVN, ne muita. Pārējais jau lirika.
23.marts 2023, 02:13 | links
 
Vispār, ja pie Aļika PVN vairs nav vietā, jo Aļiks piemēro to.
Tad ar muitu, gan neesmu pārliecināts, jo man šķiet Aļiks iekasē tikai PVN un no preces vērtības, ja summa būs virs 150 un vēl būs maksas piegāde, tad tev sarēķinās gan muitu, gan arī PVN par piegādi papildus.
No citiem veikaliem protams jāskatās vai piemēro PVN vai nē.
Te piemēram populārs Japānas saits Lexa 126€ + PVNs būs kopā ~152€
https://www.digitaka.com/item/4/4/1/4960652312639
23.marts 2023, 02:08 | links
 
Nu to jau arī tev var paprasīt - taisns kā zirga loks ;D

Piesieties visiem var, bet sacītā būtību saprast...

Davis-Di, 23.marts 2023, 01:54

Vienīgais, ko es tev pārmetu, tas ir par maldināšanu sakarā ar taviem aprēķiniem, kur tu pie spoles cenas, kurā jau iekļauts PVN, mēģināji vēl plusot klāt PVN un muitu. Tas tak aplami, uz to arī norādīju :)
23.marts 2023, 02:02 | links
 
Nu demagoģēt mēs varam plaši un gari, bet man change beidzās tūlīt un manam pirmajam komentāram uzsvars bija uz pēdējo rindkopu, bet tu pie kapeikām piesējies ;D

Davis-Di, 23.marts 2023, 01:46
Tu kaut reizi dzīvē esi savu vainu atzinis? :)

MT9, 23.marts 2023, 01:48


Nu to jau arī tev var paprasīt - taisns kā zirga loks ;D

Piesieties visiem var, bet sacītā būtību saprast...
23.marts 2023, 01:54 | links
 
Nu demagoģēt mēs varam plaši un gari, bet man change beidzās tūlīt un manam pirmajam komentāram uzsvars bija uz pēdējo rindkopu, bet tu pie kapeikām piesējies ;D

Davis-Di, 23.marts 2023, 01:46

Tu kaut reizi dzīvē esi savu vainu atzinis? :)
23.marts 2023, 01:48 | links
 
Kā tev beidzās ar % rēķināšanu - pie cik paliki?

Davis-Di, 23.marts 2023, 01:25
Nu redz, izrādās, ka Ali par Daiwa Fuego pirkumu Latvijā nebūs jāmaksā ne PVN, ne muita, kaut gan Dāvim tik ļoti sākotnēji gribējās iesaistīties diskusijā, ka nenocietās un ierakstīja forumā maldīgu informāciju :P Nu labi, ar šo tikām galā. Redzu, ka tev vēl neliek mieru manis pieminētie procenti. Tu atradi vienu LV veikalu (pie tam nav zināms, cik plašs tur ir šīs spoles klāsts, jo tai ir daudz paveidu ar dažādu kasetes ietilpību utt.), kur, iespējams, šo spoli var nopirkt dārgāku par 20 nevis 30 procentiem :) Ja tu uzmanīgi izlasītu manis rakstīto tekstu, tad pamanītu, ka es tur ievietoju vārdu "parasti", jo gadās, ka LV bodes taisa akcijas (kā notika arī šajā gadījumā) un šī starpība var nebūt tik liela. Bet, ja tu pačolētu šīs spoles cenas arī citās LV bodēs, tu pamanītu, ka cenas starpība pat pārsniedz manis pieminēto trešdaļu. Ne visiem ir iespēja atbraukt uz Rīgu un kaulēties par atlaidi, pat Rīgā dzīvojošie bieži sūta ar piegādi. Nu kaut kā tā :P

MT9, 23.marts 2023, 01:40


Nu demagoģēt mēs varam plaši un gari, bet man change beidzās tūlīt un manam pirmajam komentāram uzsvars bija uz pēdējo rindkopu, bet tu pie kapeikām piesējies ;D
23.marts 2023, 01:46 | links
 
citēju mājas lapu: Fuego - Cena ar 15% atlaidi EUR 115.60

andreiko, 23.marts 2023, 01:36

Tādēļ arī rakstīju, ka, ja nav steiga, tad par starpību (115-89=26 €) var iegādāties auklu un kaudzīti ar mānekļiem :) Pats džigā esmu iepircies, tādēļ nav nekas pret šo bodi, vienkārši palīdzu kādam ar izvēli, jo arī man ir bijuši periodi dzīvē, kad lieki 20 € mēnesī ir zelta vērtē ;)
23.marts 2023, 01:44 | links
 
Jebkura gadījumā mans pirmais komentārs, bija ne par nodokļu rēķināšanu.

Bet tas, ka ja tu nopērc pie vietējā, tā daļa naudas paliek šeit un vai ir vērts tam ietaupījumam, kad gaidi to spoli vēl 2-12 nedēļas un tad vēl uz pastu velcies, nevis pavadi laiku ar ģimeni vai nenopelni labākai spolei.

Vēl trakāk ir, kad umņiki, kas aiziet uz to pašu jig.lv izgriež spoli, saņem konsultāciju un pēc tam pasuta no aļika un pēc tam raksta komentāros, ka ieekonomējuši tik un tik, un vispār tas pārdevējs, kas sniedza konsultāciju, atvedis preci un deva iespēju aptaustīt spoli ir P****, jo redz pie viņa ir par tik un tik % dārgāk!

Zarazam parasti ir tīri labi komentāri no ekonomiski sociālā viedokļa, par šo un līdzīgām tēmām.
23.marts 2023, 01:40 | links
 
Kā tev beidzās ar % rēķināšanu - pie cik paliki?

Davis-Di, 23.marts 2023, 01:25

Nu redz, izrādās, ka Ali par Daiwa Fuego pirkumu Latvijā nebūs jāmaksā ne PVN, ne muita, kaut gan Dāvim tik ļoti sākotnēji gribējās iesaistīties diskusijā, ka nenocietās un ierakstīja forumā maldīgu informāciju :P Nu labi, ar šo tikām galā. Redzu, ka tev vēl neliek mieru manis pieminētie procenti. Tu atradi vienu LV veikalu (pie tam nav zināms, cik plašs tur ir šīs spoles klāsts, jo tai ir daudz paveidu ar dažādu kasetes ietilpību utt.), kur, iespējams, šo spoli var nopirkt dārgāku par 20 nevis 30 procentiem :) Ja tu uzmanīgi izlasītu manis rakstīto tekstu, tad pamanītu, ka es tur ievietoju vārdu "parasti", jo gadās, ka LV bodes taisa akcijas (kā notika arī šajā gadījumā) un šī starpība var nebūt tik liela. Bet, ja tu pačolētu šīs spoles cenas arī citās LV bodēs, tu pamanītu, ka cenas starpība pat pārsniedz manis pieminēto trešdaļu. Ne visiem ir iespēja atbraukt uz Rīgu un kaulēties par atlaidi, pat Rīgā dzīvojošie bieži sūta ar piegādi. Nu kaut kā tā :P
23.marts 2023, 01:40 | links
 
Jig.lv Fuego 136€ , atlaidi tur noteikti var sarunāt pat ja uz mutes ir kritis.


Davis-Di, 22.marts 2023, 22:09


Džeki, jūs gan laikam sen džigiņā neesat bijuši, tur tak visiem normāliem pirkumiem jau ir 15 proču atlaide, kāds tur aļiks!
citēju mājas lapu: Fuego - Cena ar 15% atlaidi EUR 115.60
23.marts 2023, 01:36 | links
 
Muitas nodokli pieminu pēc būtības, jo tas pastāv un ja cilvēks iegādājas, ko dārgāku vai divas spoles par 100, tad no 150€ to piemēros!

Davis-Di, 23.marts 2023, 01:07
He, he,draugs, pamanīji tomēr, ka uzrakstīji muļķību, sāki attaisnoties ... :) Tu vēl piemini 1000 eiro pirkumus no Ali :D Tak no sākta gala runājām par spolēm, kuru vērtība ir 100 $, kāds sakars rakstīt par muitas nodokli? Es tak labi zinu, no kādas summas jāmaksā muita un posta autors neizteica vēlmi pirkt vairākas spoles, bet interesējās par vienu. Tad ejam tālāk. Mēģini tagad saprast, kādēļ arī par PVN tu uzrakstīji muļķību :P

MT9, 23.marts 2023, 01:11


Nē zināju, bet daudzus gadus atpakaļ no JP ieberzos sūtot, tāpēc vienmēr pieminu, lai arī par kādu summu iet runa.

Par PVN neuzrakstīju muļķību to piemēro!
Grūti izlasīt: "ja tevis vietā to izdara pārdevējs - labi", kas ir Āļika gadījumā! Ja nepiemēro, tad ir divi scenāriji un vienā no tiem tu maksā PVN! Īstenībā trīs, jo ja precei Aļikā piemēro PVN, bet Shipingam nē, tev paliek nenomaksāta daļa PVN ;D

Kā tev beidzās ar % rēķināšanu - pie cik paliki?
23.marts 2023, 01:25 | links
 
Muitas nodokli pieminu pēc būtības, jo tas pastāv un ja cilvēks iegādājas, ko dārgāku vai divas spoles par 100, tad no 150€ to piemēros!

Davis-Di, 23.marts 2023, 01:07

He, he,draugs, pamanīji tomēr, ka uzrakstīji muļķību, sāki attaisnoties ... :) Tu vēl piemini 1000 eiro pirkumus no Ali :D Tak no sākta gala runājām par spolēm, kuru vērtība ir 100 $, kāds sakars rakstīt par muitas nodokli? Es tak labi zinu, no kādas summas jāmaksā muita un posta autors neizteica vēlmi pirkt vairākas spoles, bet interesējās par vienu. Tad ejam tālāk. Mēģini tagad saprast, kādēļ arī par PVN tu uzrakstīji muļķību :P
23.marts 2023, 01:11 | links
 
Nu neapkauno sevi! Un iepazīsties!

Davis-Di, 23.marts 2023, 00:54
Par kādu muitas nodokli tu runā, pērkot 100 $ vērtas spoles no Ķīnas? Izlasi vēlreiz informāciju no saites, ko iekopēji! :)

MT9, 23.marts 2023, 00:59


Muitas nodokli pieminu pēc būtības, jo tas pastāv un ja cilvēks iegādājas, ko dārgāku vai divas spoles par 100, tad no 150€ to piemēros!
23.marts 2023, 01:07 | links
 
Nu neapkauno sevi! Un iepazīsties!

Davis-Di, 23.marts 2023, 00:54

Par kādu muitas nodokli tu runā, pērkot 100 $ vērtas spoles no Ķīnas? Izlasi vēlreiz informāciju no saites, ko iekopēji! :)
23.marts 2023, 00:59 | links
 
Dāvi, sarakstīji garu penteri, bet atkal daudz muļķību. Atkal nevari atzīt, ka kļūdījies, turpini malt muļķības par mistisko muitas nodokli un PVN :) Apstājies jel! :) Kādas konvencijas, kādi koridori? :))))

MT9, 23.marts 2023, 00:34


Nu neapkauno sevi! Un iepazīsties!
https://www.vid.gov.lv/lv/pasts

Kā rakstīju: " prece no Ķīnas jāmuito un jāmaksā PVN, ja tevis vietā to izdara pārdevējs - labi, ja pārdevējs citā EU šķirošanas noliktavā pārlīmē leiblu - pats zini ko tas nozīmē."

Par pasta sūtījumiem un pastiem, man šķiet man ir vairāk informācijas ka tev, kā nekā par "pastnieku" esmu nostrādājis ilgus gadus ;D

Tik ar to vid saiti iepazīsties!
23.marts 2023, 00:54 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager