Spoles

Dāvi, sarakstīji garu penteri, bet atkal daudz muļķību. Atkal nevari atzīt, ka kļūdījies, turpini malt muļķības par mistisko muitas nodokli un PVN :) Apstājies jel! :) Kādas konvencijas, kādi koridori? :))))
23.marts 2023, 00:34 | links
 
Jig.lv Fuego 136€ , atlaidi tur noteikti var sarunāt pat ja uz mutes ir kritis.
-10% = ~122
-20% = ~108

NGT plaukta cena jau 111€

Aļikā tā spole iet ~100€, ja vēl iekrīti uz PVN ar muitu, tev galā sanāk vismaz ~121, ja nē būsi ietaupījis sev ~10€ un nedevis citam nopelnīt!
Davis-Di, 22.marts 2023, 22:09
Dāvi, atkal maldini tautu, Aļikā tie 90 € būs gala cena. Nebūs LV ne muitas nodokļa, ne PVN. Tādēļ arī saku, ka ietaupījums 30%. Patiesībā Aļikā, ja regulāri iepērcies, vēl dod papildus atlaidi - jaunā Daiwa Fuego 3000 man izmaksā 89 €. Kādēļ par šo cenas starpību vēl nenopirkt labu auklu un kaudzi ar mānekļiem? :)

MT9, 22.marts 2023, 22:29


Nemaldinu - iegāju Aļikā un cenas pirmajās divās lapās ir no 95-130, pats teici neskaties uz lētāko tāpēc paņēmu ~100 un salīdzināju ar NGT plaukta cenu nepilni 111€! tur arī tie ~10€ veidojās!

Pēc būtības tu likumus zini, prece no Ķīnas jāmuito un jāmaksā PVN, ja tevis vietā to izdara pārdevējs - labi, ja pārdevējs citā EU šķirošanas noliktavā pārlīmē leiblu - pats zini ko tas nozīmē.

Un ja kas 89€ no 111€ nav 30% ietaupījums, sevi vari mānīt, bet kā pats saki nemaldini tautu ;D


BTW:
Ja kas, tad cik zinu ES Ķīnas parcel loģistiku ES pastos grib piegriezt, runas ES koridoros notiek vairākus gadus jau, jo Ķīna izmanto robu Pasaules Pasta konvencijā, neapmaksā visus pakalpojumus, bet pēc konvencijas ES pasti arī nedrīkst neapkalpot, jo ir atbildīgi katrs par savas valsts zonas piegādēm, līdz ar to cieš zaudējumus.
Tā kā tie, kas vēlas ietaupīt pasteidzās, vēlāk pasta izdevumi būs lielāki ar garantiju!
23.marts 2023, 00:30 | links
 
Spoles var paskatīties arī poļu fishing-mart, tur pastāvīgi viskautkam ir atlaides. Gluži ali cenas nebūs, bet, ja pirkumā sakombinē vēl kaut ko, lai atmaksātos piegādes izdevumi, var iepirkties tīri izdevīgi. Var paskatīt arī Vācijas e-veikalos un jebajā, laiku pa laikam var atrast izdevīgus variantus. Pirms gada vai diviem pirku Ninja LT 2500, kopā ar sūtīšanu sanāca drusku virs 50.
22.marts 2023, 23:26 | links
 
Manai arī...
22.marts 2023, 22:49 | links
 
Starp citu,kā ir ar tām sievām,draudzenēm utt...??man nekas superdārgs nepieder,bet sievai pilnīgi po....cik kas maksā!:)
22.marts 2023, 22:47 | links
 
dzelziss [22.03.23]: Un vispār - kurš tad hobijam naudu skaita ???
Tik sievai cenu nerādi...
Drīzāk Aļiks utt...ir ziemas vakaru cope lieguma laikā!:DMeklē,meklē kamēr kko atrod!:)
22.marts 2023, 22:39 | links
 
Un vispār - kurš tad hobijam naudu skaita ???
Tik sievai cenu nerādi...
22.marts 2023, 22:33 | links
 
Nu man ir Legalis, 2 Fuego un šodien notestēju nesen iegādāto Certate...
Nu ir tas Certate kaifīga spole !
Jā , bikiņ dārgāka ir, bet ir to vērts !
Tāpat to naudu iztērēsi kaut kādiem sadzīviskiem sūdiem, bet tā Tev vismaz būs IZCILA mantiņa !!!
22.marts 2023, 22:31 | links
 
Jig.lv Fuego 136€ , atlaidi tur noteikti var sarunāt pat ja uz mutes ir kritis.
-10% = ~122
-20% = ~108

NGT plaukta cena jau 111€

Aļikā tā spole iet ~100€, ja vēl iekrīti uz PVN ar muitu, tev galā sanāk vismaz ~121, ja nē būsi ietaupījis sev ~10€ un nedevis citam nopelnīt!
Davis-Di, 22.marts 2023, 22:09

Dāvi, atkal maldini tautu, Aļikā tie 90 € būs gala cena. Nebūs LV ne muitas nodokļa, ne PVN. Tādēļ arī saku, ka ietaupījums 30%. Patiesībā Aļikā, ja regulāri iepērcies, vēl dod papildus atlaidi - jaunā Daiwa Fuego 3000 man izmaksā 89 €. Kādēļ par šo cenas starpību vēl nenopirkt labu auklu un kaudzi ar mānekļiem? :)
22.marts 2023, 22:29 | links
 
Ok,tad ceru ka pēdējais jautājums:)
Vai ir būtiska starpība exceler,fuego un lexa ,ja neskaita cenu.fuego man krāsa nepatīk,jo abu spole man bija tāda,:)gribu pārmaiņas, kādam varbūt liksies smieklīgi.tad nu vienu no pārējiem modeļiem ņemšu ciet.zinu ka fuego nosaukums visu izsaka, bet kā ar pārējiem?

Skunksts, 22.marts 2023, 22:07


Lai galīgi sačakaretu galvu apskaties vēl uz Daiwa Freams: https://www.salidzini.lv/cena?q=freams+lt+3000

Man ir vairākas, gan vecās melnā, gan šīs LT, nav bijušas sūdzības līdz šim.
22.marts 2023, 22:16 | links
 
Davis-Di [22.03.23]: Jig.lv Fuego 136€ , atlaidi tur noteikti var sarunāt pat ja uz mutes ir kritis.
-10% = ~122
-20% = ~108

NGT plaukta cena jau 111€

Aļikā tā spole iet ~100€, ja vēl iekrīti uz PVN ar muitu, tev galā sanāk vismaz ~121, ja nē būsi ietaupījis sev ~10€ un nedevis citam nopelnīt!

Mums līdz izpratnei par sava tirgus aizstāvēšanu un atbalstīšanu vēl tālu, ka tik kāds kaimiņš nenopelna lieku eiro un tad daudzi čīkst ka viņiem mazas algas, bet neredz kaimiņi jau ar nenopelnīja un pēc tam neiztērēja, bet tu pastā rindā pastāvēji ;D

Arī pačekoju!tā jau ir,var tepat pirkt...Aļiks mēdz uzmest!pasùtīju kātu turētājus- komplektu!ap 20e....tie sukas atsūta vienu!:))
22.marts 2023, 22:14 | links
 
Jig.lv Fuego 136€ , atlaidi tur noteikti var sarunāt pat ja uz mutes ir kritis.
-10% = ~122
-20% = ~108

NGT plaukta cena jau 111€

Aļikā tā spole iet ~100€, ja vēl iekrīti uz PVN ar muitu, tev galā sanāk vismaz ~121, ja nē būsi ietaupījis sev ~10€ un nedevis citam nopelnīt!

Mums līdz izpratnei par sava tirgus aizstāvēšanu un atbalstīšanu vēl tālu, ka tik kāds kaimiņš nenopelna lieku eiro un tad daudzi čīkst ka viņiem mazas algas, bet neredz kaimiņi jau ar nenopelnīja un pēc tam neiztērēja, bet tu pastā rindā pastāvēji ;D
22.marts 2023, 22:09 | links
 
Ok,tad ceru ka pēdējais jautājums:)
Vai ir būtiska starpība exceler,fuego un lexa ,ja neskaita cenu.fuego man krāsa nepatīk,jo abu spole man bija tāda,:)gribu pārmaiņas, kādam varbūt liksies smieklīgi.tad nu vienu no pārējiem modeļiem ņemšu ciet.zinu ka fuego nosaukums visu izsaka, bet kā ar pārējiem?
22.marts 2023, 22:07 | links
 
irganviens [22.03.23]: Willy [6m]: Skunksts [6m]: Willy [10m]: Skunksts [24m]: MT9 [19:04]: Iepriekš no Ali sūtīju gan Daiwa Fuego, gan Daiwa Exceler. Galvenais nedzīties pēc pārāk zemas cenas un neiegrābties pakaļdarinājumā. Cena šīm oriģinālajām Daiwa spolēm, parasti, aptuveni par trešdaļu mazāka, kā vietējā tirgū. Jau pāris gadus strādā viss štokos, ar Exceler (2000) ķeru asarīšus ar smalko PE 0.3 aukliņu, bet ar Fuego (3000) mētāju mānekļus līdz 30 g. Līdaku izvilkts daudz, pat trofeja uz 10 Kg pērnajā gadā pievarēta :) Bet, ja pirms pirkuma gribās spoli apčamdīt vai arī nav laika mēnesi, pusotru gaidīt, jāņem tepat. Pie reizes būs atbalsts mūsu uzņēmējiem ;)Pabiju veikalā,paturēju rokās dažādus variantus.daiwa fuego 3000 tiešām likās ļoti labs variants, man patīk ka viņai vēl ir reversa kloķītis:), pārsvarā visām nu jau vairs nau tāda opcija, bet man vajag:).ja MT9 saka ka ir ok spole,tad viennozīmīgi var ņemt.Tu super bildes publicē, cepure nost:)
Vēl jautājums, vai būtu vērts palielināt vēl budžetu, vai būtu ļoti jūtama atšķirība, pērkot par 200e?un kurai 200 e spolei ir reversa kloķītis?:).
Pilnīgi apmierina fuego, bet kādi ieteikumi?Man arì ir super bildes,un es ar saku, ka droši ņem Aĺikā!:)par 200e pat divas sanāks!...gan Fuego gan Exeler man 4000...Caldia 3000Jā,tev arī ir,un kā vēl:)Tu vispār esi visu lielo līdaku bieds:) cepure nost arī:)Skaties cenas!;)..cepuri nost!:))Ja pieliek piegādi un pvn, tad jau diži lētāk nesanāk.
https://www.ngtlatvia.lv/veikals/params/category/338082/item/3048526/
Jā,to vajag noskaidrot!kad es pirku vēl pvn nebij...itkā jau Aļiks norāda gala cenu,bet jāskatās
22.marts 2023, 21:36 | links
 
MT9 [22.03.23]: ja MT9 saka ka ir ok spole,tad viennozīmīgi var ņemt.Tu super bildes publicē, cepure nost:)
Vēl jautājums, vai būtu vērts palielināt vēl budžetu, vai būtu ļoti jūtama atšķirība, pērkot par 200e?un kurai 200 e spolei ir reversa kloķītis?:).
Pilnīgi apmierina fuego, bet kādi ieteikumi?

Skunksts, 22.marts 2023, 20:54
Paldies par bilžuku novērtējumu! :) Te kāds jau minēja, ka nesen Youtube raidījumā "Copes frekvence" M.Babris daudz pastāstīja par spolēm. Ir vērts paskatīties, ja neesi redzējis (https://www.youtube.com/watch?v=W6xfKibOSxs). Viņš parasti saka, ka labi multi nemēdz būt lēti, bet labu bezinerceni var nopirkt jau aptuveni 100 € vērtībā.
Jā, noskatījos Copes frekvenci,tas arī pamudināja spoles izvēli.līdz šim darbojos ar abu spoli un nu bija pienācis laiks uz jaunu ,un gribas ko labāku.visur apkārt nu jau var dzirdēt,ka Shimano vai daiwa ir pareizā izvēle.tad nu jāmēģina.esmu gatavs ieguldīt un kārtīgi izsmadzeņot,jo bieži esmu uz ūdeņiem.bieži arī Babīte:).
22.marts 2023, 21:36 | links
 
Willy [22.03.23]: Skunksts [6m]: Willy [10m]: Skunksts [24m]: MT9 [19:04]: Iepriekš no Ali sūtīju gan Daiwa Fuego, gan Daiwa Exceler. Galvenais nedzīties pēc pārāk zemas cenas un neiegrābties pakaļdarinājumā. Cena šīm oriģinālajām Daiwa spolēm, parasti, aptuveni par trešdaļu mazāka, kā vietējā tirgū. Jau pāris gadus strādā viss štokos, ar Exceler (2000) ķeru asarīšus ar smalko PE 0.3 aukliņu, bet ar Fuego (3000) mētāju mānekļus līdz 30 g. Līdaku izvilkts daudz, pat trofeja uz 10 Kg pērnajā gadā pievarēta :) Bet, ja pirms pirkuma gribās spoli apčamdīt vai arī nav laika mēnesi, pusotru gaidīt, jāņem tepat. Pie reizes būs atbalsts mūsu uzņēmējiem ;)Pabiju veikalā,paturēju rokās dažādus variantus.daiwa fuego 3000 tiešām likās ļoti labs variants, man patīk ka viņai vēl ir reversa kloķītis:), pārsvarā visām nu jau vairs nau tāda opcija, bet man vajag:).ja MT9 saka ka ir ok spole,tad viennozīmīgi var ņemt.Tu super bildes publicē, cepure nost:)
Vēl jautājums, vai būtu vērts palielināt vēl budžetu, vai būtu ļoti jūtama atšķirība, pērkot par 200e?un kurai 200 e spolei ir reversa kloķītis?:).
Pilnīgi apmierina fuego, bet kādi ieteikumi?Man arì ir super bildes,un es ar saku, ka droši ņem Aĺikā!:)par 200e pat divas sanāks!...gan Fuego gan Exeler man 4000...Caldia 3000Jā,tev arī ir,un kā vēl:)Tu vispār esi visu lielo līdaku bieds:) cepure nost arī:)Skaties cenas!;)..cepuri nost!:))
Ja pieliek piegādi un pvn, tad jau diži lētāk nesanāk.
https://www.ngtlatvia.lv/veikals/params/category/338082/item/3048526/
22.marts 2023, 21:32 | links
 
Skunksts [22.03.23]: Willy [10m]: Skunksts [24m]: MT9 [19:04]: Iepriekš no Ali sūtīju gan Daiwa Fuego, gan Daiwa Exceler. Galvenais nedzīties pēc pārāk zemas cenas un neiegrābties pakaļdarinājumā. Cena šīm oriģinālajām Daiwa spolēm, parasti, aptuveni par trešdaļu mazāka, kā vietējā tirgū. Jau pāris gadus strādā viss štokos, ar Exceler (2000) ķeru asarīšus ar smalko PE 0.3 aukliņu, bet ar Fuego (3000) mētāju mānekļus līdz 30 g. Līdaku izvilkts daudz, pat trofeja uz 10 Kg pērnajā gadā pievarēta :) Bet, ja pirms pirkuma gribās spoli apčamdīt vai arī nav laika mēnesi, pusotru gaidīt, jāņem tepat. Pie reizes būs atbalsts mūsu uzņēmējiem ;)Pabiju veikalā,paturēju rokās dažādus variantus.daiwa fuego 3000 tiešām likās ļoti labs variants, man patīk ka viņai vēl ir reversa kloķītis:), pārsvarā visām nu jau vairs nau tāda opcija, bet man vajag:).ja MT9 saka ka ir ok spole,tad viennozīmīgi var ņemt.Tu super bildes publicē, cepure nost:)
Vēl jautājums, vai būtu vērts palielināt vēl budžetu, vai būtu ļoti jūtama atšķirība, pērkot par 200e?un kurai 200 e spolei ir reversa kloķītis?:).
Pilnīgi apmierina fuego, bet kādi ieteikumi?Man arì ir super bildes,un es ar saku, ka droši ņem Aĺikā!:)par 200e pat divas sanāks!...gan Fuego gan Exeler man 4000...Caldia 3000Jā,tev arī ir,un kā vēl:)Tu vispār esi visu lielo līdaku bieds:) cepure nost arī:)

Skaties cenas!;)..cepuri nost!:))
22.marts 2023, 21:28 | links
 
Willy [22.03.23]: Skunksts [24m]: MT9 [19:04]: Iepriekš no Ali sūtīju gan Daiwa Fuego, gan Daiwa Exceler. Galvenais nedzīties pēc pārāk zemas cenas un neiegrābties pakaļdarinājumā. Cena šīm oriģinālajām Daiwa spolēm, parasti, aptuveni par trešdaļu mazāka, kā vietējā tirgū. Jau pāris gadus strādā viss štokos, ar Exceler (2000) ķeru asarīšus ar smalko PE 0.3 aukliņu, bet ar Fuego (3000) mētāju mānekļus līdz 30 g. Līdaku izvilkts daudz, pat trofeja uz 10 Kg pērnajā gadā pievarēta :) Bet, ja pirms pirkuma gribās spoli apčamdīt vai arī nav laika mēnesi, pusotru gaidīt, jāņem tepat. Pie reizes būs atbalsts mūsu uzņēmējiem ;)Pabiju veikalā,paturēju rokās dažādus variantus.daiwa fuego 3000 tiešām likās ļoti labs variants, man patīk ka viņai vēl ir reversa kloķītis:), pārsvarā visām nu jau vairs nau tāda opcija, bet man vajag:).ja MT9 saka ka ir ok spole,tad viennozīmīgi var ņemt.Tu super bildes publicē, cepure nost:)
Vēl jautājums, vai būtu vērts palielināt vēl budžetu, vai būtu ļoti jūtama atšķirība, pērkot par 200e?un kurai 200 e spolei ir reversa kloķītis?:).
Pilnīgi apmierina fuego, bet kādi ieteikumi?Man arì ir super bildes,un es ar saku, ka droši ņem Aĺikā!:)par 200e pat divas sanāks!...gan Fuego gan Exeler man 4000...Caldia 3000
Jā,tev arī ir,un kā vēl:)Tu vispār esi visu lielo līdaku bieds:) cepure nost arī:)
22.marts 2023, 21:23 | links
 

Exeler 4000...
22.marts 2023, 21:19 | links
 
Skunksts [22.03.23]: MT9 [19:04]: Iepriekš no Ali sūtīju gan Daiwa Fuego, gan Daiwa Exceler. Galvenais nedzīties pēc pārāk zemas cenas un neiegrābties pakaļdarinājumā. Cena šīm oriģinālajām Daiwa spolēm, parasti, aptuveni par trešdaļu mazāka, kā vietējā tirgū. Jau pāris gadus strādā viss štokos, ar Exceler (2000) ķeru asarīšus ar smalko PE 0.3 aukliņu, bet ar Fuego (3000) mētāju mānekļus līdz 30 g. Līdaku izvilkts daudz, pat trofeja uz 10 Kg pērnajā gadā pievarēta :) Bet, ja pirms pirkuma gribās spoli apčamdīt vai arī nav laika mēnesi, pusotru gaidīt, jāņem tepat. Pie reizes būs atbalsts mūsu uzņēmējiem ;)Pabiju veikalā,paturēju rokās dažādus variantus.daiwa fuego 3000 tiešām likās ļoti labs variants, man patīk ka viņai vēl ir reversa kloķītis:), pārsvarā visām nu jau vairs nau tāda opcija, bet man vajag:).ja MT9 saka ka ir ok spole,tad viennozīmīgi var ņemt.Tu super bildes publicē, cepure nost:)
Vēl jautājums, vai būtu vērts palielināt vēl budžetu, vai būtu ļoti jūtama atšķirība, pērkot par 200e?un kurai 200 e spolei ir reversa kloķītis?:).
Pilnīgi apmierina fuego, bet kādi ieteikumi?
Man arì ir super bildes,un es ar saku, ka droši ņem Aĺikā!:)par 200e pat divas sanāks!...gan Fuego gan Exeler man 4000...Caldia 3000
22.marts 2023, 21:17 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager