Spoles

Ingus! Protama lieta! Neesmu teicis, ka Shimano Stella ir slikta. Protams, ka ļoti laba, kvalitatīva spole. Te piekrītu Mārtiņa salīdzinājumam. Neesmu teicis ka viena par otru ir galvas tiesu pārāka!
Lociņa mehānisms patīk labāk Daiwai, Dizaina ziņā arī. Kasetes forma man ir labāk saprotama. Šimanim tas trakais konuss nepatīk, utt. Tā kā nav ko strīdēties!
16.februāris 2015, 19:40 | links
 
Nu te panesās tēma :) Teikšu tā, man ir bijusi Stella FB paaudzes. Palietoju nu tā. Pirms tam jau bija Exist, līdz ar to varēju salīdzināt. Daiwa man patīk labāk. Šobrīd man, tam, jau gadus 8 vecajam Exist ir pievienojies vēl viens, un šonedēļ ceru dabūt 15 gada Exist. Nezinu, man šī spole liekas absolūti labākā, visās ziņās. Cik esmu runājis ar copmaņiem no Ukrainas, Baltkrievijas, pārsvarā viņi dod priekšroku Exist. Bet tas ir tāds subjektīvs rādītājs. Un vispār, man liekas ka tas ir tas pats, kā strīdas tehnikas fani Apple iOS pret Android :) Tīri gaumes lieta!
16.februāris 2015, 19:25 | links
 
Labi willij! Ja Tev patīk par spīdīgu iepakojumu pārmaksāt, tad ok! Tvinam un Stellai principā "zarnas" ir vienādas! Cik maksā twins un cik stella?! Otrkārt, kur tu ņēmi kaut kādu grafīta sakausējumu??? Ne maniem Exist ne Certatei nav Zaion korpusa! Esmu runājis arī ar vadošajiem Krievijas spiningotājiem (Inozemcevu, Šaņinu, Mišinu) Visi kā viens atzīst-exist ir labākā bremzes sistēma no visām spolēm!

Būtu dīvaini, ja Moscanellas cilvēki -lasi Daiwa tirgotāji, apgalvotu, ka Stella ir the best :))
Stella ir Stella! Un Certate ir Certate!
Ir jāizaug līdz šādu spoļu lietojuma izpratnei. Ne visiem tās ir vajadzīgas. Tie, kuri lieto, noteikti, ka saprot katru iztērēto centu.
Chalitis, 16.februāris 2015, 19:14
16.februāris 2015, 19:23 | links
 
Man gan ir vecie Exist ar magnēzija korpusu. Jaunais nepatīk dizainaiski (pārāk navaročenijs un par daudz šķirbu)! :)
16.februāris 2015, 19:18 | links
 
Labi willij! Ja Tev patīk par spīdīgu iepakojumu pārmaksāt, tad ok! Tvinam un Stellai principā "zarnas" ir vienādas! Cik maksā twins un cik stella?! Otrkārt, kur tu ņēmi kaut kādu grafīta sakausējumu??? Ne maniem Exist ne Certatei nav Zaion korpusa! Esmu runājis arī ar vadošajiem Krievijas spiningotājiem (Inozemcevu, Šaņinu, Mišinu) Visi kā viens atzīst-exist ir labākā bremzes sistēma no visām spolēm!
16.februāris 2015, 19:14 | links
 
Nu nezinu gan!2500 stellu par mikruhas spoli gan nenodēvētu jo jaudas ir atliku likām!Jā viņa ir nedaudz smagāka jo korpuss ir no magnija nevis no kautkāda grafīta sakausējuma!Cenu ziņā arī stipri vien atpaliek no Exista un pat no Steeza,bet katram jau sava lieta bīdāma!Mana skatījuma par 11'' Twinu un Stellu nekas labāks nav izgudrots!!!To ka Dārgajām,labajām Daiwām atbildīgos brīžos mēdz noklemmēt bremze gan ir pieredzēts!Shimim ar ko tādu nekad neesmu saskāries!Un tas kosmo haotiskais dizains man atgādina Opeli!Uztaisa īsāku gāzes gājienu un sauc par sporta auto?Nu tā kaut kā!Čpokš!))))
16.februāris 2015, 19:01 | links
 
willij. Es nestrīdēšos. Pirmkārt Exist (Steez Exist) ir tās pašas cenu kategorijas spoles. Tātad cenā līdzvērtīgas. 2506 Exist ir vieglāks par 2500 Stellu par 30 gramiem (tās abas nav spēka spoles un praktiski ar vienādu auklas kapacitāti) Existam nav tās bezjēdzīgās glemežvārsta detaļas. spole ir pilnīgi waterprof! Nostrādāta dudz smalkāk par Stellu. Tur vēl daudz visādu atšķirību. Mani Stella neuzrunāja. Spole protals ļoti laba un kvalitatīva, bet es ņemu vislabāko! :)
16.februāris 2015, 18:42 | links
 
Es nu gan Tā neteiktu!Stellai pagaidām neko līdzvērtīgu nav izgudrojuši!Arī daiwa ne!Nu ne jau tas kosmiskais Exists!D
16.februāris 2015, 18:29 | links
 
edzis555. Līdz 140 eiro viennozīmīgi Shimano! Budžeta un vidējās klases spolēs, Shimano ir nedaudz pārāks. Dārgajā galā dominē Daiwa!
16.februāris 2015, 17:16 | links
 
To edzis555: Reku paņem labāk Daiwa Caldia par labu cenu - Skatīt šeit
16.februāris 2015, 17:13 | links
 
atbilde ir Shimano !
16.februāris 2015, 17:05 | links
 
Jautājums spečukiem. Nevaru izšķirties starp Daiwa Exeler-z 2500 un Shimano Rarenium 2500. Kura būtu labāka tvičam līdz 10cm mailēm. Latvijā cenas ziņā apmēram vienādas, bet ebay Daiwa ir apmēram par 70 eirām lētāk nekā pie mums. Varbūt pie mums tas pats modelis ir stipri krutāks, vai arī mūsu bāleliņi grib vairāk uzvārīties?
16.februāris 2015, 16:53 | links
 
Pardon, varbūt pat labāka par katanu, alivio, nekseivu - jo četri gultņi tāpat kā ekseidžam.
16.februāris 2015, 16:15 | links
 
Izskatās pēc lētā šīmaņa gala. Vidējai spiningošanai derēs. Tatad atkrīt mikrodžigs un tvičs ar lielām,smagām mailēm, visam pārējam var lietot. Kaut kas līdzīgs šeit nopērkamajiem Katanai un Alivio.
16.februāris 2015, 16:08 | links
 
Sveiki...
Mana sievinna man dz/d uzdaavinaaja spoli: SHIMANO SONORA SON2500FB
Drag ratio 6.2:1
Max drag 7kg
Gribeeju zinaat atsauksmes un kam ssii spole ir vairaak paredzeeta.
16.februāris 2015, 12:57 | links
 
Vo vo, par aprīkojumu,
man vēl no 60 gadu beigām ir apspļaudīto krievu makšķerītes,vēl nav salūzušas. Tagad nekur vairs līdzīgas nevar atrast,nav(vieni sū)
16.februāris 2015, 11:18 | links
 
Pirms vairākiem gadiem arī nopirku Rarenium 2500SFA (ar seklo kaseti) un kādas divas sezonas (vid. 1x nedēļā) tā bija man tviča spole Nr.1:) Raustīju līdz +/- Rudrai. Izturēja:)
Jā... pēc šīm sezonām parādijās minimālas luftes. Iepirku citu jaudīgaku spoli un Rareniumu ieliku rezervē.
Bet spole joprojām ir kaujas gatavībā... pēdājās 2-3 sezonās šad tad ar to mētāju rotiņus vai vieglās mailes.

Varu piekrist tiem ka Rareinium nav domāta lielām mailēm, bet spole laba.

Ps. Vel ir svarīgi ar kādu attieksmi izturas pret copes inventāru jo jebko var nokaut ļoti ātri...
16.februāris 2015, 11:12 | links
 
Man bija Rareniums mazais. Makšķerēju nepilnu sezonu. Ņēmu copei upēs un ezeros mazajiem plēsējiem. Neko sliktu nevar teikt. Arī ar smalkajām pītenēm nebija problēmu. Lielākām zivīm, smgākiem mānekļiem bija vecā Daiwa GS8 real four. Nokāvu divās sezonās! Pirms tam astoņus gadus lietoju bez problēmām! (lielie roti, šūpaki, gumijas līdz 18g)
Shimano spēka spole ir tvins. Zinu makšķernieku, kas ir nokāvis dārgāko Aspire uz lielajām mailēm! Tomēr jāpadomā, kādos apstākļos izmantosiet spoli!
16.februāris 2015, 06:35 | links
 
Freams ir pirmā kaut cik nopietnā spole no Daiwas (tāpat kā rarēnis šīmanim), līdz tiem 18 g kādu laiku var mēģināt. Bet te jau profiņi (čalīši un putni) tūlīt iespers viedāku viedokli.
Zinu tikai pats, ka priekš spiņiem neko sliktāku par freams, caldia, rarenium nekad dzīvē vairs nepirkšu, neatmaksājas un kaifs arī pavisam cits.
15.februāris 2015, 21:48 | links
 
Ko vīri teiks par DAIWA FREAMS 2508?

Interesē spole tvičam:

Orbit 110 SP
Pointer

Mailes līdz 11 cm un 18 gr
15.februāris 2015, 21:44 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager