Spoles

FishMV [22.03.23]: Kāds varbūt kursā?No Fuego 3000 Kasete un rokturis der uz Freams 3000?

dolomits, 3.marts 2023, 08:49

Ieskrūvējamie rokturi visām Daiwa spolēm ir vienādi, var mainīt kā ienāk prātā. Par 99% esmu pārliecināts, ka auklas kasetes šīm spolēm identiskas (ja Fuego auklas kasete ar gultni, tad tas jāpārliek uz Freams stieņa (štoka)).

onkyo, 3.marts 2023, 08:59

Ieskrūvējamie rokturi, - tam inženierim vajadzētu pašam dažas skrūves ieskrūvēt - nav nekā labāka par ieliekamo rokturi un pievelkamo skrūvi.
Es neko neteiktu, ka tam rokturim tā vītnes daļa būtu M6 vai M8, bet tur knapi M3, un vel iefrēzējums aiz vītnes , kas samazina šķērsgriezumu. Un ja vēl nejauši izslēdz revera slēdzi, tad pie lielākas zivs slodzes tas rokturis var palikt rokā.
Vispār saproti ko raksti? Kas būtu tik spēcīgi atpakaļ gaitā jāgriež??? Vairākiem shimano modeļiem vispār nav tāda reversa slēdža, lai mazāk problēmu būtu. Jāsaprot ,ka spole nav vinča! Ja nevar atļauties spoli ap 100€, tad nevajag rakstīt ka labas spoles ir sūdi.
22.marts 2023, 09:47 | links
 
Kāds varbūt kursā?No Fuego 3000 Kasete un rokturis der uz Freams 3000?

dolomits, 3.marts 2023, 08:49

Ieskrūvējamie rokturi visām Daiwa spolēm ir vienādi, var mainīt kā ienāk prātā. Par 99% esmu pārliecināts, ka auklas kasetes šīm spolēm identiskas (ja Fuego auklas kasete ar gultni, tad tas jāpārliek uz Freams stieņa (štoka)).

onkyo, 3.marts 2023, 08:59


Ieskrūvējamie rokturi, - tam inženierim vajadzētu pašam dažas skrūves ieskrūvēt - nav nekā labāka par ieliekamo rokturi un pievelkamo skrūvi.
Es neko neteiktu, ka tam rokturim tā vītnes daļa būtu M6 vai M8, bet tur knapi M3, un vel iefrēzējums aiz vītnes , kas samazina šķērsgriezumu. Un ja vēl nejauši izslēdz revera slēdzi, tad pie lielākas zivs slodzes tas rokturis var palikt rokā.
22.marts 2023, 09:25 | links
 
Skunksts [21.03.23]: Nu esmu nonācis pie secinājuma ka spoles izvēle būs daiwa vai Shimano.drīzāk daiwa fuego uzrunā pagaidām visvairāk.bet ja nu budžets varētu būt 150euro,ko tad? Acī iekrita daiwa lexa.vai spole būtu tā vērta?
150€ budžetā Shimano Ultegra FC tādā gadījumā būtu labākais variants ar ko sākt. Ja Daiwai kaut kas salūzīs, tad klapatas būs lielākas nekā ar Shimano jau sākot ar rezerves daļām. Bet nu tas arī tikai tik cik dzirdēts. Varbūt realitātē nav tik traki un spoļu meistari var nokomentēt.
22.marts 2023, 00:00 | links
 
Nu esmu nonācis pie secinājuma ka spoles izvēle būs daiwa vai Shimano.drīzāk daiwa fuego uzrunā pagaidām visvairāk.bet ja nu budžets varētu būt 150euro,ko tad? Acī iekrita daiwa lexa.vai spole būtu tā vērta?
21.marts 2023, 23:00 | links
 
zaraza [21.03.23]: Nu un atskrūvēties nepiemērotā brīdī
Par to es oponēšu. Pirms atskrūvēties un pakāst skruvi. Ručka tā sāk luftēt, ka nepamanīt to nav iespējams, ja nu vienīgi pa smagu pāli.
21.marts 2023, 22:06 | links
 
No kāda cipara vispār sākas sakarīgas daiwa vai Shimano spoles?nejau dārgais gals, bet lai vērts ieguldīt,jo diezgan sanāk mētāt.

Skunksts, 21.marts 2023, 21:11


DAIWA adekvāti lietojamas ir no NINJA LT +/- biki virs 60EUR, bet ja tomēr gribas solīti labāku, Excler , cena runājama kaut kas biki zem 100. Gultņi un svars vēl tā, bet ar Excler sākas viena nopietna svarīga konstruktīva izmaiņa - no sāna ieskrūvējams rokturis. Visām lētākām spolēm roktura konstrukcija iet kā štoks cauri, kas otrā pusē ar skrūvi pievelkas. Tas ir mezgs, kas ilgtermiņa lietošanā ar laiku neizbēgami pakļuts nodilumam un luftēm, fiziku neapmānīsi. Nu un atskrūvēties nepiemērotā brīdī vai vsipār pakāst to skrūvi ir liela iespēja. A ja sazobe ar mehānismu no sāna, tad tas ir grūtāk uztaisāms un dārgāks, bet viennozīmīgi inženiertehniski drošāks un ilgmūzīgāks risinājums.
21.marts 2023, 21:43 | links
 
BAigars [21.03.23]: Pirmās bija ap 60€, otrās ap 100
Tad es esmu 3šajā cenu kategorijā:) pēc BAigara skalas. Nu toč ne ceturtajā.
Un pēc pacmit gadiem vēl neprasās.

Principiāli nelietoju svešu inventāru, nevaru iedomāties kādas copes izjūtas ar kātu 400+

Pagaidām patīk arī vecais.
21.marts 2023, 21:33 | links
 
BAigars [21.03.23]: Skunksts [21m]: No kāda cipara vispār sākas sakarīgas daiwa vai Shimano spoles?nejau dārgais gals, bet lai vērts ieguldīt,jo diezgan sanāk mētāt.Arī šo jautājumu ļoti detalizēti Mārtiņš Copes frekvencē aprakstīja.
Konkrētus modeļus puslīdz sakarīgām spolēm un cenas gan no paša lētākā gala, gan labas spoles ilgtermiņam par pieņemamu cenu. Pirmās bija ap 60€, otrās ap 100
Paldies
21.marts 2023, 21:32 | links
 
 
Skunksts [21.03.23]: No kāda cipara vispār sākas sakarīgas daiwa vai Shimano spoles?nejau dārgais gals, bet lai vērts ieguldīt,jo diezgan sanāk mētāt.
Arī šo jautājumu ļoti detalizēti Mārtiņš Copes frekvencē aprakstīja.
Konkrētus modeļus puslīdz sakarīgām spolēm un cenas gan no paša lētākā gala, gan labas spoles ilgtermiņam par pieņemamu cenu. Pirmās bija ap 60€, otrās ap 100
21.marts 2023, 21:16 | links
 
No kāda cipara vispār sākas sakarīgas daiwa vai Shimano spoles?nejau dārgais gals, bet lai vērts ieguldīt,jo diezgan sanāk mētāt.
21.marts 2023, 21:11 | links
 
zaraza [21.03.23]: Dies' pasarg, kas tik man pašam savulaik nav bijis
Es sāku ar kaut kādu Storm spolīti par pārdesmit eiro. No name spini.
Un ķēru daudz un labas zivis.

Tagad ar visiem brendiem ķeru mazāk. Iespējams zivju bija vairāk, moš iesācēja degsme un ticība.

Tagad protams Daiwa un Shimano:)
21.marts 2023, 20:52 | links
 
Skunksts [21.03.23]: Sveiki.kāds varbūt var kaut ko pastāstīt par savage gear sg4 spolēm.labas,sliktas, vai kā.doma kātam ar 7 līdz 25 testu.paldies.
Noklausies Copes frekvenci ar Mārtiņu Babri un šādi jautājumi atkritīs.
Īsumā - nav neviens iemesls, lai pirktu kādu citu spoli izņemot Shimano un Daiwa.
21.marts 2023, 20:41 | links
 
Sveiki.kāds varbūt var kaut ko pastāstīt par savage gear sg4 spolēm.labas,sliktas, vai kā.doma kātam ar 7 līdz 25 testu.paldies.

Skunksts, 21.marts 2023, 17:55


Savage Gear spoles zem sava zīmola sāka ražot pirms pusotras sezonas, līdz ar to kā tā uzvedas ilgtermiņā gadu griezumā to neviens tev pašlaik nepateiks. Man kā tirgotājam svarīgi, ka nav problēmu, pagaidām neviena nav pa garantiju nesta atpakaļ. A tā par savu naudu ļoti OK. Bet nu es personīgi esmu spoļu šovinists, uzskatu, ka īstas spoles ir tikai DAIWA un SHIMANO, kā vienīgie reāli inovatori un izstrādātāji, pārējais viss ir spoļu izstrādājumi, labāk vai sliktāk adaptēti (par spininga spolēm runa, multiem biki savādāk). Nē, protams, ja stipri macinš spiež vai vienkārši gribas dažādību un eksperimentus, tad tas SG4 nav sliktākais variants, manuprāt. Dies' pasarg, kas tik man pašam savulaik nav bijis :D Bet tāpat, nospiedošs vairums man zināmo nopietno copmaņu agri vai vēlu ir ieņēmuši vai DAIWA vai SHIMANO "ierakumus" :D
21.marts 2023, 20:24 | links
 
Sveiki.kāds varbūt var kaut ko pastāstīt par savage gear sg4 spolēm.labas,sliktas, vai kā.doma kātam ar 7 līdz 25 testu.paldies.
21.marts 2023, 17:55 | links
 
Paldies.
3.marts 2023, 09:04 | links
 
Kāds varbūt kursā?No Fuego 3000 Kasete un rokturis der uz Freams 3000?

dolomits, 3.marts 2023, 08:49


Ieskrūvējamie rokturi visām Daiwa spolēm ir vienādi, var mainīt kā ienāk prātā. Par 99% esmu pārliecināts, ka auklas kasetes šīm spolēm identiskas (ja Fuego auklas kasete ar gultni, tad tas jāpārliek uz Freams stieņa (štoka)).
3.marts 2023, 08:59 | links
 
Kāds varbūt kursā?No Fuego 3000 Kasete un rokturis der uz Freams 3000?
3.marts 2023, 08:49 | links
 
Sveiki,

Kur var iegādāties no daiwa 22 prorex v lt 2500 kaseti ?

intel7, 15.janvāris 2023, 09:22

- pieliku PM
5.februāris 2023, 23:53 | links
 
Sveiki,

Kur var iegādāties no daiwa 22 prorex v lt 2500 kaseti ?

intel7, 15.janvāris 2023, 09:22
5.februāris 2023, 23:39 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager