Spoles

Sveiki vīri, kādu spolīti jūs varētu ieteikt budžeta klases cenā līdz 50eiro vieglajam džigam? Pamatā darbojos ar 3-5g svara ausaiņiem.
27.jūnijs 2014, 12:33 | links
 
Nu nevajag no ķīniešiem baidīties! Tie prot arī tā uztaisīt, ka vācieši un japāņi brīnīsies! Tik viņiem daudz populārāks un lielāks bizness ir taisīt uz kvantumu, ne kvalitāti! Jo tur joprojām dzīvo ap 150mlj analfabētu, kas pa 100gr rīsa dienā pa 10 h štancēs tās spoles ar rokām un paralēli ar kājām!
26.jūnijs 2014, 10:11 | links
 
ebay usa pirku spoli TICA Cambria LZ 2000 kad atnāca spole kā spole bet ražots made in china...... pa 30 $ jūtu ka pa grūtu paliek ka ir pretestība no mānekļa puses.......

vlDream, 25.jūnijs 2014, 15:37


pirku spoli no JP internetbodes, kad atnāca made in china..... un cena virs 190 EUR...
tāda ir globalizācija un bizness :) laiks pierast.
26.jūnijs 2014, 09:50 | links
 
cik man zināms-šimano spolēm 4gultñi,nekas vairāk nava. es pirk centrāl tirgū 2.stāvā blakām frizētavai. 49ls samaksāju un 2gadu garantija. pārdevējs skaidri pateica,ka šimano spoles liek malāzijā. es 2.sezonu regulāri spiningoju un nekādas vainas. klusiņa,neakādas berzes un patikami dinamiska. pirms šimano-bija okuma,nu tas tiešām ir s....ds. internetā var iegrābties,iesaku veikalā tādas lietas pirkt.

vikings38, 26.jūnijs 2014, 00:36

Pērle, ko lai citu saka! :)
26.jūnijs 2014, 08:15 | links
 
cik man zināms-šimano spolēm 4gultñi,nekas vairāk nava. es pirk centrāl tirgū 2.stāvā blakām frizētavai. 49ls samaksāju un 2gadu garantija. pārdevējs skaidri pateica,ka šimano spoles liek malāzijā. es 2.sezonu regulāri spiningoju un nekādas vainas. klusiņa,neakādas berzes un patikami dinamiska. pirms šimano-bija okuma,nu tas tiešām ir s....ds. internetā var iegrābties,iesaku veikalā tādas lietas pirkt.
26.jūnijs 2014, 00:36 | links
 
nu jà ne vienmèr jau vaina spolès. Es vakar arì jau gribèju te nolamàt vienu spoli. kas saçakarèja man auklu un visu copi. BEt vaina bija spicìtes pèdeja rinki kursh bija mazàks kà jàbùt i aukla caurlaidìba bremzèjàs un veidojas cilpa. tas gan ar fideri pats eksperomentejot ar spicèm sashakareju sev copi

hecs7, 21.jūnijs 2014, 10:30
26.jūnijs 2014, 00:14 | links
 
ebay usa pirku spoli TICA Cambria LZ 2000 kad atnāca spole kā spole bet ražots made in china......

vlDream, 25.jūnijs 2014, 15:37

Viņi to nekad nav nolieguši. Tica ir tīrākais ķīniešu brends un viņi paši ar to lepojas. Starp citu, griežu 1000-šo DynaSpin jau otro sezonu, ar tievu pīto auklu nav problēmu un ripo vieglāk par Shimano Exage.
25.jūnijs 2014, 22:19 | links
 
ebay usa pirku spoli TICA Cambria LZ 2000 kad atnāca spole kā spole bet ražots made in china...... pa 30 $ jūtu ka pa grūtu paliek ka ir pretestība no mānekļa puses.......
25.jūnijs 2014, 15:37 | links
 
kiniešu nau un internetā aarī nepirku pirku veikala. pardeveja stastija cik tur daudz gultnišu un cik laba un tā.

1sandis1, 21.jūnijs 2014, 14:24

Nu ja nav viņam ne markas, ne modeļa - tad noteikti IR ĶĪNIEŠU SŪDS, ko tirgo uz svara! Bet tas, ka pārdevēja teica, ka super puper - viņai takš tas sū ir jāpārdod!
25.jūnijs 2014, 08:21 | links
 
tāpēc ar pajautāju vai kādam ir šis brīnums ....

rakstīta ticēt? šaubas māc pēc ieberziena...........

slavenais shimano sonora kuro gadu mētājās pa kasti jo kā liek pie darba ta šim pa grūtu esot līdz ko sāk pretestība rasties pat minimāla tā šis sāk klaudzēt
25.jūnijs 2014, 06:24 | links
 
praktiski visas brenda spoles ražo malāzija :-) par kvalitāti nesūdzos,pagaidām ok. diezvai spētu eksperts atšķirt patentātu-no orģinālā ražotāja. daudzi uz to mūsu nezināšanu labi iedzivojās
24.jūnijs 2014, 23:38 | links
 
Nu tak skaidri un gaiši uzrakstīts tai internetveikalā, ka tā ir super turbo advancēta spole kas dara visu un dod baudu :) Citāts:
----
"Spole Spinflex FD, pateicoties jaunai tehnoloģijai, vienmēr ir soli priekšā saviem konkurentiem. Vieglais spoles svars dod iespēju pilnībā gūt baudu no makšķerēšanas, kā arī neiespējami vienkāršu lietošanu. Spole ir aprīkota ar 8+1 tērauda lodīšgūltņiem. Auklas kasete izgatavota no augstas kvalitātes anodēta alumīnija."
---

A ja nopietni, tad kas viņu zina, var būt ne vainas, varbūt pilnīgs sū... Šito čainas brendu ir vagoniem, paskaties pasaules vairumnieku weblapā alibaba.com, tur tādas uz svaru tirgo vairumā :)
24.jūnijs 2014, 20:39 | links
 
ko labu var pateikt par Spole ar priekšējo bremzi Atemi Spinflex FD20 ?? nesāk grabēt kā pieliks pie darba ja būs pretestība no mānekļa
24.jūnijs 2014, 18:51 | links
 
1sandis1!
Šī ir lielāka priekšrocība pērkot nepazīstamu brendu spoles internetā.Apsveicu ar ieberzienu.:)

arsiks, 21.jūnijs 2014, 00:13

es ar esu ieberzies savu laik . bet ko tad neražo china
21.jūnijs 2014, 16:55 | links
 
kiniešu nau un internetā aarī nepirku pirku veikala. pardeveja stastija cik tur daudz gultnišu un cik laba un tā.
21.jūnijs 2014, 14:24 | links
 
nu jà ne vienmèr jau vaina spolès. Es vakar arì jau gribèju te nolamàt vienu spoli. kas saçakarèja man auklu un visu copi. BEt vaina bija spicìtes pèdeja rinki kursh bija mazàks kà jàbùt i aukla caurlaidìba bremzèjàs un veidojas cilpa. tas gan ar fideri pats eksperomentejot ar spicèm sashakareju sev copi
21.jūnijs 2014, 10:30 | links
 
tāda cūcība. nopirku spoli diezgan padārgu, rakstīts ka dzelzs gūltņu vairāk nekā vajag, tāpēc tik darga, pagaja mazs laiciņš jau rokturis kustās un ataisu vienkarši iesmērēt un mani parsteidza tas ka es ieraudziju visur plasmasas buksītes, un nevienu dzelzs gultniti.:((

1sandis1, 20.jūnijs 2014, 20:14

Kas pa spoli??? Ja kaut kāds ķīniešu brīnums - nu tad nevajag brīnīties!
21.jūnijs 2014, 09:01 | links
 
1sandis1!
Šī ir lielāka priekšrocība pērkot nepazīstamu brendu spoles internetā.Apsveicu ar ieberzienu.:)
21.jūnijs 2014, 00:13 | links
 
tāda cūcība. nopirku spoli diezgan padārgu, rakstīts ka dzelzs gūltņu vairāk nekā vajag, tāpēc tik darga, pagaja mazs laiciņš jau rokturis kustās un ataisu vienkarši iesmērēt un mani parsteidza tas ka es ieraudziju visur plasmasas buksītes, un nevienu dzelzs gultniti.:((
20.jūnijs 2014, 20:14 | links
 
nezinu,man šimano nexave 4000fc spole ar auklu 0,40mm. neko labāku es špinim nemainitu. manēkļus lieku sākot,no 20gr un uz aukšu. kāta garums 120cm 4'80-200g. Fladen celtic boat firmas kāts. šimano kāts pie zemām temperaūrām paliek stivs.zinu daudzus-kam pie zemas temperatūras,jau pie -5grādi,kātiem nolūzt gali.

vikings38, 20.jūnijs 2014, 17:54

Wow... Tu tač to nerunā nopietni??!!

Ja nopietni, man Tevis patiesi žēl...
20.jūnijs 2014, 18:33 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager