Spoles

nezinu,man šimano nexave 4000fc spole ar auklu 0,40mm. neko labāku es špinim nemainitu. manēkļus lieku sākot,no 20gr un uz aukšu. kāta garums 120cm 4'80-200g. Fladen celtic boat firmas kāts. šimano kāts pie zemām temperaūrām paliek stivs.zinu daudzus-kam pie zemas temperatūras,jau pie -5grādi,kātiem nolūzt gali.
20.jūnijs 2014, 17:54 | links
 
šeit atgriežamies pie fakta ka sasipt var jebkurš jebko :) un sūds var gadīties jebkurā rūpnīcā , arī šimanim un arī uz stellas līnijas :) es pieturos pie tā ka tomēr ar to TRIO sēriju bija kaut kas nesmuki - pārāk daudz tās sūdzības bij no vis visādiem lietotājiem.
Starp citu, Usi, jautājums kāpēc uzsakti ka bandito gadījumā pietrūka starplika? Auklu uz kasete tina kā pienākas (bet met cilpas / bārdas darbību laikā).

Man ar gadījās iekrist ar TRIO - spole auklu uztin perfekti - nekādas starplikas tur netrūkst, ar rotiņiem nemētājos, pārsvarā gumijas, kas auklu nevērpj. Ja ļooti uzmanās, var izvairīties no cilpām, bet tikko ķoncentrācija uz spoli zūd, tā gatavs - cilpa. Tagad spoli esmu degradējis velcei - tur parast izlaižu - bez mešanas - cilpu nav:)

ramex, 14.jūnijs 2014, 22:33[/quote]
18.jūnijs 2014, 12:46 | links
 
bandito spolei nebija ielikta starplika ,vai nu rūpnicas robots nokļudijies, jeb pats izjaucis, i visa sāpe.
nexevēm bija problēmas ar bremzes nesaturēšanu, un ko tagad.un vispār twinpoveris esot suuc, jau 8 vai kurā tur paaudzē, droši vien esi dzirdējis šādu kompetentu ļaužu viedokli:)

usis, 14.jūnijs 2014, 21:56

Tu manu spoli biji redzējis???? Darīt man nav ko kā līst spolē! Es no tā neko nesaprotu!

Spole no veikala uz upi! Tur arī sūdi sākās!
18.jūnijs 2014, 11:12 | links
 
Ir problēma ar Tica 1000 spoli, aiz uztinējrulīti rauj garām auklu. Brāķis vai miskaste?
18.jūnijs 2014, 10:50 | links
 
Izskatas ka bandito gadiijuma, tas bija braakjis!?
15.jūnijs 2014, 15:33 | links
 
ja rullis kā nākas negriežas, aukla tiek savērpta, pie tam tika lietots rotiņš straumē.
14.jūnijs 2014, 22:49 | links
 
bandito spolei nebija ielikta starplika ,vai nu rūpnicas robots nokļudijies, jeb pats izjaucis, i visa sāpe.
nexevēm bija problēmas ar bremzes nesaturēšanu, un ko tagad.un vispār twinpoveris esot suuc, jau 8 vai kurā tur paaudzē, droši vien esi dzirdējis šādu kompetentu ļaužu viedokli:)

usis, 14.jūnijs 2014, 21:56



man godam vēl joprojām kalpo tādas vēstures kā Salmo CBS 835 un 840 :) arī Salmo Diamond ATX-5 visas esmu pats gan jaucis gan eļļojis utt.:-)


šeit atgriežamies pie fakta ka sasipt var jebkurš jebko :) un sūds var gadīties jebkurā rūpnīcā , arī šimanim un arī uz stellas līnijas :) es pieturos pie tā ka tomēr ar to TRIO sēriju bija kaut kas nesmuki - pārāk daudz tās sūdzības bij no vis visādiem lietotājiem.
Starp citu, Usi, jautājums kāpēc uzsakti ka bandito gadījumā pietrūka starplika? Auklu uz kasete tina kā pienākas (bet met cilpas / bārdas darbību laikā).
14.jūnijs 2014, 22:33 | links
 
bandito spolei nebija ielikta starplika ,vai nu rūpnicas robots nokļudijies, jeb pats izjaucis, i visa sāpe.
nexevēm bija problēmas ar bremzes nesaturēšanu, un ko tagad.un vispār twinpoveris esot suuc, jau 8 vai kurā tur paaudzē, droši vien esi dzirdējis šādu kompetentu ļaužu viedokli:)
14.jūnijs 2014, 21:56 | links
 
Usi atļaušos nepiekrist, manuprāt latvijā tie paši Catana/Nexave/Exage ir notirgoti daudz vairāka kā okuma trio - tā tomēr jau sevi ielika augstākā plautiņā par minētajām spolem (vismaz cenas ziņā)

vēl ņemam vērā to ka problēmas bija pat ar mono(bandito bildes) auklu - parasti pītā ir tā kas taisa sūdus pie "pārāk liela smalkuma"...
14.jūnijs 2014, 21:44 | links
 
iespējamstie stāsti par trio problēmām galvenokārt no 3 faktoriem
1.salidzinoši liels pārdoto spoļu skaits
2. neprasme lietot spoli, kātu agresīvu mānekļa animāciju piekopjot
3.pārspīleti tievu auklu lietošana kombinācijā ar 2.
tieši tik pat stāstu par catana, nexave un exage spolēm, tieši to pašu faktoru summa.
14.jūnijs 2014, 21:22 | links
 
Kaadas atsauksmes par Okuma Trio 30 ar priekseejo bremzi?

bezdarbnieks, 14.jūnijs 2014, 12:45

Palasiet šeit:
http://www.copeslietas.lv/site/bildes/albums/okuma-trio/

hmmm tajos atteelos ta spole ir peleeciiga, bet tas trio ko skatiijos melni sarkans....

Rxq, 14.jūnijs 2014, 18:40

bezdarbnieks, 14.jūnijs 2014, 20:56



Melni sarkana ir Okuma Trio Red Core
- uz papīra gultņu mazāk kā pelēkajia trio (ja atmiņaneviļ 10 vs 6 vai 5) visticamāk ja pārējais dizains tehnoloģijas kā pelēkajai, tad nekas labs tur nesanāks - tas tā vizuāli, pašam nevienas okuma spoles nav bijis
14.jūnijs 2014, 21:06 | links
 
Kaadas atsauksmes par Okuma Trio 30 ar priekseejo bremzi?

bezdarbnieks, 14.jūnijs 2014, 12:45

Palasiet šeit:
http://www.copeslietas.lv/site/bildes/albums/okuma-trio/

hmmm tajos atteelos ta spole ir peleeciiga, bet tas trio ko skatiijos melni sarkans....

Rxq, 14.jūnijs 2014, 18:40
14.jūnijs 2014, 20:56 | links
 
Shimano Exage ir OK spolīte priekš smalkajiem diegiem!
14.jūnijs 2014, 19:29 | links
 
Okumas trio der rupjākiem rīkiem. Ar smalkiem diegiem "nav aršana".
14.jūnijs 2014, 19:14 | links
 
Kaadas atsauksmes par Okuma Trio 30 ar priekseejo bremzi?

bezdarbnieks, 14.jūnijs 2014, 12:45


Palasiet šeit:
http://www.copeslietas.lv/site/bildes/albums/okuma-trio/
14.jūnijs 2014, 18:40 | links
 
iecēlu sev Salmo Diamond Feeder spoli 40 izmēru. Divās copēs provējot ar fīderi neatstāja sajūta, ka bremze ir kautkāda savādāka nekā iepriekšejai spolei, ta ir piecirtienā aiziet ļoti brīvi, bet lēnām velkot ārā auklu, bremze ir stingrāka. Tam tā jābūt? varbūt pats nemaz nemāku pareizi darboties?
Nu OK ar pīto vismaz nevar pārcensties piecērtot :D un ja es gribu, lai tāds 500nieks brekšelis patirkšķina, ta iemetienā bremze sāk strādāt, nerunājot jau par piecirtienu, tad vispār brīvi strādā.
Man izskatās, ka tas tirkšķa mehānisms diezgan stipri notur kaseti, bet ar straujāku impulsu aiziet ļoti brīvi.

bazels, 10.jūnijs 2014, 10:20



Nezinu, kā citiem, man pēdējā laikā Salmo ne visai. uz jūru braucot, vienas sezonas laikā divreiz bija remontā. Citas divas, vie na no tām lētucis, dzīvs un darbojas
14.jūnijs 2014, 18:33 | links
 
Un vai viņa derēs jigam?
14.jūnijs 2014, 18:16 | links
 
Kaadas atsauksmes par Okuma Trio 30 ar priekseejo bremzi?
14.jūnijs 2014, 12:45 | links
 
Jau kādu laiku priecājos par lētā gala Shimano spolēm, pret abām Nexave 1000 un 3000SFC pretenziju nav, bet nāca klāt jauns kāts un līdz ar to tika iepirkta jauna spole. Biju tā kā tēmējis uz Rarenium vai Stradic+ (mazā svara dēļ un tikai), bet kolēģa atrunāts ( a ja nu sadomā nejauši piebeigt, vai nebūs žēl) paņēmu Aernos 3000SFA. Un te mazliet paliku pats sevi nesapratis, kastītē kā jau ierasts ne tikai rezerves alumīnija spolīte, bet arī 4 šaibītes. Te arī jautājums, kam domātas . Neko īsti netā neatradu kā pareizi pielieto un kuros gadījumos.

VinnijsPuks, 14.jūnijs 2014, 00:54

Kamēr spole auklu klāj kā pienākās, tikmēr tās šaibas, lai ari kastītē "mētājās". "Manējās" jau labu laiciņu ta dara.
14.jūnijs 2014, 06:58 | links
 
Jau kādu laiku priecājos par lētā gala Shimano spolēm, pret abām Nexave 1000 un 3000SFC pretenziju nav, bet nāca klāt jauns kāts un līdz ar to tika iepirkta jauna spole. Biju tā kā tēmējis uz Rarenium vai Stradic+ (mazā svara dēļ un tikai), bet kolēģa atrunāts ( a ja nu sadomā nejauši piebeigt, vai nebūs žēl) paņēmu Aernos 3000SFA. Un te mazliet paliku pats sevi nesapratis, kastītē kā jau ierasts ne tikai rezerves alumīnija spolīte, bet arī 4 šaibītes. Te arī jautājums, kam domātas . Neko īsti netā neatradu kā pareizi pielieto un kuros gadījumos.
14.jūnijs 2014, 00:54 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager