Spoles

andreiko [05.01.23]: Man gan tā kalnu lieta, PD, paskrējusi garām. Krievu laikā kolēģis vilināja, viņš visu gadu taupīja pengu, lai divreiz gadā uz vienu divām nedēļām aizmauktu uz kalniem (uz Čeboksariem vai kaut kā tā, neatceros īsti). Vilināja traki, bet man bija 4-5 reizes nedēļā basītis, noturējos. Tā īsti braukt arī neesmu iemācījies, ja neskaita agrā jaunībā 3 vai 4 pārus salauztas koka distancenes tuvējā Šmerļa mežiņa pauguros.
Kad šancēju Atmodā, man bija kolēģis Aldis Bērziņš. Bijušais Ciaguna audzēknis un PSRS junioru izlases kalnu slēpotājs. Iesauka - Slēpotājs. Tad nu reiz mēs kuplā kompānijā (arī Elita V, laba slēpotāja) aizmaucām pie tā paša mana vecā čomaka uz Ērgļiem (pats biju drusku palīdzējis vasarā tur pacēlāju būvēt augšā). Otrajā dienā mēs ar Slēpotāju riktīgā pāli vizinājāmies un ne reizi nenokritām. Kāpēc? Tāpēc, ka es sēdēju viņam uz pleciem. Aldis man ļāva pat slēgt derības, ka šādā duetā mēs ieliksim jebkuram, tak neviens neparakstījās, jo redzēja, kā Slēpotājs (kaut pālī) prot braukt...
:):):)
ir tāds teiciens:" masķerstvo ņeprapjoš"
5.janvāris 2023, 13:29 | links
 
Man gan tā kalnu lieta, PD, paskrējusi garām. Krievu laikā kolēģis vilināja, viņš visu gadu taupīja pengu, lai divreiz gadā uz vienu divām nedēļām aizmauktu uz kalniem (uz Čeboksariem vai kaut kā tā, neatceros īsti). Vilināja traki, bet man bija 4-5 reizes nedēļā basītis, noturējos. Tā īsti braukt arī neesmu iemācījies, ja neskaita agrā jaunībā 3 vai 4 pārus salauztas koka distancenes tuvējā Šmerļa mežiņa pauguros.
Kad šancēju Atmodā, man bija kolēģis Aldis Bērziņš. Bijušais Ciaguna audzēknis un PSRS junioru izlases kalnu slēpotājs. Iesauka - Slēpotājs. Tad nu reiz mēs kuplā kompānijā (arī Elita V, laba slēpotāja) aizmaucām pie tā paša mana vecā čomaka uz Ērgļiem (pats biju drusku palīdzējis vasarā tur pacēlāju būvēt augšā). Otrajā dienā mēs ar Slēpotāju riktīgā pāli vizinājāmies un ne reizi nenokritām. Kāpēc? Tāpēc, ka es sēdēju viņam uz pleciem. Aldis man ļāva pat slēgt derības, ka šādā duetā mēs ieliksim jebkuram, tak neviens neparakstījās, jo redzēja, kā Slēpotājs (kaut pālī) prot braukt...
:):):)
5.janvāris 2023, 13:26 | links
 
andreiko [05.01.23]: Sven, tu ar tiem sniega planieriem uzmanīgi, citādi var nākties saukt krankenvāgenu, braukt uz darbu, kāpt uz galda un pašam sevi graizīt un lāpīt!
:):):)
netrakoju vairs, bet braucu pārliecinoši
5.janvāris 2023, 13:10 | links
 
Sven, tu ar tiem sniega planieriem uzmanīgi, citādi var nākties saukt krankenvāgenu, braukt uz darbu, kāpt uz galda un pašam sevi graizīt un lāpīt!
:):):)
5.janvāris 2023, 13:08 | links
 
andreiko [05.01.23]: Onkio, paņem Ekzistu (made in Japan), par Certeitu aizmirsīsi pilnībā :)
tas jau būs maibahs:)
5.janvāris 2023, 12:48 | links
 
Onkio, paņem Ekzistu (made in Japan), par Certeitu aizmirsīsi pilnībā :)
5.janvāris 2023, 12:45 | links
 
Zinu, ka certeits ir lapāks, bet kāda mārrutka dēļ man labu darbojošos spoli (kura ir ražota jp!!! Man ir no tās sērijas, ko vēl ražoja jp) mainīt pret citu??? Tas būtu tā kā labu normālu mersi mainīt pret maibahu? Priekš kam???
andreiko, 5.janvāris 2023, 11:31


Tu izlasīji to ko vēlējies izlasīt, nevis to, ko es uzrakstīju.
5.janvāris 2023, 12:04 | links
 
Zinu, ka certeits ir lapāks, bet kāda mārrutka dēļ man labu darbojošos spoli (kura ir ražota jp!!! Man ir no tās sērijas, ko vēl ražoja jp) mainīt pret citu??? Tas būtu tā kā labu normālu mersi mainīt pret maibahu? Priekš kam???
5.janvāris 2023, 11:31 | links
 
Manējai ceturtais gads (turklāt sūtīta no jp), uz ķepas iekšpuses iedrukāts skaidri un smuki - Made no Japānas. :)
andreiko, 5.janvāris 2023, 11:04


Paņem 19 Certate 2500, svars tas pats, būs made in Japan, bet par Luvias aizmirsīsi ;)
5.janvāris 2023, 11:13 | links
 
Manējai ceturtais gads (turklāt sūtīta no jp), uz ķepas iekšpuses iedrukāts skaidri un smuki - Made no Japānas. :)
5.janvāris 2023, 11:04 | links
 
zaraza [05.01.23]: Pielabojot Ekspertu Z - Daiwai Japāņmātē ražo no Luvias uz augšu.
Man te akurāt Lūvija blakus kompim mētājas, negribas tik labu spoli garažā turēt. :)

andreiko, 4.janvāris 2023, 21:40

Pielabojot ekspertu Andreiko - pašlaik LUVIAS aktuālo modeli neražo Japānā ! Iepriekšējos taisīja, arī šo pašā sakumā, bet tad satsisīja bardaku ar nosaukumiem , izlaida vēl spoli LUVIAS AIRITY kas aizņēma biezā gala nišu un tiek ražota Japānā (ja nemaldos), bet spole zem nosaukuma LUVIAS palika par vidējo klasi un tiek ražota Ķīnā.
Tāpēc "vecie" foršāki
5.janvāris 2023, 10:54 | links
 
Pielabojot Ekspertu Z - Daiwai Japāņmātē ražo no Luvias uz augšu.
Man te akurāt Lūvija blakus kompim mētājas, negribas tik labu spoli garažā turēt. :)

andreiko, 4.janvāris 2023, 21:40


Pielabojot ekspertu Andreiko - pašlaik LUVIAS aktuālo modeli neražo Japānā ! Iepriekšējos taisīja, arī šo pašā sakumā, bet tad satsisīja bardaku ar nosaukumiem , izlaida vēl spoli LUVIAS AIRITY kas aizņēma biezā gala nišu un tiek ražota Japānā (ja nemaldos), bet spole zem nosaukuma LUVIAS palika par vidējo klasi un tiek ražota Ķīnā.
5.janvāris 2023, 10:49 | links
 
andreiko [04.01.23]: Un snieg no kādiem 19- iem. Ja šitā pusputinās visu nakti, no rīta būs 10 -15 cm.

Iļģuciemā viss balts,bet sniedziņš smalks pagaidām...
4.janvāris 2023, 22:57 | links
 
Un snieg no kādiem 19- iem. Ja šitā pusputinās visu nakti, no rīta būs 10 -15 cm.
4.janvāris 2023, 22:51 | links
 
Pie manis viss normāli, es gan pašā apakšā mitinos 1,5 km no jūrjas. Turklāt man būdiņa pašā kāpas galā. Šovakar gāju netālu no upes (50 m attālumā), bet bija tumsiņa, neko dīvainu nemanīju, pie manis gan augstais krasts (Saulkrastu virziens).
4.janvāris 2023, 22:48 | links
 
RaimisD [04.01.23]: andreiko [22m]: Nu ja, es dzīvoju 300 m no Gaujiņas...Atkal sanāk piespamot sakarīgu topiku.
Bet, baigi gribas pajautāt.
Kā tur patiesībā ir ? Mediji raksta ,ka viss ir slikti. Cilvēki tiek evakuēti, dzīvībai bīstams stāvoklis.
Kā Tev ? F vobleri vēl nepeld pa istabu ? Sorry par melno ;)
Tam viss bumbās!pats peld uz bēniņu studiju!;))
4.janvāris 2023, 22:46 | links
 
andreiko [04.01.23]: Nu ja, es dzīvoju 300 m no Gaujiņas...
Atkal sanāk piespamot sakarīgu topiku.
Bet, baigi gribas pajautāt.
Kā tur patiesībā ir ? Mediji raksta ,ka viss ir slikti. Cilvēki tiek evakuēti, dzīvībai bīstams stāvoklis.
Kā Tev ? F vobleri vēl nepeld pa istabu ? Sorry par melno ;)
4.janvāris 2023, 22:42 | links
 
andreiko [04.01.23]: Nu ja, es dzīvoju 300 m no Gaujiņas...
Pastalas jau slapjas?:)....kātu sargoj!
4.janvāris 2023, 22:33 | links
 
Nu ja, es dzīvoju 300 m no Gaujiņas...
4.janvāris 2023, 22:23 | links
 

..
4.janvāris 2023, 22:22 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager