Spoles

microline ir nu ljoooti miniatuura spole. Manaam rokaam par mazu :D
27.jūnijs 2013, 14:22 | links
 
Mitchell spoleem izmeeri ir ljooti iipatneeji 500 buus apmeeram kaa shimano 2500 + ir paraadiijies mazais izmeers 200 vai 300 neatceros iisti vairs + taa ir "aatraa" spole. Ilgi peetiiju vinju, bet kaut kaa mani nepaarliecinaaja saliidzinoshi nevienmeeriigaa auklas uztiishana (ar robiem). Kaut gan cik dzirdeetas atsauksmes tas ir vairaak kosmeetisks defekts un nekaadas baadas deelj taa nemetaas. Man ir aizspriedumi pret auklas uztiishanas cilindriskuma vienmeeriibu, lai gan arii biomaasterim (vismaz maneejam) ir neliela, bet tomeer iedobe spoles viduu. Ar reaalo copi tam protams ir mazs sakars, bet tomeer... Pagaidaam man vieniigaa spole (arii visdaargaakaa), kas tieshaam ideaali uztina auklu ir twinpower's MG japaanju, bet paareejaam ja ir veeleeshanaas var atrast kur piesieties :D
27.jūnijs 2013, 14:20 | links
 
Vīri, man te īsti nav saprotama tā Okum trio spole, taga parādījusies tā red core, kāds nav testējis šamo. Labprāt dzirdētu atsauksmes.
27.jūnijs 2013, 14:11 | links
 
Janciigais

Rio ir iegādājies Stradic CI4 1000 FML ( nejaukt ar parasto F, ML atšifrējas kā micro line) modifikāciju un ir laimīgs kā zilonis :) Uzprasi viņam - mož var sarunāt aptaustīt...

Bet priekš kam tev tā visa purga vajadzīga? šitās smalkās uzpariktes specializētas mikrojigam lai zirnekļa tīkla biezuma 0.0... pītās auklas tālu lidotu, perfekti uzklātos utt. a Tev kā forelistam taču "rupjas" mono/fluoro un metiens 25m jau ir abnormāli tāls... tīri svara pēc?
27.jūnijs 2013, 14:10 | links
 
Mitchell par smagu 1000, 500 nevar saprast lielumu, bet pieminēto veikalu apciemošu. Tieši pārnesums ir tas kādēļ sliecos vairāk uz stradicu, nevis biomaster, lai gan rokā vairāk patika biomaster.
27.jūnijs 2013, 12:43 | links
 
CI4+ man liekas bija tikai japaanas tirgum taa kaa LV veikalos neapchamdiisi.
Neesmu specs foreljoshanaa, bet laikam stradic CI4 buus vairaak piemeerots deelj svara un aatraa paarnesuma, bet man personiigi ir kaut kaadi aizspriedumi pret CI4, jo paaraak daudz ziedots, svara deelj.
ir jau veel varianti Luvias (laikam goldfishaa bija uz vietas) un saliidzinoshi budzheta klasee mitchel mag pro lite
27.jūnijs 2013, 12:38 | links
 
eergli, aptaustīti abi ir, gribējās tik kādas atsauksmes :) nu un varbūt atrast lētāk kā elkorā :)
27.jūnijs 2013, 12:36 | links
 
Stradicu pagrozīšanai pajautā kluba biedriem :)
27.jūnijs 2013, 12:34 | links
 
Foreļošanai. Nespēju pārvarēt savu skepsi par sūtījumu tik lielai summai nepataustot un nezinot kas tas ir rokās :) Šobrīd domāju par biomasteru starp stradicu dēļ svara un ātrā pārnesuma. Spoli vajag uz nākamo nedēļu jo būvēs kātu un lai var piedzīt spoli. Smagu negribas lai nezūd vieglums un jūtība. Karoč pats sevi esmu sprukās iedzinis :) doma aizbraukt vēl uz Lubānas 82 Goldfish un Prūšu 25 paskatīties kas tur ir, nekad neesmu bijis.
27.jūnijs 2013, 11:49 | links
 
ko tur daudz skatiities, ja nav probleemu tad suuti augshaa un copee laimiigs.
Kaadiem meerkjiem vispaar spole paredzeeta?
27.jūnijs 2013, 11:27 | links
 
CI4+ nebūtu problēma, ja vien kaut kur LV viņu varētu apskatīties.
27.jūnijs 2013, 11:01 | links
 
Janciigais, Stradic buus ar aatraaku paarnesumu. Biomasters ir viennoziimiigi labaaka izveele, ja vien netraucee tie paardesmit grami spoles svaraa.
Pavasarii arii biju liidziigas dilemas priekshaa un izveeleejos biomaster.
Cita lieta ir, ja maks var atljauties Rarenium CI4+, bet tur jau pavisam cita cenu kategorija.
27.jūnijs 2013, 10:08 | links
 
vēl jau ir Helios bet tur mazakais 25
27.jūnijs 2013, 10:08 | links
 
Jancīgais cik es pētīju virs Trio ir tikai RAW II, bet tas ir jūras variants, un mazākas par 30 nav
27.jūnijs 2013, 10:02 | links
 
Es ņemtu fluid, tai cenu kategorijā šķiet priekšā shimano, ir pašam otro gadu, šogad gan sievai atstāts :)

Janciigais, 27.jūnijs 2013, 09:27

Ņemšu vērā :):)):
27.jūnijs 2013, 09:34 | links
 
Es ņemtu fluid, tai cenu kategorijā šķiet priekšā shimano, ir pašam otro gadu, šogad gan sievai atstāts :)
27.jūnijs 2013, 09:27 | links
 
Vēlos nopirkt spoli forelēm.Un stāvu izvēles priekšā kādu ņemt.Esmu izvēlējies 2... Shimano Nexave FC 1000 un Mitchell Fluid 1000.??Varbūt kāds var katko pateikt par šīm spolēm??(kura labāka)
27.jūnijs 2013, 09:25 | links
 
Vai kādam ir sanācis salīdzināt rarenium un stradic CI4? Varbūt kāda atsauksme par biomaster?
27.jūnijs 2013, 08:45 | links
 
Volvo, Kaut kas no 1000 lieluma Okumām arī ir, viņiem laikam 10 izmērs, virs Trio līmeņa?
26.jūnijs 2013, 21:19 | links
 
Lāci -žetons !
Un par garantiju -ir čeks, ir garantija ...
26.jūnijs 2013, 20:44 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager